Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsorid

Vöimalus

Toetajad

ETL
KULKA
Tere
enervit

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.10.2020 02:01.

Saaremaa Duatlon stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Johannes Sikk 1999 mees M 20-24 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi/Tr1Hards
2 Henry Räppo 1998 mees M 20-24 Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
3 Kristo Prangel 1998 mees M 20-24 Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
4 Raido Holm 1979 mees M 40-44 Eesti, Saare maakond
5 Taavi Tali 1989 mees M 30-34 Eesti, Pärnu maakond
Jooksumaunod
6 Martin Maddison 1981 mees M 35-39 Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
7 Liivi Maddison 1980 naine N 40-44 Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
8 Sven Kask 1990 mees M 30-34 Eesti, Tartu maakond
9 Romet Uudeküll 1985 mees M 35-39 Eesti, Järva maakond
Trismile
10 Leonid Bondarchuk 1973 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi/LiVaL Sport
11 Jelena Bondarchuk 1973 naine N 45-49 Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
12 Kätrin Suvi 1994 naine N 25-29 Eesti, Harju maakond
13 Preedik Kulli 1982 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
14 Kadri Valdre 1980 naine N 40-44 Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
15 Rein Vares 1970 mees M 50-54 Eesti, Tartu maakond
16 Vjatšeslav Kulak 1985 mees M 35-39 Eesti, Tartu maakond
Ujumise spordiklubi
17 Urmas Paejärv 1973 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
18 Sulo Mannine 1975 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
19 Kevin Vabaorg 1998 mees M 20-24 Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
20 Are Tallmeister 1991 mees M 25-29 Eesti, Viljandi maakond
Team Elamuspank
21 Valdis Puzanov 1964 mees M 55-59 Eesti, Pärnu maakond
22 Mehis Mäe 1986 mees M 30-34 Eesti, Pärnu maakond
Täppsportlased
23 Are Tints 1987 mees M 30-34 Eesti, Viljandi maakond
Team Elamuspank
Elamuspank
24 Luise Puu 1978 naine N 40-44 Eesti, Tartu maakond
25 Austin Roose 2001 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Yess
26 Georgy Laryushin 1991 mees M 25-29 Eesti, Ida-Viru maakond
Kwon
27 Julia Laryushina 1994 naine N 25-29 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
28 Toomas Jõgeva 1967 mees M 50-54 Eesti, Valga maakond
29 Marek Antoniak 1968 mees M 50-54 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
30 Inge Reiman 1970 naine N 50-54 Eesti, Harju maakond
HiKoTri
31 Paula-Brit Siimar 1997 naine N 20-24 Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
32 Rait Pallo 1974 mees M 45-49 Eesti, Valga maakond
Tabasalu Triatloniklubi
33 Merle Kale 1975 naine N 45-49 Eesti, Harju maakond
AT Sport
34 Aivar Veri 1965 mees M 55-59 Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
35 Pille Naggel 1963 naine N 55-59 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
36 Tea Mey 1974 naine N 45-49 Eesti, Tartu maakond
Yess
37 Johan Tamm 2002 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
38 Ander Markus Kroon 2002 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Yess
39 Merli Randoja 1975 naine N 45-49 Eesti, Tartu maakond
T3 Triathlon Team
40 Triinu Palo 1975 naine N 45-49 Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
41 Toomas Kuris 1970 mees M 50-54 Eesti, Saare maakond
42 Anette Zukker 1996 naine N 20-24 Eesti, Tartu maakond
YESS
43 Aiki Schneider 1970 naine N 50-54 Eesti, Tartu maakond
Trismile
44 Kaspar Lepp 2002 mees MJ Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
45 Sirje Kõresaar 1959 naine N 60-64 Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
46 Jaak Kanniste 1960 mees M 60-64 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
47 Martin Kaljumäe 1983 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
RedBike
48 Madis Ütt 1964 mees M 55-59 Eesti, Tartu maakond
Trismile
49 Andi Vallik 1980 mees M 40-44 Eesti, Lääne maakond
21cc Triatloniklubi
50 Jevgeni Kožegatšev 1990 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
51 Kerttu-Liis Laane 1997 naine N 20-24 Eesti, Harju maakond
Team Enervit Estonia
52 Zinaida Kruusalu 1973 naine N 45-49 Eesti, Harju maakond
Trismile
53 Signe Uibo 1971 naine N 45-49 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
Merko
54 Liisa Uibo 1998 naine N 20-24 Eesti, Harju maakond
Tallinna Ülikool
55 Toomas Loho 1974 mees M 45-49 Eesti, Saare maakond
T3 Triathlon Team
56 Martin Metspalu 1977 mees M 40-44 Eesti, Tartu maakond
Trismile
57 Kadri Possul 1971 naine N 45-49 Eesti, Harju maakond
Triatloniklubi 21CC
Eesti rahvusraamatukogu
58 Sofia Kruusalu 1999 naine N 20-24 Eesti, Harju maakond
59 Aleksandr Sepp 1984 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
Team Zoot Europe
60 Jaanus Männik 1979 mees M 40-44 Eesti, Harju maakond
21CC
61 Kristjan Melikov 1978 mees M 40-44 Eesti, Harju maakond
#Headinimesed / 21CCTriatloniklubi
62 Tarmo Jänes 1984 mees M 35-39 Eesti, Rapla maakond
63 Rinel Pius 1999 mees M 20-24 Eesti, Harju maakond
Tr1hards/Viimsi Veeklubi
64 Sergei Voronichev 1986 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
65 Asko Kuusalu 1977 mees M 40-44 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
ProSystem OÜ
66 Risto Holtsmeier 2001 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumise Spordiklubi/ Tr1hards
67 Liis-Grete Arro 1992 naine N 25-29 Eesti, Harju maakond
#HeadInimesed
68 Marek Jääger 1976 mees M 40-44 Eesti, Pärnu maakond
Timber Trend OÜ
69 Sander Eesmaa 1991 mees M 25-29 Eesti, Harju maakond
TriPassion Triatloniklubi
70 Siim Holts 1992 mees M 25-29 Eesti, Tartu maakond
71 Armin Angerjärv 1999 mees M 20-24 Eesti, Tartu maakond
Tr1hards/ Yess
72 Andrei Dankevitš 1972 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
I love supersport
73 Margus Heintalu 1981 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
Tabasalu triatloniklubi
74 Jürgen Ligi 1959 mees M 60-64 Eesti, Harju maakond
21cc
75 Jaak Vaabel 1989 mees M 30-34 Eesti, Tartu maakond
Rahvusvaheline Alpi - ja Kõrgmägedegolfiklubi "REP"
76 Martin Teetsov 1985 mees M 35-39 Eesti, Rapla maakond
77 Laura Piiper 1991 naine N 25-29 Eesti, Rapla maakond
78 Andres Laineste 1971 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
Saunapunkt
79 Karl Mell 2001 mees MJ Eesti, Harju maakond
21cc/tr1hards
80 Janneke Kratzberg 2001 naine NJ Eesti, Harju maakond
81 Sergei Ištšenko 1960 mees M 60-64 Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
82 Indrek Matt 1971 mees M 45-49 Eesti, Saare maakond
Kuressaare Soojus
83 Matt Rammo 1988 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
Tripassion triatloniklubi
84 Mart Suurkivi 1991 mees M 25-29 Eesti, Lääne-Viru maakond
T3 Triathlon Team
85 Jorma Härmsalu 1984 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
86 Siiri Kaaver 1964 naine N 55-59 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Sporiselts
87 Moonika Küttim 1986 naine N 30-34 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
88 Harri Sokk 1986 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
89 Marge Põder 1975 naine N 45-49 Eesti, Harju maakond
Sparta

...