Et En
Ava võistluse menüü

Peasponsorid

Vöimalus

Toetajad

Creo
ETL
KULKA
Tere
enervit

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 21.10.2021 11:01.

Saaremaa Lasteduatlon stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Karl-Eric Ott 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
2 Gustav Karl Metspalu 2009 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumisklubi Yess
3 Rafael Karu 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
4 Erik Mäesepp 2009 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
5 Adele Roop 2009 naine Lapsed C (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
6 Tau Sebastian Mölder 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Harju maakond
21 cc triatloniklubi
7 Artur Abras 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
8 Karola Viinapuu 2009 naine Lapsed C (T) Eesti, Harju maakond
Audentes
9 Nora Lehtme 2009 naine Lapsed C (T) Eesti, Harju maakond
Tabasalu triatloniklubi
10 Robin Priks 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
11 Johannes Rohiväli 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Valga maakond
Ujumise Spordiklubi
12 Mikk Mihkel Ruus 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
13 Jako-Kaur Ott 2009 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
14 Emma Kiiker 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
yess
15 Maru Mäesepp 2011 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Yess / Profloors
16 Liisa Mikkonen 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Pärnu maakond
Tootsi
17 Helena Maddison 2009 naine Lapsed C (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
18 Minna Li Mäesepp 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Yess / Profloors
19 Rasmus Maddison 2011 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
20 Alexandro Romantšuk 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
21 Hanna Palloson 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
22 Pärtel Abras 2011 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
23 Liis Väljamäe 2011 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
24 Mattias Allika 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
25 Andre Kulak 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
ujumise spordiklubi
26 Anna Helene Rauk 2012 naine Lapsed E (T) Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
27 Elis Mikkonen 2011 naine Lapsed D (T) Eesti, Pärnu maakond
Tootsi
28 Lisandra Mäe 2009 naine Lapsed C (T) Eesti, Pärnu maakond
Tootsi LPK
29 Markus Allika 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
30 Kristofer Koger 2012 mees Lapsed E (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
31 Karina Shkitskaja 2009 naine Lapsed C (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
32 Mirtel Toomsalu 2011 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
33 Mehto Mäe 2012 mees Lapsed E (P) Eesti, Pärnu maakond
Tootsi LPK
34 Anna Kiiker 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
yess
35 Aaron Karu 2009 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
36 Kristo Timuska 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Harju maakond
37 Eliise Koger 2013 naine Lapsed E (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
38 Demid Tsarukjan 2011 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
39 Gregor Vainu 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
Kalevi Ujumiskool
40 Patrik Vainu 2012 mees Lapsed E (P) Eesti, Harju maakond
Kalevi Ujumiskool
41 Ronan Salmu 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
42 Karl Kurs 2011 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
43 Aleksandra Kurs 2008 naine Lapsed C (T) Eesti, Harju maakond
Orca ujumisklubi
44 Liv Grete Raudsepp 2013 naine Lapsed E (T) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Ujumisklubi
45 Dante Veldemann 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Yess
46 Andrei Alteberg 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
47 Marten Miljukov 2012 mees Lapsed E (P) Eesti, Tartu maakond
Yess
48 Marten Siller 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Harju maakond
SK Fortuna
49 Georg Sirman 2011 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise spordiklubi USK
50 Grete Metspalu 2013 naine Lapsed E (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumisklubi Yess
51 Timo Võsokovski 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Harju maakond
SK Fortuna
52 Robin Mihkel Tammaru 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
YESS
53 Tristan-Erik Toom 2011 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
54 Beate Jansone 2008 naine Lapsed C (T) Läti, Latvia
AQUATICS
55 Evamaria Albert 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
56 Robin Kattel 2013 mees Lapsed E (P) Eesti, Harjumaa
Kalevi ujumiskool
57 Robert Lepikson 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
Kalevi Ujumiskool
58 Maikel Magnus Välja 2011 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
Aruküla sk
59 Klen Rätsepp 2012 mees Lapsed E (P) Eesti, Harju maakond
Kalevi Ujumisklubi
60 Mirtel Kaljas 2009 naine Lapsed C (T) Eesti, Harju maakond
61 Johannes Lepik 2011 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Yess
62 Sofja Kartašova 2009 naine Lapsed C (T) Eesti, Harju maakond
Tabasalu triatloniklubi
63 Joakim Albert 2009 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond

...