Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (2)

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 27.10.2021 16:00.
Kokku: 291
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km: 108
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km: 24
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km: 24
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km: 99
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km: 32
MEESKONDLIK PÕHIDISTANTS 0,75/20/5 km: 4
mees: 195
naine: 92
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
SLO Eesti
Ilja Andrejev, Eduard Zahharov, Andrejs Masalskis
MEESKONDLIK PÕHIDISTANTS 0,75/20/5 km
Estonian Triathlon Family
Maria Bondarchuk, Ivan Bondarchuk, Leonid Bondarchuk
MEESKONDLIK PÕHIDISTANTS 0,75/20/5 km
GRÄNNY
Anette Teder, Feeliks Teder, Roobert Teder
MEESKONDLIK PÕHIDISTANTS 0,75/20/5 km
Narva Triathlon
Viktor Shemarin, Vladimir Vsivtsev, Demid Solodov
MEESKONDLIK PÕHIDISTANTS 0,75/20/5 km
Indrek Aarna
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Jan Aas
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Jolan Aas
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Sander Aavik
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Artur Abras
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Varvara Agafonova
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Akim Ageev
Psk
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Igor Ageev
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Simo Aksalu
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Erik Aleksanderson
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Dmitri Aleksejev
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Maria Liis Alt
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Marti Alt
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Armin Angerjärv
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Lars Sebastian Antoniak
21CC Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Andres Arike
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Edmond Aru
VINNI VAK
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Ansis Blaus
21.CC
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Aleksandr Boiko
Garant
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rasmus Boisen
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ivan Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Jelena Bondarchuk
Tabasalu triatloniklubi
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Leonid Bondarchuk
Tabasalu triatloniklubi
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Maria Bondarchuk
Tabasalu triatloniklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Mihhail Borouhhin
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Mihhail Bõtškov
InFocus Team
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Izotov Dmitri
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Roman Dmitrijev
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Sander Eesmaa
Tripassion Triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Etriin Etverk
Vinni VAK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Timur Fazõlov
Такой вот спорт
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Irina Fesenko
Antares
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Semen Fomichev
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
grigori fominykh
Äkke
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Vladimir Galkin
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Natalija Garankina
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Mihhail Gladyšev
Äkke
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Valeri Gorbatšov
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Üllar Gustavson
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Alina Hadijeva
Tart Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Anette Hallik
Vinni VAK
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Oskar Hanko
Paide Ujumisklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Robin Hansen
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Hanne Grete Hanvere
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Margus Heintalu
Tabasalu triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Andres Hiiemäe
Elva Suusaklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Erika Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ingrid Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Siim Holts
Trismile
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Risto Holtsmeier
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Miron Izotov
Psk
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arno Jaal
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Margus Jansen
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Ramon Jansen
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Aleksei Jaruskin
Äkke
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Ida Tuule Jõgi
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Kadri-Ann Jundas
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Enno Kaasik
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Siim Kadak
Eesti Energia Spordiklubi
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Trevor Kägo
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arseni Kalbin
Garant
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Anton Kaletin
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Juri Kaletin
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rein Kane
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Jaak Kanniste
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Kalev Käosaar
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Aaron Karu
Ujumise Spordikool
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rafael Karu
Ujumise Spordikool
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Sven Kask
21CC
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Margus Kaur
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Karel Keis
Tartu Ujimisklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Kaarel Kiiver
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Kalmer Kiiver
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kaupo Kiiver
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Jaak Kimmel
21CC Triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Marleen Kirsipuu
21CC Triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Marianne Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Merili-Mai Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Oskar Klampe
Võru Suusaklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Otto Karl Klampe
Võru Suusaklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Villu Klesmann
21CC triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Vladimir Kolotõgin
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Marina Kopylkova
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Jana Korpenkov
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Karl Johan Krasilnikov
Tartu Ujumisklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Holger Krautman
Holger Krautman
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ander Markus Kroon
Tartu Ujumisklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Johanna Kübar
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Johannes Kübar
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kirke Kübar
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Andre Kulak
Ujumise spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Vjatseslav Kulak
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Karl Kristofer Kurruk
Tartu Ujumisklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Aksel Kurs
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Reesi Kuslap
21CC Triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Andrus Kuusk
Ujumise spordiklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Livian Laaneots
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Konstantin Laanvee
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Märt Lääts
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Arseni Laidinen
Äkke
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Richard Laidvee
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Veera Laidvee
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Viljar Laidvee
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Annabel Laiva
21CC Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ralf Marcus Laiva
21CC Triatloniklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Vladimir Latin
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Ivan Lavrentjev
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Priit Lehismets
Treeningpartner sportland
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Nora Lehtme
Tabasalu triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Aleksei Leonov
Äkke
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kaspar Lepp
Tabasalu Triatloniklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Kristjan Lepp
Elisa Spordiklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Martin Lepp
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Gerd Johan Lessing
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Getriin Marii Lessing
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Kalle Liebert
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Anneli Lind
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Arseni Loginov
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kristin Luts
Tartu ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Sigrid Luts
Tartu ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Maarja Maarjakõiv
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Helena Maddison
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rasmus Maddison
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Minna Li Mäesepp
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rene Mägi
Tabasalu Triatloniklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Aleksei Maksimenko
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Jegor Maksimenkov
Äkke
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Aleksandr Malkov
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Karl Mell
21cc tri
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Kaspar Mell
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kristjan Mell
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kristofer Mell
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Relika Mell
LHV
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Kaari Meriloo
Tabasalu TK
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Katre Meriloo
Tabasalu TK
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Gustav Karl Metspalu
Tartu Ujumisklubi (TUK)
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Tea Mey
Tartu Ujumisklubi
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Ilja Mezentsev
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Nikita Mihhailov
Äkke
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Juuli Marie Mikker
Tuk
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Mait Miller
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Oskar Miller
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Miron Mjatšin
Äkke
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Hanna-Marleen Mõtsnik
21cc
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kirke Mõtsnik
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Külli Mõtsnik
21cc
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Daniil Mukhin
Antares
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Merike Mumme
Elisa SK
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Savelii Muravev
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Ivan Muzalevski
Antares
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Pille Neider-Kuusalu
21cc Triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Ursula Noorväli
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Mart Norman
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Pille Nurmis
21cc
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Andrei Obidin
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Rein Oder
21CC Triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Irina Oleinitš
Tugikeskus POWER
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Kaisa Olesk
TUK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Taivo Olesk
21CC Triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Eve Olgo
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Raivo Olgo
Tripassion Triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Olga Orlova
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Jako-Kaur Ott
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Indrek Paju
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Anton Pašenkov
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Viktor Pavlenkov
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Jana Pavlenkova
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Arabel Pedoson
TUK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arti Piirmaa
Paide Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Siim-Sander Pille
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Oliver Piller
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Patrik Tobias Pindma
21CC Tratloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Meri-Lill Plagnaud
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kadri Possul
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Perit Post
Pühajärve Spa/Omniva SK
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Aleksandr Pozdniakov
Antares
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Tatjana Pozdnyakova
Antares
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Kärt Praks
Team Garmin Eesti
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Kaur Praks
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Anton Pratkunas
Motus spordiklubi
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Ksenia Pribõlovskaja
Äkke
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Arseni Pustošnyj
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Luise Puu
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Margaret Raidmäe
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arabella Raie
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ruslan Rakhmanov
Äkke
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Marleene Randmaa
Paide Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Merli Randoja
T3 Triathlon Team
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Robin Randoja
T3 Triathlon Team
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Brita Rannamets
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Henry Räppo
Ujumise Spordiklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Gregor Rasva
AUDENTES
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kirke Rehme
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Inge Reiman
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Hannes Villem Reimand
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kristjan Reivart
Tartu ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Tiia Riis
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Vjatseslav Rodionov
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Sven Rohlin
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Hendrik Rohtla
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Adele Roop
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Austin Roose
Tartu Ujumisklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Ulf Rosén
21 CC
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Sergei Runov
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Paul Ruubel
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Mari Mai Ruus
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Mart Leo Ruus
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Mikk Mihkel Ruus
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kirill Saidkhan
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Karl-Kristjan Saks
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Arvo Sala
Eesti Energia Spordiklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Siim Salum
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Robert Sammel
Vinni VAK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Dagmar Samon
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Gert Martin Savitsch
Tabasalu TK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Grete Maria Savitsch
Tabasalu TK
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Mirtel-Madlen Siimar
21CC Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Paula-Brit Siimar
21CC/USK
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Johannes Sikk
21CC Triatloniklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Keiti Lii Sikk
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Daniil Skvortsov
Äkke
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Dmitri Smorodin
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Laura Sokk
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Carl Sõlg
Grossi Toidukaubad
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Aleksei Somov
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Jaris Soome
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Maria Dolores Sova
Trismile
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Aleksandra Subbotina
Antares
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Nele Sumberg
Tripassion Triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Sebastian Suppi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ilmar Tagel
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Tambet Tallo
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Johan Tamm
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Margus Tamm
T3 Triathlon Team
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Margus Tammemäe
Tripassion Triatloniklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Andres Aleksander Tammer
Tartu Ujumisklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Meelis Tammer
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Arno Tammjärv
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Robert Tarum
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Markus Tätte
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Anette Teder
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Aleksei Tereštšenkov
U-Klubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Raigo Tischler
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Janek Trepp
TriSmile
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Kaarel Trepp
Vinni VAK
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Aleksei Triffonov
Äkke
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Aleksei Trunin
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Andrei Tšerednik
21CC
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Deniss Tšikaljov
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Artur Tšužas
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Silver Tulik
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Annabel Türn
TUK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Karoli Türn
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Tõnis Türn
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Toomas Türn
TriSmile
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Krisselin Undrest
Vinni VAK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Jonas Ustav
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kairi Ustav
Tartu Ujumisklubi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Madis Ütt
Trismile
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Juhan Uudeküll
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Kevin Vabaorg
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Laur Välja
Tabasalu Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rein Vares
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Hanna-Liisa Värik
Tabasalu Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ville Markus Varik
Tartu Ujumisklubi
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Helen Veede
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rica Veevo
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Karolin Veider
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Sandra Velling
Tabasalu Tk
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Taivo Velling
Tabasalu TK
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Rihard Viherpuu
TriSmile
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km
Vanessa Viiding
Ujumise Spordiklubi
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km
Karl Vilson
Spordiklubi IKS
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Vjatšeslav Vimberg
21cc
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Rainer Virve
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Rainer Virve
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Holger Vitsur
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Sergei Voronichev
21CC
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Aleksei Vorontsov
Viimsi
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Oliver David Wihler
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Uliana Yurlova
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km
Katrin Zaitseva
Triatloniklubi 21CC
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km
Aleksei Zaporozhtcev
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km

...