Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 02.12.2020 17:00.

Põhidistants stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Ibrahim Mukunga Wachira 1989 mees M21 Kenya, Kenya
2 Heinar Vaine 1993 mees M21 Eesti, Viljandimaa
VAK Staier
3 Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kjk VIKE
4 Tarmo Maiste 1975 mees M40 Eesti, Harjumaa
TSK Joosu
5 Meelis Veilberg 1961 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
vike
6 Meelis Rink 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
SK Viljandi Jokker
7 Rainis Uussalu 1986 mees M21 Eesti, Viljandimaa
8 Janar Pähn 1976 mees M35 Eesti, Viljandimaa
VAK Staier
9 Mikk Varik 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi HC
10 Madis Vitsut 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Aerutamisklubi
11 Tom Pakri 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
12 Kalle Koop 1967 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
SK Saarde
13 Jüri Siht 1964 mees M50 Eesti, Viljandimaa
VAK Staier
14 Heigo Saar 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
15 Kris Gregor Edo 1999 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
16 Jüri Uha 1997 mees M18 Eesti, Viljandimaa
Viljandi SK/Sakala Suusaklubi
17 Enno Rohelpuu 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
18 Marek Atonen 1977 mees M35 Eesti, Harjumaa
VAK Staier
19 Märt Tomp 1961 mees M50 Eesti, Viljandimaa
VAK Staier
20 Janek Vanamets 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
21 Leons Seskens 1956 mees M55 Läti, Vidzeme
22 Risto Lass 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
SK Saarde
23 Kaspar Mihailov 1986 mees M21 Eesti, Tartumaa
24 Janek Ollep 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
SK Saarde
25 Hanno Priks 1963 mees M50 Eesti, Valga maakond
VAK Staier
26 Margus Maiste 1977 mees M35 Eesti, Harjumaa
27 Kristjan Niinemaa 1973 mees M40 Eesti, Harjumaa
28 Aare Nurk 1967 mees M45 Eesti, Valga maakond
29 Maris Tamm 1984 naine N21 Eesti, Viljandimaa
30 Merili-Mai Kivimets 2001 naine N14 Eesti, Harjumaa
Tabasalu Triatloniklubi
31 Andres Aas 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
IITEE.SK
32 Ingmar Pärtelpoeg 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
33 Neeme Ponder 1958 mees M55 Eesti, Viljandimaa
34 Tarmo Vildersen 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
35 Raul Kangur 1970 mees M45 Eesti, Saaremaa
Jooksuklubi Sarma
36 Indrek Org 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
37 Jaanus Laimets 1978 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
38 Mario Karro 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
39 Liis Grete Atonen 2001 naine N14 Eesti, Harju maakond
Audentese SK
40 Jaanus Ruut 1981 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
41 Toomas Soonik 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
42 Mati Kallas 1961 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
43 Allan Anniste 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
44 Tiina Kuusik 1960 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
45 Meelis Atonen 1966 mees M45 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
46 Andrus Heinsoo 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
47 Rebeca Lotta Aasmäe 2000 naine N16 Eesti, Viljandimaa
Viljandi SK/Sakala Suusaklubi
48 Kristjan Tuisk 1981 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
ÕHUVÄGI
49 Tarvo Kuus 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
50 Evelin Terro 1981 naine N21 Eesti, Viljandimaa
51 Tea Mey 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
52 Kunnar Sults 1962 mees M50 Eesti, Tartu maakond
53 Jakob Univer 1999 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
54 Kaire Roosalk 1973 naine N40 Eesti, Viljandimaa
VAK Staier
55 David Arutyunyan 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
BIM
56 Kaimo Maiste 1980 mees M35 Eesti, Viljandimaa
57 Hans Erik Atonen 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
Audentese SK
58 Birgit Murumägi 1997 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
59 Einar Kaigas 1976 mees M35 Eesti, Viljandimaa
SK Jooksupartner
60 Kaido Kivipõld 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
61 Kaspar Lind 2003 mees M Eesti, Viljandimaa
62 Signe Seskena 1989 naine N21 Läti, Vidzeme
63 Siim Rein 1986 mees M21 Eesti, Viljandimaa
64 Juhan Änilane 1951 mees M60 Eesti, Viljandimaa
Viljandi Rattaklubi
65 Marko Mikk 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
66 Jaan Kallak 1981 mees M21 Eesti, Viljandimaa
Viljandi SK/Sakala Suusaklubi
67 Mari Uha 1998 naine N18 Eesti, Viljandimaa
Viljandi SK/Sakala Suusaklubi
68 Avo Reimets 1948 mees M65 Eesti, Tartu maakond
69 Jaan Mättas 1935 mees M Eesti, Viljandimaa
VAK Staier
70 Kalle Lillemets 1966 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SVK
71 Keliis Lillemets 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
72 Ülar Igandi 1962 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
73 Robin Koovit 2000 mees M16 Eesti, Viljandimaa
Viljandi SK/Sakala Suusaklubi
74 Lauri Luptov 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
75 Marju Jürgens 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
76 Agur Ostrak 1959 mees M55 Eesti, Valga maakond
77 Katrin Peterkopf 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
78 Kaarel Pehk 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
79 Triinu Haavapuu 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
80 Eveliine Erm 1972 naine N40 Eesti, Võru maakond
81 Kristi Siibak 1977 naine N35 Eesti, Viljandimaa
82 Andrus Ilus 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
WestlineTeam
83 Henn Sepp 1948 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
84 Šerelin Zverev 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
85 Margit Murumägi 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
86 Liisa Marie Printsmann 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Liisa Marie Printsmann
87 Arvo Luus 1938 mees M Eesti, Harju maakond
88 Viigi Kipper 1988 naine N21 Eesti, Viljandimaa
89 Urmas Kõrgvee 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond
90 Merle Siibak 1981 naine N21 Eesti, Viljandimaa
Sparta
91 Endre Varik 1981 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
Perekond Varik
92 Margit Keldo 1971 naine N40 Eesti, Tartu maakond
93 Paul Kolla 1958 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
94 Mihkel Rohelpuu 2001 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
95 Sander Teder 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
96 Virve Neerot 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
97 Tambet Tõnurist 1947 mees M65 Eesti, Viljandimaa
98 Kelly Kasepuu 1993 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
99 Andres Soosaar 1949 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
100 Linda Meiesaar 1967 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
101 Maarika Meier 1974 naine N40 Eesti, Viljandimaa
102 Kätlin Atonen 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
103 Kelina Lillemets 1998 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
104 Peeter Balõnski 1949 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
105 Jaan Vehlmann 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond
JK HERMES
106 Tiina Pertelson 1980 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik
107 Tiiu Varik 1987 naine N21 Eesti, Rapla maakond
Perekond Varik
108 Vello Lode 1938 mees M Eesti, Põlva maakond
109 Leili Teeväli 1946 naine N65 Eesti, Tartu maakond
110 Oskar Apart 1941 mees M70 Eesti, Harjumaa
111 Tõnu Pullerits 1947 mees M65 Eesti, Pärnu maakond
112 Valdeko Alliksaar 1944 mees M70 Eesti, Viljandimaa
VAK Staier
113 Kaupo Karja 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
114 Raivo Raudsepp 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
115 Kristjan Vares 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
Vak Staier
116 Taavi Lang 1991 mees M21 Eesti, Viljandimaa
117 Tanel Lang 1995 mees M21 Eesti, Viljandimaa
JK Viljandi Tulevik
118 Sigrit Mark 1981 naine N21 Eesti, Viljandimaa
119 Sirje Lang 1971 naine N40 Eesti, Viljandimaa
120 Maarika Kelder 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
121 Kevin Kelder 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
122 Jaan Õmblus 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
123 Kai Oja 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
124 Epp Loviisa Pärtel 1999 naine N16 Eesti, Pärnu maakond
125 Ira Münter 1961 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
126 Bruno Münter 1956 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
127 Maarja Maarjakõiv 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
128 Marek Ross 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
129 Imre Kosemets 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
Imsi OÜ
130 Riina Mardla 1973 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Kolmeks
Kolmeks AS
131 Kadre Viltmann 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Kolmeks
Kolmeks AS
132 Sille Puhu 1984 naine N21 Eesti, Viljandimaa
CYCLON
133 Kaie Pukk 1968 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
134 Viktor Lääts 1952 mees M60 Eesti, Rapla maakond
135 Marko Kuldsaar 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
136 Jekaterina Pihlak 1970 naine N45 Eesti, Järva maakond
137 Maria Mällas 1982 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
138 Indrek Hubel 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
139 Marilin Maarjakõiv 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
140 Marko Ritso 1969 mees M45 Eesti, Lääne maakond
141 Aleksander Pertelson 2003 mees M Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik
142 Mihkel Vitsut 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
143 Kaarel Barinov 1985 mees M21 Eesti, Hiiu maakond
Sparta
144 Marko Valter 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
145 Ahto Jakson 1971 mees M40 Eesti, Saaremaa
SK Prorunner
146 Arvi Puusaar 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
147 Marek Vainumäe 1985 mees M21 Eesti, Hiiu maakond
148 Salme Ojap 1996 naine N21 Eesti, Valgamaa
149 Linda Ojap 1996 naine N21 Eesti, Harjumaa
150 Sergei Shamonin 1975 mees M40 Ukraina, Ukraina
151 Kessu Leesmend 1992 naine N21 Eesti, Viljandimaa
152 Eva Vipper 1990 naine N21 Eesti, Harjumaa
153 Maksim Oreškov 1979 mees M35 Eesti, Harjumaa
Arcktic Sport
154 Vitaly Kiselev 1978 mees M35 Eesti, Ida-Virumaa
Zebra
155 Kristo Kaljuvee 1981 mees M21 Eesti, Harjumaa
156 Riin Savi 1982 naine N21 Eesti, Harjumaa
157 Siiri Viks 1992 naine N21 Eesti, Viljandimaa
158 Külli Hunt 1984 naine N21 Eesti, Viljandimaa
159 Katrin Sipsaka 1970 naine N45 Eesti, Harjumaa
Rulliklubi ABEC
160 Holger Mägi 1973 mees M40 Eesti, Harjumaa
Rulliklubi ABEC
161 Heilo Järve 1972 mees M40 Eesti, Viljandimaa
162 Järvi Valter 1956 naine N55 Eesti, Harjumaa
163 Robin Joost 2003 mees M Eesti, Viljandimaa
Sakala Suusaklubi
164 Maris Leiaru 1986 naine N21 Eesti, Viljandimaa
165 Heiki Rebane 1982 mees M21 Eesti, Harjumaa
Runplus
166 Mardo Lundver 1992 mees M21 Eesti, Harjumaa
167 Martin Mäggi 1972 mees M40 Eesti, Harjumaa
168 Heli Ruus 1956 naine N55 Eesti, Jõgevamaa
169 Herki Laanmets 1981 mees M21 Eesti, Viljandimaa
170 Ain Talts 1981 mees M21 Eesti, Raplamaa
171 Argo Paavel 1991 mees M21 Eesti, Pärnumaa
A2K
172 Kadri Konga 1976 naine N35 Eesti, Harjumaa
Jooksupartner
173 Rene Rosin 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
174 Magne Pai 1993 naine N21 Eesti, Tartu maakond
175 Raivo Meier 1946 mees M65 Eesti, Harju maakond
JK HERMES
176 Mirjam Trallmann 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
177 Ivo Kaljula 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
178 Silja Põder 1974 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
179 Sirli Põder 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
180 Elmo Pärna 1944 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
181 Viktor Tjuška 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
182 Aimo Raudsepp 1976 mees M35 Eesti, Valga maakond
183 Kadri Hütt 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
184 Kertu Kaarmäe 1997 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
185 Benno-Einar Viirandi 1933 mees M Eesti, Viljandi maakond
186 Kardo Tamm 2006 mees M Eesti, Viljandimaa
Viljandi SK/maadlus
187 Kaimar Tamm 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK/maadlus
188 Marie Johanna Univer 1997 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
189 Künter Peerna 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
190 Siim Kambek 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
191 Rain Ruus 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
192 Robin Ruus 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
193 Anneli Peebu 1971 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
194 Elis Sõõrd 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
195 Allan Tart 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond
196 Laura Kikas 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
197 Margus Hanni 1997 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Karksi-Nuia Spordikool
198 Gunnar Eensoo 1974 mees M40 Eesti, Viljandimaa
CYCLON
199 Melany Kuldsaar 2003 naine N Eesti, Viljandimaa
200 Jürgen Aas 2005 mees M Eesti, Viljandimaa
201 Kalmer Lind 1977 mees M35 Eesti, Viljandimaa
202 Oskar Lind 2001 mees M14 Eesti, Viljandimaa
203 Ülari Kais 1988 mees M21 Eesti, Viljandimaa
SK Jooksupartner
204 Mart Weber 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
205 Sergei Andrejev 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
206 Jekaterina Andrejeva 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
207 Kermo Aasmäe 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
208 Piret Õunap 1966 naine N45 Eesti, Tartu maakond
209 Priit Leonhard Lill 2004 mees M Eesti, Harju maakond
210 Ingrid Riipus 1980 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
211 Piret Orgusaar 1984 naine N21 Eesti, Harju maakond
212 Kärt Tambet 1999 naine N16 Eesti, Viljandimaa
Viljandi SK/Sakala Suusaklubi
213 Mihkel Muri 2000 mees M16 Eesti, Viljandimaa
Viljandi SK/Sakala Suusaklubi
214 Keio Kits 1989 mees M21 Eesti, Viljandimaa
EMÜ SK
215 Lily Luik 1985 naine N21 Eesti, Tartumaa
TÜ ASK
216 Aino Tuuling 1943 naine N70+ Eesti, Viljandimaa
217 Arnold Schmidt 1955 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
SK Saarde
218 Mait Leemet 1984 mees M21 Eesti, Raplamaa
TREENINGPARTNER/DIADORA
219 Sergei Tšerepannikov 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
TREENINGPARTNER/ADIDAS
220 Jaanus Kallaste 1986 mees M21 Eesti, Harjumaa
TREENINGPARTNER/ADIDAS
221 Mari Boikov 1988 naine N21 Eesti, Harjumaa
TREENINGPARTNER/DIADORA
222 Kaisa Kukk 1984 naine N21 Eesti, Harjumaa
TREENINGPARTNER/DIADORA
223 Juhan Paabstel 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
224 Olari Orm 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
225 Tiit Kibuspuu 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
226 Tarvo Treier 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
227 Kalmer Vaakmann 1973 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
228 Jürgen Ligi 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond
229 Jana Treier 1984 naine N21 Eesti, Harju maakond
Sparta
230 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
231 Tõnu Tammemäe 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
232 Kaire Kallak 1971 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
233 Krister Kallas 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
234 Viljo Prantsus 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
235 Kaido Karussaar 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
236 Oliver Jaakson 1981 mees M21 Eesti, Harju maakond
237 Germo Eismann 1997 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
238 Priit Hiob 1976 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
239 Alo Paabusk 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Eesti Energia SK
240 Leila Lahtvee 1984 naine N21 Eesti, Tartu maakond
241 Ain Rääbis 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
242 Oliver Õunap 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
243 Evi Vaino 1950 naine N65 Eesti, Tartu maakond
244 Ain Kurvits 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
Sparta
245 Birgit Nool 1972 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
246 Raimo Tuisku 1951 mees M60 Soome, Uusimaa
247 Andrus Õmblus 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Motoclub
248 Tõnis Trummal 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
249 Anna-Liina Kask 2001 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
250 Mart Usin 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
251 Gunilla Kõiv 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
252 Tiina Randaru 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
253 Madis Randaru 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
254 Tiit Rosenberg 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Pöhjakompanii
255 Toomas Paabstel 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
256 Olev Mitt 1961 mees M50 Eesti, Rapla maakond
257 Triin Sults 1976 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
258 Anti Puustus 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
259 Andrus Lein 1974 mees M40 Eesti, L-Virumaa
KJK"Vike"
260 Kermo Randmäe 1996 mees M21 Eesti, Viljandimaa
Viljandi Sõudeklubi
261 Sander Kuusk 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Gazprom
262 Urmas Ärm 1966 mees M45 Eesti, Järva maakond
263 Margus Riiner 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
264 Jüri Soovik 1958 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
265 Lilian Estorn 1955 naine N60 Eesti, Viljandi maakond
266 Arvi Meidla 1956 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
267 Margus Ibis 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
268 Raido Puust 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
Elujooks
269 Indrek Peterkopf 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Toetuse väejuhatus
270 Pauliine Konsa 1999 naine N16 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
271 Salme Ojamets 1959 naine N55 Eesti, Viljandimaa
272 Jaak Vaiknemets 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond
273 Toomas Hain 1968 mees M45 Eesti, Valga maakond
274 Maie Kuusik 1972 naine N40 Eesti, Harjumaa
SK Lillepallid
275 Raimo Kurg 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
276 Ilmar Tagel 1942 mees M70 Eesti, Põlva maakond
277 Anu Veermets 1970 naine N45 Eesti, Järva maakond
278 Leila Luik 1985 naine N21 Eesti, Tartumaa
TÜ ASK
279 Heiki Randmäe 1969 mees M45 Eesti, Viljandimaa
Õerutajad
280 Tiit Kivisild 1954 mees M60 Eesti, Rapla maakond
281 Aivar Bekker 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
282 Reidar Bekker 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
283 Tiidrek Nurme 1985 mees M21 Eesti, Tartumaa
284 Meliko Siniorg 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
285 Agnes Siniorg 1982 naine N21 Eesti, Tartu maakond
286 Juhan Paabstel 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond
287 Aleksei Tereštšenkov 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
288 Olav Paris 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
289 Romet Ain 1997 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Karksi-Nuia spordikool
290 Aivar Kiisler 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
291 Gen-Silver Õunap 1997 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
292 Rain Vellerind 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
293 Andrus Tammoja 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Sportivad eestlased
294 Jaanis Merila 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
295 Mario Tammoja 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sportivad eestlased
296 Ants Kuusik 1949 mees M65 Eesti, Viljandimaa
VAK Staier
297 Silja Mikk 1968 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
298 Raid Vellerind 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
299 Andres Vilper 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
300 Juhan Telling 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
301 Indrek Moks 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
302 Mario Atonen 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
303 Toomas Laimets 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
304 Andres Kiisler 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
TSK JOOSU
305 Andres Kasemets 1977 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
306 Elela Heinam 1977 naine N35 Eesti, Pärnu maakond
Kahe Silla Klubi Jooksusõbrad
307 Tiia Riis 1969 naine N45 Eesti, Järva maakond
NKK Järva ringkond
308 Tõnis Visnap 1970 mees M45 Eesti, Viljandimaa
SK Jooksupartner
309 Enn Pärtma 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
310 Erkki Metsa 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
311 Aveli Vellerind 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
312 Raido Rinaldi 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
313 Kaido Pantalon 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
314 Ahto Jaska 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
315 Karin Laurik 1976 naine N35 Eesti, Harju maakond
316 Kristel Kivi 1973 naine N40 Eesti, Tartu maakond
317 Tuuli Vaarak 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
318 Ülle Maiste 1978 naine N35 Eesti, Harjumaa
319 Rein Kane 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond
320 Kajar Tilga 1967 mees M45 Eesti, Valga maakond
321 Kristiina Malm 1979 naine N35 Eesti, Tartu maakond
322 Imre Undrus 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
323 Andres Kase 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
324 Kaijus Janis 1971 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
325 Aleksander Rebane 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Würth
326 Ahto Puu 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
327 Margus Süldre 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Karksi Jõud
328 Kaidi-Ly Süldre 1998 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Karksi Jõud
329 Keili-Lea Süldre 1998 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Karksi Jõud
330 Karl Erik Heinsoo 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
331 Mairi Tempel 1979 naine N35 Eesti, Tartu maakond
332 Marie Tempel 2000 naine N16 Eesti, Tartu maakond
333 Priit Simson 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
Elva Jooksusarja tiim
334 Manuela Pihlap 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
Elva Jooksusarja tiim
335 Margus Zahharov 1983 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
336 Tarmo Toom 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
337 Margus Seppius 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
338 Aurika Reiles 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
339 Mati Soolo 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
340 Andero Sopp 1981 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
341 Henri Härm 2000 mees M16 Eesti, Valga maakond
342 Birgit Paltsmar 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
343 Jüri Reinson 1954 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
344 Madle Serglov 1981 naine N21 Eesti, Järva maakond
TüriTri
345 Kaido Leiten 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
346 Arvi Suur 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
347 Margit Kink 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
348 Morten Priks 1990 mees M21 Eesti, Valga maakond
VAK Staier
349 Evgeni Fedosejev 1947 mees M65 Eesti, Pärnumaa
350 Triinu Bergmann 1996 naine N21 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
351 Rivo Subi 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
352 Riho Kapp 1947 mees M65 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
353 Pille-Riin Piirmets 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
354 Alari Leevit 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
355 Toomas Ronk 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
356 Raul Metsva 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
357 Jarmo Järsk 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
358 Teele Vaarak 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
359 Toivo Ilves 1945 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
360 Klarika Kuusk 1970 naine N45 Eesti, Pärnumaa
TREENINGPARTNER/DIADORA
361 Arthur Kuusk 1962 mees M50 Eesti, Pärnumaa
TREENINGPARTNER/DIADORA
362 Kauri Kõiv 1983 mees M21 Eesti, Valgamaa
SK Jooksupartner
363 Jaanus Johanson 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
364 Jaanus Heile 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
365 Ott-Jaanus Heile 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
366 Alar Ritval 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
367 Renee Praks 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
368 Ain Kilk 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
369 Rein Tamm 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
370 Silver Plamus 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond
371 Aaron Kais 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
372 Marcus Kais 1997 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
373 Andres Ehala 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier

...