Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 09.01.2023 13:04.
Kokku: 665
Põhisõit: 391
Noorte- ja matkasõit: 131
XXL-sõit: 143
mees: 584
naine: 81
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Aare Ärmpalu
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rasmus Ärmpalu
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Imre Arro
Tõukespordiklubi KICK
Noorte- ja matkasõit
Rainis Arro
Tõukespordiklubi KICK
Noorte- ja matkasõit
Andreas Artma
Noorte- ja matkasõit
Odett Avvald
Tõukespordiklubi KICK
Noorte- ja matkasõit
Hans Markus Danilas
Noorte- ja matkasõit
Elisabeth Ebras
Noorte- ja matkasõit
Kalew Eichberger
Noorte- ja matkasõit
Neeme Ernits
Noorte- ja matkasõit
Ron Grištšenko
Hawaii Express
Noorte- ja matkasõit
Kirke Hiob
Noorte- ja matkasõit
Andrus Ilus
WestlineTeam
Noorte- ja matkasõit
Brent Janno
Noorte- ja matkasõit
Kert Järva
Smart Sport
Noorte- ja matkasõit
Romek Järva
Smart Sport
Noorte- ja matkasõit
Aaron Parker Järveoja
KOMO
Noorte- ja matkasõit
Markus Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Stefan Johanson
VRK
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Kätlin Käär
Noorte- ja matkasõit
Mairit Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Marius Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Ivar Karina
Eesti Tõukerattaliit
Noorte- ja matkasõit
Merike Kaste
Noorte- ja matkasõit
Hendrik Johann Kerm
Noorte- ja matkasõit
Sirje Keskülla
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Kibe
Noorte- ja matkasõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Rene Kildvee
Noorte- ja matkasõit
Madli-Minna Kivisaar
Tartu Vangla
Noorte- ja matkasõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Kõrgesaar
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Oskar Kõrgesaar
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Hanna Kouhia
Noorte- ja matkasõit
Helena Kouhia
Noorte- ja matkasõit
Agur Kull
Noorte- ja matkasõit
Karolina Kull
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Oliver Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Anzelika Kurgmann
Noorte- ja matkasõit
Gabriel Küttimaa
VRK
MTÜ Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaia Kuub
Noorte- ja matkasõit
Ako Laanemäe
SK Rakke
Noorte- ja matkasõit
Hendrik Lakk
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
Noorte- ja matkasõit
Mart Lepp
Noorte- ja matkasõit
Maario Libek
TÜ ASK
Noorte- ja matkasõit
Heimar Liblik
Noorte- ja matkasõit
Lauri Liblik
Noorte- ja matkasõit
Rainar Liblik
Noorte- ja matkasõit
Annikki Lugenberg
Noorte- ja matkasõit
Arvi Lugenberg
Noorte- ja matkasõit
Margo Luik
Noorte- ja matkasõit
Jaagup Maidla
Noorte- ja matkasõit
Meelis Maidla
Noorte- ja matkasõit
Ken Matsalu
Noorte- ja matkasõit
Madis Mihkels
Noorte- ja matkasõit
Karin Mikk
Noorte- ja matkasõit
Paul Mikk
Noorte- ja matkasõit
Eveli Misnik
Noorte- ja matkasõit
Anne Mari Mõttus
VRK
Noorte- ja matkasõit
Kät Mõttus
Noorte- ja matkasõit
Eva-Karin Mustonen
Noorte- ja matkasõit
Henry Närap
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Ahti Nirgi
Noorte- ja matkasõit
Tobias Nirgi
Siplased
Noorte- ja matkasõit
Eveli Nõgesmäe
Noorte- ja matkasõit
Osvald Ojaveer
CFC
Noorte- ja matkasõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Taavi Pärnamets
Noorte- ja matkasõit
Rainer Peets
Noorte- ja matkasõit
Stepan Pidvysotskiy
Noorte- ja matkasõit
Lauren Pohl
CFC Rattakool
Noorte- ja matkasõit
Egon Põldma
Rae Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Henri Põldma
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Annabrit Prants
EESTI RAUDTEE
KJK
Noorte- ja matkasõit
Hendrik Puuraid
Noorte- ja matkasõit
Joonas Puuraid
Noorte- ja matkasõit
Gerli Raieste
Eesti Tõukerattaliit
Noorte- ja matkasõit
Heiki Rammul
Noorte- ja matkasõit
Ivar Rannala
Noorte- ja matkasõit
Maribel Rannala
CFC
Noorte- ja matkasõit
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kert Roose
Noorte- ja matkasõit
Richard Root
VRK
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Liisi Ruuven
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kristofer Säälik
CFC
Noorte- ja matkasõit
Marek Säälik
CFC
Noorte- ja matkasõit
Ave Saluorg
Noorte- ja matkasõit
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalevi Spordikool
Noorte- ja matkasõit
Jaan Särg
Noorte- ja matkasõit
Merilyn Sarikas
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Remo Sauks
Noorte- ja matkasõit
Siret Siilbaum
Noorte- ja matkasõit
Jan Siim
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Casbar Sillat
Noorte- ja matkasõit
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Kadri Sirk
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Anet Sirvel
RR Siplased
Noorte- ja matkasõit
Simo Soop
Noorte- ja matkasõit
Piret Suitso
Noorte- ja matkasõit
Heddi Tamm
Noorte- ja matkasõit
Lauri Tamm
KJK
Noorte- ja matkasõit
Tony Tamm
Noorte- ja matkasõit
Elina Tasane
VRK
Noorte- ja matkasõit
Toomas Tasane
Noorte- ja matkasõit
Maarika Taukul
Noorte- ja matkasõit
Henri Teder
Liivimaa Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Johannes Tiirats
Noorte- ja matkasõit
Madis Tomson
Windak OÜ
Noorte- ja matkasõit
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Laura Tormet
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Ave Treier
Noorte- ja matkasõit
Eduard Treier
Noorte- ja matkasõit
Maria Treier
CFC
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Türk
Noorte- ja matkasõit
Johannes Ütsik
JYTS GROUP OÜ
Noorte- ja matkasõit
Priit Vakmann
Karupesa Team
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Vallimäe
Noorte- ja matkasõit
Henri Valmsen
Noorte- ja matkasõit
Joosep Veelmaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Noorte- ja matkasõit
Janno Veldemann
Eesti Tõukerattaliit
Noorte- ja matkasõit
Joosep Verbu
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Lauri Verliin
Noorte- ja matkasõit
Harri Vihalemm
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaan Vihalemm
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Romet Vinnal
Noorte- ja matkasõit
Uliana Yurlova
Noorte- ja matkasõit
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit
Robi Zuts
VKK
Noorte- ja matkasõit

...