Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 04.03.2024 09:56.

SiS Rulluisumaraton stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Kaspar Kaljuvee 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
2 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
3 Marten Liiv 1996 mees M Eesti, Jõgevamaa
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
4 Roberts Pundurs 1984 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
5 Aleks Luik 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
6 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
7 Reinis Znotins 1997 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
8 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
9 Lauris Bitenieks 1980 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
10 Andrei Predtechenskii 1984 mees M Venemaa, Russia
Neva Racing Team
11 Dzintars Sarmulis 1970 mees M40 Läti, latvia
FILTER
12 Indrek Tobreluts 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Albe Team/Bont 2
13 Meelis Aasla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
14 Sandris Šnore 1997 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
15 Ansis Eljasans 1985 mees M Läti, Jurmala
FILTER
16 Sulev Lokk 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC / 40+
17 Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
18 Randar Ivanov 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere mehed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
19 Mikhail Zhilin 1977 mees M Venemaa, SANKT-PETERBURG
Neva Racing Team
20 Jarek Mäestu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
21 Andrus Kuusk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
22 Jani Suihkonen 1981 mees M Soome, Finland
HTL
23 Kuido Koppel 1966 mees M50 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
24 Teemu Ylänen 1979 mees M Soome, Finland
HTL Helsinki
25 Meelis Tammre 1978 mees M Eesti, Harjumaa
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
26 Ilja Oštšepkov 1990 mees M Eesti, Harju maakond
27 Jaanus Ritson 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC / 40+
28 Janno Luik 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
29 Jaanus Laugus 1969 mees M40 Eesti, Harjumaa
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
30 Märt Kuus 1979 mees M Eesti, Võru maakond
31 Andrus Undrest 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
32 Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibaas
33 Aivar Hirmo 1963 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
34 Tõnu Koppel 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
AT Sport/Saarlased
35 Einar Elbing 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Rulliklubi
36 Torbjörn Köhler 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
37 Ego Veevel 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
38 Ats Kallais 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
39 Aleksander Tilba 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
40 Heinz Kask 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
41 Heiki Roomet 1977 mees M Eesti, Harju maakond
42 Frid Kaljas 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC / 40+
ABEC
43 Sergey Fedorchuk 1975 mees M40 Venemaa, Sankt - Peterburg
Neva Racing Team
44 Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Sport/Saarlased
Extreme Sport
45 Valdeko Vesterblom 1989 mees M Eesti, Harju maakond
46 Toivo Tomingas 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Rulliklubi
47 Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
Jõhvi RS
48 Rauno Laht 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team
49 Martti Järv 1985 mees M Eesti, Harju maakond
50 Mairo Pukk 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
51 Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
52 Hassar Jurs 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
53 Mart Roosimaa 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
54 Andreas Veerpalu 1994 mees M Eesti, Valgamaa
TEAM UUS MAA
55 Toivo Rätte 1958 mees M50 Soome, Varsinais Suomi
56 Arbo Maisa 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
rulluisuklubi ABEC
57 Peteris Petersons 1978 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
58 Siim Mägi 1989 mees M Eesti, Järva maakond
Rullibuss Team 01
59 Hando Tamm 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Rulliklubi
60 Aleksandr Verteshin 1966 mees M50 Venemaa, Sankt-Petesburg
61 Anatoli Sevastjanov 1949 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 3
62 Uno Zimmermann 1962 mees M50 Eesti, Valga maakond
63 Rene Krull 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 3
64 Alar Ivanov 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere mehed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
65 Olavi Ärm 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 3
66 Aleksander Kuchkov 1965 mees M50 Venemaa, Russia
67 Aimur Uuk 1961 mees M50 Eesti, Tartu maakond
68 Magnar Meinart 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
69 Jaan Oder 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
70 Ants Kuusik 1949 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
71 Argo Sõõru 1969 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
Tartu Inline Team 1
72 Lennart Raudsepp 1967 mees M40 Eesti, Tartu maakond
73 Kari Vuorinen 1965 mees M50 Soome, länsi-suomi
74 Herlet Kivima 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
75 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
76 Kristjan Kuntu 1972 mees M40 Soome, Varsinais Suomi
77 Veiko Tammik 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
78 Priit Kotkas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
Rullibuss Team
79 Taivo Päärson 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaheksarattalised
Rullibuss
80 Marek Ilves 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
81 Marko Pukk 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
82 Marti Laidre 1978 mees M Eesti, Harju maakond
83 Dzintars Melbardis 1961 mees M50 Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
84 Jaanus Pappel 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
85 Ain Parve 1948 mees M60 Eesti, Harju maakond
86 Janeks Malinovskis 1981 mees M Läti, Riga
FILTER
87 Sergey Borisov 1964 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
88 Elmer Taim 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
89 Rauno Vestung 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
90 Tarmo Fimberg 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
ABEC Kulgejad
Rulluisuklubi ABEC
91 Neeme Nõlvak 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere mehed
92 Juris Pencis 1973 mees M40 Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
93 Taivo Kutser 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
94 Olev Kroon 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
95 Kristo Must 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
96 Lembit Saart 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
97 Raivo Kõnnusaar 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
98 Jaan Küünal 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
99 Raul Krooni 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
100 Boriss Teder 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
101 Veiko Germann 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Jõhvi RS Team
102 Tiit Maas 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
103 Jaak Veskimeister 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Tallinki Spordiklubi
104 Timo Markkula 1968 mees M40 Soome, Länsi-Suomi
105 Riho Rästa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
106 Nikita Kulikov 1981 mees M Eesti, Harju maakond
107 Julius Baradinskas 1988 mees M Leedu, Lithuania
108 Holger MäŠgi 1973 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
109 Mika Sucksdorff 1971 mees M40 Eesti, Harjumaa
110 Frederik Ross 1991 mees M Eesti, Harju maakond
111 Jaak Peterson 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 03
112 Gerth Kivima 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
113 Timo Kalela 1956 mees M60 Soome, Tampere
114 Kristjan Anderson 1983 mees M Eesti, Harju maakond
115 Vasjagin Aleksandr 1978 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS
Helth&sport MTU
116 Maksim Vysotckii 1987 mees M Venemaa, Venemaa
TEAM UUS MAA
117 Raul Ojala 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
118 Kestutis Reimeris 1975 mees M Leedu, Lithuania
119 Ott Telga 1988 mees M Eesti, Harju maakond
120 Augustas Ribokas 1988 mees M Leedu, Vilnius
GRK LT
121 Raimondas Kerpauskas 1994 mees M Leedu, Vilnius
122 Arvi Anton 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Seiklushunt
123 Joosep Tammemäe 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
Seiklushunt

...