Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (2)

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.06.2021 17:30.

EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
61 Rene Mägi 2000 mees Juuniorid Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
62 Maria Bondarchuk 2002 naine Noored A Eesti, Harju maakond
Tabasalu triatloniklubi
63 Kaspar Lepp 2002 mees Noored A Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
64 Risto Holtsmeier 2001 mees Noored A Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
65 Mart Leo Ruus 2001 mees Noored A Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
66 Johan Tamm 2002 mees Noored A Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
67 Katre Meriloo 2000 naine Juuniorid Eesti, Lääne-Viru maakond
Tabasalu TK
68 Kaari Meriloo 2000 naine Juuniorid Eesti, Lääne-Viru maakond
Tabasalu TK
69 Marti Alt 1999 mees Juuniorid Eesti, Lääne-Viru maakond
70 Johannes Sikk 1999 mees Juuniorid Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
71 Anette Hallik 2000 naine Juuniorid Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
72 Ander Markus Kroon 2002 mees Noored A Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
73 Ralf Marcus Laiva 2002 mees Noored A Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
74 Andrus Kuusk 1999 mees Juuniorid Eesti, Tartu maakond
Ujumise spordiklubi
75 Vanessa Viiding 2002 naine Noored A Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
76 Merili-Mai Kivimets 2001 naine Noored A Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
77 Austin Roose 2001 mees Noored A Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
78 Karl Mell 2001 mees Noored A Eesti, Harju maakond
21cc tri
79 Oskar Hanko 2002 mees Noored A Eesti, Järva maakond
Paide Ujumisklubi
80 Andres Aleksander Tammer 2000 mees Juuniorid Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
81 Armin Angerjärv 1999 mees Juuniorid Eesti, Tartu maakond
82 Kaarel Trepp 2000 mees Juuniorid Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
83 Oskar Miller 2001 mees Noored A Eesti, Harju maakond

...