Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 26.09.2021 05:02.

SIS Rulluisumaraton stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1-50 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
2 1-50 Aleks Luik 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
3 1-50 Marten Liiv 1996 mees M Eesti, Jõgevamaa
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
4 1-50 Maksim Vysotsky 1987 mees M Venemaa, Venemaa
TEAM UUS MAA
5 1-50 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
6 1-50 Reinis Znotins 1997 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
7 1-50 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
8 1-50 Kaspar Kaljuvee 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
9 1-50 Lauris Bitenieks 1980 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
10 1-50 Roberts Pundurs 1984 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
11 1-50 Indrek Tobreluts 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Albe Team/Bont 2
12 1-50 Andrei Predtechenskii 1984 mees M Venemaa, Russia
Neva Racing Team
13 1-50 Dzintars Sarmulis 1970 mees M40 Läti, latvia
FILTER
14 1-50 Meelis Aasla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
15 1-50 Sulev Lokk 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
16 1-50 Andrus Kuusk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Kaheksarattalised
17 1-50 Randar Ivanov 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi
18 1-50 Mikhail Zhilin 1977 mees M Venemaa, SANKT-PETERBURG
Neva Racing Team
19 1-50 Jarek Mäestu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
20 1-50 Sandris Šnore 1997 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
21 1-50 Janno Luik 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
22 1-50 Meelis Tammre 1978 mees M Eesti, Harjumaa
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
23 1-50 Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibaas
24 1-50 Jaanus Ritson 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
25 1-50 Kuido Koppel 1966 mees M50 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
26 1-50 Teemu Ylänen 1979 mees M Soome, Finland
HTL Helsinki
27 1-50 Ats Kallais 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
28 1-50 Aivar Hirmo 1963 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
29 1-50 Tõnu Koppel 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
AT Sport/Saarlased
30 1-50 Aleksander Tilba 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
31 1-50 Andrus Undrest 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
32 1-50 Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Sport/Saarlased
Extreme Sport
33 1-50 Märt Kuus 1979 mees M Eesti, Võru maakond
34 1-50 Einar Elbing 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Rulliklubi
35 1-50 Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS
36 1-50 Heiki Roomet 1977 mees M Eesti, Harju maakond
37 1-50 Torbjörn Köhler 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
38 1-50 Mairo Pukk 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
39 1-50 Sergey Fedorchuk 1975 mees M40 Venemaa, Sankt - Peterburg
Neva Racing Team
40 1-50 Valdeko Vesterblom 1989 mees M Eesti, Harju maakond
41 1-50 Heinz Kask 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
42 1-50 Toivo Tomingas 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Rulliklubi
43 1-50 Indrek Aarna 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Sport
Eesti Energia SK
44 1-50 Jaanus Laugus 1969 mees M40 Eesti, Harjumaa
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
45 1-50 Martti Järv 1985 mees M Eesti, Harju maakond
46 1-50 Sten-Mark Virro 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
47 1-50 Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
48 1-50 Ermet Vain 1979 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Error United
49 1-50 Ego Veevel 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
50 1-50 Rauno Laht 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team
51 51-100 Toivo Rätte 1958 mees M50 Soome, Varsinais Suomi
52 51-100 Aleksandr Verteshin 1966 mees M50 Venemaa, Sankt-Petersburg
53 51-100 Peteris Petersons 1978 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
54 51-100 Ahti Oks 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
55 51-100 Timo Sollo 1959 mees M50 Soome, länsi-suomi
56 51-100 Rene Krull 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 3
57 51-100 Maxim Gutsalov 1989 mees M Venemaa, moscow
Powerslide - Laimite
58 51-100 Lennart Raudsepp 1967 mees M40 Eesti, Tartu maakond
59 51-100 Uno Zimmermann 1962 mees M50 Eesti, Valga maakond
60 51-100 Petri Virtanen 1966 mees M50 Soome, Kanta-Häme
HTL
61 51-100 Alar Ivanov 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi
62 51-100 Olavi Ärm 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 3
63 51-100 Anatoli Sevastjanov 1949 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 3
64 51-100 Mart Roosimaa 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
65 51-100 Magnar Meinart 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
66 51-100 Jaan Oder 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
67 51-100 Argo Sõõru 1969 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
Tartu Inline Team 1
68 51-100 Marek Ilves 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
69 51-100 Frid Kaljas 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
70 51-100 Hassar Jurs 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
71 51-100 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
72 51-100 Anssi Niukkanen 1976 mees M40 Soome, Uusimaa
HTL
73 51-100 Siim Mägi 1989 mees M Eesti, Järva maakond
Rullibuss Team 01
74 51-100 Hando Tamm 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Rulliklubi
75 51-100 Veiko Tammik 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
76 51-100 Herlet Kivima 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
77 51-100 Taivo Päärson 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaheksarattalised
Rullibuss
78 51-100 Kristjan Kuntu 1972 mees M40 Soome, Varsinais Suomi
79 51-100 Priit Kotkas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
Rullibuss Team
80 51-100 Raul Krooni 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
81 51-100 Kari Vuorinen 1965 mees M50 Soome, länsi-suomi
82 51-100 Dzintars Melbardis 1961 mees M50 Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
83 51-100 Koit Erala 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
84 51-100 Ain Parve 1948 mees M60 Eesti, Harju maakond
85 51-100 Janeks Malinovskis 1981 mees M Läti, Riga
FILTER
86 51-100 Elmer Taim 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
87 51-100 Toomas Kibus 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 03
88 51-100 Tarmo Fimberg 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
ABEC Kulgejad
Rulluisuklubi ABEC
89 51-100 Neeme Nõlvak 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
90 51-100 Armands Petaks 1967 mees M40 Läti, Rīgas Rajons
KAIROS PLANET
91 51-100 Boriss Teder 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
92 51-100 Lembit Saart 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
93 51-100 Tanel Ojala 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
94 51-100 Jaak Veskimeister 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Tallinki Spordiklubi
95 51-100 Jaan Küünal 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
97 51-100 Ansis Eljasans 1985 mees M Läti, Jurmala
FILTER
98 51-100 Sergey Borisov 1964 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
99 51-100 Marti Laidre 1978 mees M Eesti, Harju maakond
100 51-100 Olev Kroon 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
101 101-300 Tiit Maas 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
r8
102 101-300 Ragnar Toom 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
103 101-300 Nikita Kulikov 1981 mees M Eesti, Harju maakond
104 101-300 Kristo Must 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
105 101-300 Jaak Peterson 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 03
106 101-300 Juris Pencis 1973 mees M40 Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
107 101-300 Aimur Uuk 1961 mees M50 Eesti, Tartu maakond
108 101-300 Allan Kivi 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
109 101-300 Rauno Vestung 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
110 101-300 Ilja Oštšepkov 1990 mees M Eesti, Harju maakond
111 101-300 Jaanus Pappel 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
112 101-300 Holger MäŠgi 1973 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
113 101-300 Riho Rästa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
114 101-300 Rodžers Petaks 2001 mees M Läti, Vidzeme
KAIROS PLANET
115 101-300 Priit Kallaste 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Priit Kallaste
116 101-300 Madis Täht 1989 mees M Eesti, Harju maakond
117 101-300 Andreas Veerpalu 1994 mees M Eesti, Valgamaa
TEAM UUS MAA
118 101-300 Mika Sucksdorff 1971 mees M40 Eesti, Harjumaa
TEAM UUS MAA
119 101-300 Marko Pukk 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
120 101-300 Peeter Lõoke 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
121 101-300 Janis Bergs 1988 mees M Läti, Riga
122 101-300 Niil Ormisson 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond

...