Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 09.01.2023 13:04.
Kokku: 173
I start - M/N8, M/N10: 5
II start - M/N12: 31
III start - M/N14: 34
IV start - M/N16: 43
V start - OPEN mehed põhisõit: 25
VI start - NAISED + SEENIORID: 35
mees: 137
naine: 36
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mirle-Neora Adusoo
Peloton
III start - M/N14
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Richard Hansons
RRS
III start - M/N14
Richard Hynninen
III start - M/N14
Uku Järv
CFC
III start - M/N14
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Emily Kodanik
LER
III start - M/N14
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Räni Aksel Lehis
TYASK
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Markus Mõttus
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Magnus Normak
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Frida Mia Ragilo
KJK
III start - M/N14
Gisele Rang
CFC
III start - M/N14
Kirke Rehme
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III start - M/N14
Georg Roose
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Oskar Rusing
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Marten Seesmaa
Lõuna Eesti Rattaklubi
III start - M/N14
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Joanna Maria Seppo
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Ats Simisker
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Jaspar-Remi Soodla
TÜASK
III start - M/N14
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Jaagup Tali
TÜASK
III start - M/N14
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Maksim Ziborov
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14

...