Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 03.07.2022 22:40.
Kokku: 423
SiS Rulluisumaraton: 122
Rulluisumaraton Naised: 36
MyFitness Poolmaraton: 89
Sportland Rahvarull: 69
TuttiFrutti Lastesõit: 84
Pisirull: 23
mees: 235
naine: 188
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Helen Aart
Rakvere Naised
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Kristin Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Sportland Rahvarull
Meelis Aasla
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
SiS Rulluisumaraton
Laila Ahu
MyFitness Poolmaraton
Marju Allaste
Rulluisumaraton Naised
Eve Allsoo
Sportland Rahvarull
Sandra Alusalu
Rulluisumaraton Naised
Saskia Alusalu
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton Naised
Kristjan Anderson
SiS Rulluisumaraton
Laura Anga
TuttiFrutti Lastesõit
Mart Anga
TuttiFrutti Lastesõit
Marta Ange
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Marta Ange
Adavere
Sportland Rahvarull
Sirje Arand
Sportland Rahvarull
Jaanika Arm
Rullibaas
MyFitness Poolmaraton
Olavi Ärm
Tartu Inline Team 3
SiS Rulluisumaraton
Julia Barakova
U SKATE
Rulluisumaraton Naised
Vladimir Baskakov
SiS Rulluisumaraton
Ieva Berlande
Sportland Rahvarull
Lauris Bitenieks
Powerslide - Laimite
SiS Rulluisumaraton
Sergey Borisov
SiS Rulluisumaraton
Aljona Buel
MyFitness Poolmaraton
Denisa Druka-Jaunzeme
ASI Ski-box
MyFitness Poolmaraton
Amanda Eihmane
ASI/SKI-BOX
TuttiFrutti Lastesõit
Amanda Eihmane
ASI/SKI-BOX
MyFitness Poolmaraton
Einar Elbing
Pärnu Rulliklubi
SiS Rulluisumaraton
Ansis Eljasans
FILTER
SiS Rulluisumaraton
Gerli Eltermaa
Rakvere Naised
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Sergey Fedorchuk
Neva Racing Team
SiS Rulluisumaraton
Tarmo Fimberg
ABEC Kulgejad
Rulluisuklubi ABEC
SiS Rulluisumaraton
Anda Fokrota
ASI Ski-box
Sportland Rahvarull
Beatrise Fokrota
ASI SKI-BOX
TuttiFrutti Lastesõit
Beatrise Fokrota
ASI Ski-box
Pisirull
Janis Fokrots
ASI-ski box
MyFitness Poolmaraton
Maria Agnesa Galeis
TuttiFrutti Lastesõit
Olga Gapejeva
Tartu Inline Team Ladies
Rulluisumaraton Naised
Evija Graumane
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Anna Grišina
MyFitness Poolmaraton
Urmas Grüning
MyFitness Poolmaraton
Riina Gutmann
Sportland Rahvarull
Jonathan Habakukk
Sportland Rahvarull
Kristjan Habakukk
Sportland Rahvarull
Aivar Hirmo
Tartu Inline Team 1
SiS Rulluisumaraton
Raine Hirve
Sportland Rahvarull
Eve Hõbemets
MyFitness Poolmaraton
Kalev Hunt
MyFitness Poolmaraton
Ene Ilver
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisuklubi ABEC
Rulluisumaraton Naised
Laura Ilves
MyFitness Poolmaraton
Marek Ilves
Tartu Inline Team 2
SiS Rulluisumaraton
Rebecca Ilves
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Arta Irbe
MyFitness Poolmaraton
Alar Ivanov
Rakvere mehed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
SiS Rulluisumaraton
Liivika Ivanov
Rakvere 2
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Randar Ivanov
Rakvere mehed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
SiS Rulluisumaraton
Veronica Ivanov
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Karolin Jalak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Anete Jalakas
Rullibuss Team
MyFitness Poolmaraton
Laura Jankovska
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Laura Jankovska
BJC "Laimite"
BJC Laimīte
Sportland Rahvarull
Girts Jankovskis
Laimīte
MyFitness Poolmaraton
Gregori Järv
TuttiFrutti Lastesõit
Martti Järv
SiS Rulluisumaraton
Tõnu Järve
Sportland Rahvarull
Ahto Jaska
Sportland Rahvarull
Elizabeth Jõgi
Albe Team/Bont
MyFitness Poolmaraton
Philip Jõgi
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Philip Jõgi
Rullibuss Team
Sportland Rahvarull
Loreta Luize Jurevica
ASI SkiBox
TuttiFrutti Lastesõit
Loreta Luize Jurevica
ASI Ski-Box
Sportland Rahvarull
Heidi Jürisoo
MyFitness Poolmaraton
Hassar Jurs
Tartu Inline Team 2
SiS Rulluisumaraton
Meelis Juursoo
Sportland Rahvarull
Diana Kaareste
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Priit Kaasik
Jõhvi RS Team
Jõhvi RS
SiS Rulluisumaraton
Ksenia Käes
Rulluisumaraton Naised
Hillar Kaeval
SiS Rulluisumaraton
Mart Kainel
SiS Rulluisumaraton
Lisete Kajak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Marten Kajak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kristiine Kalev
MyFitness Poolmaraton
Helari Kaljuste
Tartu Inline Team 3
MyFitness Poolmaraton
Grete Kaljuvee
Albe Team/Bont
MyFitness Poolmaraton
Kaspar Kaljuvee
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
SiS Rulluisumaraton
Kaupo Kaljuvee
SiS Rulluisumaraton
Ats Kallais
Albe Team/Bont 2
SiS Rulluisumaraton
Martin Kalle
Pisirull
Merlin Kalle
Tartu Inline Team Ladies
Sportland Rahvarull
Estere Kalvane
BJC "Laimite"
Pisirull
Estere Kalvane
BJC "Laimite"
TuttiFrutti Lastesõit
Katrina Kalvane
BJC "Laimite"
TuttiFrutti Lastesõit
Katrina Kalvane
BJC Laimite
Sportland Rahvarull
Aare Kalvik
Sportland Rahvarull
Mirjam Kalvik
TuttiFrutti Lastesõit
Mirjam Kalvik
Pisirull
Merike Kangro
Tartu Inline Team Ladies
MyFitness Poolmaraton
Riho Kapp
SiS Rulluisumaraton
Maarja Kase
Sportland Rahvarull
Maarja Kase
MyFitness Poolmaraton
Ken Kasemaa
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Mairon Kasemaa
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kaupo Käsik
Rullibuss Team
MyFitness Poolmaraton
Heinz Kask
Rulluisuklubi 8R
SiS Rulluisumaraton
Janne Kaun
8R Forever!
Kaheksarattalised
MyFitness Poolmaraton
Andres Keba
MyFitness Poolmaraton
Andres Keernik
TuttiFrutti Lastesõit
Toomas Keernik
SiS Rulluisumaraton
Kert Keskpaik
Albe Team/Bont
SiS Rulluisumaraton
Merle Kilvits
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton Naised
Raul Kivi
Sportland Rahvarull
Gerth Kivima
SiS Rulluisumaraton
Herlet Kivima
Rullibuss Team 01
SiS Rulluisumaraton
Maiu Kivimäe
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Heigo Klaos
SiS Rulluisumaraton
Torbjörn Köhler
Tartu Inline Team 1
SiS Rulluisumaraton
Kristine Kõiv
Rullibuss Team
MyFitness Poolmaraton
Viktors Kokins
ASI-ski box
MyFitness Poolmaraton
Elina Konrade
BJC "Laimite"
Sportland Rahvarull
Ralfs Konrads
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Ralfs Konrads
BJC "Laimite"
Sportland Rahvarull
Kai Kont
Sportland Rahvarull
Lauri Koort
Albe Team/Bont
SiS Rulluisumaraton
Juta Koov
Sportland Rahvarull
Juta Koov
TuttiFrutti Lastesõit
Piret Koov
Sportland Rahvarull
Kuido Koppel
AT Sport/Saarlased
SiS Rulluisumaraton
Tõnu Koppel
AT Sport/Saarlased
SiS Rulluisumaraton
Mirtel Kõrts
Pisirull
Enel Kõrva
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Priit Kotkas
Rullibuss Team 01
Rullibuss Team
SiS Rulluisumaraton
Andris Krauja
SiS Rulluisumaraton
Anastassia Kreivald
Sportland Rahvarull
Varvara Kreivald
Rullibuss Team
MyFitness Poolmaraton
Olev Kroon
SiS Rulluisumaraton
Raul Krooni
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
SiS Rulluisumaraton
Rene Krull
Tartu Inline Team 3
SiS Rulluisumaraton
Anna Krumina
ASI
TuttiFrutti Lastesõit
Anna Krumina
ASI Ski-box
Sportland Rahvarull
Katrina Krumina
ASI Ski-box
Pisirull
Tiina Kruus
Sportland Rahvarull
Piret Kruusimaa
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Geidi Kruusmann
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Heli-Ly Kruusmann
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Heli-Ly Kruusmann
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Pisirull
Reet Kruusmann
Rakvere 2
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Siim Kruusmann
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Siim Kruusmann
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Sportland Rahvarull
Aleksander Kuchkov
SiS Rulluisumaraton
Ance Kucina
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Ance Kucina
ASI Ski-Box
Sportland Rahvarull
Ieva Kucina
ASI Ski-Box
Pisirull
Kristjan Kuldmaa
Tallinna Kiiruisuklibi
Sportland Rahvarull
Nikita Kulikov
SiS Rulluisumaraton
Mario Küngas
Sportland Rahvarull
Kristjan Kuntu
SiS Rulluisumaraton
Marion Kuntu
MyFitness Poolmaraton
Taivo Kutser
SiS Rulluisumaraton
Jaan Küünal
SiS Rulluisumaraton
Helin Kuus
TuttiFrutti Lastesõit
Märt Kuus
SiS Rulluisumaraton
Ott Kuus
TuttiFrutti Lastesõit
Andrus Kuusk
Rulluisuklubi 8R
SiS Rulluisumaraton
Alexandra Laanemägi
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Karl-Martin Laasberg
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Karl-Martin Laasberg
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Liisi Laaspere
Rakvere Naised
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Rauno Laht
Albe Team/Bont 2
Albe Team
SiS Rulluisumaraton
Tarmo Laht
SiS Rulluisumaraton
Marti Laidre
SiS Rulluisumaraton
Dzintars Lapins
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Jaanus Laugus
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
SiS Rulluisumaraton
Priit Lauri
MyFitness Poolmaraton
Tarmo Leek
8R Forever!
MyFitness Poolmaraton
Margus Leet
8R Tempomeistrid
SiS Rulluisumaraton
Getter Leipalu
MapleZ
MyFitness Poolmaraton
Urmas Leirost
SiS Rulluisumaraton
Katrin Lemsalu
Rulluisumaraton Naised
Leiu Lepik
Sportland Rahvarull
Marten Liiv
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
SiS Rulluisumaraton
Gerlin Lipp
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Gerlin Lipp
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Pisirull
Sulev Lokk
Rulluisuklubi ABEC / 40+
SiS Rulluisumaraton
Katriin Loorents
Rullibuss Team 03
Rulluisumaraton Naised
Aleks Luik
Albe Team/Bont
SiS Rulluisumaraton
Haralds Lukins
Laimīte
MyFitness Poolmaraton
Lenno Luks
Pärnu Rulliklubi
MyFitness Poolmaraton
Tiit Maas
Rulluisuklubi 8R
SiS Rulluisumaraton
Jarek Mäestu
Tartu Inline Team 1
SiS Rulluisumaraton
Holger MäŠgi
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
SiS Rulluisumaraton
Holger Mägi
Sportland Rahvarull
Karmen Mägi
Sportland Rahvarull
Katre Mägi
Sportland Rahvarull
Siim Mägi
Rullibuss Team 01
SiS Rulluisumaraton
Indrek Mahla
SiS Rulluisumaraton
Janeks Malinovskis
FILTER
SiS Rulluisumaraton
Signe Malnaca
TuttiFrutti Lastesõit
Signe Malnaca
BJC "Laimite"
Sportland Rahvarull
Daniil Marinitš
TuttiFrutti Lastesõit
Daniil Marinitš
Pisirull
Markus Mark
TuttiFrutti Lastesõit
Taavi Mark
Sportland Rahvarull
Mart Markus
Albe Team/Bont
SiS Rulluisumaraton
Ljudmilla Mastovitš
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Kirsi Gertrud Meigas
TuttiFrutti Lastesõit
Magnar Meinart
Rullibuss Team 01
SiS Rulluisumaraton
Marinel Meinart
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Dzintars Melbardis
Powerslide - Laimite
SiS Rulluisumaraton
Mirjam Metslang
Rulluisumaraton Naised
Arvis Miezitis
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Arturs Andris Miglinieks
TuttiFrutti Lastesõit
Anastasia Mišina
TuttiFrutti Lastesõit
Miia Mõisavald
TuttiFrutti Lastesõit
Mairon Moisto
TuttiFrutti Lastesõit
Laura Mölder
FOX
TuttiFrutti Lastesõit
Laura Mölder
FOX
Sportland Rahvarull
Marko Mölder
Sportland Rahvarull
Maryte Mooses
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Kristo Must
Tartu Inline Team 2
SiS Rulluisumaraton
Edgars Nezamovs
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Kristaps Nezamovs
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Kristaps Nezamovs
BJC "Laimite"
BJC Laimite
Sportland Rahvarull
Alar Nigul
Rullibaas
SiS Rulluisumaraton
Armin Aleks Nigul
Pisirull
Kirsten Nigul
MyFitness Poolmaraton
Natali Nora Nigul
TuttiFrutti Lastesõit
Einar Niin
MyFitness Poolmaraton
Kristiina Nikkel
Sportland Rahvarull
Georg Nõlvak
TuttiFrutti Lastesõit
Neeme Nõlvak
Rakvere mehed
SiS Rulluisumaraton
Raili Nõlvak
Sportland Rahvarull
Argo Normak
SiS Rulluisumaraton
Saara Normak
TuttiFrutti Lastesõit
Iris Nurgamaa
SK Järve
TuttiFrutti Lastesõit
Mirjam Nurgamaa
Pisirull
Sirje Nurgamaa
SK Järve
Rulluisumaraton Naised
Edme Nurk
Sportland Rahvarull
Jaan Oder
SiS Rulluisumaraton
Kaia Oder
TuttiFrutti Lastesõit
Janne Õispuu
Pärnu Rulliklubi
MyFitness Poolmaraton
Ahti Oks
SiS Rulluisumaraton
Carl Eric Oks
TuttiFrutti Lastesõit
Isabelle Oks
TuttiFrutti Lastesõit
Ilja Oštšepkov
SiS Rulluisumaraton
Emma Maria Päärson
Rullibuss
TuttiFrutti Lastesõit
Kaspar Päärson
Albe Team/Bont
MyFitness Poolmaraton
Taivo Päärson
Kaheksarattalised
Rullibuss
SiS Rulluisumaraton
Janno Pagar
Sportland Rahvarull
Victoria Pagar
TuttiFrutti Lastesõit
Andra Pajuväli
Sportland Rahvarull
Jaanus Pappel
SiS Rulluisumaraton
Susanna Pappel
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Ain Parve
SiS Rulluisumaraton
Berit Pedaste
TuttiFrutti Lastesõit
Karel Pedaste
TuttiFrutti Lastesõit
Margus Pedaste
Tartu Inline Team
SiS Rulluisumaraton
Maarja Peep
MyFitness Poolmaraton
Artis Pencis
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Juris Pencis
Powerslide - Laimite
SiS Rulluisumaraton
Birgit Peterson
Rulluisumaraton Naised
Jaak Peterson
Rullibuss Team 03
SiS Rulluisumaraton
Marleen Peterson
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Peteris Petersons
Powerslide - Laimite
SiS Rulluisumaraton
Toomas Piigli
UP Sport
MyFitness Poolmaraton
Helina Poom
Sportland Rahvarull
Kaido Poom
Pedja
MyFitness Poolmaraton
Maris Praats
Sportland Rahvarull
Andrei Predtechenskii
Neva Racing Team
SiS Rulluisumaraton
Agate Priedite
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Agate Priedite
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Arnis Prieditis
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Karolyna Prohorenko
Adavere
Sportland Rahvarull
Kerli Prohorenko
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kerli Prohorenko
Adavere
Sportland Rahvarull
Kristjan Prohorenko
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Mairo Pukk
SiS Rulluisumaraton
Marko Pukk
SiS Rulluisumaraton
Toomas Pullerits
MyFitness Poolmaraton
Roberts Pundurs
Powerslide - Laimite
SiS Rulluisumaraton
Elizabete Anna Racika
BJC "Laimite"
Sportland Rahvarull
Emilija Racika
BJC Laimite
Pisirull
Emilija Racika
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Erik Radik
TuttiFrutti Lastesõit
Kristi Rahumägi
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Raili Rahumägi
TuttiFrutti Lastesõit
Renda Randoja
Sportland Rahvarull
Riho Rästa
SiS Rulluisumaraton
Toivo Rätte
SiS Rulluisumaraton
Getrin Raudsepp
TuttiFrutti Lastesõit
Getrin Raudsepp
Sportland Rahvarull
Getter Rebane
Rakvere Lapsed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Kaido Reinapu
Sportland Rahvarull
Sandis Reinsons
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Jaanus Ritson
Rulluisuklubi ABEC / 40+
SiS Rulluisumaraton
Hannes Roomet
SiS Rulluisumaraton
Heiki Roomet
SiS Rulluisumaraton
Virgi Roop
Rulluisumaraton Naised
Mart Roosimaa
Tartu Inline Team 1
SiS Rulluisumaraton
Ralf Rooteman
Pisirull
Ralf Rooteman
TuttiFrutti Lastesõit
Ralf Rooteman
Pisirull
Janika Roots
Rulluisumaraton Naised
Janika Rukis
MyFitness Poolmaraton
Raivo Rukis
MyFitness Poolmaraton
Alina Rump
MyFitness Poolmaraton
Toomas Rump
SiS Rulluisumaraton
Annika Ruusmäe
Sportland Rahvarull
Piret Saare
Rakvere 2
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Kerly Saarna
Sportland Rahvarull
Lembit Saart
SiS Rulluisumaraton
Ants Sagar
MyFitness Poolmaraton
Mariin Sarap
Rakvere Naised
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Markus Sarap
Rakvere 2
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Dzintars Sarmulis
FILTER
SiS Rulluisumaraton
Mari-Liis Sau
Rulluisuklubi Abec
Rulluisumaraton Naised
Rodrigo Saudins
BJC Laimite
Pisirull
Rodrigo Saudins
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Rodrigo Šaudinš
BJC "Laimite"
Sportland Rahvarull
Alina Savrucka
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Kristi Seppa
Sportland Rahvarull
Priit Serk
MyFitness Poolmaraton
Anatoli Sevastjanov
Tartu Inline Team 3
SiS Rulluisumaraton
Liana Sevastjanova
Tartu Inline Team 3
MyFitness Poolmaraton
Merle Siimsen
Rulluisumaraton Naised
Juri Širokov
MyFitness Poolmaraton
Aldis Sjucillo
MyFitness Poolmaraton
Emils Škutans
TuttiFrutti Lastesõit
Emils Škutans
Pisirull
Endijs Škutans
Pisirull
Endijs Škutans
TuttiFrutti Lastesõit
Gunita Snikere
MyFitness Poolmaraton
Patricija Elizabete Snikere
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Patricija Elizabete Snikere
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Sofija Tina Snikere
BJC Laimite
Pisirull
Sofija Tina Snikere
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Sandris Šnore
Powerslide - Laimite
SiS Rulluisumaraton
Kristen Soha
TuttiFrutti Lastesõit
Steffen Soha
TuttiFrutti Lastesõit
Argo Sõõru
Tartu Inline Team 1
SiS Rulluisumaraton
Karlis Aleksandrs Studans
ASI-ski box
MyFitness Poolmaraton
Mika Erik Sucksdorff
SiS Rulluisumaraton
Meelis Sula
MyFitness Poolmaraton
Nele Sula
TuttiFrutti Lastesõit
Regina Suzi
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Edyt Taganõmm
MyFitness Poolmaraton
Elmer Taim
Rulluisuklubi 8R
SiS Rulluisumaraton
Jana Tamberg
Rulluisumaraton Naised
Art Markkus Tamm
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Art Markkus Tamm
Adavere
Sportland Rahvarull
Hando Tamm
Pärnu Rulliklubi
SiS Rulluisumaraton
Helena Tammik
Rulluisumaraton Naised
Veiko Tammik
SiS Rulluisumaraton
Meelis Tammre
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
SiS Rulluisumaraton
Sander Tars
SiS Rulluisumaraton
Boriss Teder
SiS Rulluisumaraton
Toomas Teesaar
AT Sport/Saarlased
Extreme Sport
SiS Rulluisumaraton
Romi Lii Teppan
TuttiFrutti Lastesõit
Tiina Tiisler
Tartu Inline Team Ladies
MyFitness Poolmaraton
Aleksander Tilba
SiS Rulluisumaraton
Markuss Timermanis
BJC Laimite
Pisirull
Markuss Timermanis
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Indrek Tobreluts
Albe Team/Bont 2
SiS Rulluisumaraton
Beate Tolmane
TuttiFrutti Lastesõit
Beate Tolmane
Sportland Rahvarull
Didzis Tolmanis
MyFitness Poolmaraton
Birgit Toming
Rakvere 2
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Ketlin Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Marin Tomingas
Rullibuss Team 03
Rulluisumaraton Naised
Toivo Tomingas
Pärnu Rulliklubi
SiS Rulluisumaraton
Ragnar Toom
SiS Rulluisumaraton
Sirli Tooming
Staabi-ja sidepataljon
Rulluisumaraton Naised
Kersti Toots
Tartu Inline Team Ladies
Rulluisumaraton Naised
Priit Toru
Jõgeva Spordikeskus
Sportland Rahvarull
Nikolai Tšihhatšjov
MyFitness Poolmaraton
Enn Tühane
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Ketrud Tühane
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Rene Tühane
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Merle Ülejõe
Sportland Rahvarull
Andrus Undrest
Tartu Inline Team 2
SiS Rulluisumaraton
Eve Uueküla
MyFitness Poolmaraton
Toomas Uueküla
MyFitness Poolmaraton
Aimur Uuk
SiS Rulluisumaraton
Rita Vaciete
ASI Ski-box
Sportland Rahvarull
Edvards Vacietis
ASI Ski-box
Pisirull
Edvards Vacietis
TuttiFrutti Lastesõit
Gustavs Vacietis
ASI SKI-BOX
TuttiFrutti Lastesõit
Gustavs Vacietis
Asi Ski-box
Sportland Rahvarull
Tuuli Vaher
MyFitness Poolmaraton
Remii Vahtra
8R Tempomeistrid
SiS Rulluisumaraton
Hillar Vainjärv
SiS Rulluisumaraton
Amanda Vaiteka
TuttiFrutti Lastesõit
Ricards Vaiteks
BJC "Laimīte"
Sportland Rahvarull
Ricards Vaiteks
BJC "Laimīte"
TuttiFrutti Lastesõit
Hanna Valge
Rulluisumaraton Naised
Jesse Valge
Pisirull
Jesse Valge
TuttiFrutti Lastesõit
Joonas Valge
MyFitness Poolmaraton
Magdaleena Valge
TuttiFrutti Lastesõit
Marek Väljari
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Erich Valksaar
SiS Rulluisumaraton
Vahur Valvas
SiS Rulluisumaraton
Kristofers Vasaraudzis
ASI Ski-box
TuttiFrutti Lastesõit
Kristofers Vasaraudzis
ASI Ski-box
Pisirull
Andreas Veerpalu
TEAM UUS MAA
SiS Rulluisumaraton
Ego Veevel
Rullibuss Team 01
SiS Rulluisumaraton
Gabriel Veide
MyFitness Poolmaraton
Aleksandr Verteshin
SiS Rulluisumaraton
Gloria Veskimeister
FOX
Rull-iluuisuklubi FOX
TuttiFrutti Lastesõit
Gloria Veskimeister
FOX
Rull-iluuisuklubi FOX
Sportland Rahvarull
Jaak Veskimeister
MTÜ Tallinki Spordiklubi
SiS Rulluisumaraton
Jaak Veskimeister
FOX
Sportland Rahvarull
Valdeko Vesterblom
SiS Rulluisumaraton
Rauno Vestung
SiS Rulluisumaraton
Steven Viigand
TuttiFrutti Lastesõit
Terje Vingisaar
Kaheksarattalised
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton Naised
Tea Visse
MyFitness Poolmaraton
Nele-Liis Võhma
Rakvere 1
Rakvere Bont Rulluisuklubi
MyFitness Poolmaraton
Kermo Voitka
MyFitness Poolmaraton
Maksim Vysotckii
TEAM UUS MAA
SiS Rulluisumaraton
Vladimir Zaviyalov
SiS Rulluisumaraton
Anastasia Zbenyakova
Sportland Rahvarull
Antra Zemite
ASI Ski-Box
Rulluisumaraton Naised
Mikhail Zhilin
Neva Racing Team
SiS Rulluisumaraton
Uno Zimmermann
SiS Rulluisumaraton
Reinis Znotins
Powerslide - Laimite
SiS Rulluisumaraton

...