Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 29.11.2020 22:00.

Noorte- ja Matkasõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 Lauri Tamm 2004 mees M12 Eesti, Harju maakond
KJK
2002 Joosep Veelmaa 2004 mees M12 Eesti, Lääne-Virumaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
2003 Sander Stimmer 2002 mees M14 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalevi SK
2004 Anet Sirvel 2002 naine N14 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
2005 Laura Lizette Sander 2004 naine N12 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalevi Spordikool
2006 Elisabeth Ebras 2004 naine N12 Eesti, Harju maakond
2007 Hans Markus Danilas 2003 mees M14 Eesti, Valga maakond
2008 Kristofer Säälik 2002 mees M14 Eesti, Harju maakond
CFC
2009 Andrus Ilus 1971 mees M Vabaklass Eesti, Viljandi maakond
WestlineTeam
2010 Marek Milk 1973 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2011 Taavi Pärnamets 2003 mees M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
2012 Jan Siim 2004 mees M12 Eesti, Lääne-Virumaa
SPORDIKLUBI RAKKE
2013 Annabrit Prants 2004 naine N12 Eesti, Harju maakond
EESTI RAUDTEE
KJK
2014 Margo Luik 1979 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2015 Mihkel Kõrgesaar 2004 mees M12 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
2016 Hendrik Lakk 1950 mees M Vabaklass Eesti, Tartumaa
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
2017 Oskar Kõrgesaar 2004 mees M12 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
2018 Tobias Nirgi 2007 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
Siplased
2019 Kristjan Vallimäe 1992 mees M Vabaklass Eesti, Tartu maakond
2020 Stig-Tristan Sillat 2006 mees Eesti, Tartu maakond
TÜASK
2021 Thristan Paju 2006 mees Eesti, Lääne-Virumaa
SPORDIKLUBI RAKKE
2022 Karolina Kull 2007 naine Eesti, Lääne-Virumaa
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
2023 Eliise Kivistu 2005 naine N12 Eesti, Lääne-Virumaa
SPORDIKLUBI RAKKE
2024 Raiko Jool 2001 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2025 Arvo Zuts 1961 mees M Vabaklass Eesti, Võrumaa
Ehitusmeister
2026 Mairit Kaarjärv 2007 naine Eesti, Lääne-Virumaa
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
2027 Marius Kaarjärv 2001 mees M Vabaklass Eesti, Lääne-Virumaa
SPORDIKLUBI RAKKE
2028 Oliver Kull 1982 mees M Vabaklass Eesti, Lääne-Virumaa
SPORDIKLUBI RAKKE
2029 Hans Andre Kiigemägi 2005 mees M12 Eesti, Lääne-Virumaa
SPORDIKLUBI RAKKE
2030 Ken Matsalu 1982 mees M Vabaklass Eesti, Harju maakond
2031 Annikki Lugenberg 2005 naine N12 Eesti, Harju maakond
2032 Miron Mjatsin 2007 mees Eesti, Ida-Viru maakond
Motus
2033 Aaron Parker Järveoja 2007 mees Eesti, Rapla maakond
OMO
2034 Arvi Lugenberg 1970 mees M Vabaklass Eesti, Harju maakond
2035 Natalja Mjatsina 1983 naine N Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Motus
2036 Mirell Semenkova 2001 naine N Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2037 Toomas Tasane 1969 mees M Vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2038 Sirje Keskülla 1967 naine N Vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2039 Nikolai Filippov 2004 mees M12 Eesti, Ida-Viru maakond
2040 Ragnar Krauvärk 2003 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond
2041 Osvald Ojaveer 2001 mees M Vabaklass Eesti, Harju maakond
CFC
2042 Stepan Pidvysotskiy 1983 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2043 Vladimir Sidorov 1959 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2044 Martin Juusu 1959 mees M Vabaklass Eesti, Pärnu maakond
2045 Julia Lašina 1974 naine N Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2046 Artur Nazarenko 2001 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2047 Rudolf Krainik 1969 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2048 Silver Soans 1978 mees M Vabaklass Eesti, Harju maakond
2049 Carmel Poom 2000 naine N Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2050 Alexander Ivanov 1964 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2051 Avo Kiir 1952 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
2052 Airi Undrits 1982 naine N Vabaklass Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusa
2053 Grigori Fominykh 2001 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2054 Ruslan Rakhmanov 2001 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2055 Maria Gladõševa 2003 naine N14 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2056 Anastassia Fedortseva 2003 naine N14 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2057 Aleksei Fedortsev 1979 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2058 Mihail Blohhin 2005 mees M12 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2059 Ksenija Ivanova 2004 naine N12 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2060 Maksim Beloglazov 2004 mees M12 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2061 Aleksei Trifonov 2003 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2062 Aleksei Jaruškin 2004 mees M12 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2063 Maria Mikhejeva 2004 naine N12 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2064 Anastassia Mitšenko 2003 naine N14 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2065 Georgi Jakovlev 2004 mees M12 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2066 Aljona Jagudina 1976 naine N Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2067 Viktor Shemarin 1966 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2068 Uljana Yurlova 2002 naine N14 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2069 Daria Yurlova 1992 naine N Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2070 Jevgeni Lissovski 1990 mees M Vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2071 Anfisa Noskova 2002 naine N14 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
2072 Sofija Gladkovskaja 2003 naine N14 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi

...