Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Audi

Toetajad

Saaremaa spordiliit
S-Link
Rademar
Saare leib
AS
Fixus
Craft
Nutrend
EBC
Kadi
Saarte Hääl
Kuressaare
Saarema vesi
SV
Lihatööstus
AT
KULKA
EST

Majutuspartnerid

Saaremaa Spa Hotels
Arensburg
Kuressaare Linnahotell

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 04.12.2021 12:01.

Rahvasõit stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 I Sten Lehemets 2000 mees M14 Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
2002 I Valdek Meier 2001 mees M14 Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
2003 I Rasmus Rahuoja 2000 mees M14 Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
2004 I Ants Verliin 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi
2005 I Laura Helene Luht 1999 naine N16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI NAISKOND 1
2006 I Kaarel Tomson 1999 mees M Eesti, Harju maakond
NÕMME RATTAKLUBI
2007 I Tanel Kelder 1975 mees M Eesti, Saare maakond
2008 I Daniel Kelder 1997 mees M Eesti, Saare maakond
2009 I Egerd Enok 2000 mees M14 Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattaklubi
2010 I Robin Kreegimets 2000 mees M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
NRK Rattaklubi
2011 I Mart Kreek 1975 mees M Eesti, Saare maakond
2012 I Janek Aedmäe 1969 mees M Eesti, Saare maakond
2013 I Jaan Mehik 1962 mees M Eesti, Saare maakond
2014 I Uno Tomingas 1968 mees M Eesti, Rapla maakond
2015 I Olev Kroon 1959 mees M Eesti, Harju maakond
2016 I Kaido Rosin 1975 mees M Eesti, Harju maakond
2017 I Indrek Matt 1971 mees M Eesti, Saare maakond
2018 I Pelle Nepper 1976 mees M Eesti, Saare maakond
Ööklubi Privilege
2019 I Leino Luusepp 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
2020 I Annika Kiil 1970 naine N35+ Eesti, Saare maakond
2021 I Raul Aarma 1976 mees M Eesti, Rapla maakond
2022 I Henri Tolli 1999 mees M Eesti, Lääne maakond
2023 I Jaanus Prükkel 1966 mees M Eesti, Harju maakond
kjk
2024 I Joonas Kurits 2002 mees M12 Eesti, Tartu
RTR
2025 I Kevin Saal 2001 mees M14 Eesti, Pärnumaa
Viko
2026 I Vanessa Pure 1998 naine N16 Eesti, Tartu
RTR
2027 I Sarapuu Georg 2001 mees M14 Eesti, Tallinn
CFC noored
2028 I Litvintsev Anton 2001 mees M14 Eesti, Tallinn
CFC noored
2029 I Raasuke Robert 2001 mees M14 Eesti, Tallinn
CFC noored

...