Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 24.01.2022 07:40.
Kokku: 472
SIS Rulluisumaraton: 132
Rulluisumaraton Naised: 33
MyFitness Poolmaraton: 105
Sportland Rahvarull: 85
TuttiFrutti Lastesõit: 85
Pisirull: 32
mees: 285
naine: 187
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Indrek Aarna
AT Sport
Eesti Energia SK
SIS Rulluisumaraton
Helen Aart
Rakvere Naised
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Kristin Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Sportland Rahvarull
Meelis Aasla
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
SIS Rulluisumaraton
Marju Allaste
Rulluisumaraton Naised
Sandra Alusalu
PÕLTSAMAA VALLA SPORDIKLUBI TERVIS
Rulluisumaraton Naised
Saskia Alusalu
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton Naised
Marta Ange
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Marta Ange
Adavere
Sportland Rahvarull
Jaanika Arm
Rullibaas
MyFitness Poolmaraton
Olavi Ärm
Tartu Inline Team 3
SIS Rulluisumaraton
Alvar Asi
MyFitness Poolmaraton
Henry Asi
MyFitness Poolmaraton
Virginija Aurylaite
Sportland Rahvarull
Julia Barakova
U SKATE
Rulluisumaraton Naised
Vladimir Baskakov
SIS Rulluisumaraton
Olga Belova
U SKATE
Rulluisumaraton Naised
Janis Bergs
SIS Rulluisumaraton
Ieva Berlande
Sportland Rahvarull
Lauris Bitenieks
Powerslide - Laimite
SIS Rulluisumaraton
Juri Bogretsov
Sportland Rahvarull
Saveli Bogretsov
Sportland Rahvarull
Sergey Borisov
SIS Rulluisumaraton
Aljona Buel
TEAM UUS MAA
MyFitness Poolmaraton
Evgenii Bulatovskii
SIS Rulluisumaraton
Haralds Dernovs
MyFitness Poolmaraton
Denisa Druka-Jaunzeme
ASI Ski-box
MyFitness Poolmaraton
Amanda Eihmane
ASI/SKI-BOX
TuttiFrutti Lastesõit
Amanda Eihmane
ASI/SKI-BOX
MyFitness Poolmaraton
Einar Elbing
Pärnu Rulliklubi
SIS Rulluisumaraton
Ansis Eljasans
FILTER
SIS Rulluisumaraton
Gerli Eltermaa
Rakvere Naised
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Cristal Erala
TuttiFrutti Lastesõit
Cristal Erala
Pisirull
Keith Erala
MyFitness Poolmaraton
Koit Erala
Rullibuss Team
SIS Rulluisumaraton
Simon Erala
Pisirull
Sergey Fedorchuk
Neva Racing Team
SIS Rulluisumaraton
Tarmo Fimberg
ABEC Kulgejad
Rulluisuklubi ABEC
SIS Rulluisumaraton
Anda Fokrota
Sportland Rahvarull
Janis Fokrots
Sportland Rahvarull
Maria Agnesa Galeis
TuttiFrutti Lastesõit
Olga Gapejeva
Tartu Inline Team Ladies
Rulluisumaraton Naised
Maria Glushenkova
Sportland Rahvarull
Ilona Gomon
Sportland Rahvarull
Evija Graumane
BJC Laimite
Sportland Rahvarull
Anna Grišina
MyFitness Poolmaraton
Maxim Gutsalov
Powerslide - Laimite
SIS Rulluisumaraton
Marju Harma
Sportland Rahvarull
Grethel Heinroos
TuttiFrutti Lastesõit
Keitlin Heinroos
Pisirull
Ivo Niklas Hermanson
MyFitness Poolmaraton
Toomas Hirmat
MyFitness Poolmaraton
Aivar Hirmo
Tartu Inline Team 1
SIS Rulluisumaraton
Raine Hirve
Sportland Rahvarull
Eve Hõbemets
MyFitness Poolmaraton
Joonas Honga
Sportland Rahvarull
Kalev Hunt
MyFitness Poolmaraton
Ene Ilver
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisuklubi ABEC
Rulluisumaraton Naised
Marek Ilves
Tartu Inline Team 2
SIS Rulluisumaraton
Rebecca Ilves
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Remo Isand
Sportland Rahvarull
Rolf Isand
Sportland Rahvarull
Alar Ivanov
Rakvere mehed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
SIS Rulluisumaraton
Liivika Ivanov
Rakvere 2
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Randar Ivanov
Rakvere mehed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
SIS Rulluisumaraton
Rebeka Ivanov
Rakvere Lapsed
Pisirull
Veronica Ivanov
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Iiro Jääskeläine
HTL
TuttiFrutti Lastesõit
Iiro Jääskeläinen
HTL
Sportland Rahvarull
Ilari Jääskeläinen
HTL
Pisirull
Mika Jääskeläinen
Sportland Rahvarull
Karoliine Jäätes
Pisirull
Karolin Jalak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Anete Jalakas
Rullibuss Team
MyFitness Poolmaraton
Laura Jankovska
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Laura Jankovska
BJC "Laimite"
Sportland Rahvarull
Gregori Järv
TuttiFrutti Lastesõit
Martti Järv
SIS Rulluisumaraton
Tõnu Järve
Sportland Rahvarull
Elizabeth Jõgi
Albe Team/Bont
MyFitness Poolmaraton
Philip Jõgi
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Philip Jõgi
Sportland Rahvarull
Ants Juhani
SIS Rulluisumaraton
Loreta Luize Jurevica
ASI SkiBox
TuttiFrutti Lastesõit
Loreta Luize Jurevica
ASI Ski-Box
Sportland Rahvarull
Heidi Jürisoo
MyFitness Poolmaraton
Hassar Jurs
Tartu Inline Team 2
SIS Rulluisumaraton
Diana Kaareste
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Priit Kaasik
Jõhvi RS Team
Jõhvi RS
SIS Rulluisumaraton
Sille Kaasik
Sportland Rahvarull
Lisete Kajak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Marten Kajak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Raigo Kaldma
Rulluisuklubi 8R
SIS Rulluisumaraton
Kristiine  Kalev
MyFitness Poolmaraton
Frid Kaljas
Rulluisuklubi ABEC / 40+
SIS Rulluisumaraton
Moonika Kaljas
MyFitness Poolmaraton
Helari Kaljuste
Tartu Inline Team 3
MyFitness Poolmaraton
Grete Kaljuvee
Albe Team/Bont
MyFitness Poolmaraton
Kaspar Kaljuvee
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
SIS Rulluisumaraton
Kaupo Kaljuvee
MyFitness Poolmaraton
Ats Kallais
Albe Team/Bont 2
SIS Rulluisumaraton
Priit Kallaste
Priit Kallaste
SIS Rulluisumaraton
Martin Kalle
Pisirull
Merlin Kalle
Tartu Inline Team Ladies
Sportland Rahvarull
Estere Kalvane
BJC "Laimite"
TuttiFrutti Lastesõit
Estere Kalvane
BJC "Laimite"
Pisirull
Katrina Kalvane
BJC "Laimite"
TuttiFrutti Lastesõit
Aare Kalvik
Sportland Rahvarull
Merike Kangro
Tartu Inline Team Ladies
MyFitness Poolmaraton
Henry Kanter
SIS Rulluisumaraton
Maarja Kase
Sportland Rahvarull
Ken Kasemaa
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Mairon Kasemaa
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kaupo Käsik
Rullibuss Team
MyFitness Poolmaraton
Heinz Kask
Rulluisuklubi 8R
SIS Rulluisumaraton
Janne Kaun
8R Forever!
Kaheksarattalised
MyFitness Poolmaraton
Michal Kebis
Sportland Rahvarull
Kert Keskpaik
Albe Team/Bont
SIS Rulluisumaraton
Toomas Kibus
Rullibuss Team 03
SIS Rulluisumaraton
Merle Kilvits
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton Naised
Jüri Kimmel
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Allan Kivi
SIS Rulluisumaraton
Herlet Kivima
Rullibuss Team 01
SIS Rulluisumaraton
Maiu Kivimäe
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Heigo Klaos
SIS Rulluisumaraton
Torbjörn Köhler
Tartu Inline Team 1
SIS Rulluisumaraton
Kristine Kõiv
Rullibuss Team
MyFitness Poolmaraton
Viktors Kokins
ASI-ski box
MyFitness Poolmaraton
Karmen Kompus
Sportland Rahvarull
Elina Konrade
BJC Laimīte
Sportland Rahvarull
Gints Konrads
Sportland Rahvarull
Ralfs Konrads
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Ralfs Konrads
BJC Laimīte
Sportland Rahvarull
Eero Kookla
MyFitness Poolmaraton
Lauri Koort
Albe Team/Bont
SIS Rulluisumaraton
Juta Koov
TuttiFrutti Lastesõit
Kuido Koppel
AT Sport/Saarlased
SIS Rulluisumaraton
Tõnu Koppel
AT Sport/Saarlased
SIS Rulluisumaraton
Jyry Kortelainen
HTL
MyFitness Poolmaraton
Enel Kõrva
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Priit Kotkas
Rullibuss Team 01
Rullibuss Team
SIS Rulluisumaraton
Anastassia Kreivald
Sportland Rahvarull
Varvara Kreivald
Rullibuss Team
MyFitness Poolmaraton
Olev Kroon
SIS Rulluisumaraton
Raul Krooni
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
SIS Rulluisumaraton
Rene Krull
Tartu Inline Team 3
SIS Rulluisumaraton
Anna Krumina
ASI
TuttiFrutti Lastesõit
Anna Krumina
Sportland Rahvarull
Piret Kruusimaa
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Geidi Kruusmann
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Heli-Ly Kruusmann
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Heli-Ly Kruusmann
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Pisirull
Reet Kruusmann
Rakvere 2
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Siim Kruusmann
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Aleksander Kuchkov
Rulluisumaraton Naised
Julija Kuhtinova
Sportland Rahvarull
Kristjan Kuldmaa
Tallinna Kiiruisuklubi
Sportland Rahvarull
Nikita Kulikov
SIS Rulluisumaraton
Kristjan Kuntu
SIS Rulluisumaraton
Marion Kuntu
MyFitness Poolmaraton
Jaak Kuresson
Sportland Rahvarull
Taivo Kutser
SIS Rulluisumaraton
Anu Kütt
Sportland Rahvarull
Raul Kütt
Sportland Rahvarull
Jaan Küünal
SIS Rulluisumaraton
Märt Kuus
SIS Rulluisumaraton
Andrus Kuusk
Rulluisuklubi 8R
SIS Rulluisumaraton
Alexandra Laanemägi
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Karl-Martin Laasberg
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Karl-Martin Laasberg
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Liisi Laaspere
Rakvere Naised
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Rauno Laht
Albe Team/Bont 2
Albe Team
SIS Rulluisumaraton
Tarmo Laht
SIS Rulluisumaraton
Marti Laidre
SIS Rulluisumaraton
Dzintars Lapins
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Jaanus Laugus
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
SIS Rulluisumaraton
Priit Lauri
TEAM UUS MAA
MyFitness Poolmaraton
Tarmo Leek
8R Forever!
MyFitness Poolmaraton
Margus Leet
8R Tempomeistrid
SIS Rulluisumaraton
Getter Leipalu
MyFitness Poolmaraton
Marten Liiv
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
SIS Rulluisumaraton
Aimar Lilienberg
Sportland Rahvarull
Endrik Lillepuu
Sportland Rahvarull
Indrek Lillepuu
Sportland Rahvarull
Gerlin Lipp
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Gerlin Lipp
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Pisirull
Karl-Hendrik Lõhmus
Sportland Rahvarull
Sulev Lokk
Rulluisuklubi ABEC / 40+
SIS Rulluisumaraton
Peeter Lõoke
SIS Rulluisumaraton
Katriin Loorents
Rullibuss Team 03
Rulluisumaraton Naised
Aleks Luik
Albe Team/Bont
SIS Rulluisumaraton
Janno Luik
AT Sport/Saarlased
SIS Rulluisumaraton
Robin Luik
TuttiFrutti Lastesõit
Robin Luik
Pisirull
Haralds Lukins
Laimīte
MyFitness Poolmaraton
Lenno Luks
Pärnu Rulliklubi
MyFitness Poolmaraton
Gabriela Luse
BJSC Laimīte
TuttiFrutti Lastesõit
Gabriela Luse
BJSC Laimīte
MyFitness Poolmaraton
Gabriela Luse
Sportland Rahvarull
Iiris Luts
TuttiFrutti Lastesõit
Kirsi-Elina Luts
TuttiFrutti Lastesõit
Tiit Maas
Rulluisuklubi 8R
r8
SIS Rulluisumaraton
Jarek Mäestu
Tartu Inline Team 1
SIS Rulluisumaraton
Holger MäŠgi
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
Sportland Rahvarull
Siim Mägi
Rullibuss Team 01
SIS Rulluisumaraton
Kriste Malberg
Sportland Rahvarull
Janeks Malinovskis
FILTER
SIS Rulluisumaraton
Signe Malnaca
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Signe Malnaca
BJC "Laimite"
Laimīte
Sportland Rahvarull
Polina Malyshev
TuttiFrutti Lastesõit
Kairit Mänd
Pisirull
Mirtel Mänd
Pisirull
Daniil Marinits
TuttiFrutti Lastesõit
Daniil Marinits
Pisirull
Annabel Marist
TuttiFrutti Lastesõit
Jesper Marist
TuttiFrutti Lastesõit
Mairika Marist
Sportland Rahvarull
Markus Mark
TuttiFrutti Lastesõit
Taavi Mark
Sportland Rahvarull
Mart Markus
Albe Team/Bont
SIS Rulluisumaraton
Ljudmilla Mastovits
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Fred Matteus
Sportland Rahvarull
Roman Mayatskiy
TuttiFrutti Lastesõit
Roman Mayatskiy
Pisirull
Kirsi Gertrud Meigas
TuttiFrutti Lastesõit
Kirsi Gertrud Meigas
Sportland Rahvarull
Meelis Meigas
Sportland Rahvarull
Magnar Meinart
Rullibuss Team 01
SIS Rulluisumaraton
Marinel Meinart
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Dzintars Melbardis
Powerslide - Laimite
SIS Rulluisumaraton
Mirjam Metslang
Rulluisumaraton Naised
Arvis Miezitis
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Arturs Andris Miglinieks
TuttiFrutti Lastesõit
Anastasia Misina
TuttiFrutti Lastesõit
Laura Mölder
FOX
TuttiFrutti Lastesõit
Laura Mölder
FOX
Sportland Rahvarull
Marko Mölder
Sportland Rahvarull
Miron Moltšanov
Pisirull
Maryte Mooses
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Andre Müllerson
TuttiFrutti Lastesõit
Kristo Must
Tartu Inline Team 2
SIS Rulluisumaraton
Esther-Elisabeth Napp
8R Forever!
MyFitness Poolmaraton
Rene Närep
Sportland Rahvarull
Maria Nesterko
Sportland Rahvarull
Edgars Nezamovs
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Kristaps Nezamovs
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Kristaps Nezamovs
BJC "Laimite"
BJC Laimite
Sportland Rahvarull
Piret Niglas
SK Järve
Rulluisumaraton Naised
Alar Nigul
Rullibaas
SIS Rulluisumaraton
Einar Niin
TEAM UUS MAA
MyFitness Poolmaraton
Kristiina Nikkel
Sportland Rahvarull
Dmitri Nitsholdt
Pisirull
Anssi Niukkanen
HTL
SIS Rulluisumaraton
Georg Nõlvak
TuttiFrutti Lastesõit
Neeme Nõlvak
Rakvere mehed
SIS Rulluisumaraton
Raili Nõlvak
Sportland Rahvarull
Iris Nurgamaa
SK Järve
TuttiFrutti Lastesõit
Mirjam Nurgamaa
Pisirull
Sirje Nurgamaa
SK Järve
Rulluisumaraton Naised
Edme Nurk
Sportland Rahvarull
Jaan Oder
SIS Rulluisumaraton
Janne Õispuu
Pärnu Rulliklubi
MyFitness Poolmaraton
Tanel Ojala
Kuldsed Käed / Team
SIS Rulluisumaraton
Ahti Oks
SIS Rulluisumaraton
Carl Eric Oks
TuttiFrutti Lastesõit
Isabelle Oks
TuttiFrutti Lastesõit
Niil Ormisson
SIS Rulluisumaraton
Ilja Oštšepkov
SIS Rulluisumaraton
Eili Paap
Sportland Rahvarull
Siim Paap
Pisirull
Emma Päärson
Rullibuss
TuttiFrutti Lastesõit
Kaspar Päärson
Albe Team/Bont
MyFitness Poolmaraton
Taivo Päärson
Kaheksarattalised
Rullibuss
SIS Rulluisumaraton
Janno Pagar
Sportland Rahvarull
Victoria Pagar
TuttiFrutti Lastesõit
Kristi Pajo
Sportland Rahvarull
Andra Pajuväli
Sportland Rahvarull
Jaanus Pappel
SIS Rulluisumaraton
Susanna Pappel
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Endel Pärje
Sportland Rahvarull
Kaisa Parksepp
Tartu Inline Team Ladies
MyFitness Poolmaraton
Ain Parve
SIS Rulluisumaraton
Maarja Peep
TEAM UUS MAA
MyFitness Poolmaraton
Artis Pencis
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Juris Pencis
Powerslide - Laimite
SIS Rulluisumaraton
Armands Petaks
KAIROS PLANET
SIS Rulluisumaraton
Rodžers Petaks
KAIROS PLANET
SIS Rulluisumaraton
Birgit Peterson
Rulluisumaraton Naised
Jaak Peterson
Rullibuss Team 03
SIS Rulluisumaraton
Marleen Peterson
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Peteris Petersons
Powerslide - Laimite
SIS Rulluisumaraton
Daniil Petrov
Pisirull
Daniil Petrov
TuttiFrutti Lastesõit
Mailis Petrovits
Sportland Rahvarull
Toomas Piigli
UP Sport
MyFitness Poolmaraton
Kaido Poom
Pedja
MyFitness Poolmaraton
Toomas Prangli
SIS Rulluisumaraton
Andrei Predtechenskii
Neva Racing Team
SIS Rulluisumaraton
Agate Priedite
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Agate Priedite
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Inga Priedite
Sportland Rahvarull
Arnis Prieditis
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Mikelis Prieditis
BJC Laimite
Pisirull
Mikelis Prieditis
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Katrin Priks
MyFitness Poolmaraton
Karolyna Prohorenko
Adavere
Sportland Rahvarull
Kerli Prohorenko
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kerli Prohorenko
Adavere
Sportland Rahvarull
Kristjan Prohorenko
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Mairo Pukk
SIS Rulluisumaraton
Marko Pukk
SIS Rulluisumaraton
Toomas Pullerits
MyFitness Poolmaraton
Roberts Pundurs
Powerslide - Laimite
SIS Rulluisumaraton
Maria Puusepp
TuttiFrutti Lastesõit
Elizabete Anna Racika
BJC Laimīte
TuttiFrutti Lastesõit
Elizabete Anna Racika
Sportland Rahvarull
Emilija Racika
BJC Laimīte
TuttiFrutti Lastesõit
Erik Radik
TuttiFrutti Lastesõit
Raili Rähmonen
Sportland Rahvarull
Kristi Rahumägi
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Raili Rahumägi
TuttiFrutti Lastesõit
Arabella Raie
Pisirull
Riho Rästa
SIS Rulluisumaraton
Toivo Rätte
SIS Rulluisumaraton
Getrin Raudsepp
TuttiFrutti Lastesõit
Getrin Raudsepp
Sportland Rahvarull
Lennart Raudsepp
SIS Rulluisumaraton
Getter Rebane
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Kaido Reinapu
Sportland Rahvarull
Sandis Reinsons
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Kert Riitsalu
Tartu Slalom
MyFitness Poolmaraton
Renet Riitsalu
Tartu Slalom
TuttiFrutti Lastesõit
Jaanus Ritson
Rulluisuklubi ABEC / 40+
SIS Rulluisumaraton
Heiki Roomet
SIS Rulluisumaraton
Virgi Roop
Rulluisumaraton Naised
Mart Roosimaa
Tartu Inline Team 1
SIS Rulluisumaraton
Priit Roosnupp
MyFitness Poolmaraton
Ralf Rooteman
Pisirull
Ralf Rooteman
TuttiFrutti Lastesõit
Janika Roots
Rulluisumaraton Naised
Janika Rukis
MyFitness Poolmaraton
Raivo Rukis
MyFitness Poolmaraton
Piret Saare
Rakvere 2
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Kerly Saarna
Sportland Rahvarull
Lembit Saart
SIS Rulluisumaraton
Ants Sagar
MyFitness Poolmaraton
Mariin Sarap
Rakvere Naised
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Markus Sarap
Rakvere 2
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Dzintars Sarmulis
FILTER
SIS Rulluisumaraton
Mari-Liis Sau
SIS Rulluisumaraton
Rodrigo Saudins
BJC Laimite
Pisirull
Rodrigo Saudins
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Rodrigo Šaudinš
BJC "Laimite"
Sportland Rahvarull
Alina Savrucka
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Amanda Sepp
TuttiFrutti Lastesõit
Raul Sepp
Pisirull
Sandra Sepp
Pisirull
Anatoli Sevastjanov
Tartu Inline Team 3
SIS Rulluisumaraton
Liana Sevastjanova
Tartu Inline Team 3
MyFitness Poolmaraton
Merle Siimsen
Rulluisumaraton Naised
Monika Sinimaa
Stockholm Speedskaters
Rulluisumaraton Naised
Katrin Sipsaka
Sportland Rahvarull
Antti Sjögren
HTL
MyFitness Poolmaraton
Gunita Snikere
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Patricija Elizabete Snikere
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Patricija Elizabete Snikere
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Sofija Tina Snikere
BJC Laimite
Pisirull
Sofija Tina Snikere
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Sandris Šnore
Powerslide - Laimite
SIS Rulluisumaraton
Steffen Soha
TuttiFrutti Lastesõit
Timo Sollo
SIS Rulluisumaraton
Argo Sõõru
Tartu Inline Team 1
SIS Rulluisumaraton
Daniel Sorokin
Sportland Rahvarull
Daniel Sorokin
TuttiFrutti Lastesõit
Georg Sorokin
Pisirull
Karlis Aleksandrs Studans
Sportland Rahvarull
Mika Sucksdorff
TEAM UUS MAA
SIS Rulluisumaraton
Meelis Sula
MyFitness Poolmaraton
Nele Sula
TuttiFrutti Lastesõit
Krista Suppi
MyFitness Poolmaraton
Regina Suzi
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Reiko Tääker
MyFitness Poolmaraton
Edyt Taganõmm
MyFitness Poolmaraton
Madis Täht
SIS Rulluisumaraton
Elmer Taim
Rulluisuklubi 8R
SIS Rulluisumaraton
Oliver Tali
TuttiFrutti Lastesõit
Art Markkus Tamm
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Art Markkus Tamm
Adavere
Sportland Rahvarull
Hando Tamm
Pärnu Rulliklubi
SIS Rulluisumaraton
Veiko Tammik
SIS Rulluisumaraton
Toomas Tammjärv
MyFitness Poolmaraton
Meelis Tammre
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
SIS Rulluisumaraton
Boriss Teder
SIS Rulluisumaraton
Toomas Teesaar
AT Sport/Saarlased
Extreme Sport
SIS Rulluisumaraton
Ott Telga
MyFitness Poolmaraton
Martin Tigasson
MyFitness Poolmaraton
Tiina Tiisler
Tartu Inline Team Ladies
MyFitness Poolmaraton
Aleksander Tilba
SIS Rulluisumaraton
Markuss Timermanis
BJC Laimite
Pisirull
Markuss Timermanis
TuttiFrutti Lastesõit
Indrek Tobreluts
Albe Team/Bont 2
SIS Rulluisumaraton
Beate Tolmane
TuttiFrutti Lastesõit
Didzis Tolmanis
MyFitness Poolmaraton
Birgit Toming
Rakvere 2
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Ketlin Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Marin Tomingas
Rullibuss Team 03
Ru
Rulluisumaraton Naised
Toivo Tomingas
Pärnu Rulliklubi
SIS Rulluisumaraton
Kristofer Tonsiver
TuttiFrutti Lastesõit
Ragnar Toom
SIS Rulluisumaraton
Sirli Tooming
Staabi-ja sidepataljon
Rulluisumaraton Naised
Kersti Toots
Tartu Inline Team Ladies
Rulluisumaraton Naised
Andri Tops
MyFitness Poolmaraton
Kenri Tops
MyFitness Poolmaraton
Nikolai Tšihhatšjov
MyFitness Poolmaraton
Janoš Tšonka
SIS Rulluisumaraton
Enn Tühane
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Ketrud Tühane
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Rene Tühane
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Danel Tuusis
Sportland Rahvarull
Daniela Tuusis
TuttiFrutti Lastesõit
Daniela Tuusis
Sportland Rahvarull
Ander Uin
MyFitness Poolmaraton
Andrus Undrest
Tartu Inline Team 2
SIS Rulluisumaraton
Johannes Ütsik
jyts group oü
MyFitness Poolmaraton
Eve Uueküla
Sportland Rahvarull
Toomas Uueküla
MyFitness Poolmaraton
Aimur Uuk
SIS Rulluisumaraton
Cardo Uustal
Tartu Inline Team 3
Tartu Rulluisuklubi MTÜ
MyFitness Poolmaraton
Gustavs Vacietis
ASI-SKIBOX
TuttiFrutti Lastesõit
Gustavs Vacietis
Sportland Rahvarull
Nils Vähä-Vahe
HTL
MyFitness Poolmaraton
Tuuli Vaher
MyFitness Poolmaraton
Remii Vahtra
8R Tempomeistrid
SIS Rulluisumaraton
Ermet Vain
MTÜ Error United
SIS Rulluisumaraton
Amanda Vaiteka
Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Ricards Vaiteks
Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Ricards Vaiteks
Laimite
Sportland Rahvarull
Hanna Valge
Sportland Rahvarull
Magdaleena Valge
TuttiFrutti Lastesõit
Kristofers Vasaraudzis
ASI Ski-box
TuttiFrutti Lastesõit
Kristofers Vasaraudzis
ASI Ski-box
Pisirull
Koit Veeorg
MyFitness Poolmaraton
Andreas Veerpalu
TEAM UUS MAA
SIS Rulluisumaraton
Ego Veevel
Rullibuss Team 01
SIS Rulluisumaraton
Gabriel Veide
MyFitness Poolmaraton
Aleksandr Verteshin
SIS Rulluisumaraton
Vilmer Vesanto
HTL
MyFitness Poolmaraton
Gloria Veskimeister
FOX
Rull-iluuisuklubi FOX
TuttiFrutti Lastesõit
Gloria Veskimeister
FOX
Rull-iluuisuklubi FOX
Sportland Rahvarull
Jaak Veskimeister
MTÜ Tallinki Spordiklubi
SIS Rulluisumaraton
Valdeko Vesterblom
SIS Rulluisumaraton
Laura Loviise Vestung
Pisirull
Rauno Vestung
SIS Rulluisumaraton
Steven Viigand
TuttiFrutti Lastesõit
Ivars Vingris
SIS Rulluisumaraton
Sten-Mark Virro
Kuldsed Käed / Team
SIS Rulluisumaraton
Jani Virtanen
HTL
MyFitness Poolmaraton
Juho Virtanen
HTL
MyFitness Poolmaraton
Petri Virtanen
HTL
SIS Rulluisumaraton
Tea Visse
MyFitness Poolmaraton
Nele-Liis Võhma
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Kermo Voitka
MyFitness Poolmaraton
Kari Vuorinen
SIS Rulluisumaraton
Maksim Vysotsky
TEAM UUS MAA
SIS Rulluisumaraton
Teemu Ylänen
HTL Helsinki
SIS Rulluisumaraton
Viljami Ylänen
HTL Helsinki
Pisirull
Vladimir Zaviyalov
MyFitness Poolmaraton
Antra Zemite
ASI Ski-Box
Rulluisumaraton Naised
Mikhail Zhilin
Neva Racing Team
SIS Rulluisumaraton
Uno Zimmermann
SIS Rulluisumaraton
Reinis Znotins
Powerslide - Laimite
SIS Rulluisumaraton

...