Et En

Tulemused, 22 km

Tulemused detailsemalt
KohtN. kohtNr.AegNimiVõiskond
 18204201:04:07Richard Hynninen
KJK III
 44217502:12:11Sandra Muhhin
CFC tüdrukud
 10206401:09:43Triin Kimmel
SK Sindi Kalju
 16210801:12:25Monika Veelma
 78219701:30:50Robert Laht
Nõmme Rattakool
 34221901:11:03Raul Rammul
 82222201:41:55Georg Henry Pungar
TÜASK
 1200100:53:53Riko Tammepuu
CFC IV
 46220002:35:45Olga Puškina
Maxima Eesti
 67206701:22:06Dominic Ormus
Nõmme Rattakool
 4215601:04:05Marta Mõttus
HAANJA RATTAKLUBI
 12204501:09:56Kristi Evendi
SAQ SC
 51210201:14:22Villu Kasak
 72219101:27:54Tanel Tobreluts
mikitamäe ratas
 21223501:04:24Hanno Eerme
 2201400:57:46Maria Jürisaar
HAANJA RATTAKLUBI
 18221301:12:28Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
 6203001:04:13Maive Tummeltau
RedBike Team naiskond II
 31205201:23:11Merle Tigane
 43209601:12:13Simon Tiitson
Pärnu Spordiselts Kalevi spordikool
 85222902:22:48Feliks Lilenbach
 79220701:37:31Helmut Koplimets
mikitamäe ratas
 12202101:02:27Aaron Parker Järveoja
KoMo
 14222001:03:34Peeter Puidak
ARENS AS
 38204301:11:27Oskar Robert Tagel
CFC IV
 63206501:20:16Erki Jaanson
Kadrioru Tenniseklubi
 25219801:16:37Anneli Lätt
 39217901:11:34Kevin Teeäär
NRK
 66222301:22:02Marko Kändma
 2200200:56:03Sebastian Suppi
 46220101:12:44Ingmar Orav
HAANJA RATTAKLUBI
 20202401:04:17Indrek Turu
 73206801:28:31Vsevolod Boikov
EuroPark
 22215701:05:32Janek Pihtjõe
Viimsi Sport
 19204601:12:42Kadri Alttoa
AS Metaprint
 19205901:04:11Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
 44219201:12:23Edgars Lācis
 28223601:17:46Ellyt Talv
Sporttravel/MySnack naiskond
 15221401:03:42Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
 5203701:04:06Gisele Rang
CFC tüdrukud
 43208101:44:21Olga Sõtnik
*EuroPark naiskond - Firmasport
 10203101:02:10Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
 4216400:57:39Ralf Hürden
CFC I
 41209701:11:56Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
 49218601:13:19Raido Pajur
 56223001:16:36Steven Rannamets
 3200900:57:37Carl Peeter Dooner
CFC I
 45219902:35:45Maria Popkova
Maxima Eesti
 83222101:41:55Urmas Pungar
TÜASK
 22204401:13:35Eliina Grünberg
 40208801:41:00Ingrid Arroküll
 23206601:15:42Kädi Sacik-Korn
*EuroPark naiskond - Firmasport
 55209101:15:40Maeron Kuljus
VKM-Sport Club
 80211401:40:30Ville Tell
Areal Team
 11222401:02:11Hanno Priks
Korpus Reacing Team
 1200300:57:40Karolin Surva
CFC tüdrukud
 45220201:12:34Samuel Orav
HAANJA RATTAKLUBI
 39206901:35:29Eleanor Rang
CFC tüdrukud
 61215801:18:30Karl Martin Teder
Liivimaa Rattaklubi
 40204701:11:56Adrian Irbe
Nõmme Rattakool
 24217101:05:45Niklas Lond
CFC I
 59206001:17:42Elvis Ormus
Nõmme Rattakool
 65219301:22:00Kevin Kändma
 60223701:17:44Mick Hermlin
 70221501:24:50Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
 15203801:11:37Katrin Kirn
Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud
 57208201:16:50Robert Jonas Takel
CFC III
 9218701:09:38Piia Jaaksoo
JK Paralepa
 77223101:29:58Toms Bošs
Valga-Valka Spordiklubi
 28203201:07:38Simon Suppi
Nõmme Rattakool
 16209801:04:02Uku Karel Ambos
Nõmme Rattaklubi
 38215901:35:28Gea Reimann
RedBike Team naiskond II
 30204801:22:07Anita Heinmaa
Rimi Cycling Team
 87209202:49:50Valeri Hripunov
NRK
 35218101:11:11Raimo Künnapuu
MTS Cycling Team II
 42222501:43:26Marie Agathe Laugesaar
 7200400:57:51Tenno Tarikas
Kliimaseade
 13220301:03:31Anti Oot
 54207001:15:39Andrus Tigane
Telia Spordiklubi
 69219401:24:06Meelis Juursoo
 81223801:41:26Jaan Mürk
ABB
 53221601:15:39Rihard Mägi
Nõmme Rattaklubi
 52203901:14:28Avo Kuslap
Paluküla Paik
 27218801:07:33Endel Susi
 64223201:21:28Nikita Bišlers
Valga-Valka Spordiklubi
 75221001:28:38Ivar Kivimäe
Onninen
 29203301:08:47Jonathan Austa
 62207701:19:43Bruno Kaarel Jaanson
Kadrioru Tennisekool
 36205501:31:30Eneli Eenraid
 58204901:17:23Argo Treiman
 26218201:07:05Rait Helü
Barrelstar OÜ
 32222601:10:12Mattias Maidla
OK Põlva Kobras
 9202701:02:03Ricky Mõttus
MTS Cycling Team I
 17207101:04:04Albert Johannes Rebas
CFC III
 11206201:09:54Leili Särg
Hawaii Express naiskond
 33210601:27:02Melissa Kivi
Hawaii Express Kuressaare
 7219501:05:33Pauliine Pesor
KoMo
 8223901:05:46Kaisi Udumäe
GTonic
 3201801:00:54Loore Lemloch
CFC tüdrukud
 84221701:42:04Geven Tauts
 33204001:10:28Kuldar Järveoja
 26210001:16:54Kertu Mitt
Pärnu Kalev
 48218901:13:06Oleg Paatsi
 76223301:29:57Artjom Bišlers
Valga-Valka Spordiklubi
 74221101:28:35Kevin-Oskar Kivimäe
CFC Suusakool
 47207801:13:05Targo Pikkmets
 71216701:25:59Oliver Visnap
CFC II
 37205601:31:30Merili Eenraid
 30211701:09:36Raian Kimmel
SK Sindi Kalju
 50218301:13:29Priit Eerme
 35222701:28:50Helje Järveoja
 14220501:11:34Kät Mõttus
 23204101:05:33Mario Marcinkevicz
Sporttravel/MySnack meeskond
 27208501:16:57Kadri Jürjan
ABB
 25217401:05:46Kevin Kertsman
CFC I
 24206301:16:06Lea Järveoja
 20219601:12:42Roosmarii Pesor
KoMo
 5201900:57:39Karel Gustav Rei
CFC II
 41221801:42:03Liisi Paalits
 21219001:13:15Laura Tormet
 86223402:43:33Marko Vain
KoMo
 6201300:57:44Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
 13221201:11:29Kairi Kiiver
 17203501:12:28Katrin Tammeleht
 29207901:18:23Aidi Sildaru
lebo racing
 34205701:27:55Marju Tammeleht
 68205101:23:11Thomas Otto Eggleton
Kalevi Jalgrattakool II
 36211801:11:15Rauno Allikmäe
 32218401:24:46Marleene Rätsep
MTS Cycling Team II
 31222801:09:49Karol Kersna
VKM-Sport Club
 42220601:11:56Indrek Männik
 8202901:00:35Egert Tammeleht
Porter Racing
 37207301:11:22Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
DNS2086Hendriko Helü
DNS2131Anton Mazurkevits
Kalev Jalgrattakool III
DNS2153Mihkel Õnnis
DNS2020Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
DNS2089Bert Reinu
DNS2112Märt Laansoo
KJK
DNS2178Hendryk Kont
CFC IV
DNS2134Juri Koshmanov
Kalev Jalgrattakool I
DNS2023Aivi Tarvis
KoMo
DNS2125Jasper Haava
Kalev Jalgrattakool V
DNS2147Armin Martin Akkel
Kalev Jalgrattakool III
DNS2036Simo Soop
*Wihuri Team II - Firmasport
DNS2080Oskar Lemloch
CFC III
DNS2169Sander Kipper
CFC III
DNS2058Jaanika Lass
*VBH-Roto Team - Firmasport
DNS2074Mia Carla Tegelmann
Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud
DNS2163Sten Sukk
CFC I
DNS2119Uno Tomingas
Päästeamet
DNS2185Reinis Keiselis
DNS2141Pavel Samsonov
Kalev Jalgrattakool III
DNS2008Marko Tikku
*HKP Team - Firmasport
DNS2154Theodor Õnnis
DNS2087Kädi-Liis Sepp
Sporttravel/MySnack naiskond
DNS2176Hubert Maripuu
CFC II
DNS2110Tomek Alits
DNS2132Ketrin Mesila
Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud
DNS2090Birke Pikkoja
DNS2113Kaarel Laansoo
KJK
DNS2135Harri Alfred Koonik
Kalev Jalgrattakool II
DNS2170Jakob Karu
CFC III
DNS2103Pärtel Valge
DNS2126Derek Põllu
Kalev Jalgrattakool II
DNS2148Aron Truvee
Kalevi Jalgrattakool III
DNS2015Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
DNS2075Kaspar Kostin
Kalev Jalgrattakool III
DNS2053Karl Villem Käärt
Kalevi Jalgrattakool II
DNS2120Marek Peensalu
*Wihuri Team II - Firmasport
DNS2142Robert Ruukholm
Kalev Jalgrattakool IV
DNS2208Hanna Karoliine Taaramäe
DNS2111Tristan Jürisaar
HAANJA RATTAKLUBI
DNS2133Oliver Läänsoo
Kalev Jalgrattakool II
DNS2155Tõnis Niinemets
Rammudden/ATsport
DNS2022Tiit Karus
DNS2177Armin Nigul
CFC III
DNS2180Zlata Bronishevskaja
Kalevi Jalgrattakool
DNS2136Kaspar Lindre
Kalev Jalgrattakool IV
DNS2025Rauno Vain
Porter Racing
DNS2104Steven Sumberg
Porter Racing
DNS2127Hugo Bergson
Kalev Jalgrattakool IV
DNS2149Uku Sinkonen
Kalev Jalgrattakool I
DNS2016Raul Opikov
JK Paralepa
DNS2121Janno Broberg
*Wihuri Team II - Firmasport
DNS2143Märt Villem Lehis
Kalev Jalgrattakool I
DNS2010Martti Ellisaar
*HKP Team - Firmasport
DNS2209Rebecca Andreas
*EuroPark naiskond - Firmasport
DNS2076Oliver Tamm
CFC II
DNS2165Glen Gregory Kõiv
CFC I
DNS2054Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
DNS2115Helen Tammer
DNS2137Rico Soots
Kalev Jalgrattakool I
DNS2026Gregor Vain
Porter Racing
DNS2172Silver Kross
CFC II
DNS2061Birgit Irbe
Nõmme Rattakool
DNS2105Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
DNS2128Rocco Soots
Kalev Jalgrattakool II
DNS2150Rasmus Piibor
Kalev Jalgrattakool V
DNS2017Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool - tüdrukud
DNS2083Hellika Helü
DNS2099Karl-Oskar Hinnov
DNS2122Marten Musta
*Wihuri Team II - Firmasport
DNS2144Henri Romeo Orav
Kalev Jalgrattakool III
DNS2011Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rattakool
DNS2166Rasmus Kuum
CFC I
DNS2160Agata Depka
*EuroPark naiskond - Firmasport
DNS2093Kristofer Kivilo
RedBike
DNS2116Hannes Tammer
DNS2138Ott Kiivit
Kalev Jalgrattakool II
DNS2005Ron Rooni
CFC I
DNS2204Karl Kiviväli
DNS2173Frank Maripuu
CFC II
DNS2129Greogor Õll
Kalev Jalgrattakool IV
DNS2151Ilja Tsekmarjov
Kalev Jalgrattakool I
DNS2084Luukas Aule
Kalevi Jalgrattakool III
DNS2123Raido Raudsepp
*Wihuri Team II - Firmasport
DNS2145Petter Linno
Kalev Jalgrattakool V
DNS2012Lauren Pohl
CFC tüdrukud
DNS2034Henry Sildaru
lebo racing
DNS2161Sten-Martin Maidre
CFC III
DNS2050Merle Koppel
Velohunt Sparta naiskond
DNS2094Kaur-Gustav Hinnov
DNS2139Magnus Normak
Kalev Jalgrattakool IV
DNS2006Mairit Kaarjärv
SK Rakke
DNS2028Kuldar Helü
DNS2072Uku Järv
CFC II
DNS2107Mairold Kivi
Hawaii Express Kuressaare
DNS2130Kristjan Tsanev
Kalev Jalgrattakool II
DNS2152Kaili Rätsep
VELO
DNS2101Sten Martin Jürjenberg
DNS2124Gregor Siimar
VKM-Sport Club
DNS2146Tom Vallimägi
Kalev Jalgrattakool I
DNS2168Kristo Timuska
CFC II
DNS2162Maribel Rannala
CFC tüdrukud
DNS2095Adeele Palm
DNS2140Nikita Sobolev
Kalev Jalgrattakool I
DNS2007Arno Uustal
Ridu kokku: 238

...