Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 20.04.2021 01:01.
Kokku: 164
Rahvadistants 10km start 12:00: 105
Maratonidistants 30km start 10:00: 59
mees: 104
naine: 60
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Hannele Aarna
Rahvadistants 10km start 12:00
Kaspar Aarna
Rahvadistants 10km start 12:00
Adeele Aho
Rahvadistants 10km start 12:00
Alari Aho
Rahvadistants 10km start 12:00
Albert Aho
Rahvadistants 10km start 12:00
Anett Aho
Rahvadistants 10km start 12:00
Anna-Lotta Aho
Rahvadistants 10km start 12:00
Rutt Aho
Rahvadistants 10km start 12:00
Eero Allikvee
Rahvadistants 10km start 12:00
Tarmo Allikvee
Rahvadistants 10km start 12:00
Alla Dubentsova
Rahvadistants 10km start 12:00
Tiit Einberg
Rahvadistants 10km start 12:00
Lilly Marie Empacher
Rahvadistants 10km start 12:00
Elian Ennok
Rahvadistants 10km start 12:00
Helen Ennok
Rahvadistants 10km start 12:00
Aigar Hansen
Rahvadistants 10km start 12:00
Keili Helekivi
HK Säde
Rahvadistants 10km start 12:00
Aare Hommik
Hokiklubi Purikad
Maratonidistants 30km start 10:00
Mihkel Ilves
Rahvadistants 10km start 12:00
Jaak Jaagus
Rahvadistants 10km start 12:00
Eero Jaakre
Rahvadistants 10km start 12:00
Argo Järve
Rahvadistants 10km start 12:00
Inna Järvsoo
Rahvadistants 10km start 12:00
Jorgen Järvsoo
Rahvadistants 10km start 12:00
Kristina Jõesaar
Rahvadistants 10km start 12:00
Jaanus Juhani
Maratonidistants 30km start 10:00
Karl Erik Jürisson
Rahvadistants 10km start 12:00
Margit Kägu
Rahvadistants 10km start 12:00
Miia Kaha
Rahvadistants 10km start 12:00
Kristjan Kalda
Viljandi Rattaklubi
Maratonidistants 30km start 10:00
Meelis Kalda
G4S Spordiklubi
Maratonidistants 30km start 10:00
Kersti Kaljulaid
Spordiklubi IKS
Maratonidistants 30km start 10:00
Mati Kallas
TSK Joosu
Maratonidistants 30km start 10:00
Kaur Kannel
Rahvadistants 10km start 12:00
Märt Kannel
Rahvadistants 10km start 12:00
Triinu Kannel
Rahvadistants 10km start 12:00
Joosep Kantsik
Rahvadistants 10km start 12:00
Sten Karu
Maratonidistants 30km start 10:00
Margus Kaupmees
Velopete
Maratonidistants 30km start 10:00
Erki Keel
Otepää Rattaklubi
Maratonidistants 30km start 10:00
Marcus Kiilaspea
Rahvadistants 10km start 12:00
Aivar Kiisler
TSK Joosu
Rahvadistants 10km start 12:00
Elisabeth Kiisler
Viljandi uisutajad
Rahvadistants 10km start 12:00
Marek Kirpu
Rahvadistants 10km start 12:00
Kristel Kivi
Maratonidistants 30km start 10:00
Käsper Kivisoo
Maratonidistants 30km start 10:00
Vassel Kivisoo
Sk Muhu
Hani
Maratonidistants 30km start 10:00
Joonas Koger
Rahvadistants 10km start 12:00
Aire Koik
HTM
Rahvadistants 10km start 12:00
Uve Kõiv
Rahvadistants 10km start 12:00
Tarmo Koll
Maratonidistants 30km start 10:00
Terje Koll
Maratonidistants 30km start 10:00
Madli Kongas
Rahvadistants 10km start 12:00
Olav Kongas
Rahvadistants 10km start 12:00
Kuido Koppel
AT Sport/sporditurg.ee
AT SPORT
Maratonidistants 30km start 10:00
Georg Sebastian Kraas
Maratonidistants 30km start 10:00
Kai Kruusimäe
Rahvadistants 10km start 12:00
Kristjan Kuntu
Maratonidistants 30km start 10:00
Jaan Küünal
Maratonidistants 30km start 10:00
Arle-Martin Kuura
Rahvadistants 10km start 12:00
Lauri Kuusing
Maratonidistants 30km start 10:00
Andrus Kuusk
Välek
Maratonidistants 30km start 10:00
Maikel Kuusma
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI
Maratonidistants 30km start 10:00
Raivo Laanemets
Maratonidistants 30km start 10:00
Sonja Lang
Rahvadistants 10km start 12:00
Helen Lasn
Rahvadistants 10km start 12:00
Liis Lepik
Maratonidistants 30km start 10:00
Tarmo Lillsoo
Team Mahe
Verston Ehitus
Maratonidistants 30km start 10:00
Lotta Laureen Loo
Viljandi Gümnaasium
Rahvadistants 10km start 12:00
Kristel Lõuk
Maratonidistants 30km start 10:00
Andre Maaker
Rahvadistants 10km start 12:00
Kalev Mandel
Maratonidistants 30km start 10:00
Taimi Markson
Rahvadistants 10km start 12:00
Margo Märtsoo
Diatleedid
ELDÜ
Rahvadistants 10km start 12:00
Karl-Henrik Mollberg
Rahvadistants 10km start 12:00
Karl Multer
Mesilase Põlved United
Rahvadistants 10km start 12:00
Dane Must
#headinimesed
Rahvadistants 10km start 12:00
Meelis Muts
Maratonidistants 30km start 10:00
Mikk Nigu
Rahvadistants 10km start 12:00
Eiko Nõgols
SK Kamus
Maratonidistants 30km start 10:00
Mart Nöps
SPORDIKLUBI AK RAHINGE
Maratonidistants 30km start 10:00
Peep Okk
TALIUJUMINE RAHVASPORDIKS
Maratonidistants 30km start 10:00
Peeter Oranen
SK ProRunner
Maratonidistants 30km start 10:00
Thea Oras
Rahvadistants 10km start 12:00
Andres Pagarand
Rahvadistants 10km start 12:00
Kalev Pagarand
Rahvadistants 10km start 12:00
Jana Pähklemäe
Rahvadistants 10km start 12:00
Andres Pak
Maratonidistants 30km start 10:00
Vello Pak
Maratonidistants 30km start 10:00
Helys Palk
Maratonidistants 30km start 10:00
Malle Pärtel
Rahvadistants 10km start 12:00
Martin Parv
Kuusma Uisuklubi
Maratonidistants 30km start 10:00
Kristiina Pavlenko
Rahvadistants 10km start 12:00
Ingrid Piir
Viljandi Rattaklubi
Rahvadistants 10km start 12:00
Illimar Ploom
Rahvadistants 10km start 12:00
Sirli Põder
VAK Staier
Rahvadistants 10km start 12:00
Hanna-Maria Põldma
Rahvadistants 10km start 12:00
Piret Põldver
Rahvadistants 10km start 12:00
Kaido Poom
Sk Pedja
Maratonidistants 30km start 10:00
Jüri Press
Eesti Panga spordiklubi
Maratonidistants 30km start 10:00
Signe Pruul
Rahvadistants 10km start 12:00
Martin Pukk
Rahvadistants 10km start 12:00
Oskar Pukk
Maratonidistants 30km start 10:00
Kertu Puna
ik tartu viljandi
Rahvadistants 10km start 12:00
Kristjan Puna
Maratonidistants 30km start 10:00
Mirtel Puna
ik tartu viljandi
Rahvadistants 10km start 12:00
Margus Puru
MP uks oü
Maratonidistants 30km start 10:00
Kevin Puu
Rahvadistants 10km start 12:00
Aivar Rahno
Maratonidistants 30km start 10:00
Ülle Raidma
Rahvadistants 10km start 12:00
Heiki Randmäe
Õerutajad
Maratonidistants 30km start 10:00
Jarmo Randmäe
JK Tulevik
Maratonidistants 30km start 10:00
Kermo Randmäe
Viljandi Sõudeklubi
Maratonidistants 30km start 10:00
Erica Laureen Reppo
Rahvadistants 10km start 12:00
Lennart Marek Reppo
Rahvadistants 10km start 12:00
Elis Ronk
Rahvadistants 10km start 12:00
Lembit Saart
Maratonidistants 30km start 10:00
Silver Semjonov
Rahvadistants 10km start 12:00
Ahti Sepp
Rahvadistants 10km start 12:00
Enn Sihver
Rahvadistants 10km start 12:00
Ove Siiro
Rahvadistants 10km start 12:00
Ivo Sild
Haaslava MTB
Bautman OÜ
Maratonidistants 30km start 10:00
Anneli Sitska
Viljandi Rattaklubi
Rahvadistants 10km start 12:00
Henrik Soodla
Rahvadistants 10km start 12:00
Kätlin Soodla
Rahvadistants 10km start 12:00
Inge Soonik
Rahvadistants 10km start 12:00
Riho Soonik
Rahvadistants 10km start 12:00
Helena Stepanov
Blue Moon Tribe
Rahvadistants 10km start 12:00
Risto Susi
Rahvadistants 10km start 12:00
Sten Talumaa
Tallinna Kiiruisuklubi
Rahvadistants 10km start 12:00
Leander Tammistu
Rahvadistants 10km start 12:00
Jaanus Tasane
Viljandi rattaklubi
Maratonidistants 30km start 10:00
Tarmo Tasuja
Rahvadistants 10km start 12:00
Boriss Teder
Maratonidistants 30km start 10:00
Katri Teller
Mesilase Põlved United
Rahvadistants 10km start 12:00
Hilla Teuho
Lehterais company
Rahvadistants 10km start 12:00
Toni Mikko Matias Teuho
Lehterais company
Rahvadistants 10km start 12:00
Triin Tillart
Rahvadistants 10km start 12:00
Siim Tolk
Maratonidistants 30km start 10:00
Andrus Tölp
Maratonidistants 30km start 10:00
Toivo Tomingas
Maratonidistants 30km start 10:00
Josten Toomsalu
Rahvadistants 10km start 12:00
Henri Treimuth
Amplet Development Team
Maratonidistants 30km start 10:00
Urmas Truuts
Põllumajandus - ja Toiduamet
Rahvadistants 10km start 12:00
Helen Tuur
Rahvadistants 10km start 12:00
Margit Udam
Rahvadistants 10km start 12:00
Henri Uibo
Rahvadistants 10km start 12:00
Ken Uibo
Maratonidistants 30km start 10:00
Tuuli Vaarak
Maratonidistants 30km start 10:00
Jaarek Vaikmets
Rahvadistants 10km start 12:00
Laido Valdvee
Cleveron
Rahvadistants 10km start 12:00
Margus Väli
Rahvadistants 10km start 12:00
Valev Väljaots
Paide
Maratonidistants 30km start 10:00
Triin Väljataga
Maratonidistants 30km start 10:00
Mart Valk
Rahvadistants 10km start 12:00
Mia Mirtel Valk
Rahvadistants 10km start 12:00
Henri Valmsen
Maratonidistants 30km start 10:00
Karmen Valmsen
Viljandi suusaklubi
Rahvadistants 10km start 12:00
Eva-Liisa Vardja
Rahvadistants 10km start 12:00
Markus Vardja
Rahvadistants 10km start 12:00
Taaniel Vardja
Rahvadistants 10km start 12:00
Ivar Veskioja
Rahvadistants 10km start 12:00
Arvo Viltrop
Maratonidistants 30km start 10:00
Ülle Viltrop
Tartu Uisukool
Maratonidistants 30km start 10:00

...