Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 24.06.2024 23:56.

Rahvadistants 10km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
301 Mati Kallas 1961 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
302 Andres Koppel 1982 mees M rahvaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
Koeru Spordiklubi
303 Tõnu Tirgo 1962 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
304 Mirjam Kalvik 2009 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
Tallinna Kiiruisuklubi
305 Uno Zimmermann 1962 mees M rahvaklass Eesti, Valga maakond
306 Valev Väljaots 1969 mees M rahvaklass Eesti, Järva maakond
Järvamaa Kutsehariduskeskus
307 Henri Valmsen 2005 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
308 Enn Sihver 1959 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
309 Andro Aavik 1979 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
310 Janar Mees 1974 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
311 Karlis Lejstrauts 2010 mees M rahvaklass Läti, Vidzeme
BJC LAIMITE
312 Sebastian Ant 2011 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
313 Arno Anton 1957 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Luud
314 Raimo Kurg 1982 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
315 Andrus Ilus 1971 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
316 Marta Lejstrauta 2008 naine N rahvaklass Läti, Vidzeme
BJC LAIMITE
317 Raoul Johanson 1962 mees M rahvaklass Eesti, Pärnu maakond
Tartu SK Velo
318 Laido Valdvee 1981 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Clevon
319 Kaupo Tüür 1980 mees M rahvaklass Eesti, Saare maakond
320 Sören Undla 2008 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
321 Aivar Hommik 1966 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SVK
322 Helen Ennok 2000 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
323 Paul Sorokin 1984 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
Veska Söök ja Kook
324 Hanna Kallas 1999 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
325 Oliver Ojamaa 1983 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Riigikantselei
326 Andreas Põder 2012 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
327 Marek Kirpu 1983 mees M rahvaklass Eesti, Rapla maakond
Unibet Sports Bar Tallinn
328 Ülo Older 1968 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Nordlin Ehitus
329 Arvo Viltrop 1965 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
330 Ants Parik 1968 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
331 Kai-Riin Kont 1975 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Luud
332 Peedu Põld 1977 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
EESTI PÄRIMUSMUUSIKA KESKUS MTÜ
333 Jaan Lehtaru 1963 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
334 Helena Stepanov 1971 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
Blue Moon Tribe
335 Birgit Kibal 1976 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
336 Josten Toomsalu 2010 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
337 Ülo Teever 1961 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
338 Arvi Järsk 1960 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
339 Mart Valk 1968 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
340 Vihur Põld 2009 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
ÖÖUIGE
341 Triinu Tirmaste 1994 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Team Suppy
342 Katrin Priks 1963 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Reaalprojekt
343 Signe Pruul 1983 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
344 Joonas Koger 1998 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
345 Peeter Kumberg 1959 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
346 Rein Rünne 1959 mees M rahvaklass Eesti, Järva maakond
347 Aare Kipp 1964 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
348 Silja Tooming 1983 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
349 Gerdo Toomsalu 2012 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
350 Karita Karjus 1999 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
351 Ülle Viltrop 1965 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
Tartu Uisukool
352 Kerli Valmsen 1982 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
353 Romet Semjonov 2014 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
354 Lisandra Haljaste 2011 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
355 Marge Almre 1970 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
356 Robin Jürgen 2012 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
357 Mia Mirtel Valk 2008 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
358 Risto Mets 1977 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
359 Kristi Lehto 1978 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
360 Piret Õunap 1966 naine N rahvaklass Eesti, Jõgeva maakond
361 Kaivo Mänd 1977 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
362 Olav Kongas 1967 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
363 Rasmus Rebane 2010 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
364 Margo Märtsoo 1983 mees M rahvaklass Eesti, Pärnu maakond
Trinitas
365 Heli Raagmaa 1968 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
366 Kertu Puna 2008 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Iluuisutamisklubi
367 Eve Külasalu 1992 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Aerutamisklubi
368 Indrek Univer 1983 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
369 Rein Ruus 1969 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
370 Meelis Sarapuu 1986 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
371 Tõnis Trummal 1989 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
372 Raivo Valk 1971 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
373 Rasmus Mõru 2009 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
374 Einar Mats 1970 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
375 Gabriel Tralla 2011 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
376 Enno Pütt 1947 mees M rahvaklass Eesti, Rapla maakond
377 Aili Roos 1989 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
378 Maarjo Mändmaa 1974 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
379 Kert Karjus 2009 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
380 Tambet Rekor 2013 mees M14 Eesti, Harju maakond
381 Martin Rekor 1983 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
382 Anneli Lukason 1952 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
Tartu KEVEK
383 Mikk Reier 1972 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Reaalprojekt
384 Anneli Ambel 1984 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
Mercury SK
385 Elian Ennok 2006 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
386 Irma Toomsoo 1968 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
387 Vilma Trummal 1958 naine N rahvaklass Eesti, Jõgeva maakond
388 Kevin Christopher Kohv 2012 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
389 Simona Karuse 2013 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
390 Kätrin Siitan 1990 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
391 Einar Klaas 1973 mees M rahvaklass Eesti, Rapla maakond
392 Jana Pähklemäe 1973 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
393 Janel Kuus 1980 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
394 Kai Kruusimäe 1971 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
395 Roosi Puna 2014 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
396 Kevin Varkel 2011 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
397 Pille Jaanus 1971 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
PPA
398 Heiki Toomsoo 1965 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
399 Luisa Kasuk 2007 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
400 Aire Koik 1975 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
401 Luukas Aule 2010 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
402 Astra Lejstrauta 1974 naine N rahvaklass Läti, Vidzeme
BJC LAIMMITE
BJC LAIMITE
403 Gregor Roosna 2013 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
404 Tarmo Tasuja 1973 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
405 Ottomar Saag 2011 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
406 Ruudi Lembke 2011 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
407 Riko-Ruben Lembke 2014 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
408 Marju Tiisler 1971 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Ehl Profiles
409 Mart Rooallik 1986 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
410 Roven Rooallik 2015 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
411 Kertu-Mia Karu 2012 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
412 Taavi Varkel 1980 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
413 Jaanika Reier 1976 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Reaalprojekt
414 Renate Jaanus 2000 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
415 Gaily Kimmel 1983 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
416 Maia-Mari Roasto 1986 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Reaalprojekt
417 Kristiina Alliksaar 1980 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
418 Uve Kõiv 1973 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
419 Renar Tani 2016 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
420 Trevor Nurmeots 2013 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
421 Reigo Kondel 2012 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
422 Edvin Jürgen 2012 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
423 Ivar Veskioja 1984 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
424 Robert Karu 2015 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
425 Aaron Leon Portugov 2011 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
426 Mahe Metsalu 1978 naine N rahvaklass Eesti, Saare maakond
427 Annabel Metsalu 2004 naine N rahvaklass Eesti, Saare maakond
428 Kati Koost 1994 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
429 Matti Petteri Turunen 1987 mees M rahvaklass Soome, Uusimaa
430 Maris Lepik 1975 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
LHV
431 Emma Kruusmäe 2004 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
432 Marten Mällas 2010 mees M rahvaklass Eesti, Jõgeva maakond
Adavere Kiiruisutiim
Põltsamaa Ühisgümnaasium
433 Kleio Kalamaridi 1999 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
434 Ekaterina Zhernovkova 1992 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
Ekaterina Zhernovkova
435 Eike Uha 1971 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
436 Kristiina Murutalu 1984 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
437 Kaisa Jaakson 1984 naine N rahvaklass Eesti, Pärnu maakond
438 Iti-Kärt Lehtmets 1982 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool MTÜ
439 Mallor Türna 1958 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool MTÜ
440 Aleksandr Lomeiko 1987 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
441 Agata Chernysheva 1987 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
PAK Medicum OÜ
442 Heiki Puusaar 1971 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
MTÜ N35matkaklubi.eu
443 Maribel Emma Pidim 2009 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi uisukool
Jakobsoni kool
444 Meribel Hanna Pidim 2009 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi uisukool
Jakobsoni kool
445 Isabel Saviste 1992 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
446 Kevo Valk 2014 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Hokiklubi
447 Kristi Kais 1978 naine N rahvaklass Eesti, Pärnu maakond
Trinitas
448 Kalev Koidu 1987 mees M rahvaklass Eesti, Pärnu maakond
Trinitas
449 Triin Mõisaäär 1984 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
450 Johannes Metsmaa 2003 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
451 Kerret Koller 2011 mees M14 Eesti, Harju maakond
Tallinna Kiiruisuklubi
452 Emma Kuppart 1995 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
453 Lara Alexandra Org 2012 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
454 Marina Utkina 1982 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
455 Aleksandr Korjagin 1978 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
456 Greete Toss 2004 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
457 Aleksandra Goltsvart 1995 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
458 Rainer Komi 1992 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
459 Tuuli Cartmill 1976 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
460 Jaan Kask 1979 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
461 Aire Teras 1970 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
462 Tõnu Teras 1967 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
463 Taaniel Teras 2008 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
464 Marten Teras 2010 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
465 Joel Ibrus 1973 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
466 Signe Saks 1970 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
467 Sebastian Rang 2013 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
468 Roger Sepp 2013 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
469 Harlet Lukas Laretei 2013 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
470 Rihard Sootla 2013 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
471 Evert Ruban 2013 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
472 Johannes Rohumägi 2014 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
473 Osvald Metsmaa 2014 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
474 Hendrik Sepp 2015 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
475 Kaspar Rebane 2015 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
476 Johannes Hamilton 2015 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
477 Robin Roosna 2015 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
478 Ottomar Kodres 2015 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
479 Mari Saal 2014 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
480 Arella Saag 2015 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
481 Loviise Ant 2015 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
482 Sandra Pärn 2016 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
483 Ludvig Mägi 2016 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
484 Ramon Karu 2015 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
485 Priidu Karjus 1994 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
486 Mari Ollino 1982 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
487 Rando Komi 1968 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
488 Siiri Komi 1970 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
489 Arsenii Kaplun 2012 mees M14 Ukraina, Khmelnytskii
490 Sergei Seleznev 1990 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
491 Talvi Raamat 1999 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
492 Mari Raamat 1994 naine N rahvaklass Eesti, Jõgeva maakond
493 Marian Härm 2007 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Iluuisutamisklubi
494 Mattias Maaniit 1989 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
495 Andres Lõhmus 1978 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
Korp! Ugala
496 Liivi Plumer 1989 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
497 Arno Mikkor 1975 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
498 Maria Mikkor 2012 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
499 Salme Kulmar 1990 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
500 Jane Medar 1981 naine N rahvaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
Koeru Spordiklubi
501 Nele Rasmann 1974 naine N rahvaklass Eesti, Rapla maakond
502 Madis Agur 1970 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
503 Viktooria Karu 1988 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
504 Juhan Paabstel 1959 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
505 Rahel Mällas 2012 naine N14 Eesti, Jõgeva maakond
Adavere Kiiruisutiim
Põltsamaa Ühisgümnaasium
506 Martin Sasi 1982 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
507 Kert Sasi 1981 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
508 Kaspar Mõru 2009 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
509 Ülle Aramaa 1971 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
510 Viktor Yevchyshyn 2009 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
511 Jüri Press 1974 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
Eesti Panga spordiklubi
512 Mihkel Vink 2011 mees M14 Eesti, Tartu maakond
513 Kristjan Normak 2000 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
514 Mihkel Normak 1996 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
515 Mihkel Tiido 1983 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
516 Saskia Tiido 2013 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
517 Pärtel Tiido 2015 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
518 Kadri Hillermaa 1980 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
519 Aune Valk 1972 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
520 Siim Sirel 1993 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
521 Kärolin Rillo 1995 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
522 Victoria Helena Peek 2007 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
523 Elizabeth Adele Peek 2009 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
524 Alexandra Elise Peek 2011 naine N14 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
525 Hannah Helene Metspalu 2007 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
526 Reikko Jents 2014 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
527 Triinu Kooskora 1985 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
Karmid Sussid
528 Kermo Jürmann 1981 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
529 Maria Runno 2001 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
530 Mihkel Külvik 1994 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
531 Kertu Valmsen 2010 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
532 Valdek Rohtma 1978 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
Triforest
533 Eret Siitam 1983 naine N rahvaklass Eesti, Pärnu maakond
534 Axel Taigla 2013 mees M14 Eesti, Pärnu maakond
535 Pille Ambur 1968 naine N rahvaklass Eesti, Rapla maakond
536 Mariliis Laus 1992 naine N rahvaklass Eesti, Jõgeva maakond
537 Rosann Rooallik 2017 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
538 Eve Lips 1966 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
539 Mari Nelis 1979 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
540 Tuuli Sprenk 2013 naine N14 Eesti, Tartu maakond
541 Triin Sprenk 2015 naine N14 Eesti, Tartu maakond
542 Tarmo Tamm 1974 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
543 Sirje Raja 1972 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
544 Geido Kapp 1991 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
545 Ingrid Lehto 1977 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
546 Guido Bergmann 1964 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
547 Liili Klaos 1966 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
548 Kätlin Klaos 1986 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
549 Eneli Johanson 1973 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
550 Arvo Lepik 1957 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
551 Sven Rungi 1983 mees M rahvaklass Eesti, Rapla maakond
Kohila spordiklubi
FORSS OÜ
552 Sofi Rungi 2015 naine N14 Eesti, Rapla maakond
Kohila spordiklubi
553 Kaddy Sankovski 1986 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
554 Lauri Hollo 1998 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
555 Liisi Kont 1991 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
556 Mari Tenisson 1981 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
557 Rom Leenurm 2014 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
558 Veiko Hintsov 1969 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
559 Kristo Kotlov 1979 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
560 Mairolt Kakko 1968 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
OK TON
REIB OÜ
561 Teele Raja 2001 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
562 Veiko Raja 1975 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
563 Annemai Märtson 1982 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
Õhne Paadiselts
564 Jan-Martin Pärn 2000 mees M rahvaklass Eesti, Jõgeva maakond
565 Timo Pöör 2014 mees M14 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
566 Meribel Jaakson 2012 naine N14 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
567 Cärol Elias 1994 naine N rahvaklass Eesti, Valga maakond
568 Heigo Sibrits 1989 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
569 Annika Aas 1977 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
570 Emily Sikora 2013 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
571 Jaan Jagomägi 1975 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
572 Piibe Jagomägi 2008 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
573 Jarek Jagomägi 2010 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
574 Margit Rändur 1975 naine N rahvaklass Eesti, Jõgeva maakond
575 Janika Karus 1974 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
576 Madis Ramst 1999 mees M rahvaklass Eesti, Pärnu maakond
577 Harold Vill 1968 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
578 Gunnar Eensoo 1974 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
579 Kaarel Tüür 1977 mees M rahvaklass Eesti, Saare maakond
580 Kalle Tüür 1976 mees M rahvaklass Eesti, Pärnu maakond
581 Carmen Tüür 2008 naine N rahvaklass Eesti, Pärnu maakond
582 Metra Jascenoka 2012 naine N14 Läti, Salaspils
583 Anneli Külm 1975 naine N rahvaklass Eesti, Valga maakond
584 Ott-Jaanus Heile 1996 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
Team Heile
585 Sven Hannes Heile-Sundkvist 1990 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
Team Heile
586 Kaia Tomson 1987 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
587 Tauri Ramst 1998 mees M rahvaklass Eesti, Pärnu maakond
588 Urmas Truuts 1965 mees M rahvaklass Eesti, Jõgeva maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet
589 Reio Helekivi 2001 mees M rahvaklass Eesti, Võru maakond
590 Keili Helekivi 1999 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
HK Säde
591 Helena Haapsal 2006 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
Combat Lab
592 Arto Hardi Haapsal 2011 mees M14 Eesti, Harju maakond
Combat Lab
593 Pihla Põld 2007 naine N rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
594 Kadri Limberg 1982 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
595 Andreas Kraas 1978 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
596 Jete Kraas 2011 naine N14 Eesti, Tartu maakond
597 Joosep Kraas 2016 mees M14 Eesti, Tartu maakond
598 Indrek Purga 1978 mees M rahvaklass Eesti, Tartu maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
599 Karola Purga 2007 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
600 Sander Palmiste 1993 mees M rahvaklass Eesti, Viljandi maakond
601 Anita Vaivade 1982 naine N rahvaklass Läti, Adazi
602 Merit Kuusk 1979 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond
603 Kaspar Kostrov 2013 mees M14 Eesti, Tartu maakond
604 Laura Saava 1996 naine N rahvaklass Eesti, Harju maakond
605 Janis Mušinskis 1990 mees M rahvaklass Eesti, Harju maakond
606 Pille Viljak 1965 naine N rahvaklass Eesti, Tartu maakond

...