Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Tulemused, SiS Rulluisumaraton

Tulemused detailsemalt
KohtNr.AegNimiVKLVKL kohtVõiskond
111400:25:43Reinis ZnotinsM1
Powerslide - Laimite
29800:25:52Aleks LuikM2
Albe Team/Bont
311200:26:01Kert KeskpaikM3
Albe Team/Bont
48800:26:19Lauris BitenieksM4
Powerslide - Laimite
511000:26:38Roberts PundursM5
Powerslide - Laimite
610000:26:43Vahur ValvasM6
710400:26:49Mart MarkusM7
Albe Team/Bont
811600:26:52Kaspar KaljuveeM8
Albe Team/Bont 2
910200:26:56Maksim VysotckiiM9
TEAM UUS MAA
104800:27:00Gerth KivimaM10
119400:27:01Ansis EljasansM11
FILTER
1210600:27:03Lauri KoortM12
Albe Team/Bont
138200:27:35Jarek MäestuM13
Tartu Inline Team 1
149600:27:37Sandris ŠnoreM14
Powerslide - Laimite
157600:28:06Andrei PredtechenskiiM15
Neva Racing Team
166800:28:24Meelis TammreM16
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
179200:28:29Kuido KoppelM501
AT Sport/Saarlased
187400:28:36Ilja OštšepkovM17
194600:28:55Margus PedasteM401
Tartu Inline Team
205600:29:08Dzintars SarmulisM402
FILTER
217200:29:10Sulev LokkM403
Rulluisuklubi ABEC / 40+
225000:29:19Hassar JursM404
Tartu Inline Team 2
238000:29:38Andrus KuuskM18
Rulluisuklubi 8R
244200:29:38Ego VeevelM502
Rullibuss Team 01
253600:29:38Herlet KivimaM19
Rullibuss Team 01
263200:29:43Heinz KaskM503
Rulluisuklubi 8R
276200:29:48Andrus UndrestM405
Tartu Inline Team 2
285400:29:50Tõnu KoppelM504
AT Sport/Saarlased
297900:29:59Rauno VestungM406
303800:30:00Aleksander TilbaM505
31700:30:06Sander TarsM20
321200:30:16Mart RoosimaaM21
Tartu Inline Team 1
339700:30:18Aimur UukM506
342200:30:24Janeks MalinovskisM22
FILTER
353400:30:34Ahti OksM407
367000:30:35Jaanus LaugusM408
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
374000:30:35Alar NigulM507
Rullibaas
381000:30:36Priit KaasikM409
Jõhvi RS Team
391800:30:37Vladimir BaskakovM601
402000:30:41Toivo TomingasM508
Pärnu Rulliklubi
415800:30:55Aivar HirmoM509
Tartu Inline Team 1
422600:30:56Toomas TeesaarM4010
AT Sport/Saarlased
437500:30:57Valdeko VesterblomM23
443000:30:59Rauno LahtM24
Albe Team/Bont 2
459500:30:59Heiki RoometM25
46200:31:35Hando TammM26
Pärnu Rulliklubi
47600:31:36Sergey FedorchukM4011
Neva Racing Team
481600:32:04Mairo PukkM4012
496600:32:04Märt KuusM27
50800:32:15Siim MägiM28
Rullibuss Team 01
5111100:32:20Jaan OderM29
5210700:32:26Rene KrullM30
Tartu Inline Team 3
5310500:32:30Aleksandr VerteshinM5010
546100:32:37Aleksander KuchkovM5011
557700:32:39Priit KotkasM31
Rullibuss Team 01
56400:32:45Peteris PetersonsM32
Powerslide - Laimite
573300:32:55Argo NormakM4013
5811300:32:57Marek IlvesM4014
Tartu Inline Team 2
591400:33:02Olavi ÄrmM4015
Tartu Inline Team 3
6010300:33:15Alar IvanovM4016
Rakvere mehed
616900:33:27Veiko TammikM5012
629300:33:29Taivo PäärsonM4017
Kaheksarattalised
639900:33:42Hannes RoometM602
648900:33:45Argo SõõruM4018
Tartu Inline Team 1
6511700:34:15Andris KraujaM5013
668500:34:27Dzintars MelbardisM5014
Powerslide - Laimite
674300:34:31Nikita KulikovM33
6811800:34:45Urmas LeirostM4019
695300:34:50Kaupo KaljuveeM4020
70300:35:05Vladimir ZaviyalovM603
7112000:35:52Remii VahtraM4021
8R Tempomeistrid
722100:36:02Mart KainelM604
734700:36:03Kristo MustM34
Tartu Inline Team 2
744100:36:03Lembit SaartM5015
755500:36:06Neeme NõlvakM4022
Rakvere mehed
765100:36:35Olev KroonM5016
771500:36:47Toomas RumpM4023
783900:37:06Boriss TederM605
795700:38:18Tarmo FimbergM5017
ABEC Kulgejad
803100:39:17Jaak VeskimeisterM4024
MTÜ Tallinki Spordiklubi
8112200:39:30Indrek MahlaM4025
8212100:39:40Ragnar ToomM4026
8311900:43:04Margus LeetM4027
8R Tempomeistrid
841700:43:31Hillar KaevalM5018
85500:46:31Hillar VainjärvM606
DNS109Uno Zimmermann
DNS13Erich Valksaar
DNS115Anatoli Sevastjanov
Tartu Inline Team 3
DNS37Tiit Maas
Rulluisuklubi 8R
DNS25Raul Krooni
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
DNS91Magnar Meinart
Rullibuss Team 01
DNS63Taivo Kutser
DNS87Juris Pencis
Powerslide - Laimite
DNS11Toomas Keernik
DNS84Randar Ivanov
Rakvere mehed
DNS35Heigo Klaos
DNS23Holger MäŠGi
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
DNS28Martti Järv
DNS90Indrek Tobreluts
Albe Team/Bont 2
DNS9Riho Kapp
DNS1Jaak Peterson
Rullibuss Team 03
DNS49Elmer Taim
Rulluisuklubi 8R
DNS73Jaanus Pappel
DNS78Jaanus Ritson
Rulluisuklubi ABEC / 40+
DNS19Mikhail Zhilin
Neva Racing Team
DNS71Marko Pukk
DNS65Mika Erik Sucksdorff
DNS45Jaan Küünal
DNS59Sergey Borisov
DNS67Ain Parve
DNS64Einar Elbing
Pärnu Rulliklubi
DNS60Andreas Veerpalu
TEAM UUS MAA
DNS44Torbjörn Köhler
Tartu Inline Team 1
DNS83Marti Laidre
DNS101Tarmo Laht
DNS29Riho Rästa
DNS108Marten Liiv
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
DNS81Kristjan Kuntu
DNS86Meelis Aasla
Albe Team/Bont 2
DNS52Ats Kallais
Albe Team/Bont 2
DNS27Kristjan Anderson
DNS24Toivo Rätte
Ridu kokku: 122

...