Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 01.12.2022 23:40.
Kokku: 665
Põhisõit: 391
Noorte- ja matkasõit: 131
XXL-sõit: 143
mees: 584
naine: 81
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Meelis Aasla
XXL-sõit
Jaanus Adusoo
Põhisõit
Argo Aednurm
XXL-sõit
Janno Aksin
Hawaii Express
XXL-sõit
Ülari Alaväli
XXL-sõit
Kalev Albri
REDBIKE/HIIEKO
Põhisõit
Aare Allaje
Põhisõit
Leho Allekand
Kalevi jalgrattakool
Põhisõit
Ergo Altin
XXL-sõit
Jaan Alvela
RÕUGE RACING TEAM
XXL-sõit
Kaur Andresson
XXL-sõit
Meelis Angerma
XXL-sõit
Reiko Anniko
Põhisõit
Toivo Annus
Põhisõit
Kristjan Ansberg
Põhisõit
Juss Apivala
XXL-sõit
Aivar Arik
Põhisõit
Janek Arme
XXL-sõit
Aare Ärmpalu
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rasmus Ärmpalu
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Imre Arro
Tõukespordiklubi KICK
Noorte- ja matkasõit
Rainis Arro
Tõukespordiklubi KICK
Noorte- ja matkasõit
Andreas Artma
Noorte- ja matkasõit
Raul Arula
Põhisõit
Anti Arumägi
Põhisõit
Krister Aule
XXL-sõit
Caspar Austa
Põhisõit
Imre Avalo
Amps - Extreme
Põhisõit
Odett Avvald
Tõukespordiklubi KICK
Noorte- ja matkasõit
Šimon Bartko
Põhisõit
Anton Bazõlev
Aducco
XXL-sõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
XXL-sõit
Mihhail Beloussov
Põhisõit
Raivis Berzins
Põhisõit
Peteris Birkants
Põhisõit
Roberts Birkants
XXL-sõit
Viesturs Birkants
XXL-sõit
Armands Briedis
Smiltene
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Noorte- ja matkasõit
Meelis Danilas
Põhisõit
Tarvi Drenkhan
Põhisõit
Andrus Ebber
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Elisabeth Ebras
Noorte- ja matkasõit
Kristo Ebras
Põhisõit
Gunnar Eensoo
CYCLON
Põhisõit
Tarmo Eerik
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Siim Ehasalu
Põhisõit
Kalew Eichberger
Noorte- ja matkasõit
Enno Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Tiit Einmaa
EESTI RAUDTEE
Põhisõit
Raino Einroos
CC Rota Mobilis
XXL-sõit
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit
Armas Elo
XXL-sõit
Sven Elur
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Ardu Ernits
XXL-sõit
Neeme Ernits
Noorte- ja matkasõit
Artur Gornischeff
XXL-sõit
Feliks Gornischeff
XXL-sõit
Andrei Grištšenko
Hawaii Express
XXL-sõit
Ron Grištšenko
Hawaii Express
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Gutmann
XXL-sõit
Maiken Haarde
Põhisõit
Steve Haas
Vanad Kärsad
Põhisõit
Viljar Haav
SAAREFOOD-2
Põhisõit
Henno Haava
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
Põhisõit
Siim Häelm
Põhisõit
Tiina Hagen
Põhisõit
Andres Hajanen
Põhisõit
Tarmo Hanson
Promens Team
XXL-sõit
Rene Hein
Põhisõit
Hardi Heinsar
Omniva Spordiklubi
Scoutspataljon Team
Põhisõit
Sass Henno
Cosmopol Deviant Productions
XXL-sõit
Kaido Hermat
A2K
XXL-sõit
Priit Hiiesalu
XXL-sõit
Markus Himma
HoneyPower Team
Põhisõit
Taavi Hindrikson
Põhisõit
Heiki Hint
Sveba-Dahlen
Põhisõit
Eric Hints
SAAREFOOD-2
Põhisõit
Kairi Hints
SAAREPIIGA
Põhisõit
Kirke Hiob
Noorte- ja matkasõit
Laur Hiob
Põhisõit
Janek Hirs
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Marek Hirs
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Igors Hirte
Smiltene
Põhisõit
Marko Holtsmann
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI II
Põhisõit
Harro Hoog
XXL-sõit
Kristo Hütt
Haanja RK
Põhisõit
Egor Ianson
XXL-sõit
Indrek Idvand
Ruuveni Spordiklubi
Põhisõit
Uvis Igalis
Põhisõit
Andrus Ilus
WestlineTeam
Noorte- ja matkasõit
Ainar Ivanov
Põhisõit
Heigo Jaadla
SAAREFOOD-4
Põhisõit
Age Jaanimets
Velo Clubbers
Põhisõit
Alar Jaanson
XXL-sõit
Brent Janno
Noorte- ja matkasõit
Janar Janno
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Jarmo Järsk
Põhisõit
Mati Järsk
Põhisõit
Kert Järva
Smart Sport
Noorte- ja matkasõit
Romek Järva
Smart Sport
Noorte- ja matkasõit
Marek Järve
XXL-sõit
Aaron Parker Järveoja
KOMO
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
XXL-sõit
Janno Järvsoo
SK KALJU
XXL-sõit
Markus Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Daniil Jerjomin
Põhisõit
Raoul Johanson
Tartu SK Velo
Põhisõit
Stefan Johanson
VRK
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Sören Rhiger Jörgensen
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Tarmo Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Kätlin Käär
Noorte- ja matkasõit
Mairit Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit
Marius Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Raul Kaarna
Põhisõit
Henri Kaasik-Aaslav
AMPS/Extreme sport
XXL-sõit
Tiit Kabonen
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Hannes Kägu
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Jaanus Kaik
XXL-sõit
Tarmo Kalamats
XXL-sõit
Romet Kalanepp
Põhisõit
Meelis Kaldma
Põhisõit
Taimar Kallari
Astro Baltics
XXL-sõit
Tarmo Kallaste
Põhisõit
Anti Kalle
Sportland Bottecchia Team II
Põhisõit
Tõnu Kalm
Põhisõit
Kalvo Kalmu
Saku suusaklubi
Põhisõit
Heiki Kanistik
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Taavi Kannimäe
Haanja Rattaklubi
XXL-sõit
Rasmus Käo
Valga Puu OÜ
Põhisõit
Ivar Karina
Eesti Tõukerattaliit
Noorte- ja matkasõit
Mario Karro
Põhisõit
Kaido Kaschan
velo clubbers
XXL-sõit
Andres Kase
Opstar Profit OÜ
XXL-sõit
Andrus Kasekamp
CYCLON VELOMOTO TEAM
Põhisõit
Merike Kaste
Noorte- ja matkasõit
Kait Kasumets
Ruuveni spordiklubi
Põhisõit
Kaupo Kattai
AMPS / EXTREME PORT
XXL-sõit
Rene Kaur
Põhisõit
Väino Kaur
SK Kalju
XXL-sõit
Viesturs Kazainis
Põhisõit
Matej Kazar
VSC DUKLA BB
Põhisõit
Andres Keär
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Kaivo Keerdo
Põhisõit
Antti Kelner
Põhisõit
Hendrik Johann Kerm
Noorte- ja matkasõit
Margus Kerm
Põhisõit
Sirje Keskülla
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Kibe
Noorte- ja matkasõit
Allan Kibin
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Sander Kiil
XXL-sõit
Rauno Kiisk
Põhisõit
Lauri Kiivit
Promens Team
XXL-sõit
Riho Kikkas
Valio Eesti AS
Põhisõit
Erki Kikkerpill
Põhisõit
Rene Kildvee
Noorte- ja matkasõit
Raiko Kimmel
SAAREFOOD-2
XXL-sõit
Robert Kimmel
XXL-sõit
Margo Kingo
Põhisõit
Hendrik Kiristaja
XXL-sõit
Kalle Kiristaja
XXL-sõit
Avo Kirsipuu
Kirss
Põhisõit
Lauri Kivil
XXL-sõit
Raimo Kivioja
RR Siplased/Sportlab
XXL-sõit
Kristjan Kivipalu
Põhisõit
Madli-Minna Kivisaar
Tartu Vangla
Noorte- ja matkasõit
Risto Kivisikk
Põhisõit
Kristjan Kivistik
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Tarvo Klais
Põhisõit
Aiko Klaos
Sportland 
Põhisõit
Taavi Klaos
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI II
Põhisõit
Oliver Henri Klemm
EKV
Põhisõit
Villu Klesmann
Põhisõit
Kristjan Koik
Põhisõit
Kaspar Kõiv
HAANJA RK
Põhisõit
Marek Kõiv
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Andres Kollo
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Tiit Kollo
Põhisõit
Denis Kondaev
HALTI / ÄKKE MTBTEAM
Põhisõit
Kalmer Kongo
Põhisõit
Ruudi Konrad
Põhisõit
Taavi Konsap
Põhisõit
Raimo Kook
Põhisõit
Inge Kool
Põhisõit
Indrek Korb
Põhisõit
Mihkel Kõrgesaar
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Oskar Kõrgesaar
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Kristi Kõss
Põhisõit
Hanna Kouhia
Noorte- ja matkasõit
Helena Kouhia
Noorte- ja matkasõit
Kristers Kovgers
Põhisõit
Guntis Kozilans
Põhisõit
Daniil Kozinets
HALTI / ÄKKE MTBTEAM
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Rihard Kreegimets
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Robin Kreegimets
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Helar Kriisa
Põhisõit
Tiina Kriisa
Põhisõit
Kalle Kriit
Vooremaa Centrum Rattabaas
XXL-sõit
Kaspar Kristal
BBTechnics- Kose AMK CT
Põhisõit
Tõnis Kristal
XXL-sõit
Ragnar Krooni
Põhisõit
Reigo Krutto
Aducco
XXL-sõit
Margo Krüünvald
Põhisõit
Michal Kubaliak
VSC DUKLA BB
Põhisõit
Helen Kübar
SAAREPIIGA
Põhisõit
Rene Kübar
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Meriliis Kukk
Põhisõit
Peep Kuldkepp
SAAREFOOD-3
Põhisõit
Agur Kull
Noorte- ja matkasõit
Argo Kull
Promens Team
XXL-sõit
Karolina Kull
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Martin Kull
ALLEW EHITUS
XXL-sõit
Oliver Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Kaarel Kure
Valio Eesti AS
Põhisõit
Rauno Kurg
XXL-sõit
Anzelika Kurgmann
Noorte- ja matkasõit
Handri Kuslap
Põhisõit
Janek Kutsch
Põhisõit
Ago Kütt
XXL-sõit
Gabriel Küttimaa
VRK
MTÜ Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaia Kuub
Noorte- ja matkasõit
Janar Kuus
Põhisõit
Maikel Kuusma
Rosehip Solutions
Põhisõit
Mario Kuusma
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
Põhisõit
Andre Küüsvek
XXL-sõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Meelis Lääne
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
Põhisõit
Ako Laanemäe
SK Rakke
Noorte- ja matkasõit
Livian Laaneots
Põhisõit
Marek Ladva
Põhisõit
Eike Laidver
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Leho Laidver
Põhisõit
Janek Laisaar
AC Racing
Põhisõit
Hendrik Lakk
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
Noorte- ja matkasõit
Allar Laugesaar
Põhisõit
Severi Laur
XXL-sõit
Tarmo Leeman
Actual Print
Põhisõit
Sten Lehemets
Viko
Põhisõit
Ülar Lehiste
Põhisõit
Rein Lehtmets
Karupesa Team
XXL-sõit
Paul Lehto
XXL-sõit
Tiit Lehto
XXL-sõit
Mehis Leigri
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Kalev Lemmik
Põhisõit
Hants Lender
Põhisõit
Sirje Lepik
CYCLON MYFITNESS TEAM
Põhisõit
Toomas Lepik
Astro Baltics
XXL-sõit
Madis Lepiksaar
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Mart Lepp
Noorte- ja matkasõit
Gabriel Leppik
Põhisõit
Maario Libek
TÜ ASK
Noorte- ja matkasõit
Heimar Liblik
Noorte- ja matkasõit
Lauri Liblik
Noorte- ja matkasõit
Rainar Liblik
Noorte- ja matkasõit
Ivari Lige
Põhisõit
Alar Liin
Põhisõit
Janno Liivak
Põhisõit
Lauri Liivet
Põhisõit
Indrek Lillo
Põhisõit
Kaspar Lind
Põhisõit
Küllo Linnupuu
Haanja Rattaklubi
XXL-sõit
Aivar Lipp
AT Sport
XXL-sõit
Jevgeni Lissovski
Põhisõit
Madis Loitmaa
XXL-sõit
Janika Lõiv
CYCLON MYFITNESS TEAM
Põhisõit
Urmas Lõiv
RÕUGE RACING TEAM
Põhisõit
Illar Lood
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
Põhisõit
Anti Looskari
REDBIKE
XXL-sõit
Liis Lõune
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit
Annikki Lugenberg
Noorte- ja matkasõit
Arvi Lugenberg
Noorte- ja matkasõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Aare Luik
Põhisõit
Margo Luik
Noorte- ja matkasõit
Tiit Lukas
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Paul Lumi
Põhisõit
Taavi Luts
Põhisõit
Villu Lüüsalu
XXL-sõit
Andrus Maalmeister
Põhisõit
Joonas Maanurm
Sparta
XXL-sõit
Andres Maarits
XXL-sõit
Marek Maasikmets
Kose AMK ct
Põhisõit
Priit Mäemurd
Põhisõit
Allan Mägi
XXL-sõit
Margus Mägi
XXL-sõit
Jaagup Maidla
Noorte- ja matkasõit
Meelis Maidla
Noorte- ja matkasõit
Tanel Mällas
XXL-sõit
Lauri Malsroos
Vabajooks
XXL-sõit
Erhard Mandel
Põhisõit
Ergo Manninen
SAAREFOOD-3
Põhisõit
Mario Mardim
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI II
Põhisõit
Ahti Mardo
XXL-sõit
Reinis Markss
XXL-sõit
Liina Märtin
SAAREPIIGA
Põhisõit
Urmas Martinov
Agrovarustus OU
Põhisõit
Ken Matsalu
Noorte- ja matkasõit
Peter Matti
Põhisõit
Janar Mees
Põhisõit
Valdek Meier
Viko
Põhisõit
Margus Meius
Põhisõit
Mart Meltsov
Põhisõit
Martin Meltsov
HAANJA RK
XXL-sõit
Jaanis Merila
XXL-sõit
Hallar Merisaar
Promens Team
Promens
XXL-sõit
Kadi Merivälja
XXL-sõit
Dmitri Mesteljainen
Põhisõit
Are Mets
XXL-sõit
Merilin Metsalu
Põhisõit
Jaanus Metsaots
Põhisõit
Martin Metspalu
Põhisõit
Rainer Michelson
Põhisõit
Madis Mihkels
Noorte- ja matkasõit
Stanislav Mihkels
Põhisõit
Rauno Miilmann
Rosehip solutions
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Karin Mikk
Noorte- ja matkasõit
Paul Mikk
Noorte- ja matkasõit
Martin Mikk-Kirsme
SAAREFOOD-2
Põhisõit
Ergo Mikkor
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Artjom Mirzojev
CFC
Põhisõit
Eveli Misnik
Noorte- ja matkasõit
Einar Mitt
Põhisõit
Grigori Mjatšin
Motus
XXL-sõit
Janek Moros
Põhisõit
Olavi Mõts
Haanja RK
Põhisõit
Anne Mari Mõttus
VRK
Noorte- ja matkasõit
Kät Mõttus
Noorte- ja matkasõit
Mari-Liis Mõttus
HAANJA RK
Põhisõit
Tarmo Mõttus
Haanja RK
XXL-sõit
Anita Muizniece
Põhisõit
Hanno Murrand
Põhisõit
Priit Murumets
XXL-sõit
Mirko Muruoja
XXL-sõit
Elikar Mustonen
Tursaklubi
Põhisõit
Eva-Karin Mustonen
Noorte- ja matkasõit
Henry Närap
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Neemela
AMPS / EXTREME PORT
Põhisõit
Tõnu Niilo
Põhisõit
Ahti Nirgi
Noorte- ja matkasõit
Siim Nirgi
RR Siplased
Põhisõit
Sten Eric Nirgi
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Tobias Nirgi
Siplased
Noorte- ja matkasõit
Keio Nõgel
Cyclon
XXL-sõit
Tõnis Nõgel
CYCLON VELOMOTO TEAM
Cyclon
XXL-sõit
Eveli Nõgesmäe
Noorte- ja matkasõit
Eiko Nõgols
Põhisõit
Raivo Nõmm
CYCLON VELOMOTO TEAM
Põhisõit
Alar Nõmmik
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Tõnu Nõmmik
Põhisõit
Valter Nõmmik
Põhisõit
Jan-Erik Nõmtak
XXL-sõit
Indrek Noorsalu
Põhisõit
Riho Nöps
Põhisõit
Neeme Nurm
Põhisõit
Peep Nurm
Põhisõit
Mairis Õispuu
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit
Karl Oissar
Põhisõit
Jaan Oja
Põhisõit
Osvald Ojaveer
CFC
Noorte- ja matkasõit
Raul Olesk
XXL-sõit
Raul Olle
Sparta Spordiselts
XXL-sõit
Marko Ööman
XXL-sõit
Anti Oot
AMPS / EXTREME PORT
Amps Extreme Sport
Põhisõit
Esko Oras
Põhisõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Heigo Otsa
XXL-sõit
Sten-Erik Ottender
Põhisõit
Toomas Otti
Põhisõit
Bruno Otto
Põhisõit
Valdur Õun
XXL-sõit
Iiris Õunmaa
SAAREPIIGA
Põhisõit
Harry Õunpuu
Põhisõit
Vahur Õunpuu
Põhisõit
Eerik Överus
Põhisõit
Hanno Överus
Põhisõit
Peet Paal
XXL-sõit
Priit Paap
Põhisõit
Siim Padosepp
RÕUGE RACING TEAM
Põhisõit
Karl Pae
Veloplus Torq ProTeam
Põhisõit
Markus Pae
Põhisõit
Rasmus Pae
Põhisõit
Teet Paju
Spordiklubi Rakke Meeskond
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Priit Pajumaa
XXL-sõit
Taavi Päll
Sportlove
XXL-sõit
Taivo Pallotedder
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Egert Pani
Põhisõit
Marek Pani
XXL-sõit
Edvin Parksepp
Rõuge Racing Team
XXL-sõit
Peeter Parmask
Velo Tartu
Põhisõit
Hannes Pärn
Põhisõit
Meelis Pärn
Põhisõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Taavi Pärnamets
Noorte- ja matkasõit
Tea Pärnik
AREAL TEAM
Põhisõit
Taavi Part
MetsPuu
Põhisõit
Valdur Pärt
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / LATER
RR Siplased
Põhisõit
Kert Peder
Põhisõit
Rainer Peets
Noorte- ja matkasõit
Heiki Pensa
Valio Eesti AS
Põhisõit
Indrek Peterkopf
XXL-sõit
Marko Peterson
Põhisõit
Mattias Pettai
CFC
Põhisõit
Stepan Pidvysotskiy
Noorte- ja matkasõit
Andrus Pihlau
Põhisõit
Arik Piirisild
Põhisõit
Aivo Piirsalu
XXL-sõit
Jaanis Pikkof
XXL-sõit
Alari Pilliroog
XXL-sõit
Ivar Pilv
Põhisõit
Tanel Põder
Põhisõit
Lauren Pohl
CFC Rattakool
Noorte- ja matkasõit
Egon Põldma
Rae Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Henri Põldma
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Alo Põldmaa
Simuna SK
XXL-sõit
Koit Põldmaa
Simuna SK
XXL-sõit
Peep Poller
Põhisõit
Peeter Poopuu
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Aivar Prants
EESTI RAUDTEE
Põhisõit
Annabrit Prants
EESTI RAUDTEE
KJK
Noorte- ja matkasõit
Paavo Prii
XXL-sõit
Vilmar Prits
Põhisõit
Peeter Pruus
Rietumu Bank
Põhisõit
Raivo Puhke
EESTI RAUDTEE
Põhisõit
Sille Puhu
CYCLON MYFITNESS TEAM
Põhisõit
Andre Pukk
SAAREFOOD-3
Põhisõit
Marko Pukk
CYCLON VELOMOTO TEAM
Cyclon
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
XXL-sõit
Rainer Pungar
Põhisõit
Urmas Pungar
Põhisõit
Paavo Purde
SAAREFOOD-4
Põhisõit
Erki Pütsep
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Kristjan Püttsepp
XXL-sõit
Henno Puu
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Hendrik Puuraid
Noorte- ja matkasõit
Joonas Puuraid
Noorte- ja matkasõit
Sven Puusepp
Põhisõit
Taavi Puusepp
Mikitamäe aironmään
Põhisõit
Erik Raadom
Põhisõit
Marko Raasik
Põhisõit
Madis Rahu
XXL-sõit
Paap Raid
Põhisõit
Priit Raid
Põhisõit
Joonas Raidvee
Põhisõit
Priit Raidvee
Põhisõit
Hardi Raiend
XTsport Elektroskandia
Põhisõit
Gerli Raieste
Eesti Tõukerattaliit
Noorte- ja matkasõit
Romet Raig
Romet Raig
Põhisõit
Aigar Raja
Omniva Spordiklubi
XXL-sõit
Heiki Rammul
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Randma
VO2 Specialized CC
XXL-sõit
Jarmo Randmaa
Põhisõit
Ivar Rannala
Noorte- ja matkasõit
Maribel Rannala
CFC
Noorte- ja matkasõit
Johhanna Räppo
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Põhisõit
Janno Rätsep
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Peeter Rätsep
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Kristjan Raud
SK Raudsõrmus
XXL-sõit
Meelis Rebane
A
Põhisõit
Tarmo Rei
Reipad Reied
XXL-sõit
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Aurika Reiles
CYCLON MYFITNESS TEAM
Põhisõit
Kuldar Reiljan
velo clubbers
XXL-sõit
Taavet Reimers
Sportlove
XXL-sõit
Jaan Reiner
Põhisõit
Vello Reinik
Põhisõit
Margus Reinoja
Põhisõit
Alar Reiska
HAANJA RK
Põhisõit
Rihard Remmelgas
Põhisõit
Janek Riiner
Põhisõit
Mikk Ristna
SAAREFOOD-2
Põhisõit
Jaanus Robi
Otepää
Põhisõit
Kaspar Rohtla
RedBike/HIIEKO
Põhisõit
Raivo Rohtla
Põhisõit
Andres Roio
Põhisõit
Arvi Romandi
SAAREFOOD-1
XXL-sõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Jaak Roosaare
XXL-sõit
Kadri Roose
Põhisõit
Kert Roose
Noorte- ja matkasõit
Viljar Roosmaa
CYCLON
Põhisõit
Richard Root
VRK
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Liisi Ruuven
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kristofer Säälik
CFC
Noorte- ja matkasõit
Marek Säälik
CFC
Noorte- ja matkasõit
Raido Saar
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Tõnis Saar
Põhisõit
Kajar Saarejõe
Põhisõit
Peeter Saarep
Fixus VIP Team
Põhisõit
Reigo Saarmas
Tmb Element OÜ
Põhisõit
Daniil Šaginov
Põhisõit
Raivo Sala
XXL-sõit
Tiim Salumägi
Põhisõit
Ave Saluorg
Noorte- ja matkasõit
Jane Saluorg
XXL-sõit
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalevi Spordikool
Noorte- ja matkasõit
Jaan Särg
Noorte- ja matkasõit
Merilyn Sarikas
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Sarv
CYCLON VELOMOTO TEAM
Cyklon
Põhisõit
Imre Sauks
Põhisõit
Remo Sauks
Noorte- ja matkasõit
Silver Sauman
EESTI RAUDTEE
Põhisõit
Indrek Sauväli
SK KALJU
XXL-sõit
Heikki Savolainen
Põhisõit
Annika Seero
SAAREFOOD-4
Põhisõit
Ahto Selter
Eesti Pagar
Põhisõit
Kristo Sepp
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Sergei Serdjuk
XXL-sõit
Erik Sever
Põhisõit
Jaanus Sibul
Põhisõit
Siret Siilbaum
Noorte- ja matkasõit
Jan Siim
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Ivo Sild
XXL-sõit
Mattias Sild
Põhisõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
XXL-sõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Janar Sillaots
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI II
Põhisõit
Casbar Sillat
Noorte- ja matkasõit
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Indrek Sinisaar
Põhisõit
Ever Sinisalu
Põhisõit
Peep Sirge
Põhisõit
Kadri Sirk
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Anet Sirvel
RR Siplased
Noorte- ja matkasõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Merili Sirvel
RR Siplased
Põhisõit
Ivar Siska
Põhisõit
Mark Skirta
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Silver Soans
Põhisõit
Kristaps Sondors
XXL-sõit
Guido Soodla
XXL-sõit
Simo Soop
Noorte- ja matkasõit
Tair Stalberg
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Greete Steinburg
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit
Rego Strazdins
XXL-sõit
Eliise Suija
Põhisõit
Piret Suitso
Noorte- ja matkasõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Heikki Suokas
XXL-sõit
Kalle Takel
SAAREFOOD-2
Põhisõit
Tarmo Tamkivi
Põhisõit
Helmet Tamkõrv
AMPS / EXTREME PORT
Põhisõit
Bruno Tamm
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Erki Tamm
Põhisõit
Heddi Tamm
Noorte- ja matkasõit
Ilmar Tamm
XXL-sõit
Lauri Tamm
KJK
Noorte- ja matkasõit
Margo Tamm
TÜASK
Põhisõit
Rauno Tamm
Põhisõit
Reimo Tamm
XXL-sõit
Tony Tamm
Noorte- ja matkasõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Gerlin Tammoja
CYCLON MYFITNESS TEAM
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
RÕUGE RACING TEAM
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Siim Tarros
Põhisõit
Peeter Tarvis
Põhisõit
Elina Tasane
VRK
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Tasane
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Peeter Tasane
SK Sindi Kalju
XXL-sõit
Toomas Tasane
Noorte- ja matkasõit
Maarika Taukul
Noorte- ja matkasõit
Feeliks Teder
Põhisõit
Henri Teder
Liivimaa Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Rinaldo Teder
Liivimaa Rattaklubi
XXL-sõit
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
Põhisõit
Tavo Tenson
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Margus Tepaskent
Põhisõit
Raivo Terve
Omniva Spordiklubi
Põhisõit
Raiko Tigane
Põhisõit
Johannes Tiirats
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Tiisvend
XXL-sõit
Taimar Timmi
Põhisõit
Madis Tomson
Windak OÜ
Noorte- ja matkasõit
Tiimo Tõnisson
Põhisõit
Raido Tonts
Põhisõit
Tanel Tõnts
Põhisõit
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Rita Toome
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Eeri Toomik
Põhisõit
Laura Tormet
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Jüri Tött
Põhisõit
Vahur Trei
SAAREFOOD-3
Põhisõit
Ave Treier
Noorte- ja matkasõit
Eduard Treier
Noorte- ja matkasõit
Maria Treier
CFC
Noorte- ja matkasõit
Toomas Treier
Põhisõit
Laivi Troon
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Kristjan Türk
Noorte- ja matkasõit
Reigo Türk
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
XXL-sõit
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / LATER
Rakvere siplased
Põhisõit
Leonhard Tuvikene
EESTI RAUDTEE
Põhisõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Erki Ulm
Põhisõit
Johannes Ütsik
JYTS GROUP OÜ
Noorte- ja matkasõit
Andres Ütt
Trismile
XXL-sõit
Tanel Uudeberg
SK Simuna
XXL-sõit
Tavo Uuetalu
XXL-sõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Marko Uuskar
Põhisõit
Aivar Uutar
Põhisõit
Mihkel Uutar
A
Põhisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Jaanus Vagel
XXL-sõit
Andres Vaher
XXL-sõit
Ermet Vain
FC Error United
Põhisõit
Priit Vakmann
Karupesa Team
Noorte- ja matkasõit
Erik Valdmaa
Põhisõit
Raini Valgma
SAQ SC
Põhisõit
Gunnar Valgur
Põhisõit
Martti Välk
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Kristjan Vällik
XXL-sõit
Rene Vallik
Põhisõit
Kristjan Vallimäe
Noorte- ja matkasõit
Henri Valmsen
Noorte- ja matkasõit
Siim Vanaküla
Põhisõit
Toomas Vares
Põhisõit
Aleksandr Varikov
Põhisõit
Sander Värv
CC REKORD
XXL-sõit
Joosep Veelmaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Noorte- ja matkasõit
Janno Veldemann
Eesti Tõukerattaliit
Noorte- ja matkasõit
Andrus Vender
CYCLON VELOMOTO TEAM
Põhisõit
Birgo Vene
Põhisõit
Joosep Verbu
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Lauri Verliin
Noorte- ja matkasõit
Triin Veske
SAAREPIIGA
Põhisõit
Harri Vihalemm
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaan Vihalemm
Ruuveni Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Toomas Viigipuu
Tartu SK Velo
Põhisõit
Harri Viks
XXL-sõit
Tarvi Viks
XXL-sõit
Martins Viksne
XXL-sõit
Rainer Villemson
XXL-sõit
Toomas Vilpart
Põhisõit
Romet Vinnal
Noorte- ja matkasõit
Janno Visnap
XXL-sõit
Siiri Visnapuu
SAAREPIIGA
Põhisõit
Tarmo Visnapuu
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Jüri Vlassov
SAAREFOOD-3
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Karl-Mattias Võso
Põhisõit
Toomas Võso
Põhisõit
Juri Všivtsev
HALTI / ÄKKE MTBTEAM
Põhisõit
Vladimir Všivtsev
HALTI / ÄKKE MTBTEAM
Põhisõit
Uliana Yurlova
Noorte- ja matkasõit
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit
Robi Zuts
VKK
Noorte- ja matkasõit

...