Et En
Ava võistluse menüü

Peatoetajad

Pärnu linn
Kultuurkapital

Autopartner

Amserv

Rattapartner

Hawaii Express

Toetajad

Alise Technic
Ramirent
Pärnu Vesi
Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Lastesõitude toetajad

Premia
Limonaad
Swedbank
Politsei- ja Piirivalveamet
Maanteeamet
Ursus

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.09.2022 23:40.
Kokku: 244
Rattaralli: 100
Rahvasõit: 144
mees: 198
naine: 46
Kõik   |   Rattaralli   |   Rahvasõit   |   Matkasõit
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Evely Aak
Scanfil OÜ
Rahvasõit
Matthias Aas
Rahvasõit
Aleksander Aasav
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Simo Allik
Trimtex Baltic OÜ
Rahvasõit
Margus Anbus
Ruukki Products AS
Rahvasõit
Liis Artel
Trimtex Baltic OÜ
Rahvasõit
Taavi Artla
Alise Technic OÜ
Rahvasõit
Vello Ats
VEOKIREMONT OÜ
Rahvasõit
Anu Aunapuu
Rahvasõit
Hely Blumenfeldt
Scanfil OÜ
Rahvasõit
Priit Eenraid
Rahvasõit
Marek Einla
Note Pärnu OÜ
Rahvasõit
Ukku Habakukk
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Ivar Hein
Rahvasõit
Oliver Hion
Rahvasõit
Viktooria Hrabrova
Pärnu Linnavalitsus
Rahvasõit
Petri Hütt
Rahvasõit
Gregor Jegorov
Rahvasõit
Andres Jõgis
Ruukki Products AS
Rahvasõit
Janar Juss
Viko JK
Rahvasõit
Merili Juurikas
Trimtex Baltic OÜ
Rahvasõit
Tiit Kaelep
Ruukki Products AS
Rahvasõit
Kristi Kähär
Pärnu Linnavalitsus
Rahvasõit
Andrus Kaldoja
Scanfil OÜ
Rahvasõit
Ken Kaljulaid
Trimtex Baltic OÜ
Rahvasõit
Olar Kärner
Rahvasõit
Mark Kirbits
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Dag Kivila
Rahvasõit
Gert Klaaser
Rahvasõit
Marko Kontus
Volvo Estonia OÜ
Rahvasõit
Kaupo Koplus
Rahvasõit
Kaido Koppel
Pärnu Linnavalitsus
Rahvasõit
Kevin Kubilius
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Erik Kunimägi
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Andres Kutser
Rahvasõit
Jaan Küünal
Ruukki Products AS
Rahvasõit
Triin Kuusik
Rahvasõit
Erki Laanemäe
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Karin Lehtmäe
Rahvasõit
Mart Lepp
Rahvasõit
Kristo Liivamägi
Alise Technic OÜ
Rahvasõit
Veiko Lille
Note Pärnu OÜ
Rahvasõit
Martin Lilleleht
Alise Technic OÜ
Rahvasõit
Tanel Lillesaar
Rahvasõit
Vaike Lohk
Rahvasõit
Annely Lõoke
Trimtex Baltic OÜ
Rahvasõit
Jan Loos
Rahvasõit
Laura Helene Luht
Rahvasõit
Gerly Luhthein
Scanfil OÜ
Rahvasõit
Merje Luik
Pärnu Linnavalitsus
Rahvasõit
Leino Luusepp
Rahvasõit
Marko Maidlas
Rahvasõit
Magnus Maiste
Rahvasõit
Andrus Manglus
Alise Technic OÜ
Rahvasõit
Ainar Martin
Scania Eesti
Rahvasõit
Maarja Martinson
Trimtex Baltic OÜ
Rahvasõit
Mari Merimaa
Note Pärnu OÜ
Rahvasõit
Olev Merimaa
Rahvasõit
Joosep Mesi
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Margo Mihkelstein
Ruukki Products AS
Rahvasõit
Almar Miil
Ruukki Products AS
Rahvasõit
Paul Mikk
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Mairon Milistver
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Terje Mitt
Rahvasõit
Toomas Mitt
Ruukki Products AS
Rahvasõit
Virgo Mitt
Ruukki Products AS
Rahvasõit
Jaan Mõtsnik
Rahvasõit
Marko Martti Mõttus
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Fredi Hard Muskat
Alise Technic OÜ
Rahvasõit
Mart Niidu
RAVE
Rahvasõit
Hardi Nöörlaid
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Imre Õispuu
Rahvasõit
Tarmo Ojasalu
Volvo Estonia OÜ
Rahvasõit
Alexandra Orav
Rahvasõit
Joonas Ott
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Dairi Õun
Trimtex Baltic OÜ
Rahvasõit
Mihkel Õun
Rahvasõit
Ragnar Õun
Rahvasõit
Karel Pais
Volvo Estonia OÜ
Rahvasõit
Kristi Pajo
RAVE
Rahvasõit
Mati Palu
Rahvasõit
Pille Palu
Trimtex Baltic OÜ
Rahvasõit
Ahto Pärt
Rahvasõit
Gerli Peterson
Scanfil OÜ
Rahvasõit
Robin Pihelgas
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Toomas Pohla
Scanfil OÜ
Rahvasõit
Urmas Põldre
Rahvasõit
Heigo Põldsam
Volvo Estonia OÜ
Rahvasõit
Claid Põrk
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Terje Prisk
Pärnu Linnavalitsus
Rahvasõit
Jaanus Prükkel
Rahvasõit
Aivi Puls
Scanfil OÜ
Rahvasõit
Piret Pung
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Rahvasõit
Rain Puust
Rahvasõit
Guido Radsin
Volvo Estonia OÜ
Rahvasõit
Kenno Radsin
Rahvasõit
Eldur Raiesmaa
Rahvasõit
Krista Raiesmaa
Scanfil OÜ
Rahvasõit
Aapo Rammo
Rahvasõit
Kristiina Rand
Trimtex Baltic OÜ
Rahvasõit
Andrus Rebane
Pärnu Linnavalitsus
Rahvasõit
Kaido Reinsalu
Ruukki Products AS
Rahvasõit
Monika Riivald
Rahvasõit
Innar Rohula
Volvo Estonia OÜ
Rahvasõit
Priit Roosnupp
Rahvasõit
Rainer Roots
Rahvasõit
Hando Ruusmaa
Scania Eesti
Rahvasõit
Ragner Saard
Volvo Estonia OÜ
Rahvasõit
Maik Salla
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Külly Selberg
Alise Technic OÜ
Rahvasõit
Mikk Sõmerpalu
Alise Technic OÜ
Rahvasõit
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Reena Soosalu
Rahvasõit
Sander Stimmer
Pärnu Spordiselts Kalev
Rahvasõit
Janno Stolts
Rahvasõit
Carolina Sumero
Perekond Lõbusad
Rahvasõit
Cristella Sumero
Perekond Lõbusad
Rahvasõit
Joonatan Sumero
Perekond Lõbusad
Rahvasõit
Jaan Talving
Volvo Estonia OÜ
Rahvasõit
Tarvi Talviste
Rahvasõit
Oliver Tamm
Scanfil OÜ
Rahvasõit
Tony Tamm
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Boriss Teder
Rahvasõit
Tauri Tillart
Alise Technic OÜ
Rahvasõit
Veiko Tohver
Scanfil OÜ
Rahvasõit
Toomas Tomson
Scania Eesti
Rahvasõit
Tarmo Tõnismann
Rahvasõit
Elena Toome
Rahvasõit
Henri Treimuth
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Andres Treumuth
VEOKIREMONT OÜ
Rahvasõit
Jaan Uus
Rahvasõit
Eveli Vaarend
Perekond Lõbusad
Rahvasõit
Kairit Vahenurm
Rahvasõit
Karin Vahenurm
Rahvasõit
Olavi Vaher
Ruukki Products AS
Rahvasõit
Helena Väljamaa
Rahvasõit
Hillar Valk
Rahvasõit
Sven Vene
VEOKIREMONT OÜ
Rahvasõit
Sander Martin Viitra
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Eduard Virkus
Rahvasõit
Siiri Vlassov
Rahvasõit
Toomas Vool
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Ramon Vooremaa
Perekond Lõbusad
Rahvasõit
Mari-Liis Žmudova
Scanfil OÜ
Rahvasõit

...