Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 23.10.2020 09:00.
Kokku: 644
Põhisõit: 514
Noorte- ja matkasõit: 130
mees: 549
naine: 95
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Andres Aas
FLEXOIL
Spordiklubi
Põhisõit
Jürgen Aas
Noorte- ja matkasõit
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit
Marek Adli
Stora Enso Terviseklubi
Põhisõit
Rauno Agu
Põldotsa Rahvaspordiklubi
Põhisõit
Laila Ahu
Noorte- ja matkasõit
Ülo Ahu
Põhisõit
Kaur-Aron Alaväli
Spordiklubi Velo
Noorte- ja matkasõit
Ülari Alaväli
Põhisõit
Aare Allaje
Noorte- ja matkasõit
Andres Allmere
Põhisõit
Hedvig Altmäe
Põhisõit
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Alvela
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Animägi
Põhisõit
Silver Annion
Keremeister
Põhisõit
Ethel Ansip
Spordipartner
Põhisõit
Evelin Ansip-Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Ansu
Põhisõit
Allain-Marco Anton
Alutaguse Suusaklubi
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Anti Arumägi
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Ranno Aun
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Caspar Austa
TÜASK
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Bachmann
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Oskars Blumbergs
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Ronalds Blumbergs
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit
Meelis Danilas
Põhisõit
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Annes Dreimann
Põhisõit
Andrus Ebber
Põhisõit
Elisabeth Ebras
TEAM BOTTECCHIA / KJK NAISKOND
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Eelma
Põhisõit
Rain Eensaar
SKM!
Põhisõit
Enno Eilo
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Põhisõit
Raino Einroos
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Ardu Ernits
Põhisõit
Ingrit Ernits
Põhisõit
Indrek Ester
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Ago Estermaa
Põhisõit
Taavi Etti
Noorte- ja matkasõit
Kristi Evendi
Porter Racing
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rando Marten Evendi
Põhisõit
Grigori Fominykh
Äkke
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Ingus Grants
BOSCH TEAM
Põhisõit
Marko Greenbaum
Põhisõit
Leino Gromov
Põhisõit
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Marco Haas
SAQ SC
Põhisõit
Viljar Haav
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Roman Halin
Põhisõit
Margus Hallik
Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
Põhisõit
Lembit Hallikas
Põhisõit
Alar Hansar
Põhisõit
Robert Havamaa
AT Sport
Noorte- ja matkasõit
Rene Hein
Põhisõit
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Marko Helgand
Põhisõit
Kaido Hermat
Põhisõit
Martti Himma
Sparta Spordiselts
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Marek Hirs
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Gaily Hõbemägi
Noorte- ja matkasõit
Indrek Hubel
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Tiina Idavain
Põhisõit
Piia Jaaksoo
Noorte- ja matkasõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Ander Janno
KF Suusaklubi
Noorte- ja matkasõit
Brent Janno
KF Suusaklubi
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Karl-Sander Januško
Noorte- ja matkasõit
Aleksei Jaruškin
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Järv
Põhisõit
Marek Järve
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KoMo
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
Cerbos Hauka veloklubi
Põhisõit
Janno Järvsoo
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Markus Järvsoo
SK KALJU RATTATIIM
Noorte- ja matkasõit
Janek Jaškov
Saksa Automaatika ProShopTeam
Põhisõit
Daniil Jerjomin
Noorte- ja matkasõit
Irina Jerjomina
Noorte- ja matkasõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Egert Johanson
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Põhisõit
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Artur Jugaste
Põhisõit
Tõnu Juhkam
Tervisesport
Põhisõit
Batrisia Jullinen
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Braian Jullinen
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kadri-Ann Jundas
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Jürisaar
Põhisõit
Merilin Jürisaar
Põhisõit
Tarmo Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Janis Jüriso
Z Racing Team
Põhisõit
Mairit Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Marius Kaarjärv
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Raivo Kaegas
PK KGS
Põhisõit
Hannes Kägu
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Maili Kahu
Cyclon/Pinska Team
Põhisõit
Vahur Kahu
Cyclon/Toru-Jüri Team
Põhisõit
Indrek Kajakas
Z Racing Team
Noorte- ja matkasõit
Marek Kaldmaa
Noorte- ja matkasõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Karl Kallas
Põhisõit
Kalmer Kallasmaa
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Kenneth Kallasmaa
Saku Sporting
Noorte- ja matkasõit
Kuldar Kallasmaa
Põhisõit
Tarmo Kallaste
Cyclon/Toru-Jüri Team
Põhisõit
Mati Kallemets
JK Paralepa
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Kristine Kalm
Põhisõit
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Kangur
Põhisõit
Heiki Kanistik
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Karli Kannenberg
Põhisõit
Taavi Kannimäe
Team Antsla
Hauka veloklubi
Põhisõit
Viljar Kannimäe
Team Antsla
Põhisõit
Martin Karki
TÜASK
Martin Karki
Põhisõit
Joosep Karson
Team Horeca Service
Põhisõit
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Andrus Kasekamp
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Rene Kasemets
Põhisõit
Priit Kasenõmm
Põhisõit
Mari Kaseväli
Cyclon/Pinska Team
Põhisõit
Janek Kask
Põhisõit
Railand Kask
Noorte- ja matkasõit
Vladimir Katin
Põhisõit
Kaupo Kattai
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Kaun
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Kertsman
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Urmet Kesküla
BOSCH TEAM
Põhisõit
Erik Kiigemägi
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Andre Kiigemägi
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tiit Kiigemägi
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Keito Killing
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Ailar Kiristaja
velo clubbers
Põhisõit
Hendrik Kiristaja
Põhisõit
Tiit Kirsipuu
TEAM AMPS
Põhisõit
Kuldar Kirt
Põhisõit
Eero Kiskonen
Põhisõit
Heleri Kivil
Tartu Suusaklubi
Põhisõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM
Põhisõit
Lea Kivioja
Noorte- ja matkasõit
Eliise Kivistu
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarvo Klais
Põhisõit
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Sergei Kobrisev
Põhisõit
Aleksandr Kobrissev
Põhisõit
Meelis Kogermann
MarkIT
Põhisõit
Toomas Kogger
Põhisõit
Kaspar Kõiv
RedBike
Põhisõit
Marek Kõiv
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Tiit Kollo
Põhisõit
Denis Kondaev
Äkke
Põhisõit
Ats Konsap
Põhisõit
Taavi Konsap
Põhisõit
Raimo Kook
Põhisõit
Toomas Kõrge
Põhisõit
Kalev Kornet
Noorte- ja matkasõit
Marek Kostabi
Põhisõit
Raul Kotov
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Ivar Kraan
Noorte- ja matkasõit
Karin Kriis
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Viljar Kriis
AT Sport Team
Spordiklubi
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Kristal
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Martin Krusemann
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Riin Kruusimägi
Põhisõit
Kert Kubilius
Noorte- ja matkasõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Kukk
Põhisõit
Janek-Robin Kukk
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kätlin Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Kukk
Cerbos Hauka veloklubi
Äriettevõte
Põhisõit
Sigvard Kukk
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Karolina Kull
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Martin Kull
ALLEW EHITUS
Põhisõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Kulma
Noorte- ja matkasõit
Alar Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Hannes Külv
TYS
Põhisõit
Aurelia Kumm
Põhisõit
Karl-Erik Kumm
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Robin Kurg
Noorte- ja matkasõit
Jaanika Kurgjärv
Cyclon/Pinska Team
Põhisõit
Keijo Kuusk
VABAJOOKS
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Maikel Kuusma
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Max Sander Laane
Põhisõit
Ako Laanemäe
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Laanemäe
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Andres Laaniste
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Mart Laaniste
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Mirtel Laht
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SK Rakke
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SK Rakke
Noorte- ja matkasõit
Urmas Laht
Põhisõit
Aive Laidver
Cerbos Hauka veloklubi
Noorte- ja matkasõit
Leho Laidver
Cerbos Hauka veloklubi
Põhisõit
Elina Lasseron
EWK Spordiklubi
Põhisõit
Rain Leenpalu
Põhisõit
Margus Leetberg
Põhisõit
Tõnis Leier
Põhisõit
Mehis Leigri
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Karin Lellep
Noorte- ja matkasõit
Hillar Lepik
Shoproller Kose AMK ct 2
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Kristjan Lepik
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Rait Leppik
Põhisõit
Rasmus Leppik
Viljandi rattaklubi
Põhisõit
Roman Lesihhin
Äkke
Põhisõit
Andro Lichtfeldt
Põhisõit
Tanel Liiker
Vabajooks
Põhisõit
Alar Liin
Põhisõit
Madis Liiv
Põhisõit
Janno Liivak
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Feliks Lilenbach
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Aali Lill
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Kärt Lille
Põhisõit
Kaspar Lind
Põhisõit
Sander Linnus
areal team
Põhisõit
Jaanus Lipvars
Põhisõit
Anton Litvintsev
Põhisõit
Liisi Lohk
Noorte- ja matkasõit
Hendrik Lõhmus
ABB Spordiklubi
Põhisõit
Liis Lõhmus
Stora Enso Terviseklubi
Noorte- ja matkasõit
Anti Looskari
RedBike
Spordiklubi
Põhisõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Liis Lõune
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Lubi
Põhisõit
Kristo Luhaäär
Põhisõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Meelis Luiks
JÕELÄHTME SINGEL
Põhisõit
Tiit Lukas
Haaslava MTB
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Taavi Luts
Tartumaa
Põhisõit
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit
Joonas Maanurm
Saksa Automaatika ProShopTeam
Põhisõit
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Maasikmets
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Markus Mäeuibo
Noorte- ja matkasõit
Madis Mägi
Põhisõit
Priit Mägi
Põhisõit
Veljo Mägi
Põhisõit
Rene Mainsoo
FLEXOIL
Spordiklubi
Põhisõit
Gregor Malberg
Noorte- ja matkasõit
Kriste Malberg
Noorte- ja matkasõit
Mait Malsroos
SPORTLOVE
Põhisõit
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Margus Mängel
Põhisõit
Marius Mängel
Noorte- ja matkasõit
Markus Mängel
Noorte- ja matkasõit
Magnus Mangusson
Noorte- ja matkasõit
Tanel Mangusson
Noorte- ja matkasõit
Willem Mangusson
Noorte- ja matkasõit
Margus Männa
Põhisõit
Urmas Männa
Põhisõit
Anatoli Männi
KJK
Põhisõit
Ergo Manninen
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Mario Mardim
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Liina Märtin
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Jüri Märtmaa
Põhisõit
Oliver Mätik
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Juri Maurin
Äkke
Noorte- ja matkasõit
Jane Medar
Noorte- ja matkasõit
Sarlote Elza Medne
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Janar Mees
Põhisõit
Mikk Mehide
Põhisõit
Hannes Meimre
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Merike Meriküla
Komo
Põhisõit
Joosep Mesi
Pärnu Kalevi Spordikool
Põhisõit
Dmitri Mesteljainen
Põhisõit
Stewe Mets
RR Siplased
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Metsmaaker
AC Racing
Põhisõit
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Põhisõit
Madis Mihkels
TÜASK
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaido Mikk
Põhisõit
Paul Mikk
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Kaarel Mikkin
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Mairon Milistver
Pärnu Kalev
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Virgo Mitt
Noorte- ja matkasõit
Ivo Mölder
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Juri Molev
Põhisõit
Reimo Moor
Põhisõit
Ülar Morel
Cerbos Hauka veloklubi
Hauka veloklubi
Põhisõit
Jaan Mõtsnik
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Anne Mari Mõttus
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Marko Martti Mõttus
Viljandi rattaklubi
Põhisõit
Matthias Mõttus
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Mõttus
Team Antsla
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Helena Murniece
CYCLING CLUB KS SPORTA KLUBS
Spordiklubi
Põhisõit
Tauri Must
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Tene Must
Türi Rattaklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Müürsep
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Henry Närap
TÜASK
Põhisõit
Martin Nassar
Viljandi Suusaklubi
Põhisõit
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Neemesto
Saksa Automaatika ProShopTeam
Põhisõit
Rainer Neidra
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 2
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Ahti Nirgi
Noorte- ja matkasõit
Robin Nirgi
Rattabaas
Põhisõit
Siim Nirgi
Põhisõit
Sten-Eric Nirgi
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Tobias Nirgi
Siplased
Noorte- ja matkasõit
Raivo Nõmm
Cyclon/My Fitness Team
Põhisõit
Jaanika Nõmmik
Türi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Nõmmik
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Tõnu Nõmmik
Põhisõit
Valter Nõmmik
Põhisõit
Ivo Nool
Põhisõit
Alar Noormets
Auto Stock
Põhisõit
Margit Odar
Põhisõit
Mairis Õispuu
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Triin Ojaste
Team Horeca Service
Põhisõit
Imre Ojavere
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Raul Olesk
Põhisõit
Mihkel Õnnis
Põhisõit
Antti Ööbik
Rae Rattaklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Anti Oot
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit
Ingmar Orav
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Riho Ots
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Arne Otsa
Põhisõit
Erki Otsus
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Sten-Erik Ottender
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Indrek Ottis
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Joosep-Mattias Õun
CFC
Põhisõit
Valdur Õun
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Hanno Överus
Põhisõit
Grigori Ovtsarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Raigo Paas
SAQ SC
Põhisõit
Siim Padosepp
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Teet Paju
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Thristan Paju
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Priit Pajumaa
OlyBet
Põhisõit
Markus Pajur
Team Antsla
Spordiklubi
Põhisõit
Rene Pajus
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Helari Pallas
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Pallase
Põhisõit
Pille Palumaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Andrey Panteleev
MTB School
Põhisõit
Ants Parik
Noorte- ja matkasõit
Aivar Pärnamets
SK RAKKE 2
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Pärnamets
Põhisõit
Tea Pärnik
AREAL TEAM
Põhisõit
Martin Parv
Põhisõit
Roland Pauklin
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Robert Peets
Põhisõit
Tiit Pekk
Viimsi Sport
Põhisõit
Marko Peterson
Põhisõit
Richard Piho
cfc
Noorte- ja matkasõit
Kalle Piirioja
Egesten Metallehitused/BGM
Egesten Metallehitused
Põhisõit
Aivo Piirsalu
Põhisõit
Armin Pilv
Team Antsla
Põhisõit
Marvin Pirnipuu
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Oliver Plaado
Põhisõit
Kaido Plovits
Põhisõit
Raino Pobbol
KoMo
Spordiklubi
Põhisõit
Lauren Pohl
Noorte- ja matkasõit
Marko Pohl
AT Sport Team
Põhisõit
Mait Pokkinen
Scoutspataljon Team
Põhisõit
Henri Põldma
Tysk
Noorte- ja matkasõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Mart Kevin Põlluste
Team Horeca Service
Põhisõit
Marko Pool
Noorte- ja matkasõit
Peeter Poopuu
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Vahur Pops
SPORDIPARTNER 2
Spordipartner
Põhisõit
Ken Post
Põhisõit
Annabrit Prants
TEAM BOTTECCHIA / KJK NAISKOND
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Paavo Prii
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Silver Priks
Põhisõit
Priit Printsmann
Scoutspataljon Team
Scoutspataljon
Põhisõit
Jaanus Prits
Noorte- ja matkasõit
Vilmar Prits
Põhisõit
Robin Pruul
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Põhisõit
Jaanus Pruuli
Cerbos Hauka veloklubi
Hauka veloklubi
Põhisõit
Karl Pruuli
Team Antsla
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Paul Pruuli
Hauka Veloklubi
Noorte- ja matkasõit
Raivo Pulst
Põhisõit
Rainer Punga
Põhisõit
Rainer Pungar
Cyclon/My Fitness Team
Rainer Pungar
Põhisõit
Paavo Purde
Põhisõit
Johann Puuorg
porter racing
Noorte- ja matkasõit
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kaupo Raag
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Karl Erik Rabakukk
Team Haanja
Põhisõit
Ermo Rae
Põhisõit
Eldur Raiesmaa
Auto Stock Team
Põhisõit
Remo Raiesmaa
Auto Stock Team
Noorte- ja matkasõit
Triin Rait
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Piret Rajasaar
Noorte- ja matkasõit
Ruslan Rakhmanov
Äkke
Põhisõit
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Rando Randmaa
Noorte- ja matkasõit
Mario Randoja
Põhisõit
Priit Randpõld
Komo
Põhisõit
Ivar Rannala
Noorte- ja matkasõit
Maribel Rannala
Noorte- ja matkasõit
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER 1
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Rätsep
Nordnet OÜ
Äriettevõte
Põhisõit
Alvar Ratt
Põhisõit
Meelis Rebane
Põhisõit
Rein Rebas
PERI AS
Põhisõit
Arne Rehi
Põhisõit
Maila Rehi
AT Sport Team
Põhisõit
Tarmo Rei
CFC SK
Põhisõit
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
Spordiklubi
Põhisõit
Andrus Reimaa
FLEXOIL
Põhisõit
Neeme Reiman
MTÜ Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Hendrik Reimann
Põhisõit
Ruve Reinaste
Põhisõit
Kristi Reinberg
Noorte- ja matkasõit
Alar Reiska
HAANJA RK
Põhisõit
Alari Reissaar
Põhisõit
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Timo Riigor
Noorte- ja matkasõit
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Riisalo
Põhisõit
Henrik Rikkas
Põhisõit
Leho Rips
Põhisõit
Risto Ristisaar
Põhisõit
Mikk Ristna
HAASLAVA MTB
Põhisõit
Oksana Rodbaver
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE / WILO
Spordiklubi
Põhisõit
Valdek Rohtma
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Arvi Romandi
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Raimonds Romanovskis
Põhisõit
Jorma Rooberg
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 3
Sportland
Põhisõit
Jaak Roosaare
Põhisõit
Richard Root
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kristo Rossman
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Siim Rostin
Saksa Automaatika ProShop Team
Põhisõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Karl Rudissaar
Noorte- ja matkasõit
Sander Rüngenen
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Joonas Rünk
Põhisõit
Dmitri Rusovitš
Põhisõit
Eva-Maria Saar
Põhisõit
Raido Saar
REDBIKE / WILO
MTÜ RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Sander Saar
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Saar
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Mati Saarend
Noorte- ja matkasõit
Peeter Saarep
Põhisõit
Mailis Salla
Põhisõit
Guido Salumäe
AT Sport Team
Põhisõit
Priit Saluste
Põhisõit
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Margus Sarapuu
Põhisõit
Merilyn Sarikas
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Indrek Sauväli
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Savolainen
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Marek Seer
SPORDIPARTNER 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Semm
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Kristo Sepp
Actual Print
Äriettevõte
Põhisõit
Kristo Sepp
Saksa Automaatika ProShop Team
Äriettevõte
Põhisõit
Tõnis Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Viktor Shemarin
Äkke
Põhisõit
Jaanus Sibul
HAANJA RK
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Marko Sigus
KULGUR TEAM
Klubi Kulgur Team MTÜ
Põhisõit
Ivo Sild
HAASLAVA MTB
Põhisõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Spordiklubi
Põhisõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Märt Sildvee
RR Siplased
Põhisõit
Stig-Tristan Sillat
TÜ ASK
Noorte- ja matkasõit
Agu Simulask
Põhisõit
Ragnar Sirk
Noorte- ja matkasõit
Anet Sirvel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Merili Sirvel
RR Siplased
Põhisõit
Ivar Siska
Põhisõit
Aare Sõber
Leonhard Weiss Energy
Äriettevõte
Põhisõit
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Allar Soo
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Allar Soo
VELOPLUS
Noorte- ja matkasõit
Oole Soodla
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Siim Söödor
Cyclon/Toru-Jüri Team
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Dmitri Sõptšenko
REDBIKE / WILO
Põhisõit
Heidi Speck
Põhisõit
Tair Stalberg
Põhisõit
Kevin Starkopf
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 2
Sportland
Põhisõit
Greete Steinburg
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Dmitry Stepanov
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Suokas
Põhisõit
Endel Susi
Noorte- ja matkasõit
Regina Suzi
Põhisõit
Kalle Takel
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Andrus Tamm
KoMo
Põhisõit
Erki Tamm
Põhisõit
Hando Tamm
Põhisõit
Ilmar Tamm
Põhisõit
Taago Tamm
Põhisõit
Tony Tamm
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Tarvi Tara
Spordipartner 3
Spordiklubi
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Tarvis
KoMo
Põhisõit
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Tasane
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Feeliks Teder
Põhisõit
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Teearu
Karupesa Team
Põhisõit
Karl Teearu
Teearu and sons
Põhisõit
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
Põhisõit
Mairold Teede
Noorte- ja matkasõit
Mia Carla Tegelman
TEAM BOTTECCHIA / KJK NAISKOND
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Sten Teppan
Põhisõit
Kristjan Terro
Tysk
Noorte- ja matkasõit
Raivo Terve
Omniva
Põhisõit
Raiko Tigane
Põhisõit
Johannes Tiirats
Põhisõit
Jaanus Tiivoja
Rõuge Racing Team
Noorte- ja matkasõit
Signe Tiivoja
Rõuge Racing Team
Noorte- ja matkasõit
Taavi Ting
Põhisõit
Jan Markus Tinno
velo clubbers
Noorte- ja matkasõit
Margus Tinno
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Tauri Toom
viljandi rattaklubi
Põhisõit
Relika Toome
Spordiklubi
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Andero Toomik
Nõmme Kalju FC
Noorte- ja matkasõit
Laura Tormet
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Janno Tosmin
Põhisõit
Vahur Trei
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Eduard Treier
CFC
Põhisõit
Maria Treier
CFC
Noorte- ja matkasõit
Henri Treimuth
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Margus Tukia
SPORDIPARTNER 1
Spordipartner
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Reigo Türk
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Helen Türkson
Noorte- ja matkasõit
Silvia Türkson
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Toomas Tuuna
RR Siplased
Põhisõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Sportland
Põhisõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Merli Mari Utsal
Põhisõit
Aivar Uutar
AT Sport Team
Põhisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Vaarend
Põhisõit
Josten Vaidem
Põhisõit
Villu Vaimets
Noorte- ja matkasõit
Cristopher Väinola
TEAM BOTTECCHIA / KJK
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Pärtel Valge
Spordiklubi VELO
Noorte- ja matkasõit
Raini Valgma
Põhisõit
Taavi Valgmäe
VIIMSI SPORT II
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Markus Välja
Põhisõit
Martti Välk
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Tõnu Valma
redbike
Põhisõit
Henri Valmsen
Noorte- ja matkasõit
Veljo Valusaar
Põhisõit
Veljo Vares
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Meelis Varik
Redbike Team
Põhisõit
Arseny Vasilev
Põhisõit
Tanel Vassiljev
Stora Enso Terviseklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Joosep Veelmaa
SK RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Raul Veesalu
Noorte- ja matkasõit
Ago Veilberg
RR Siplased /Graft
Põhisõit
Sven Vene
Põhisõit
Margus Venelaine
Põhisõit
Valdek Venno
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Sigrid Vergi
Noorte- ja matkasõit
Aivar Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Kairit Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Lauri Verliin
Põhisõit
Heigo Veskiväli
VIIMSI SPORT II
Viimsi Sport
Põhisõit
Priit Videvik
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Põhisõit
Marek Viikoja
SK KALJU RATTATIIM
Põhisõit
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Vilu
Noorte- ja matkasõit
Romet Vinnal
Noorte- ja matkasõit
Peeter Vodi
HAANJA RK
Põhisõit
Andrus Volk
Põhisõit
Aleksandra Volke
TEAM BOTTECCHIA / KJK NAISKOND
Sportland
Noorte- ja matkasõit
Jevgeni Voloshin
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Toomas Vool
AUTOEKSPERDI VILJANDI RATTAKLUBI
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Argo Vooremaa
Põhisõit
Vladimir Vsivtsev
Äkke
Põhisõit
Sergei Želtov
Põhisõit
Jane Zeltova
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit

...