Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 04.07.2022 18:41.

SiS Rulluisumaraton stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
12:00:00 1 Jaak Peterson 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 03
12:00:15 2 Hando Tamm 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Rulliklubi
12:00:30 3 Vladimir Zaviyalov 1952 mees M60 Eesti, Harju maakond
12:00:45 4 Peteris Petersons 1978 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
12:01:00 5 Hillar Vainjärv 1950 mees M60 Eesti, Harju maakond
12:01:15 6 Sergey Fedorchuk 1975 mees M40 Venemaa, Sankt - Peterburg
Neva Racing Team
12:01:30 7 Sander Tars 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
12:01:45 8 Siim Mägi 1989 mees M Eesti, Järva maakond
Rullibuss Team 01
12:02:00 9 Riho Kapp 1947 mees M60 Eesti, Järva maakond
12:02:15 10 Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
Jõhvi RS
12:02:30 11 Toomas Keernik 1970 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
12:02:45 12 Mart Roosimaa 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
12:03:00 13 Erich Valksaar 1932 mees M60 Eesti, Jõgeva maakond
12:03:15 14 Olavi Ärm 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 3
12:03:30 15 Toomas Rump 1975 mees M40 Eesti, Rapla maakond
12:03:45 16 Mairo Pukk 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
12:04:00 17 Hillar Kaeval 1958 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
12:04:15 18 Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
12:04:30 19 Mikhail Zhilin 1977 mees M Venemaa, SANKT-PETERBURG
Neva Racing Team
12:04:45 20 Toivo Tomingas 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Rulliklubi
12:05:00 21 Mart Kainel 1945 mees M60 Eesti, Tartu maakond
12:05:15 22 Janeks Malinovskis 1981 mees M Läti, Riga
FILTER
12:05:30 23 Holger MäŠgi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
12:05:45 24 Toivo Rätte 1958 mees M50 Soome, Varsinais Suomi
12:06:00 25 Raul Krooni 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
12:06:15 26 Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Sport/Saarlased
Extreme Sport
12:06:30 27 Kristjan Anderson 1983 mees M Eesti, Harju maakond
12:06:45 28 Martti Järv 1985 mees M Eesti, Harju maakond
12:07:00 29 Riho Rästa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
12:07:15 30 Rauno Laht 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team
12:07:30 31 Jaak Veskimeister 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Tallinki Spordiklubi
12:07:45 32 Heinz Kask 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
12:08:00 33 Argo Normak 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
12:08:15 34 Ahti Oks 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
12:08:30 35 Heigo Klaos 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
12:08:45 36 Herlet Kivima 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
12:09:00 37 Tiit Maas 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
12:09:15 38 Aleksander Tilba 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
12:09:30 39 Boriss Teder 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
12:09:45 40 Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibaas
12:10:00 41 Lembit Saart 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
12:10:15 42 Ego Veevel 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
12:10:30 43 Nikita Kulikov 1981 mees M Eesti, Harju maakond
12:10:45 44 Torbjörn Köhler 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
12:11:00 45 Jaan Küünal 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
12:11:15 46 Margus Pedaste 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
12:11:30 47 Kristo Must 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
12:11:45 48 Gerth Kivima 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
12:12:00 49 Elmer Taim 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
12:12:15 50 Hassar Jurs 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
12:12:30 51 Olev Kroon 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
12:12:45 52 Ats Kallais 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
12:13:00 53 Kaupo Kaljuvee 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
12:13:15 54 Tõnu Koppel 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
AT Sport/Saarlased
12:13:30 55 Neeme Nõlvak 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere mehed
12:13:45 56 Dzintars Sarmulis 1970 mees M40 Läti, latvia
FILTER
12:14:00 57 Tarmo Fimberg 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
ABEC Kulgejad
Rulluisuklubi ABEC
12:14:15 58 Aivar Hirmo 1963 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
12:14:30 59 Sergey Borisov 1964 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
12:14:45 60 Andreas Veerpalu 1994 mees M Eesti, Valgamaa
TEAM UUS MAA
12:15:00 61 Aleksander Kuchkov 1965 mees M50 Venemaa, Russia
12:15:15 62 Andrus Undrest 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
12:15:30 63 Taivo Kutser 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
12:15:45 64 Einar Elbing 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Rulliklubi
12:16:00 65 Mika Erik Sucksdorff 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
12:16:15 66 Märt Kuus 1979 mees M Eesti, Võru maakond
12:16:30 67 Ain Parve 1948 mees M60 Eesti, Harju maakond
12:16:45 68 Meelis Tammre 1978 mees M Eesti, Harjumaa
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
12:17:00 69 Veiko Tammik 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
12:17:15 70 Jaanus Laugus 1969 mees M40 Eesti, Harjumaa
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
12:17:30 71 Marko Pukk 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
12:17:45 72 Sulev Lokk 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC / 40+
12:18:00 73 Jaanus Pappel 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
12:18:15 74 Ilja Oštšepkov 1990 mees M Eesti, Harju maakond
12:18:30 75 Valdeko Vesterblom 1989 mees M Eesti, Harju maakond
12:18:45 76 Andrei Predtechenskii 1984 mees M Venemaa, Russia
Neva Racing Team
12:19:00 77 Priit Kotkas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
Rullibuss Team
12:19:15 78 Jaanus Ritson 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC / 40+
12:19:30 79 Rauno Vestung 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
12:19:45 80 Andrus Kuusk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
12:20:00 81 Kristjan Kuntu 1972 mees M40 Soome, Varsinais Suomi
12:20:15 82 Jarek Mäestu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 1
12:20:30 83 Marti Laidre 1978 mees M Eesti, Harju maakond
12:20:45 84 Randar Ivanov 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere mehed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
12:21:00 85 Dzintars Melbardis 1961 mees M50 Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
12:21:15 86 Meelis Aasla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
12:21:30 87 Juris Pencis 1973 mees M40 Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
12:21:45 88 Lauris Bitenieks 1980 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
12:22:00 89 Argo Sõõru 1969 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
Tartu Inline Team 1
12:22:15 90 Indrek Tobreluts 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Albe Team/Bont 2
12:22:30 91 Magnar Meinart 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team 01
12:22:45 92 Kuido Koppel 1966 mees M50 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
12:23:00 93 Taivo Päärson 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaheksarattalised
Rullibuss
12:23:15 94 Ansis Eljasans 1985 mees M Läti, Jurmala
FILTER
12:23:30 95 Heiki Roomet 1977 mees M Eesti, Harju maakond
12:23:45 96 Sandris Šnore 1997 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
12:24:00 97 Aimur Uuk 1961 mees M50 Eesti, Tartu maakond
12:24:15 98 Aleks Luik 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
12:24:30 99 Hannes Roomet 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
12:24:45 100 Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
12:25:00 101 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
12:25:15 102 Maksim Vysotckii 1987 mees M Venemaa, Venemaa
TEAM UUS MAA
12:25:30 103 Alar Ivanov 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere mehed
Rakvere Bont Rulluisuklubi
12:25:45 104 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
12:26:00 105 Aleksandr Verteshin 1966 mees M50 Venemaa, Sankt-Petersburg
12:26:15 106 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
12:26:30 107 Rene Krull 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 3
12:26:45 108 Marten Liiv 1996 mees M Eesti, Jõgevamaa
Uus Maa Kinnisvarabüroo Eliit
12:27:00 109 Uno Zimmermann 1962 mees M50 Eesti, Valga maakond
12:27:15 110 Roberts Pundurs 1984 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
12:27:30 111 Jaan Oder 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
12:27:45 112 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
12:28:00 113 Marek Ilves 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 2
12:28:15 114 Reinis Znotins 1997 mees M Läti, Latvija
Powerslide - Laimite
12:28:30 115 Anatoli Sevastjanov 1949 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team 3
12:28:45 116 Kaspar Kaljuvee 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont

...