Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.09.2022 23:40.
Kokku: 219
II start - M/N12: 34
III start - M/N14: 43
IV start - M/N16: 42
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 47
VI start - NAISED + SEENIORID: 53
mees: 175
naine: 44
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Berit Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
80375049
III start - M/N14
Heron Helemets
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Uko Hommik
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Adeele Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Melani Kertsman
CFC
III start - M/N14
Joonas Kiho
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Karl Kiviväli
TÜASK
III start - M/N14
Marten Konga
SK Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Mirtel Laht
SK Rakke
III start - M/N14
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Rihard Mägi
III start - M/N14
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Markus Mõttus
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Markus Müürisepp
III start - M/N14
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
III start - M/N14
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Andri Pärn
TYSK
III start - M/N14
Frida Mia Ragilo
III start - M/N14
Ralf Leon Rahu
KOMO
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Georg Roose
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Tomi Siilbek
Otepää rattaklubi
III start - M/N14
Tauri Soeson
TÜASK
III start - M/N14
Karl-Markus Soo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Sebastian Suppi
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Henri Uibo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Lauri Uibo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
OÜ Alt-Eriko Talu
III start - M/N14

...