Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Audi

Toetajad

Saaremaa spordiliit
S-Link
Rademar
Saare leib
AS
Fixus
Craft
Nutrend
EBC
Kadi
Saarte Hääl
Kuressaare
Saarema vesi
SV
Lihatööstus
AT
KULKA
EST

Majutuspartnerid

Saaremaa Spa Hotels
Arensburg
Kuressaare Linnahotell

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 18.10.2021 16:01.

Põhisõit stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I Sigvard Kukk 1972 mees MSen2 Eesti, Harju
SPORDIPARTNER
2 I Mukk Erik 1998 mees M16 Eesti, Tallinn
CFC 2
3 I Andrus Asavi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
4 I Gunnar Bergvald 1974 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
5 I Maksim Fazõlov 1980 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
11 I Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
12 I Reijo Puhm 1990 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
13 I Norman Vahtra 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
14 I Oskari Kargu 1976 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
15 I Mihkel Kalja 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
16 I Roger Jurman 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
17 I Marko Kurits 1980 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
22 I Kaupo Kattai 1973 mees MSen2 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
23 I Mark Penjam 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
26 I Tristan Rumjantsev 1998 mees M16 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
27 I Risto Sepa 1999 mees M16 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
31 I Oviar-Gregor Annus 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
32 I Martin Luusepp 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
33 I Karl-Brent Premet 1999 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
34 I Siim Saavik 1995 mees M Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
35 I Sander Timusk 1999 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
36 I Brayn Tölp 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
37 I Carl Tõnismann 1997 mees MJ Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
38 I Jaagup Vaar 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
39 I Joan Markus Varik 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
41 I Alar Aia 1964 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
PühaLoomaaed
42 I Kardo Aia 1989 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
43 I Avo Eljas 1971 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
44 I Allan Jõgi 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
45 I Toivo Kuldmäe 1963 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
46 I Margo Post 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
51 I Gert Kivistik 1995 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
52 I Karl-Arnold Vendelin 1996 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
53 I Mart-Anton Vendelin 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
54 I Janar Juss 1996 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
59 I Rando Tomingas 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
61 I Steven Kalf 1995 mees M Eesti, Saare
SJK VIIKING
63 I Jörgen Matt 1992 mees M Eesti, Saare
SJK VIIKING
64 I Reimo Nook 1971 mees MSen2 Eesti, Saare
SJK VIIKING
68 I Jaanus Sarv 1970 mees MSen2 Eesti, Viljandi
SJK VIIKING
71 I Keijo Kalm 1995 mees M Eesti, Harjumaa
ARCTIC SPORT CLUB
74 I Kert Martma 1983 mees M Eesti, Harjumaa
ARCTIC SPORT CLUB
105 I Jaanus Linkgreim 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
108 I Kristo Enn Vaga 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
109 I Ekke-Kaur Vosman 1996 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
Kalevi Jalgrattakool
114 I Krista Karing 1994 naine N Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
Kalevi Jalgrattakool
118 I Tair Stalberg 1997 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
119 I Kristjan Vilipõld 1991 mees M Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
121 I Anti Arumägi 1990 mees M Eesti, Tallinn
CFC 1
123 I Kristjan Kelk 1993 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
CFC Spordiklubi
126 I Aksel Nõmmela 1994 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
127 I Sander Randver 1994 mees M Eesti, Harju
CFC 1
129 I Siim Suvi 1995 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
131 I Triin Gede 1992 naine N Eesti, Harju maakond
CFC 2
132 I Kelly Kalm 1997 naine NJ Eesti, Harju maakond
CFC 2
133 I Karl-Mattias Koppel 1998 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 2
134 I Oskar Maidre 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 2
136 I Ebe Siimson 1997 naine NJ Eesti, Harju maakond
CFC 2
137 I Ele Siimson 1997 naine NJ Eesti, Harju maakond
CFC 2
139 I Aaron Otto Stalde 1998 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 2
141 I Andre Aduson 1970 mees MSen2 Eesti, Harju
CFC 3
152 I Alari-Fredi Liik 1998 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 4
153 I Rihard Remmelgas 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 4
161 I Janar Jermakov 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
PELOTONSPORT.EE
164 I Meelis Leidt 1969 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
167 I Peip Reedi 1968 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
Peloton
169 I Marko Vilipson 1961 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
171 I Kalev Ints 1974 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
172 I Mihkel Jüri 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
173 I Allar Karu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON SCOTT
174 I Kaspar Kokk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
175 I Kristjan Oolo 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
176 I Mihkel Ronimois 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
177 I Silver Schultz 1988 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON SCOTT
178 I Mikk Vaaks 1988 mees M Eesti, Viljandi maakond
PELOTON SCOTT
179 I Raul Volmer 1996 mees MJ Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
181 I Liisa Ehrberg 1988 naine N Eesti, Viljandi maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
182 I Pirje Koll 1973 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
185 I Sille Puhu 1984 naine N Eesti, Viljandi maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
186 I Janelle Uibokand 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
203 I Raimo Lätte 1997 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
TÜASK I
207 I Silver Mäoma 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
209 I Kaarel Redi 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
211 I Marek Maranik 1974 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
212 I Mikk Paju 1996 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
213 I Paul Parts 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
219 I Karl-Mattias Võso 1998 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
TÜASK
228 I Kärolin Varblane 1996 naine NJ Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI NAISKOND 1
244 I Rudolf Mets 1997 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
NÕMME RATTAKLUBI
253 I Paul Lõiv 1972 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
255 I Peeter Parmask 1961 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
256 I Toomas Viigipuu 1959 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
261 I Anti Arak 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
262 I Peeter Dedov 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
A&T SPORT TEAM
A&T Spordiklubi
264 I Siim Orlovski 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
A&T SPORT TEAM
A&T Spordiklubi
265 I Tõnno Palm 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
269 I Margus Ruse 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
A&T SPORDIKLUBI
273 I Carl Heinrich Pruun 1992 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Janek Tombaku Rattaklubi
277 I Marek Sander 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
278 I Aivar Lagenõmm 1972 mees MSen2 Eesti, Järva maakond
Eesti Posti Spordiklubi
281 I Rainer Sildvee 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
284 I Normunds Rubenis 1964 mees MSen3 Läti, Madona
285 I Aldar Reinberk 1980 mees M Eesti, Harju maakond
290 I Martins Sars 1987 mees M Läti, Vidzeme
NN Sporta klubs
291 I Evalds Pavlovs 1989 mees M Läti, Vidzeme
NN Sporta klubs
293 I Anton Bazõlev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Adduco
294 I Merilin Metsalu 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Adduco
296 I Jevgeni Kolessov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
InFocus
303 I Aivo Kukk 1956 mees MSen4 Eesti, Harju maakond
VIKS CC
305 I Priit Ruberg 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
Binaarkodar
306 I Kristjan Rohtla 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Binaarkodar
307 I Villu Veel 1971 mees MSen2 Eesti, Saare maakond
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
310 I Jaan Leppik 1972 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
311 I Eero Kiskonen 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
317 I Rajko Rattur 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi
323 I Viljar Haav 1975 mees M Eesti, Harju maakond
331 I German Yanush 1969 mees MSen2 Venemaa, LO
MountainPeaks.ru
333 I Indrek Kelk 1969 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
Valgete Teede Rattaralli
334 I Aivar Jaago 1957 mees MSen4 Eesti, Rapla maakond
335 I Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
337 I Anton Pakkonen 1983 mees M Venemaa, Leningradskaya
MountainPeaks.ru
342 I Margus Tukia 1970 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
346 I Elerin Kivi 1995 naine N Eesti, Tartu
RTR
355 I Karlo Aia 1990 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev SK
Pärnu Kalev Spordikool
375 I Andres Aus 1972 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
CFC
401 I Kaido Kivistik 1972 mees MSen2 Eesti, Pärnumaa
Viko
402 I Tarmo Kopli 1978 mees M Eesti, Harjumaa
Viko
419 I Kaido Dreimann 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
428 I Erkki Raasuke 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
436 I Esko Ööpik 1989 mees M Eesti, Rapla maakond
437 I Haigo Varik 1974 mees MSen2 Eesti, Saare maakond
439 I Ülo Kuljus 1956 mees MSen4 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
440 I Ernst Siniorg 1984 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK Keremeister
441 I Kristo Riimaa 1974 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
CFC
442 I Ilya Matveev 1995 mees M Venemaa, Leningrad Region, Sosnovyy Bor
MountainPeaks.ru
443 I Roman Zuev 1978 mees M Venemaa, Saint-Petersburg
MountainPeaks.ru
444 I Kuido Koppel 1966 mees MSen2 Eesti, Saare maakond
A&T Sport Team
455 I Robin Voldemar Rõzko 1999 mees M16 Eesti, Harju
CFC noored
456 I Ain Talu 1951 mees MSen4 Eesti, Saare
SJK Viiking

...