Et En

Toetajad

Bike Fanatics
Rand & Tuulberg
Klick
Pallas & Partnerid
Kamarula OÜ
Mesikäpp
Rocksoft
Spordipartner
Ako Eesti
Magdaleena Hambaravi
Ceramicspeed
Hansgrohe Eesti
Eesti Kultuurkapital
Tanker

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 23.10.2020 05:00.
Kokku: 206
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 45
II start - M/N12: 31
III start - M/N14: 42
IV start - M/N16: 31
VI start - NAISED + SEENIORID: 57
mees: 169
naine: 37
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Janno Aksin
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Mirt Ärm
Porter Racing
II start - M/N12
Rait Ärm
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Aaron Aus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Caspar Austa
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Hugo Bergson
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Zlata Broniševskaja
Maardu Kalevijalgrattakool
III start - M/N14
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
CFC
III start - M/N14
Elisabeth Ebras
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristo Ebras
VI start - NAISED + SEENIORID
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
IV start - M/N16
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Epner
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Maksim Fazõlov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Green
II start - M/N12
Ron Gristsenko
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Berit Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Gert Grünberg
Porter Racing
IV start - M/N16
Hardy Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Henry Grünberg
Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Liis Grünberg
Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Grünberg
Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Jasper Haava
Kalev
II start - M/N12
Mairold Hanson
Pärnu Kalev SK
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Kalev Ints
Peloton
VI start - NAISED + SEENIORID
Birgit Irbe
Nõmme Rattaklubi
IV start - M/N16
Liis Jääger
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Valdur Jaht
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Uku Järv
CFC
II start - M/N12
Argo Järve
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
III start - M/N14
Markus Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Johanson
Kalevi Rattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Antti-Jussi Juntunen
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Aivar Juus
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
III start - M/N14
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Taavi Kannimäe
Hauka Veloklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martin Karki
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Sten Kask
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jaanus Kertsman
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kiho
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Eero Kiskonen
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Gert Kivistik
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Eliise Kivistu
IV start - M/N16
Karl Kiviväli
TÜASK
III start - M/N14
Mariann Koik
Porter Racing
III start - M/N14
Glen Gregory Kõiv
Team Kodar
III start - M/N14
Aku Koivistoinen
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Gregor Kokk
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marten Konga
Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
KJK
III start - M/N14
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martin Krusemann
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kevin Kubilius
Pärnu Kalevi Spordikool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaupo Kuhlap
Cosmos
VI start - NAISED + SEENIORID
Agnes Kukk
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Erki Kukk
vo2
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek-Robin Kukk
kalevi jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Nikita Kulikov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Ülo Kuljus
FNT Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
Christon OÜ
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Karolina Kull
SK Rakke
III start - M/N14
Jaanika Kurgjärv
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kurits
Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Karl Kurits
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Rasmus Kuum
III start - M/N14
Tanel Kuusk
VI start - NAISED + SEENIORID
Carol Kuuskman
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
CFC spordiklubi
IV start - M/N16
Märt Laansoo
KJK
II start - M/N12
Mirtel Laht
III start - M/N14
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
Narva Pruulikoda OU
IV start - M/N16
Tea Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Robert Lepik
Peloton
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Uko Rasmus Luht
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Alar Lükk
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mik Madisson
viko
IV start - M/N16
Markus Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
VI start - NAISED + SEENIORID
Oliver Mätik
IV start - M/N16
Joosep Mesi
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Madis Mihkels
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Karl-Henrik Mollberg
II start - M/N12
Marten Mööl
Nõmme rattaklubi
IV start - M/N16
Markus Mõttus
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaspar Neemesto
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Rauno Notton
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
III start - M/N14
Tõnu Ord
CC Superior
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristo Õruste
Porter Racing
II start - M/N12
Markus Pajur
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Romet Pajur
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
tysk
III start - M/N14
Aleksandr Patrenkin
Narva Spordikool Energia
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Aimar Pedari
Rr Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riko-Sander Pensa
RTR
IV start - M/N16
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Kuldar Põder
Team Vänt
VI start - NAISED + SEENIORID
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Henri Põldma
Tysk
IV start - M/N16
Annabrit Prants
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Sille Puhu
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Pukk
IV start - M/N16
Sven Puusepp
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frank Aron Ragilo
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Frida Mia Ragilo
II start - M/N12
Matt Rammo
Tripassion triatloniklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
CFC
III start - M/N14
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mirjam Raun
TÜASK
IV start - M/N16
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KOMO
IV start - M/N16
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
spordipartner rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Margus Rool
Viimsi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Rooni
Cfc Spordikkubi
III start - M/N14
Andre Roos
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Richard Ründva
IV start - M/N16
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Robi Saar
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Kristo Sepp
Proshop team
VI start - NAISED + SEENIORID
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Stig-Tristan Sillat
TYASK
IV start - M/N16
Tauri Soeson
TÜ ASK
III start - M/N14
Sten Erik Soiver
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Remo Somelar
TÜASK
III start - M/N14
Travis Sova
Viljandi rattaklubi
IV start - M/N16
Sebastian Suppi
Nõmme rattaklubi
III start - M/N14
Karolin Surva
CFC
IV start - M/N16
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Egert Tammeleht
Porter Racing
II start - M/N12
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Sofia Tara
Porter
III start - M/N14
Igor Tarassov
Nõmme Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Johannes Tiirats
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Tõnu Tõnov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Maria Treier
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Peeter Tsanev
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Uibo
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Ats Uulimaa
viko
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Joonas Vaikmäe
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Jaarek Vaikmets
III start - M/N14
Gregor Vain
Porter Racing
III start - M/N14
Gregor Vain
III start - M/N14
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Nikita Valashas
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Pärtel Valge
SK Velo
III start - M/N14
Oleg Vassiljev
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Verliin
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Andrus Volk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Maksim Ziborov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12

...