Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 01.12.2022 23:40.
Kokku: 1034
Põhisõit: 670
Noorte- ja matkasõit: 231
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem: 59
Lastesõit - M8/N8: 38
Lastesõit - M10/N10: 36
mees: 879
naine: 155
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Joosep Aarela
Lastesõit - M10/N10
Rasmus Aarela
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andres Aas
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Jürgen Aas
Viljandi HC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Verner Aas
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit
Erko Aasma
Põhisõit
Janelle Aasna
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Rico Aasna
Lastesõit - M10/N10
Alo Aavasalu
Põhisõit
Hanno Abras
Noorte- ja matkasõit
Rauno Agu
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Allan Ahman
Noorte- ja matkasõit
Aune Ahman
Noorte- ja matkasõit
Hannes Ahman
Noorte- ja matkasõit
Taavi Ahman
Noorte- ja matkasõit
Laila Ahu
Noorte- ja matkasõit
Ülo Ahu
Põhisõit
Kait Aidnik
Noorte- ja matkasõit
Lauri Alamets
Põhisõit
Ülari Alaväli
Põhisõit
Andre Albri
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kalev Albri
ONNINEN I
Põhisõit
Sander Aljas
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Allik
RedBike Team 4
Spordiklubi
Põhisõit
Heili Allikas
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Rauno Allikmäe
Noorte- ja matkasõit
Alo Almre
Noorte- ja matkasõit
Marge Almre
Noorte- ja matkasõit
Mirjam Almre
VMT Ehitus
Noorte- ja matkasõit
Rain Altosaar
Põhisõit
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Alvela
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Juhan Änilane
Põhisõit
Maido Animägi
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit
Tiit Animägi
Põhisõit
Meelis Anipai
Noorte- ja matkasõit
Agu Annuk
omniva
Põhisõit
Taavi Ansu
Põhisõit
Aivar Arik
Ruuveni spordiklubi
Põhisõit
Kristin Arm
Tervisesport
Põhisõit
Vladimir Arm
Noorte- ja matkasõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Aro
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Artel
DSV Spordiklubi
Põhisõit
Karlis Aru
Lastesõit - M10/N10
Ando Arula
Põhisõit
Raul Arula
Kekkilä
Põhisõit
Anti Arumägi
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Hanno Aua
Põhisõit
Krister Aule
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Aarne Aus
Põhisõit
Arvit Aus
Põhisõit
Adam Bazõlev
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Anton Bazõlev
Põhisõit
Hugo Bazõlev
Adduco kolimisteenused
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Edgar Blok
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Sofija Bojarina
Lastesõit - M10/N10
Linda Elizabete Brilte
Noorte- ja matkasõit
Vita Brilte
Noorte- ja matkasõit
Zlata Broniševskaja
Noorte- ja matkasõit
Jüri Broniševski
Noorte- ja matkasõit
Allan Burk
Põhisõit
Dan Chagall
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit
Meelis Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Carl Peeter Dooner
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Teet Dooner
Sportlove
Sport
Põhisõit
Annes Dreimann
Põhisõit
Ott Eensalu
Põhisõit
Ardi Eensoo
Põhisõit
Sandra Eensoo
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Enno Eilo
SK RAKKE
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Einblau
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Einla
Põhisõit
Tiit Einmaa
AMBLA SK
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Elari Elebedev
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit
Aleksandra Elo
Noorte- ja matkasõit
Armas Elo
Põhisõit
Külli Elur
Viljandi Rattaklubi 2
Noorte- ja matkasõit
Lauri Elur
Tulevik JK
Põhisõit
Tarmo Ennok
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Risto Erik
Sportlove
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Ardu Ernits
Põhisõit
Indrek Ester
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ago Estermaa
Põhisõit
Kristi Evendi
Noorte- ja matkasõit
Rando Marten Evendi
Põhisõit
Liisa Lisette Evert
Lastesõit - M10/N10
Mihkel Evert
Lastesõit - M8/N8
Oskar Evert
Lastesõit - M8/N8
Oskar Evert
Lastesõit - M10/N10
Jüri Fjodorov
Noorte- ja matkasõit
Lauri Freivald
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Andis Gailitis
Põhisõit
Galina Gladõseva
Põhisõit
Oscar Goldberg
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Patrick Goldberg
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Siim Gontmacher
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Dmitri Gostev
Põhisõit
Marco Haas
SAQ SC
Põhisõit
Henno Haava
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Ukku Habakukk
Põhisõit
Peeter Hagen
Põhisõit
Margo Haljand
Põhisõit
Üllar Hallik
Põhisõit
Ülar Hallikivi
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Aivar Haniotti
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Hansar
Põhisõit
Frank Hansmann
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Hugo Hansmann
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Ketlin Hansson
Lastesõit - M8/N8
Silver Havamaa
Spordiklubi
Põhisõit
Madis Hein
Põhisõit
Rene Hein
BOSCH TEAM
Põhisõit
Romet-Handre Heinaste
Espak Viljandi AS
Noorte- ja matkasõit
Villem Heinsalu
Põhisõit
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Andrus Heinsoo
Cyclon
Põhisõit
Ero Hiiesalu
Noorte- ja matkasõit
Remo Hiiesalu
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Markus Himma
HoneyPower
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Karl-Oskar Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Kaur-Gustav Hinnov
Lastesõit - M10/N10
Susanna Hinnov
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Siim Hommik
Lastesõit - M10/N10
Taavi Hommuk
Roomik OÜ
Põhisõit
Indrek Hubel
Cyclon
Põhisõit
Aleksander Hüva
Lastesõit - M8/N8
Loora Hüva
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Karl Sebastian Idavain
Lastesõit - M10/N10
Sirje Igel
Noorte- ja matkasõit
Martin Iljin
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Steven Iljin
Lastesõit - M8/N8
Andrus Ilus
westlineteam
Põhisõit
Priit Ilves
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Teet Ilves
Põhisõit
Egert Ispert
Põhisõit
Indrek Issak
Põhisõit
Aivar Jaago
Põhisõit
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Eero Jakobson
Põhisõit
Õnne-Liina Jakobson
Noorte- ja matkasõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Berit Janson
Procoating Kostivere Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Katrina Jansone
Lastesõit - M10/N10
Rudolfs Jansons
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Karl-Sander Januško
Noorte- ja matkasõit
Jarmo Järsk
Noorte- ja matkasõit
Mati Järsk
Espak Viljandi AS
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Järv
Põhisõit
Keit Järve
Põhisõit
Marek Järve
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KOMO
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Janno Järvsoo
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Markus Järvsoo
Sindi SK KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reikko Jents
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Põhisõit
Allan Jõgi
Päästeamet
Põhisõit
Jaanus Johanson
Põhisõit
Juliette Johanson
Lastesõit - M10/N10
Marko Johanson
Kekkilä
Põhisõit
Raimo Johanson
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Raoul Johanson
Kekkilä
Põhisõit
Sergei Johanson
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Madis Joonsalu
Põhisõit
Joel Jõul
Noorte- ja matkasõit
Batrisia Jullinen
Noorte- ja matkasõit
Edvin Jürgen
Lastesõit - M8/N8
Erkki Jürgenson
Noorte- ja matkasõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Ralf Jürgenson
Noorte- ja matkasõit
Robert Jürimaa
Põhisõit
Kaspar Jüris
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kertu Jüris
Lastesõit - M8/N8
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tristan Jürisaar
Lastesõit - M8/N8
Janis Jüriso
Põhisõit
Ann Jürisson
Lastesõit - M10/N10
Lii Jürisson
Lastesõit - M8/N8
Kaupo Jürjenberg
Põhisõit
Kevin Juuro
Lastesõit - M8/N8
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Marius Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Andre Kaer
Noorte- ja matkasõit
Aare Kährik
Põhisõit
Markus Kährik
hobulaiu
Noorte- ja matkasõit
Herlen Kajo
Noorte- ja matkasõit
Urmas Kajo
Noorte- ja matkasõit
Käsper Kalda
Noorte- ja matkasõit
Toomas Kalda
Noorte- ja matkasõit
Toomas Kaldma
Noorte- ja matkasõit
Raiko Kaldoja
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Raido Kaljurand
Põhisõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Kallari
Noorte- ja matkasõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Kalmer Kallasmaa
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Kallaste
CYCLON
Põhisõit
Mart Kalle
Põhisõit
Kalmer Kallion
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Kangur
Eften
Põhisõit
Kevin Kangur
Rein Taaramäe Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tanel Kangur
Põhisõit
Tarmo Kangur
Rein Taaramäe rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaur Kannel
Lastesõit - M10/N10
Kaur Kannel
Lastesõit - M8/N8
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Märt Kannel
Lastesõit - M10/N10
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Anne Kannimäe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Janar Kannimäe
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Krista Karing
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Kuido Karner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Meelis Karro
Põhisõit
Tauri Kärson
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Karu
Noorte- ja matkasõit
Villu Kasak
Põhisõit
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Andres Kase
Põhisõit
Kaspar Kase
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit
Janno Kasemaa
ONNINEN I
Põhisõit
Ats Kask
VMT Ehitus
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Kask
Põhisõit
Margus Kask
IITEE
Põhisõit
Kait Kasumets
Põhisõit
Vladimir Katin
Põhisõit
Anti Kauk
CC Rota Mobilis
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Väino Kaur
Põhisõit
Carmen Kazantseva
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Andrus Keerd
Noorte- ja matkasõit
Karl Joosep Keernik
Noorte- ja matkasõit
Toomas Keernik
Parem Käsi OÜ
Põhisõit
Emma Kelgo
Lastesõit - M8/N8
Indrek Kelk
Põhisõit
Margus Kelk
Põhisõit
Sten-Gregor Kello
Põhisõit
Kaspar Kender
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Aldor Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Kertsman
Shoproller Kose AMK ct
Põhisõit
Egert Kesa
Põhisõit
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Andres Kesvatera
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Kiil
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Chris-Ian Kiipus
Lastesõit - M10/N10
Liy-Ann Kiipus
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Thristan Kiipus
Lastesõit - M8/N8
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Riho Kikkas
Valio Eesti AS
Põhisõit
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit
Raian Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Raiko Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Priit Kingo
Põhisõit
Margo Kippasto
Põhisõit
Ailar Kiristaja
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Levo Kirn
Fitness Office
Põhisõit
Tiit Kirsipuu
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Melissa Kivi
Lastesõit - M8/N8
Henrik Kivilo
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN II
Põhisõit
Kevin-Oskar Kivimäe
Lastesõit - M8/N8
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Kivimägi
Lastesõit - M8/N8
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Kauni Kiviste
Põhisõit
Kaido Kivistik
Põhisõit
Ranno Kivistik
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Margus Kivistu
Põhisõit
Karl Kiviväli
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Gert Klaaser
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Tarvo Klais
Põhisõit
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Einar Klaos
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Ain Klettenberg
AS Kolmeks
Noorte- ja matkasõit
Andre Kobak
Põhisõit
Dominic Kobrusepa
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Tiidrek Koemets
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ
Põhisõit
Kristjan Koik
Põhisõit
Undo Koitmäe
Espak Viljandi AS
Noorte- ja matkasõit
Kardo Kõiv
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit
Kaspar Kõiv
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Kõivuste
Sangaste Spordiklubi
Põhisõit
Karl Martin Kõllamägi
Noorte- ja matkasõit
Kuido Kond
Põhisõit
Kalmer Kongo
Põhisõit
Jaanus Kõnnusaar
Noorte- ja matkasõit
Ruudi Konrad
Põhisõit
Ats Konsap
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Robin Koovit
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kaupo Kõrgesaar
Peetri Sport
Spordiklubi
Põhisõit
Laura Kõrgvee
Noorte- ja matkasõit
Urmas Kõrgvee
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Kristers Kovgers
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Ülle Kramer
Noorte- ja matkasõit
Inga Kree
Viljandi Jooksupartner
Noorte- ja matkasõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ahto Kruusmann
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Helen Kübar
Cleveron 001
Noorte- ja matkasõit
Rene Kuik
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Robertino Kuik
Spordiklubi
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Andres Kukk
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Janek-Robin Kukk
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Kätlin Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Margus Kukk
CERBOS
Põhisõit
Sigvard Kukk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Henri Kukke
Põhisõit
Kajar Kuldsepp
SPORDIKLUBI SPORTLOVE
Põhisõit
Andre Kull
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ketlin Kull
Spordiklubi Rakke
Lastesõit - M8/N8
Markus Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Oliver Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Karl-Erik Kumm
CYCLON
Põhisõit
Karl Eerik Kuningas
Lastesõit - M8/N8
Kristofer Kuningas
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Tanel Kuningas
Põhisõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanika Kurgjärv
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit
Kristelle Kurss
Lastesõit - M8/N8
Rauno Kurusk
Põhisõit
Aleksei Kušnir
ABB
Põhisõit
Janek Kutsch
Põhisõit
Ago Kütt
Põhisõit
Andre Kütt
Põhisõit
Andres Kütt
Põhisõit
Arti Kütt
Cleveron 001
Noorte- ja matkasõit
Erik Kütt
Team Amps
Põhisõit
Ronaldo Kütt
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Sven Küttis
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Kevin Kuusik
Põhisõit
Tiina Kuusik
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Aadu Kuusk
Pambu
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Liis Kuusnõmm
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Laura Lääne
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Marek Laane
Noorte- ja matkasõit
Max Sander Laane
Põhisõit
Siim Lääne
Põhisõit
Janek Laanisto
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Laas
Team Illuminate
Põhisõit
Janek Labe
Põhisõit
Marek Ladva
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Noorte- ja matkasõit
Aive Laidver
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Leho Laidver
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Ivika Lainevee
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Laisaar
AC Racing
Põhisõit
Evelin Lappalainen
Noorte- ja matkasõit
Rein Lauk
Spordiklubi
Põhisõit
Rico Lauk
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Andres Laur
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Suusahullud 
Põhisõit
Janeli Lausmäe
Lastesõit - M10/N10
Janek Leer
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Melanie Leevit
Lastesõit - M8/N8
Tõnis Leier
Raplamaa Rattaklubi KOMO
Põhisõit
Jonas Leiten
Lastesõit - M10/N10
Kaido Leiten
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit
Triin Lend
Noorte- ja matkasõit
Karoliina Lens
Lastesõit - M8/N8
Kristofer Lens
Lastesõit - M8/N8
Avo Leo
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Linda Lepassalu
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Delisa Lepik
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Helena Eva Lepik
Lastesõit - M8/N8
Hillar Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Natalja Lepik
Noorte- ja matkasõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Janec Leppik
TriSmile
Põhisõit
Ints Lerme
Dako-Ziemelvidzeme
Põhisõit
Andro Lichtfeldt
Põhisõit
Kalle Liebert
Põhisõit
Stig Liebrich
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Tomi Liebrich
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Alar Liin
Põhisõit
Madis Liiv
Põhisõit
Martin Liiva
Cleveron 401
Noorte- ja matkasõit
Andero Liiver
Põhisõit
Feliks Lilenbach
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Aali Lill
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Lee-Helen Lill
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Oliver Lill
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit
Heikki Lillemäe
RedBike Team 3
Spordiklubi
Põhisõit
Maris Lillep
RedBike
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Linde
Noorte- ja matkasõit
Rasmus Linde
Noorte- ja matkasõit
Kauri Link
Põhisõit
Aivar Linsi
Põhisõit
Tauno Lipetski
Põhisõit
Aivar Lipp
Põhisõit
Kenet Lohk
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Liisi Lohk
Noorte- ja matkasõit
Nele Lohk
Lastesõit - M10/N10
Karl Loik
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Sulev Lokk
Põhisõit
Elar Lomp
Noorte- ja matkasõit
Alo Lõoke
SA Eesti Terviserajad
Spordiklubi
Põhisõit
Eerika Lorvi
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Liis Lõune
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Kristo Luhaäär
Põhisõit
Rasmus Luhakooder
Cleveron 001
Noorte- ja matkasõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Einar Luiga
Põhisõit
Kermo Luik
Noorte- ja matkasõit
Vahur Luik
Spordiklubi A2K
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Luts
Põhisõit
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Maasikmets
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Magnar Madisson
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Martin Madisson
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Peeter Madisson
Telia Eesti AS
Põhisõit
Kaido Mäepea
Põhisõit
Jarek Mäestu
Põhisõit
Markus Mäeuibo
Haanja rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Indrek Mägi
Põhisõit
Madis Mägi
Põhisõit
Markus Mägi
Lastesõit - M10/N10
Rasmus Mägi
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Janek Maidla
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Rene Mainsoo
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Kaimo Maiste
Põhisõit
Dmitri Maksimov
Nortal AS
Põhisõit
Gregor Malberg
Noorte- ja matkasõit
Kriste Malberg
Noorte- ja matkasõit
Elis Maling
Lastesõit - M10/N10
Jürgen Maling
Lastesõit - M8/N8
Mait Malsroos
Põhisõit
Taavi Malsroos
Põhisõit
Leila Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Riina Mardla
AS Kolmeks
Noorte- ja matkasõit
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Kätlin Mardo
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Märs
DNF Cycling Team
Põhisõit
Kevin Matteus
Lastesõit - M10/N10
Kevin Matteus
Noorte- ja matkasõit
Jane Medar
Põhisõit
Janar Mees
AS Kolmeks
Noorte- ja matkasõit
Margus Meidla
ONNINEN II
Põhisõit
Hannes Meimre
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Meltsas
Põhisõit
Martin Meltsov
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Jaanis Merila
Põhisõit
Meelis Merila
Noorte- ja matkasõit
Joel Meringo
REDBIKE TEAM 3
RedBike
Põhisõit
Joosep Mesi
Põhisõit
Dmitri Mesteljainen
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Merilin Metsalu
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Karin Mikk
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit
Mait Mikk
Põhisõit
Paul Mikk
viljandi rattaklubi
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Sven Milli
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Einar Mitt
Põhisõit
Karl Henrik Mollberg
Lastesõit - M8/N8
Ülar Morel
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Timofei Morgun
Põhisõit
Taissia Moskvitshova
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Jaan Mõtsnik
Noorte- ja matkasõit
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Noorte- ja matkasõit
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Raivo Mõttus
Põhisõit
Tarmo Mõttus
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Müller
Põhisõit
Ainar Münt
ONNINEN II
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Üllar Murumäe
Eften
Põhisõit
Rait Murumets
Noorte- ja matkasõit
Mirko Muruoja
Põhisõit
Hannes Must
Nordecon AS
Põhisõit
Margus Must
Põhisõit
Ole Musting
Eesti Tõukerattaliit
Noorte- ja matkasõit
Elikar Mustonen
Põhisõit
Elikar Mustonen
Noorte- ja matkasõit
Meelis Muts
Noorte- ja matkasõit
Tiina Muts
Tervisesport
Noorte- ja matkasõit
Leanna Muttel
Lastesõit - M10/N10
Indrek Müürsep
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Andrus Naelapea
Cleveron 402
Noorte- ja matkasõit
Einar Näks
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Neemesto
ProShop Team
Põhisõit
Rainer Neidra
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Nelis
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Rainer Nellis
Cleveron 401
Noorte- ja matkasõit
Ott Niggulis
Põhisõit
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Romet Niilus
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Robi Niit
ProShop Team
Põhisõit
Oleg Nikiforov-Bojarin
Põhisõit
Ahti Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Siim Nirgi
RR Siplased
Põhisõit
Tobias Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tõnis Nõgel
Cyclon
Põhisõit
Lasse Nõlvik
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Raivo Nõmm
Sveba-Dhalen
Noorte- ja matkasõit
Alar Nõmmik
Põhisõit
Ivo Nool
Põhisõit
Alar Noormets
Põhisõit
Sven Nurmse
Põhisõit
Rein Oder
21CC Triatloniklubi
Põhisõit
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Remy Ojasoo
Lastesõit - M8/N8
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Imre Ojavere
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Mattias Oks
Lastesõit - M10/N10
Mirtel Oks
Lastesõit - M8/N8
Raul Olesk
Põhisõit
Eve Olgo
Noorte- ja matkasõit
Raivo Olgo
Triatloniklubi Tripassion
Noorte- ja matkasõit
Antti Ööbik
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Ööman
Red Bike
Põhisõit
Anti Oot
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Oras
Noorte- ja matkasõit
Erki Orav
ONNINEN II
Põhisõit
Ott Orav
Noorte- ja matkasõit
Uku Orav
Lastesõit - M10/N10
Uku Orav
Noorte- ja matkasõit
Merike Org
Espak Viljandi AS
Noorte- ja matkasõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Andrus Oruste
Põhisõit
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Stefan Ots
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Arne Otsa
Põhisõit
Sten-Erik Ottender
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Grigori Ovtsarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Jürgen Paat
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Oleg Paatsi
Noorte- ja matkasõit
Heigo Paglant
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Kaido-Peeter Pahkma
Procoating Kostivere Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Andres Paju
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Paju
Põhisõit
Maris Paju
Noorte- ja matkasõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Thristo Paju
Spordiklubi Rakke Meeskond
Noorte- ja matkasõit
Rene Pajus
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Karl-Ferdinand Pajuste
Noorte- ja matkasõit
Helari Pallas
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Rait Pallo
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Palm
Põhisõit
Marek Pani
Team Stokker
Põhisõit
Kaido Pantalon
Noorte- ja matkasõit
Ranno Paosalu
Põhisõit
Ants Parik
Noorte- ja matkasõit
Hannes Pärn
Põhisõit
Meelis Pärn
Põhisõit
Sandra Pärn
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit
Rasmus Pärsim
Põhisõit
Valdur Pärt
Põhisõit
Martin Parv
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Roland Pauklin
Telia Spordiklubi
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Kert Peder
Põhisõit
Andres Peets
Põhisõit
Hendrik-Ulvar Peets
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Põhisõit
Robert Peets
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Põhisõit
Martin Peik
Põhisõit
Tiit Pekk
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Põhisõit
Tõnu Pekk
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Põhisõit
Erki Pellja
VTP
Põhisõit
Egon Pentjärv
Noorte- ja matkasõit
Ivar Perm
Põhisõit
Kaido Pesor
Põhisõit
Pauliine Pesor
Lastesõit - M10/N10
Roosmarii Pesor
Lastesõit - M10/N10
Marek Peterson
Cleveron 001
Noorte- ja matkasõit
Marko Peterson
Põhisõit
Maris Petersons
Põhisõit
Üllar Petrovitš
Põhisõit
Kalle Piirioja
Põhisõit
Adeele Piirsalu
Lastesõit - M8/N8
Aivo Piirsalu
ONNINEN II
Põhisõit
Anni Pauliine Piirsalu
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Marili Pikk
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Jaanis Pikkof
Sportlove
Põhisõit
Andrus Pilt
Sportlove
Põhisõit
Armin Pilv
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN I
Põhisõit
Marvin Pirnipuu
Põhisõit
Oliver Plaado
Põhisõit
Ave Ploomipuu
Põhisõit
Kaido Plovits
Põhisõit
Raino Pobbol
Põhisõit
Lauren Pohl
CFC
Noorte- ja matkasõit
Marko Pohl
Spordiklubi
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Mait Pokkinen
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Henri Põldma
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Johanna Põldma
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Pool
Noorte- ja matkasõit
Peeter Poopuu
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Eleanor Post
Lastesõit - M8/N8
Ken Post
Pärnu Kalev
Põhisõit
Raimond Post
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Paavo Prii
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
Põhisõit
Katrin Priks
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Keijo Priks
Põhisõit
Priit Printsmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Prits
Noorte- ja matkasõit
Robin Pruul
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Kaia Pruuli
TEAM ANTSLA NAISED
Noorte- ja matkasõit
Karl Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Paul Pruuli
Hauka Veloklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Sille Puhu
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit
Margus Pulin
Noorte- ja matkasõit
Kalev Pulk
Cleveron 402
Noorte- ja matkasõit
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Lyzelle Punane
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Marian Punane
Toetuse väejuhatus
Põhisõit
Rene Punane
Porter Racing
Põhisõit
Rainer Punga
Põhisõit
Rainer Pungar
CYCLON
Põhisõit
Diana Purga
VMT Ehitus
Noorte- ja matkasõit
Priit Purju
Cleveron 001
Noorte- ja matkasõit
Merili Puura
Noorte- ja matkasõit
Karlis Puusepp
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Rain Puust
Põhisõit
Peeter Püvi
Põhisõit
Kädi Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Karl Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Noorte- ja matkasõit
Virgo Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Kaupo Raag
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Tõnis Raamets
Põhisõit
Ahti Raasuke
Hawaii Express Kuressaare
Põhisõit
Priit Rahnel
Põhisõit
Madis Rahu
Põhisõit
Simmo Rahu
Põhisõit
Aira Raidma
Cleveron 401
Noorte- ja matkasõit
Eldur Raiesmaa
Auto Stock Team
Põhisõit
Remo Raiesmaa
Paikuse PK
Põhisõit
Triin Rait
Põhisõit
Naima Raiv-Altosaar
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Aigar Raja
Päästeamet
Põhisõit
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Rando Randmaa
Noorte- ja matkasõit
Heiki Randmäe
Põhisõit
Jarmo Randmäe
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Mario Randoja
Põhisõit
Madis Randpõld
Raplamaa Rataklubi
Noorte- ja matkasõit
Priit Randpõld
KOMO
Põhisõit
Joel Rang
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Rannala
Malmerk Klaasium
Põhisõit
Maribel Rannala
CFC
Noorte- ja matkasõit
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Rein Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Tengu
Põhisõit
Kaido Raud
Noorte- ja matkasõit
Marten Raud
Noorte- ja matkasõit
Rannu Raudsepp
Kaurits
Põhisõit
Remo Raudsepp
Põhisõit
Rasmus Raudsik
Cleveron 402
Noorte- ja matkasõit
Meelis Rebane
Põhisõit
Priit Rebane
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Rasmus Rebane
Lastesõit - M10/N10
Arne Rehi
Põhisõit
Mikk Reier
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Mikk Laurits Reili
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Andrus Reimaa
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Gea Reimann
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Hendrik Reimann
Põhisõit
Sander Rein
Lastesõit - M8/N8
Ruve Reinaste
Põhisõit
Rauno Reinoja
Põhisõit
Rasmus Reis
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
Põhisõit
Sander Reitalu
Enemat Team
Põhisõit
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Kristelle Riigor
Lastesõit - M8/N8
Timo Riigor
Noorte- ja matkasõit
Janek Riiner
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit
Margus Riiner
Põhisõit
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Riismann
Põhisõit
Henrik Rikkas
Põhisõit
Leho Rips
Põhisõit
Margus Ristmets
Põhisõit
Oksana Rodbaver
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Andres Rodenberg
Noorte- ja matkasõit
Mark Rodenberg
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM 2
Põhisõit
Nora Rohtla
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Valdek Rohtma
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Alar Rõigas
Noorte- ja matkasõit
Andres Roio
Armets Eesti OÜ
Põhisõit
Raian Romantšuk
Lastesõit - M8/N8
Ruttar Ronimois
Põhisõit
Märt Rooden
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnu Roosaar
ONNINEN II
Põhisõit
Kristjan Roosild
Transferwise
Põhisõit
Viljar Roosmaa
Sveba-Dhalen
Noorte- ja matkasõit
Gregor Roosna
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kalmer Roosna
Noorte- ja matkasõit
Karl Roosna
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Lenna Roosna
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Robin Roosna
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Reiko Rosenthal
RTR
Põhisõit
Kristo Rossman
Sindi SK Kalju
Põhisõit
Emily Rotar
Lastesõit - M10/N10
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Vello Ründva
Põhisõit
Dmitri Rusovitš
Põhisõit
Robin Ruus
ON24 AS
Noorte- ja matkasõit
Alo Rüütel
Põhisõit
Meelis Rüütli
Noorte- ja matkasõit
Härmo Saag
Noorte- ja matkasõit
Kristofer Daniel Saag
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Oskar Saag
Lastesõit - M8/N8
Ottomar Saag
Lastesõit - M8/N8
Ottomar Saag
Lastesõit - M8/N8
Stella Marii Saag
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Raido Saar
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Saar
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Saar
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Jako Saarem
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Peeter Saarep
Põhisõit
Lauri Saidla
UIKS Creative
Põhisõit
Priit Saksniit
Põhisõit
Alar Sala
ONNINEN I
Põhisõit
Arvo Sala
Eesti Energia Spordiklubi
Põhisõit
Lisbeth Salong
Lastesõit - M10/N10
Triin Salujärv
Reaalprojekt OÜ
Noorte- ja matkasõit
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Margus Sarapuu
Põhisõit
Kristjan Sarri
Noorte- ja matkasõit
Urmas Sarri
Põhisõit
Jaanus Sarv
Põhisõit
Imre Sauks
Noorte- ja matkasõit
Remo Sauks
Noorte- ja matkasõit
Martin Saul
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Meelis Saul
Lastesõit - M8/N8
Indrek Sauväli
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Heikki Savolainen
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Danel Schvalbe
Põhisõit
Romet Semjonov
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Silver Semjonov
Lastesõit - M10/N10
Veiko Semjonov
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Semm
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Kristo Sepp
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Tõnis Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Marko Sigus
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Merle Siimsen
Põhisõit
Reijo Sikk
Põhisõit
Rein Sikk
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Ade Sild
Põhisõit
Janno Sild
Lafor Reklaamituba
Põhisõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Rainer Sildvee
Sindi SK Kalju
Põhisõit
Jana Sillaots
Cleveron 402
Noorte- ja matkasõit
Janar Sillaots
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Maario Silm
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Silm
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Jaanus Simm
Põhisõit
Kristjan Sinik
Põhisõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Siska
REDBIKE TEAM 4
RedBike
Põhisõit
Tanel Siska
Lastesõit - M8/N8
Rafael Anissim Šmutov
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Aare Sõber
Põhisõit
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Remo Somelar
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Allar Soo
Põhisõit
Märt Soo
Cleveron 402
Noorte- ja matkasõit
Oole Soodla
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Hando Soonpuu
Põhisõit
Karen Soosalu
velo clubbers
Põhisõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Kevin Starkopf
Team Sportland
Põhisõit
Greete Steinburg
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Strikholm
Püha Loomaaed
Põhisõit
Harri Sügis
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Mihkel Suigusaar
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Tarmo Sulg
Kondimootorid
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Suokas
Põhisõit
Kristina Suokas
Põhisõit
Endel Susi
Põhisõit
Regina Suzi
Põhisõit
Iiris Takel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Kalle Takel
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Pärt Talimaa
Cleveron 401
Noorte- ja matkasõit
Raul Talumaa
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Robin Talumaa
Nõmme Rattaklubi
Lastesõit - M10/N10
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Andrus Tamm
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Tamm
Põhisõit
Hando Tamm
Kalakuningad
Põhisõit
Jasper Tamm
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kaspar Tamm
SK KEREMEISTER
Põhisõit
Kenert Tamm
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Reimo Tamm
Remart
Põhisõit
Taago Tamm
CYCLON
Põhisõit
Margus Tammekivi
ProShop Team
Põhisõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Raul Tammesalu
Outfunnel OÜ
Põhisõit
Andres Tammesoo
Isand Jupi klubi
Põhisõit
Erkki Tammisaar
Põhisõit
Leander Tammistu
Lastesõit - M10/N10
Mihkel Tammsalu
Rõuge Racing Team
Spordiklubi
Põhisõit
Tarvi Tara
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Tenno Tarikas
Noorte- ja matkasõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Tarvis
KoMo
Põhisõit
Madis Tasane
Põhisõit
Peeter Tasane
Noorte- ja matkasõit
Raul Taul
Põhisõit
Geven Tauts
Põhisõit
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Teearu
Karupesa tiim
Põhisõit
Karl Teearu
Põhisõit
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
Põhisõit
Mairold Teede
Noorte- ja matkasõit
Tavo Tenson
ONNINEN I
Põhisõit
Margus Tepaskent
Põhisõit
Sten Teppan
Põhisõit
Ave Tepper
AS Kolmeks
Noorte- ja matkasõit
Raivo Terve
Omniva Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Tiismaa
Tech Group
Põhisõit
Janar Tiits
Põhisõit
Taikki Tillemann
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Ting
Spordiklubi
Põhisõit
Timo Tints
Noorte- ja matkasõit
Valmar Tobonik
Noorte- ja matkasõit
Rainer Tokko
Põhisõit
Emily Tomson
Lastesõit - M10/N10
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Anu Toomjõe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Gerdo Toomsalu
Lastesõit - M8/N8
Josten Toomsalu
Lastesõit - M10/N10
Mait Toomsalu
Noorte- ja matkasõit
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Edgar Toots
Noorte- ja matkasõit
Egert Toots
Lastesõit - M10/N10
Tiido Toss
DAG Reklaam OÜ
Noorte- ja matkasõit
Maria Treier
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Henri Treimuth
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kermo Tsäro
ONNINEN I
Põhisõit
Priit Tuisk
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Tulp
Milrem Robotics
Põhisõit
Martin Tunder
Põhisõit
Tarmo Tunder
Põhisõit
Viljar Tunder
Põhisõit
Gunnar Tungal
AS Kolmeks
Noorte- ja matkasõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit
Herki Tuttelberg
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Tuul
Sveba-Dhalen
Noorte- ja matkasõit
Teesi Tuul
Sveba-Dhalen
Noorte- ja matkasõit
Toomas Tuul
Põhisõit
Reeda Tuula-Fjodorov
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Uffert
DNF Cycling Team
Põhisõit
Hermo Uibo
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Jakko Uibu
Noorte- ja matkasõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Timo Undla
Põhisõit
Indrek Univer
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Ütt
Sportland
Põhisõit
Riina Ütt
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Roger Uusmaa
JK PARALEPA
Põhisõit
Toivo Uusna
Lastesõit - M10/N10
Rainer Uussalu
Cleveron 401
Noorte- ja matkasõit
Rainis Uussalu
Espak Viljandi AS
Noorte- ja matkasõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Vaaks
Sveba-Dhalen
Noorte- ja matkasõit
Silver Vaarend
Põhisõit
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Vallo Vahesaar
Põhisõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Virgo Vahter
Põhisõit
Josten Vaidem
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit
Jaarek Vaikmets
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Ermet Vain
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Gregor Vain
porter racing
Noorte- ja matkasõit
Rauno Vain
porter racing
Noorte- ja matkasõit
Pärtel Valge
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Hedvi Valgemäe
Põhisõit
Marlen-Veronika Valgma
SAQ SC
Noorte- ja matkasõit
Raini Valgma
SAQSC
Põhisõit
Taavi Valgmäe
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Martti Välk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit
Kenneth Vallik
Põhisõit
Kristjan Vällik
Põhisõit
Kristjan Vallimäe
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Valma
RedBike Team
Põhisõit
Karmen Valmsen
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kerli Valmsen
Noorte- ja matkasõit
Kai Valt
Põhisõit
Vahur Valvas
Põhisõit
Alo Vare
Põhisõit
Joonatan Varep
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Rivo Varep
Noorte- ja matkasõit
Ahti Vares
Põhisõit
Meelis Varik
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Arseny Vasilev
Põhisõit
Jörgen Vask
Noorte- ja matkasõit
Robin Vask
Noorte- ja matkasõit
Dmitri Vavilov
Põhisõit
Joosep Veelmaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit
Siim Veiler
Põhisõit
Mart Vellak
Põhisõit
Morris Vellak
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Anti Vendel
Eften
Põhisõit
Sven Vene
Põhisõit
Valdek Venno
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit
Kaarel Vent
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Põhisõit
Aivar Veri
Põhisõit
Kairit Veri
Põhisõit
Birk Verlinden
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Triin Veske
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Kekkilä
Põhisõit
Marek Viikoja
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Alar Viitmaa
Põhisõit
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kaur Virunurm
Põhisõit
Ruve Viskov
Põhisõit
Andrus Volk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Argo Vooremaa
Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Võsa
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Steve Võsu
Põhisõit
Mihkel Vunk
Põhisõit
Heigo Vuuk
Püha Loomaaed
Põhisõit
Igor Zahharov
Noorte- ja matkasõit
Sergei Želtov
Nõmme Rattaklubi
Põhisõit
Jane Želtova
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Toms Zirdzins
Marupe
Põhisõit
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit
Robi Zuts
VKK
Noorte- ja matkasõit

...