Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Tulemused, SIS Rulluisumaraton

Tulemused detailsemalt
KohtNr.AegNimiVKLVKL kohtVõiskond
1801:03:19.0Kaspar KaljuveeM1
Albe Team/Bont 2
21001:03:21.0Roberts PundursM2
Powerslide - Laimite
3301:04:38.0Marten LiivM3
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
4101:04:39.0Kert KeskpaikM4
Albe Team/Bont
5701:04:39.0Mart MarkusM5
Albe Team/Bont
6501:04:39.0Lauri KoortM6
Albe Team/Bont
7401:04:40.0Maksim VysotskyM7
TEAM UUS MAA
8201:04:40.0Aleks LuikM8
Albe Team/Bont
95701:04:40.0Maxim GutsalovM9
Powerslide - Laimite
102001:04:41.0Sandris ŠnoreM10
Powerslide - Laimite
119701:04:41.0Ansis EljasansM11
FILTER
12901:04:41.0Lauris BitenieksM12
Powerslide - Laimite
1311401:04:41.0Rodžers PetaksM13
KAIROS PLANET
141401:06:41.0Meelis AaslaM14
Albe Team/Bont 2
151701:06:42.0Randar IvanovM15
Rakvere mehed
162501:06:43.0Kuido KoppelM501
AT Sport/Saarlased
172601:06:43.0Teemu YlänenM16
HTL Helsinki
181101:08:24.0Indrek TobrelutsM401
Albe Team/Bont 2
191201:09:03.0Andrei PredtechenskiiM17
Neva Racing Team
201901:10:00.0Jarek MäestuM18
Tartu Inline Team 1
2111001:10:01.0Ilja OštšepkovM19
221501:10:04.0Sulev LokkM402
Rulluisuklubi ABEC / 40+
232101:10:49.0Janno LuikM403
AT Sport/Saarlased
243701:10:52.0Torbjörn KöhlerM601
Tartu Inline Team 1
252801:10:52.0Aivar HirmoM502
Tartu Inline Team 1
262901:10:52.0Tõnu KoppelM503
AT Sport/Saarlased
274401:10:52.0Jaanus LaugusM404
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
283101:10:52.0Andrus UndrestM405
Tartu Inline Team 2
2912501:10:52.0Toomas PrangliM406
307201:10:52.0Anssi NiukkanenM407
HTL
314301:10:52.0Indrek AarnaM408
AT Sport
323301:10:52.0Märt KuusM20
333401:10:52.0Einar ElbingM21
Pärnu Rulliklubi
344901:10:53.0Ego VeevelM504
Rullibuss Team 01
353001:10:53.0Aleksander TilbaM505
364101:10:53.0Heinz KaskM506
Rulluisuklubi 8R
371301:10:53.0Dzintars SarmulisM409
FILTER
386901:10:53.0Frid KaljasM4010
Rulluisuklubi ABEC / 40+
392401:10:53.0Jaanus RitsonM4011
Rulluisuklubi ABEC / 40+
403201:10:53.0Toomas TeesaarM4012
AT Sport/Saarlased
412201:10:53.0Meelis TammreM22
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
424801:10:53.0Ermet VainM23
MTÜ Error United
434201:10:54.0Toivo TomingasM507
Pärnu Rulliklubi
442301:10:54.0Alar NigulM508
Rullibaas
455001:10:54.0Rauno LahtM24
Albe Team/Bont 2
462701:10:55.0Ats KallaisM4013
Albe Team/Bont 2
473801:10:56.0Mairo PukkM4014
487001:10:57.0Hassar JursM4015
Tartu Inline Team 2
496401:13:02.0Mart RoosimaaM25
Tartu Inline Team 1
5011701:14:24.0Andreas VeerpaluM26
TEAM UUS MAA
514601:14:27.0Sten-Mark VirroM27
Kuldsed Käed / Team
525401:14:28.0Ahti OksM4016
537301:14:28.0Siim MägiM28
Rullibuss Team 01
544701:14:29.0Vladimir BaskakovM602
556301:14:29.0Anatoli SevastjanovM603
Tartu Inline Team 3
565101:14:29.0Toivo RätteM509
573901:14:29.0Sergey FedorchukM4017
Neva Racing Team
587401:14:29.0Hando TammM29
Pärnu Rulliklubi
595201:14:30.0Aleksandr VerteshinM5010
6010701:14:30.0Aimur UukM5011
6112401:14:30.0Ivars VingrisM5012
626101:14:30.0Alar IvanovM4018
Rakvere mehed
635601:14:30.0Rene KrullM30
Tartu Inline Team 3
645301:14:30.0Peteris PetersonsM31
Powerslide - Laimite
653601:14:30.0Heiki RoometM32
663501:14:31.0Priit KaasikM4019
Jõhvi RS Team
678101:14:32.0Kari VuorinenM5013
686701:14:32.0Argo SõõruM4020
Tartu Inline Team 1
696501:14:32.0Magnar MeinartM33
Rullibuss Team 01
707601:14:40.0Herlet KivimaM34
Rullibuss Team 01
714501:14:41.0Martti JärvM35
725501:16:17.0Timo SolloM5014
737801:16:18.0Kristjan KuntuM4021
747901:16:18.0Priit KotkasM36
Rullibuss Team 01
756601:16:22.0Jaan OderM37
764001:19:50.0Valdeko VesterblomM38
777101:20:01.0Tarmo LahtM5015
786201:20:01.0Olavi ÄrmM4022
Tartu Inline Team 3
798701:20:01.0Toomas KibusM39
Rullibuss Team 03
808301:20:01.0Koit EralaM40
Rullibuss Team
816801:20:02.0Marek IlvesM4023
Tartu Inline Team 2
8211901:20:02.0Marko PukkM41
839901:20:02.0Marti LaidreM42
848201:20:03.0Dzintars MelbardisM5016
Powerslide - Laimite
8510501:20:58.0Jaak PetersonM4024
Rullibuss Team 03
867701:23:29.0Taivo PäärsonM4025
Kaheksarattalised
8711101:23:30.0Jaanus PappelM4026
8843101:24:33.0Aleksander KuchkovM5017
899801:26:10.0Sergey BorisovM5018
9010901:27:02.0Rauno VestungM4027
918401:27:24.0Ain ParveM604
927501:27:32.0Veiko TammikM5019
938901:27:32.0Neeme NõlvakM4028
Rakvere mehed
9410601:28:24.0Juris PencisM4029
Powerslide - Laimite
958801:28:30.0Tarmo FimbergM5020
ABEC Kulgejad
9611501:28:32.0Priit KallasteM43
Priit Kallaste
9710001:28:33.0Olev KroonM5021
9810401:28:33.0Kristo MustM44
Tartu Inline Team 2
9911601:28:33.0Madis TähtM45
1009101:28:34.0Boriss TederM605
1019501:28:34.0Jaan KüünalM5022
1029201:28:34.0Lembit SaartM5023
10310201:28:34.0Ragnar ToomM4030
1049301:28:37.0Tanel OjalaM46
Kuldsed Käed / Team
10513201:28:39.0Raigo KaldmaM47
Rulluisuklubi 8R
10610101:28:40.0Tiit MaasM4031
Rulluisuklubi 8R
10712001:29:37.0Peeter LõokeM4032
10813001:30:35.0Toivo KutserM4033
10913301:31:34.0Heigo KlaosM48
11012201:35:34.0Niil OrmissonM4034
11112301:39:49.0Evgenii BulatovskiiM49
1129001:41:44.0Armands PetaksM4035
KAIROS PLANET
1139401:42:01.0Jaak VeskimeisterM4036
MTÜ Tallinki Spordiklubi
11412601:42:10.0Janoš TšonkaM50
11512801:42:39.0Ants JuhaniM5024
11612901:51:13.0Margus LeetM4037
8R Tempomeistrid
11712701:51:13.0Henry KanterM4038
11811301:53:24.0Riho RästaM51
11913101:53:30.0Remii VahtraM4039
8R Tempomeistrid
12012101:58:02.0Janis BergsM52
DNF6Reinis Znotins
Powerslide - Laimite
DNF58Lennart Raudsepp
DNF103Nikita Kulikov
DNS86Elmer Taim
Rulluisuklubi 8R
DNS118Mika Sucksdorff
TEAM UUS MAA
DNS16Andrus Kuusk
Rulluisuklubi 8R
DNS108Allan Kivi
DNS18Mikhail Zhilin
Neva Racing Team
DNS112Holger MäŠGi
DNS59Uno Zimmermann
DNS60Petri Virtanen
HTL
DNS80Raul Krooni
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
DNS85Janeks Malinovskis
FILTER
Ridu kokku: 133

...