Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 08.08.2022 20:42.

V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
17 Rauno Notton 2003 mees MU Eesti, Harju maakond
CFC
40 Kevin Kardo Kõiv 2003 mees MU Eesti, Harju maakond
Team Kodar
98 Markus Mäeuibo 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
99 Gabriel Helmut Aduson 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
100 Egert Johanson 2003 mees MU Eesti, Harju maakond
Kjk
101 Martin Krusemann 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
Cannibal
102 Magnus Krusemann 1976 mees ME Eesti, Harju maakond
AT SPORDIKLUBI
103 Evar Saul 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
104 Martti Lenzius 2005 mees MJ Eesti, Tartu maakond
CFC Spordiklubi
106 Henry Grünberg 2003 mees MU Eesti, Harju maakond
SK Porter Racing
107 Riko-Sander Pensa 2005 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
108 Raiko Kaldoja 1993 mees ME Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
109 Mairon Milistver 2002 mees MU Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
110 Stefan Johanson 2004 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
111 Henry Närap 2003 mees MU Eesti, Tartu maakond
TÜASK
112 Karl Kurits 2005 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
113 Jörgen Matt 1992 mees ME Eesti, Tartu maakond
Peloton
MTÜ Peloton
115 Martin Karki 2003 mees MU Eesti, Tartu maakond
TÜASK
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
116 Ats Uulimaa 2000 mees MU Eesti, Pärnu maakond
Peloton
117 Raul Rätsep 1992 mees ME Eesti, Harju maakond
118 Marek Karm 1990 mees ME Eesti, Harju maakond
Spordipartner
120 Mikk Bauer 2003 mees MU Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
161 Martin Anier 2003 mees MU Eesti, Tartu maakond
RTR
175 Tauri Jürisaar 2004 mees MJ Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
182 Virgo Mitt 2005 mees MJ Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
198 Robin Möll 2000 mees MU Eesti, Tartu maakond
PELOTON
208 Rando Marten Evendi 2001 mees MU Eesti, Harju maakond
CFC SK
221 Oskar Küüt 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
237 Arti Ilves 2002 mees MU Eesti, Harju maakond
AMPLER DEVELOPMENT TEAM
244 Andre Roos 2002 mees MU Eesti, Tartu maakond
Ampler Development Team
253 Kirill Tarassov 1997 mees ME Eesti, Harju maakond
255 Oliver Rüster 2005 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Peloton
257 Gert Kivistik 1995 mees ME Eesti, Pärnu maakond
PELOTON
260 Karlis Klismets 2003 mees MU Läti, Latvia
MSG
261 Frank Aron Ragilo 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
271 Gleb Karpenko 2001 mees MU Eesti, Ida-Viru maakond
Ampler development team
272 Andris Gavrikovs 1990 mees ME Läti, Ogre
274 Edijs Strelis 1998 mees ME Läti, riga
VELOSHOPS
275 Ken Post 2003 mees MU Eesti, Pärnu maakond
Peloton
285 Oliver Oolup 2004 mees MJ Eesti, Saare maakond
Viiking
286 Sass Jürisoo 1998 mees ME Eesti, Harju maakond
Spordipartner Rattapood
287 Sten Kask 1992 mees ME Eesti, Harju maakond
Bike Fanatics CC
288 Arthur Kooser 1997 mees ME Eesti, Harju maakond
CFC
290 Romet Pajur 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
Velohunt ProTeam
294 Rait Ärm 2000 mees MU Eesti, Harju maakond
Equipe Cycliste Continental Groupama-FDJ

...