Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 09.01.2023 13:04.
Kokku: 1034
Põhisõit: 670
Noorte- ja matkasõit: 231
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem: 59
Lastesõit - M8/N8: 38
Lastesõit - M10/N10: 36
mees: 879
naine: 155
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Rasmus Aarela
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jürgen Aas
Viljandi HC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Hanno Abras
Noorte- ja matkasõit
Allan Ahman
Noorte- ja matkasõit
Aune Ahman
Noorte- ja matkasõit
Hannes Ahman
Noorte- ja matkasõit
Taavi Ahman
Noorte- ja matkasõit
Laila Ahu
Noorte- ja matkasõit
Kait Aidnik
Noorte- ja matkasõit
Rauno Allikmäe
Noorte- ja matkasõit
Alo Almre
Noorte- ja matkasõit
Marge Almre
Noorte- ja matkasõit
Mirjam Almre
VMT Ehitus
Noorte- ja matkasõit
Meelis Anipai
Noorte- ja matkasõit
Vladimir Arm
Noorte- ja matkasõit
Edgar Blok
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Linda Elizabete Brilte
Noorte- ja matkasõit
Vita Brilte
Noorte- ja matkasõit
Zlata Broniševskaja
Noorte- ja matkasõit
Jüri Broniševski
Noorte- ja matkasõit
Carl Peeter Dooner
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Elari Elebedev
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Aleksandra Elo
Noorte- ja matkasõit
Külli Elur
Viljandi Rattaklubi 2
Noorte- ja matkasõit
Kristi Evendi
Noorte- ja matkasõit
Jüri Fjodorov
Noorte- ja matkasõit
Romet-Handre Heinaste
Espak Viljandi AS
Noorte- ja matkasõit
Ero Hiiesalu
Noorte- ja matkasõit
Karl-Oskar Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Sirje Igel
Noorte- ja matkasõit
Priit Ilves
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Õnne-Liina Jakobson
Noorte- ja matkasõit
Berit Janson
Procoating Kostivere Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Karl-Sander Januško
Noorte- ja matkasõit
Jarmo Järsk
Noorte- ja matkasõit
Mati Järsk
Espak Viljandi AS
Noorte- ja matkasõit
Aaron Parker Järveoja
KOMO
Noorte- ja matkasõit
Markus Järvsoo
Sindi SK KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Joel Jõul
Noorte- ja matkasõit
Batrisia Jullinen
Noorte- ja matkasõit
Erkki Jürgenson
Noorte- ja matkasõit
Ralf Jürgenson
Noorte- ja matkasõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Marius Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andre Kaer
Noorte- ja matkasõit
Markus Kährik
hobulaiu
Noorte- ja matkasõit
Herlen Kajo
Noorte- ja matkasõit
Urmas Kajo
Noorte- ja matkasõit
Käsper Kalda
Noorte- ja matkasõit
Toomas Kalda
Noorte- ja matkasõit
Toomas Kaldma
Noorte- ja matkasõit
Lauri Kallari
Noorte- ja matkasõit
Kevin Kangur
Rein Taaramäe Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Kangur
Rein Taaramäe rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tauri Kärson
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Karu
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Kase
Noorte- ja matkasõit
Ats Kask
VMT Ehitus
Noorte- ja matkasõit
Carmen Kazantseva
Noorte- ja matkasõit
Andrus Keerd
Noorte- ja matkasõit
Karl Joosep Keernik
Noorte- ja matkasõit
Anabel-Carmen Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Raian Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Karl Kiviväli
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Ain Klettenberg
AS Kolmeks
Noorte- ja matkasõit
Undo Koitmäe
Espak Viljandi AS
Noorte- ja matkasõit
Karl Martin Kõllamägi
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Kõnnusaar
Noorte- ja matkasõit
Laura Kõrgvee
Noorte- ja matkasõit
Ülle Kramer
Noorte- ja matkasõit
Inga Kree
Viljandi Jooksupartner
Noorte- ja matkasõit
Helen Kübar
Cleveron 001
Noorte- ja matkasõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Markus Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Oliver Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Alar Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Arti Kütt
Cleveron 001
Noorte- ja matkasõit
Tiina Kuusik
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Marek Laane
Noorte- ja matkasõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Noorte- ja matkasõit
Evelin Lappalainen
Noorte- ja matkasõit
Triin Lend
Noorte- ja matkasõit
Linda Lepassalu
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Natalja Lepik
Noorte- ja matkasõit
Martin Liiva
Cleveron 401
Noorte- ja matkasõit
Kaido Linde
Noorte- ja matkasõit
Rasmus Linde
Noorte- ja matkasõit
Liisi Lohk
Noorte- ja matkasõit
Karl Loik
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Elar Lomp
Noorte- ja matkasõit
Eerika Lorvi
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Rasmus Luhakooder
Cleveron 001
Noorte- ja matkasõit
Kermo Luik
Noorte- ja matkasõit
Markus Mäeuibo
Haanja rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Gregor Malberg
Noorte- ja matkasõit
Kriste Malberg
Noorte- ja matkasõit
Riina Mardla
AS Kolmeks
Noorte- ja matkasõit
Kevin Matteus
Noorte- ja matkasõit
Janar Mees
AS Kolmeks
Noorte- ja matkasõit
Meelis Merila
Noorte- ja matkasõit
Jaan Mõtsnik
Noorte- ja matkasõit
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Noorte- ja matkasõit
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Rait Murumets
Noorte- ja matkasõit
Ole Musting
Eesti Tõukerattaliit
Noorte- ja matkasõit
Elikar Mustonen
Noorte- ja matkasõit
Meelis Muts
Noorte- ja matkasõit
Tiina Muts
Tervisesport
Noorte- ja matkasõit
Andrus Naelapea
Cleveron 402
Noorte- ja matkasõit
Rainer Nellis
Cleveron 401
Noorte- ja matkasõit
Ahti Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tobias Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Raivo Nõmm
Sveba-Dhalen
Noorte- ja matkasõit
Eve Olgo
Noorte- ja matkasõit
Raivo Olgo
Triatloniklubi Tripassion
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Oras
Noorte- ja matkasõit
Ott Orav
Noorte- ja matkasõit
Uku Orav
Noorte- ja matkasõit
Merike Org
Espak Viljandi AS
Noorte- ja matkasõit
Oleg Paatsi
Noorte- ja matkasõit
Kaido-Peeter Pahkma
Procoating Kostivere Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Andres Paju
Noorte- ja matkasõit
Maris Paju
Noorte- ja matkasõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Thristo Paju
Spordiklubi Rakke Meeskond
Noorte- ja matkasõit
Karl-Ferdinand Pajuste
Noorte- ja matkasõit
Kaido Pantalon
Noorte- ja matkasõit
Ants Parik
Noorte- ja matkasõit
Egon Pentjärv
Noorte- ja matkasõit
Marek Peterson
Cleveron 001
Noorte- ja matkasõit
Lauren Pohl
CFC
Noorte- ja matkasõit
Henri Põldma
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Marko Pool
Noorte- ja matkasõit
Katrin Priks
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Prits
Noorte- ja matkasõit
Kaia Pruuli
TEAM ANTSLA NAISED
Noorte- ja matkasõit
Paul Pruuli
Hauka Veloklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Margus Pulin
Noorte- ja matkasõit
Kalev Pulk
Cleveron 402
Noorte- ja matkasõit
Diana Purga
VMT Ehitus
Noorte- ja matkasõit
Priit Purju
Cleveron 001
Noorte- ja matkasõit
Merili Puura
Noorte- ja matkasõit
Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Noorte- ja matkasõit
Aira Raidma
Cleveron 401
Noorte- ja matkasõit
Rando Randmaa
Noorte- ja matkasõit
Jarmo Randmäe
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Madis Randpõld
Raplamaa Rataklubi
Noorte- ja matkasõit
Maribel Rannala
CFC
Noorte- ja matkasõit
Kaido Raud
Noorte- ja matkasõit
Marten Raud
Noorte- ja matkasõit
Rasmus Raudsik
Cleveron 402
Noorte- ja matkasõit
Mikk Reier
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Timo Riigor
Noorte- ja matkasõit
Oksana Rodbaver
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Andres Rodenberg
Noorte- ja matkasõit
Alar Rõigas
Noorte- ja matkasõit
Viljar Roosmaa
Sveba-Dhalen
Noorte- ja matkasõit
Kalmer Roosna
Noorte- ja matkasõit
Robin Ruus
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Meelis Rüütli
Noorte- ja matkasõit
Härmo Saag
Noorte- ja matkasõit
Triin Salujärv
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Sarri
Noorte- ja matkasõit
Imre Sauks
Noorte- ja matkasõit
Remo Sauks
Noorte- ja matkasõit
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Veiko Semjonov
Noorte- ja matkasõit
Rein Sikk
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Jana Sillaots
Cleveron 402
Noorte- ja matkasõit
Janar Sillaots
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Remo Somelar
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Märt Soo
Cleveron 402
Noorte- ja matkasõit
Pärt Talimaa
Cleveron 401
Noorte- ja matkasõit
Kenert Tamm
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Tenno Tarikas
Noorte- ja matkasõit
Peeter Tasane
Noorte- ja matkasõit
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Mairold Teede
Noorte- ja matkasõit
Ave Tepper
AS Kolmeks
Noorte- ja matkasõit
Timo Tints
Noorte- ja matkasõit
Valmar Tobonik
Noorte- ja matkasõit
Mait Toomsalu
Noorte- ja matkasõit
Edgar Toots
Noorte- ja matkasõit
Tiido Toss
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Maria Treier
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Gunnar Tungal
AS Kolmeks
Noorte- ja matkasõit
Taavi Tuul
Sveba-Dhalen
Noorte- ja matkasõit
Teesi Tuul
Sveba-Dhalen
Noorte- ja matkasõit
Jakko Uibu
Noorte- ja matkasõit
Riina Ütt
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Rainer Uussalu
Cleveron 401
Noorte- ja matkasõit
Rainis Uussalu
Espak Viljandi AS
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Vaaks
Sveba-Dhalen
Noorte- ja matkasõit
Jaarek Vaikmets
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Gregor Vain
porter racing
Noorte- ja matkasõit
Rauno Vain
porter racing
Noorte- ja matkasõit
Pärtel Valge
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Marlen-Veronika Valgma
SAQ SC
Noorte- ja matkasõit
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Vallimäe
Noorte- ja matkasõit
Karmen Valmsen
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kerli Valmsen
Noorte- ja matkasõit
Joonatan Varep
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Rivo Varep
Noorte- ja matkasõit
Jörgen Vask
Noorte- ja matkasõit
Robin Vask
Noorte- ja matkasõit
Triin Veske
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Lauri Võsa
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Igor Zahharov
Noorte- ja matkasõit
Jane Želtova
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit
Robi Zuts
VKK
Noorte- ja matkasõit

...