Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (2)

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.06.2021 17:30.

PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Katrin Zaitseva 1996 naine N 20-24 Eesti, Harju maakond
Triatloniklubi 21CC
2 Raivo Olgo 1970 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
3 Timur Fazõlov 1987 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
Такой вот спорт
4 Dmitri Aleksejev 1967 mees M 50-54 Eesti, Ida-Viru maakond
5 Vjatseslav Rodionov 1989 mees M 25-29 Eesti, Harju maakond
6 Andres Hiiemäe 1976 mees M 40-44 Eesti, Tartu maakond
Elva Suusaklubi
7 Rein Vares 1970 mees M 45-49 Eesti, Tartu maakond
8 Kristiina Kõiv 1993 naine N 24-29 Eesti, Tartu maakond
21CC
9 Pille Nurmis 1961 naine N 55-59 Eesti, Harju maakond
21cc
10 Liis Nurmis 1991 naine N 24-29 Eesti, Harju maakond
11 Margus Tammemäe 1979 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
12 Sergey Borisov 1964 mees M 50-54 Eesti, Ida-Viru maakond
13 Jaak Kanniste 1960 mees M 55-59 Eesti, Pärnu maakond
14 Merli Randoja 1975 naine N 40-44 Eesti, Tartu maakond
T3 Triathlon Team
15 Margus Tamm 1968 mees M 50-54 Eesti, Harju maakond
T3 Triathlon Team
16 Inge Reiman 1970 naine N Eesti, Harju maakond
17 Siim Salum 1985 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
18 Külli Mõtsnik 1977 naine N 40-44 Eesti, Harju maakond
21cc
19 Märt Lääts 1961 mees M 55-59 Eesti, Pärnu maakond
20 Valeri Gorbatšov 1985 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
21 Kadri Possul 1971 naine N Eesti, Harju maakond
22 Aleksei Trunin 1981 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
23 Aleksei Maksimenko 1985 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
24 Madis Ütt 1964 mees M 50-54 Eesti, Tartu maakond
Trismile
25 Andres Arike 1966 mees M 50-54 Eesti, Valga maakond
26 Dagmar Samon 1993 naine N 24-29 Eesti, Harju maakond
27 Ulf Rosén 1969 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
21 CC
28 Paula-Brit Siimar 1997 naine N 20-24 Eesti, Tartu maakond
21CC/USK
29 Andrei Tšerednik 1981 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
21CC
30 Mihhail Borouhhin 1975 mees M 40-44 Soome, Uusimaa
31 Viljar Laidvee 1975 mees M 40-44 Eesti, Harju maakond
32 Ursula Noorväli 1976 naine N 40-44 Eesti, Harju maakond
33 Eve Olgo 1970 naine N Eesti, Harju maakond
34 Toomas Türn 1977 mees M 40-44 Eesti, Tartu maakond
TriSmile
35 Luise Puu 1978 naine N 40-44 Eesti, Tartu maakond
36 Reesi Kuslap 1990 naine N 24-29 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
37 Kairi Ustav 1977 naine N 40-44 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
38 Sander Eesmaa 1991 mees M 25-29 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
39 Mart Norman 1972 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
40 Ansis Blaus 1992 mees M 25-29 Eesti, Harju maakond
21.CC
41 Maarja Maarjakõiv 1991 naine N 24-29 Eesti, Harju maakond
42 Taivo Olesk 1986 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
43 Kristjan Lepp 1981 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
Elisa Spordiklubi
44 Merike Mumme 1975 naine N 40-44 Eesti, Harju maakond
Elisa SK
45 Anneli Lind 1986 naine N 30-34 Eesti, Tartu maakond
46 Villu Klesmann 1971 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
21CC triatloniklubi
47 Üllar Gustavson 1977 mees M 40-44 Eesti, Harju maakond
48 Marleen Kirsipuu 1992 naine N 24-29 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
49 Karl Kristofer Kurruk 1993 mees M 25-29 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
50 Anton Kaletin 1978 mees M 40-44 Eesti, Harju maakond
51 Carl Sõlg 1985 mees M 30-34 Eesti, Lääne-Viru maakond
Grossi Toidukaubad
52 Tiia Riis 1969 naine N Eesti, Järva maakond
53 Igor Ageev 1983 mees M 35-39 Eesti, Ida-Viru maakond
54 Sven Kask 1990 mees M 25-29 Eesti, Tartu maakond
21CC
55 Indrek Aarna 1969 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
56 Rein Oder 1972 mees M 45-49 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
57 Kärt Praks 1990 naine N 24-29 Eesti, Rapla maakond
Team Garmin Eesti
58 Karl-Kristjan Saks 1989 mees M 25-29 Eesti, Harju maakond
59 Oliver David Wihler 1970 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
60 Andrei Obidin 1985 mees Eesti, Ida-Viru maakond
61 Ivan Lavrentjev 1992 mees M 25-29 Eesti, Harju maakond
62 Margus Heintalu 1981 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
Tabasalu triatloniklubi
63 Nele Sumberg 1984 naine N 30-34 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
64 Kadri-Ann Jundas 1970 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
65 Margus Kaur 1968 mees M 50-54 Eesti, Tartu maakond
66 Arvo Sala 1970 mees M 45-49 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
67 Mihhail Bõtškov 1986 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
InFocus Team
68 Paul Ruubel 1984 mees M 30-34 Eesti, Pärnu maakond
69 Sven Rohlin 1966 mees M 50-54 Eesti, Harju maakond
70 Janek Trepp 1972 mees M 45-49 Eesti, Lääne-Viru maakond
TriSmile
71 Perit Post 1984 naine N 30-34 Eesti, Harju maakond
Pühajärve Spa/Omniva SK
72 Livian Laaneots 1971 naine N Eesti, Tartu maakond
73 Jaak Kimmel 1989 mees M 25-29 Eesti, Jõgeva maakond
21CC Triatloniklubi
74 Meelis Tammer 1974 mees M 40-44 Eesti, Pärnu maakond
75 Vladimir Galkin 1968 mees M 50-54 Eesti, Harju maakond
76 Siim Holts 1992 mees M 25-29 Eesti, Tartu maakond
Trismile
77 Konstantin Laanvee 1991 mees M 25-29 Eesti, Ida-Viru maakond
78 Vladimir Latin 1985 mees Eesti, Ida-Viru maakond
79 Kalev Käosaar 1974 mees M 40-44 Eesti, Harju maakond
80 Kirill Saidkhan 1986 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
81 Martin Lepp 1980 mees M 35-39 Eesti, Harju maakond
82 Tambet Tallo 1988 mees M 30-34 Eesti, Harju maakond
83 Sergei Runov 1979 mees M 35-39 Venemaa, Russia
84 Silver Tulik 1983 mees M 35-39 Eesti, Tartu maakond
85 Semen Fomichev 1980 mees M 35-39 Venemaa, Ленинградская область
86 Kalle Liebert 1969 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
87 Aleksei Tereštšenkov 1963 mees M 55-59 Eesti, Harju maakond
U-Klubi
88 Aleksei Somov 1986 mees M 30-34 Venemaa, Pskov
89 Mait Miller 1973 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
90 Aleksei Zaporozhtcev 1973 mees M 45-49 Venemaa, St.-Petersburg
91 Taivo Velling 1969 mees M 45-49 Eesti, Harju maakond
Tabasalu TK
92 Pille Neider-Kuusalu 1972 naine N Eesti, Harju maakond
21cc Triatloniklubi
93 Tõnis Türn 1975 mees M 40-44 Eesti, Harju maakond

...