Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 29.10.2020 04:00.
Kokku: 555
Põhisõit: 446
Noorte- ja matkasõit: 109
mees: 491
naine: 64
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit
Christofer Ader
Noorte- ja matkasõit
Marek Adli
MTÜ Stora Enso
Põhisõit
Jaanus Adusoo
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Rauno Agu
Põldotsa Rahvaspordiklubi
Põhisõit
Ülo Ahu
Põhisõit
Erik Aibast
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Aare Allaje
Põhisõit
Kaur Allaje
Noorte- ja matkasõit
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit
Jaan Alvela
RÕUGE RACING TEAM
Põhisõit
Kaur Andresson
Põhisõit
Maido Animägi
Põhisõit
Tiit Animägi
Põhisõit
Silver Annion
Keremeister
Põhisõit
Rait Ärm
Porter Racing
Põhisõit
Janek Arme
Vabajooks
Põhisõit
Allar Aron
Noorte- ja matkasõit
Veiko Artel
DSV Spordiklubi
Põhisõit
Anti Arumägi
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Alvar Asi
Põhisõit
Krister Aule
Põhisõit
Ranno Aun
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Põhisõit
Caspar Austa
TÜ ASK
Põhisõit
Anton Bazõlev
Aducco
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Allan Berg
Põhisõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Väino Bitter
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit
Andrus Ebber
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Andrei Edemski
Alko-Stop, S-Pb
Põhisõit
Tõnu Eelma
Siplased
Põhisõit
Gunnar Eensoo
CYCLON TEAM
CYCLON
Põhisõit
Enno Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Tiit Einmaa
Eesti Raudtee
Põhisõit
Raino Einroos
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Kevin Ivar Elenurm
Noorte- ja matkasõit
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit
Armas Elo
Põhisõit
Jaak Ennuste
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Ardu Ernits
Põhisõit
Ago Estermaa
Põhisõit
Grigori Fominykh
Äkke Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Martti Geimonen
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Aleksandr Gostev
ABB Spordiklubi
ABB AS
Põhisõit
Dmitri Gostev
ABB Spordiklubi
ABB AS
Põhisõit
Edijs Grants
BOSCH TEAM
Põhisõit
Ingus Grants
BOSCH TEAM
Põhisõit
Vadim Gritsjuk
Põhisõit
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Gutmann
ABB Spordiklubi
ABB AS
Põhisõit
Marco Haas
SAQ SC
Põhisõit
Steve Haas
Põhisõit
Viljar Haav
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Alar Hansar
Põhisõit
Allan Harand
Saksa Automaatika ProTeam
Põhisõit
Teet Härm
lebo racing
Põhisõit
Rene Hein
Põhisõit
Janar Heinaste
Põhisõit
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Põhisõit
Kaido Hermat
Põhisõit
Ahti Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Karl-Oskar Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Eric Hints
SAARE 1
Põhisõit
Kairi Hints
SAAREPIIGA
Põhisõit
Janek Hirs
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Marek Hirs
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Indrek Hubel
Põhisõit
Andrus Ilus
WestlineTeam
Põhisõit
Heigo Jaadla
SAARE 2
Põhisõit
Age Jaanimets
velo clubbers
Põhisõit
Mikk Jäetma
Põhisõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Brent Janno
KF Suusaklubi
Noorte- ja matkasõit
Janar Janno
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Aleksei Jaruškin
Äkke Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Marek Järve
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KoMo
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
Põhisõit
Janno Järvsoo
SK Kalju
Põhisõit
Markus Järvsoo
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Daniil Jerjomin
Noorte- ja matkasõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Põhisõit
Egert Johanson
Kalevi Rattakool
Noorte- ja matkasõit
Stefan Johanson
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Andero Joorits
Põhisõit
Kadri-Ann Jundas
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Mairit Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit
Marius Kaarjärv
Spordiklubi Rakke
Noorte- ja matkasõit
Tiit Kabonen
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Pille Kalda
Eesti BMW Klubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Kaldma
Põhisõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Kristo Kallas
RADIUS
Põhisõit
Urmas Kallas
Põhisõit
Tarmo Kallaste
CYCLON TEAM
CYCLON
Põhisõit
Janar Kannimäe
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Taavi Kannimäe
Hauka veloklubi
Põhisõit
Riho Kapp
Ambla SK
AMBLA
Põhisõit
Rasmus Karja
Põhisõit
Kalle Karrofeldt
Põhisõit
Kaido Kaschan
velo clubbers
Põhisõit
Andres Kase
Põhisõit
Andrus Kasekamp
CYCLON TEAM
Põhisõit
Christian-Marcus Kasesalu
Noorte- ja matkasõit
Uno Kaseväli
MAN Sport Team
Põhisõit
Indrek Kask
Põhisõit
Kert Kask
Põhisõit
Vladimir Katin
Põhisõit
Kaupo Kattai
TEAM AMPS
Põhisõit
Väino Kaur
Sindi Spordiklubi KALJU
Põhisõit
Viesturs Kazainis
Põhisõit
Andres Keär
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Jaanus Keerberg
Ambla SK
AMBLA
Põhisõit
Kasper Keerberg
AMBLA
Noorte- ja matkasõit
Oliver Keller
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Põhisõit
Jaanus Kertsman
BBTechnics - Kose AMK Cycling Team
Põhisõit
Kristen Kibe
Noorte- ja matkasõit
Urmas Kibe
Noorte- ja matkasõit
Allan Kibin
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Sander Kiil
Põhisõit
Ede Eliisabet Kiisk
Adduco
Noorte- ja matkasõit
Kaukko Kiisk
Adduco
Noorte- ja matkasõit
Lauri Kiivit
Põhisõit
Erki Kikkerpill
Põhisõit
Maarja Kikkerpill
Noorte- ja matkasõit
Virgo Kilm
Põhisõit
Raiko Kimmel
SAARE 1
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Ailar Kiristaja
velo clubbers
Põhisõit
Hendrik Kiristaja
Põhisõit
Kuldar Kirt
Põhisõit
Raul Kivimäe
Kulgur team
Põhisõit
Margus Kivirüüt
Simuna sk
Põhisõit
Kristjan Kivistik
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 2
Põhisõit
Eliise Kivistu
Spordiklubi Rakke
Noorte- ja matkasõit
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Valdur Kohandi
MTÜ Stora Enso Terviseklubi
Põhisõit
Kaspar Kõiv
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Marek Kõiv
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Denis Kondaev
Buff/Äkke MTB team
Põhisõit
Ruudi Konrad
Põhisõit
Indrek Korb
Põhisõit
Toomas Kõrge
SAARE 2
Põhisõit
Oskar Kõrgesaar
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Kerttu Kose
Noorte- ja matkasõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
velo clubbers
Põhisõit
Guntis Kozilans
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Robin Kreegimets
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Karin Kriis
AT Sport Team
Põhisõit
Viljar Kriis
AT Sport Team
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM
Põhisõit
Riin Kruusimägi
Põhisõit
Rene Kübar
SAARE 1
Põhisõit
Erki Kukk
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Margus Kukk
CERBOS
Põhisõit
Rainer Kukk
Põhisõit
Karolina Kull
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Oliver Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit
Alar Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
Metsahake
Noorte- ja matkasõit
Hannes Külv
Põhisõit
Tanel Kuningas
Põhisõit
Rain Kuresoo
Põhisõit
Jaanika Kurgjärv
CYCLON TEAM
Cyclon
Põhisõit
Kevin Kütt
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Maikel Kuusma
Põhisõit
Mario Kuusma
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
Põhisõit
Aivar Kuusmik
Noorte- ja matkasõit
Raido Laan
TÜASK
Põhisõit
Meelis Lääne
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
Põhisõit
Ako Laanemäe
SPORDIKLUBI RAKKE
Põhisõit
Rait Läänemets
Põhisõit
Marek Ladva
BOSCH TEAM
Põhisõit
Mirtel Laht
Spordiklubi Rakke II
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
Spordiklubi Rakke II
Noorte- ja matkasõit
Arseni Laidinen
Äkke Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Eike Laidver
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Põhisõit
Janek Laisaar
Vabajooks
Põhisõit
Hendrik Lakk
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
Noorte- ja matkasõit
Mae Lang
TÜASK
Põhisõit
Tea Lang
TÜASK
Põhisõit
Kullo Laos
Põhisõit
Tarmo Leeman
REDBIKE / HIIEKO 2
Põhisõit
Rain Leenpalu
Põhisõit
Tõnis Leier
Põhisõit
Mehis Leigri
RR Siplased / VERX
Põhisõit
Lauri Lepalaan
PORTER RACING
Põhisõit
Margo Lepik
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Madis Lepiksaar
RR Siplased
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM
Põhisõit
Margus Lepp
Põhisõit
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused
Põhisõit
Erki Lifljandski
Põhisõit
Alar Liin
Põhisõit
Janno Liivak
Põhisõit
Aali Lill
Põhisõit
Timo Lillemäe
Põhisõit
Tanel Lillesaar
SAARE 2
Põhisõit
Anneli Lind
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Lind
Põhisõit
Sulev Lipp
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Jaanus Lipvars
Roela Tuletõrje Selts
Põhisõit
Roman Lišihhin
Äkke Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jevgeni Lissovski
Äkke Spordiklubi
Põhisõit
Hendrik Lõhmus
ABB AS
Põhisõit
Illar Lood
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
Põhisõit
Anti Looskari
REDBIKE / HIIEKO 2
Noorte- ja matkasõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Liis Lõune
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit
Annikki Lugenberg
CFC
Noorte- ja matkasõit
Arvi Lugenberg
Noorte- ja matkasõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Margo Luik
Noorte- ja matkasõit
Meelis Luiks
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Ülle Luiks
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Marti Lung
PORTER RACING
Põhisõit
Villu Lüüsalu
Põhisõit
Agur Maandi
Põhisõit
Andres Maarits
Põhisõit
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
Põhisõit
Mati Mäe
Põhisõit
Jarek Mäestu
Tartu Rulluisuklubi
Põhisõit
Allan Mägi
Põhisõit
Allar Mägi
Põhisõit
Madis Mägi
kosei.ee
Põhisõit
Margus Mägi
Põhisõit
Veljo Mägi
Põhisõit
Indrek Mahla
Põhisõit
Leila Mainla
Põhisõit
Lauri Malsroos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Margus Malva
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Konstantin Malyshev
Alko-Stop
Põhisõit
Margus Mängel
MAN Sport Team
Põhisõit
Ivo Männik
Põhisõit
Ergo Manninen
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Põhisõit
Jüri Märtmaa
Põhisõit
Kaido Martson
velo clubbers
Põhisõit
Ellen Matla
Noorte- ja matkasõit
Jane Medar
Noorte- ja matkasõit
Hannes Meimre
SCOUTSPATALJON TEAM
Põhisõit
Martin Meltsov
Haanja rattaklubi
Põhisõit
Erki Mental
Põhisõit
Jaanis Merila
Põhisõit
Joosep Mesi
Pärnu Kalevi Spordikool
Põhisõit
Dmitri Mesteljainen
Põhisõit
Stewe Mets
Põhisõit
Merilin Metsalu
Aducco
Põhisõit
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Põhisõit
Madis Mihkels
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Rauno Miilmann
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Paul Mikk
Põhisõit
Kaarel Mikkin
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Marek Milk
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Noorte- ja matkasõit
Jan Minski
KULGUR TEAM
Põhisõit
Artjom Mirzojev
Põhisõit
Grigori Mjatšin
Motus
Noorte- ja matkasõit
Miron Mjatšin
Motus
Noorte- ja matkasõit
Ivo Mölder
TÜRI RATTAKLUBI
Põhisõit
Tauno Mölder
Simuna SK
Põhisõit
Kert Möldre
Liivimaa Rattaklubi
Põhisõit
Juri Molev
Infocus Team
Põhisõit
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Noorte- ja matkasõit
Ainar Münt
Põhisõit
Tauri Must
TÜRI RATTAKLUBI
Põhisõit
Tene Must
TÜRI RATTAKLUBI
Noorte- ja matkasõit
Rainer Nagel
KULGUR TEAM
Põhisõit
Henry Närap
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
Põhisõit
Rainer Neidra
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Robi Niit
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Juri Nikitin
AS CES
Põhisõit
Ahti Nirgi
RR SIPLASED
Noorte- ja matkasõit
Robin Nirgi
RR SIPLASED
Põhisõit
Siim Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Sten Eric Nirgi
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Tobias Nirgi
RR SIPLASED
Noorte- ja matkasõit
Alar Nõmmik
TÜRI RATTAKLUBI
Põhisõit
Jaanika Nõmmik
TÜRI RATTAKLUBI
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Nõmmik
TÜRI RATTAKLUBI
Põhisõit
Jan-Erik Nõmtak
Laki Logistics
Põhisõit
Alar Noormets
Põhisõit
Asko Nurm
PORTER RACING
Põhisõit
Karl-Martin Nurm
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Imre Nursi
Noorte- ja matkasõit
Margit Odar
Noorte- ja matkasõit
Mairis Õispuu
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit
Kersti Johanna Ojasild
TÜASK
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Imre Ojavere
Itella Estonia
Põhisõit
Anu Oll
Noorte- ja matkasõit
Ever Oll
Eesti Energia
Noorte- ja matkasõit
Anti Oot
TEAM AMPS
Põhisõit
Ingmar Orav
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Kaili Ots
Noorte- ja matkasõit
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Põhisõit
Deivil Õun
Põhisõit
Joosep-Mattias Õun
CFC
Noorte- ja matkasõit
Valdur Õun
Kulgur team
Põhisõit
Iiris Õunmaa
SAAREPIIGA
Põhisõit
Harry Õunpuu
Põhisõit
Grigori Ovtšarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Ursel Paap
Põhisõit
Raigo Paas
SAQ SC
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Priit Pajumaa
Põhisõit
Rene Pajus
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Alar Pallase
Põhisõit
Janek Pallase
Põhisõit
Edvin Parksepp
RÕUGE RACING TEAM
Põhisõit
Peeter Parmask
Põhisõit
Meelis Pärn
Põhisõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Taavi Pärnamets
Noorte- ja matkasõit
Guido Pärnits
Põhisõit
Sten Pärnits
Põhisõit
Valdur Pärt
Põhisõit
Roland Pauklin
Põhisõit
Andrei Pavlov
Noorte- ja matkasõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Indrek Peterkopf
Põhisõit
Stepan Pidvysotskiy
Noorte- ja matkasõit
Rait Pihelgas
Ambla SK
AMBLA
Põhisõit
Rauno Pihlak
Põhisõit
Richard Piho
cfc
Noorte- ja matkasõit
Kalle Piirioja
Egesten Metallehitused
Põhisõit
Aivo Piirsalu
Põhisõit
Kaido Plovits
Põhisõit
Raivo Põder
ABB Spordiklubi
ABB AS
Põhisõit
Lauren Pohl
CFC
Noorte- ja matkasõit
Marko Pohl
AT Sport Team
Põhisõit
Egon Põldma
Noorte- ja matkasõit
Henri Põldma
TYSK
Noorte- ja matkasõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Peeter Poopuu
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Aivar Prants
Eesti Raudtee
Põhisõit
Annabrit Prants
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Paavo Prii
ABB Spordiklubi
ABB AS
Põhisõit
Kristjan Priilaht
Radius
Põhisõit
Videvik Priit
Põhisõit
Robin Pruul
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Jaanus Pruuli
hauka veloklubi
Põhisõit
Karl Pruuli
Hauka veloklubi
Põhisõit
Peeter Puhke
Ambla SK
AMBLA
Põhisõit
Raivo Puhke
Eesti Raudtee
Põhisõit
Rauno Puhke
Ambla SK
AMBLA
Põhisõit
Sille Puhu
CYCLON TEAM
Põhisõit
Andre Pukk
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Raivo Pulst
Põhisõit
Marian Punane
NEIUD SINISES
Põhisõit
Rene Punane
PORTER RACING
Põhisõit
Rainer Pungar
Põhisõit
Carl Markus Punkar
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Paavo Purde
SAARE 2
Põhisõit
Erki Pütsep
Põhisõit
Johann Mattias Puuorg
PorterRacing
Noorte- ja matkasõit
Tõnis Raamets
Hõberatas
Põhisõit
Ermo Rae
Põhisõit
Madis Rahu
Põhisõit
Erik Raitviir
velo clubbers
Põhisõit
Jaak Raivo
SEB
Põhisõit
Aigar Raja
Freesport
Põhisõit
Ruslan Rakhmanov
Äkke Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Sirle Randoja
Noorte- ja matkasõit
Ivar Rannala
Noorte- ja matkasõit
Maribel Rannala
CFC
Noorte- ja matkasõit
Janar Rannamägi
Peetri Sport - Kirkeval
Põhisõit
Peeter Rätsep
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Kristjan Raud
SK Raudsõrmus
Põhisõit
Ergo Raudsepp
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Remo Raudsepp
BBTechnics- Kose AMK ct
Põhisõit
Raigo Rehepapp
Põhisõit
Arne Rehi
Põhisõit
Maila Rehi
SAAREPIIGA
Põhisõit
Kirke Reier
Viljandi rattaklubi
Villjandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kusti Reier
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit
Kuldar Reiljan
velo clubbers
Põhisõit
Hendrik Reimann
Põhisõit
Ruve Reinaste
Põhisõit
Alar Reiska
Põhisõit
Alari Reissaar
KüüslauguFEST
Põhisõit
Janek Resev
Põhisõit
Katrin Rihma
SAAREPIIGA
Põhisõit
Janek Riiner
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 3
Põhisõit
Tiit Riisalo
Põhisõit
Romet Rindberg
Põhisõit
Enn Rohila
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE / HIIEKO 2
REDBIKE
Põhisõit
Valdek Rohtma
SAARE 1
Põhisõit
Argo Rohtmets
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Põhisõit
Arvi Romandi
SAARE 1
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Põhisõit
Reiko Rosenthal
Põhisõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Dmitri Rusovitš
InFocus
Põhisõit
Tõnis Saar
Spordiklubi Rakke Meeskond
Põhisõit
Leho Saaremägi
Peetri Sport-Kirkeval
Põhisõit
Peeter Saarep
Põhisõit
Reigo Saarmas
Noorte- ja matkasõit
Martin Sagaja
Eesti Raudtee
Põhisõit
Daniil Šaginov
Põhisõit
Guido Salumäe
REDBIKE / HIIEKO 2
Põhisõit
Koit Sammel
Cosmos
Põhisõit
Margus Sarapuu
Põhisõit
Udo Saul
Põhisõit
Silver Sauman
Eesti Raudtee
Põhisõit
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Annika Seero
SAAREPIIGA
Põhisõit
Marko Sellik
Põhisõit
Kristo Sepp
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Sergei Serdjuk
Põhisõit
Valerie Sergeeva
Noorte- ja matkasõit
Erik Sever
Buff/Äkke MTB team
Põhisõit
Jaanus Sibul
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Marko Sigus
KULGUR TEAM
Põhisõit
Jan Siim
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Roman Silantjev
Noorte- ja matkasõit
Ivo Sild
Põhisõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Casbar Sillat
Noorte- ja matkasõit
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Maario Silm
Põhisõit
Anet Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Noorte- ja matkasõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Merili Sirvel
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Ivar Siska
Põhisõit
Margus Soidla
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM
Põhisõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Dmitri Sõptšenko
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Tair Stalberg
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Greete Steinburg
RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
Põhisõit
Dmitry Stepanov
SCOTT RUSSIA
Põhisõit
Sander Stimmer
Põhisõit
Heigo Sulaoja
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Heikki Suokas
Põhisõit
Kalle Takel
SAARE 1
Põhisõit
Raul Talumaa
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Tarmo Tamkivi
Põhisõit
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Põhisõit
Erki Tamm
Põhisõit
Ilmar Tamm
Põhisõit
Kermo Tamm
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Olari Tammel
Põhisõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Priit Tammisto
CFC
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
RÕUGE RACING TEAM
Põhisõit
Erik Tammsoo
Porter Racing
Põhisõit
Revon Tammur
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Põhisõit
Tarmo Tarlap
PORTER RACING
Põhisõit
Tavo Tenson
REDBIKE / HIIEKO
Põhisõit
Margus Tepaskent
Põhisõit
Sten Teppan
Põhisõit
Raiko Tigane
Põhisõit
Carolin Tiido
TÜASK
Põhisõit
Margus Tiiman
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
Põhisõit
Johannes Tiirats
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
Vilajndi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Toomas Tiismaa
Põhisõit
Jaanus Tiisvend
Eesti Sportlane
Põhisõit
Kaspar Tiisvend
EESTI SPORTLANE
Noorte- ja matkasõit
Taimar Timmi
Põhisõit
Margus Tinno
velo clubbers
Põhisõit
Marec Tinnuri
ABB Spordiklubi
ABB AS
Põhisõit
Mark Tisler
Põhisõit
Madis Tomson
Windak OÜ
Noorte- ja matkasõit
Tiimo Tõnisson
PORTER RACING
Põhisõit
Jaan Tõnissoo
Põhisõit
Raido Tonts
Põhisõit
Helin Toom
NEIUD SINISES
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Laura Tormet
NEIUD SINISES
Noorte- ja matkasõit
Janno Tosmin
TÜASK
Põhisõit
Vahur Trei
SAARE 2
Põhisõit
Ave Treier
Noorte- ja matkasõit
Eduard Treier
Põhisõit
Maria Treier
CFC
Noorte- ja matkasõit
Toomas Treier
Põhisõit
Margus Tukia
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Toomas Tuuna
RR Siplased
Põhisõit
Leonhard Tuvikene
Eesti Raudtee
Põhisõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Toomas Uiboleht
ASSA ABLOY
Põhisõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Timo Undla
Põhisõit
Andres Ütt
Põhisõit
Aivo Uude
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Alar Vaarend
Liivimaa rattaklubi
Põhisõit
Andres Vaher
Põhisõit
Raini Valgma
Põhisõit
Markus Välja
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Vällik
Põhisõit
Henri Valmsen
KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI 1
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Rivo Varep
Põhisõit
Meelis Varik
Põhisõit
Tanel Vassiljev
Stora Enso Terviseklubi
Põhisõit
Joosep Veelmaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Noorte- ja matkasõit
Karl Mihkel Vent
TÜASK
Põhisõit
Triin Veske
SAAREPIIGA
Põhisõit
Riina Veskimäe
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM III
Noorte- ja matkasõit
Heigo Veskiväli
Simuna Spordiklubi
Põhisõit
Janek Viikoja
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Põhisõit
Aivar Villemson
Põhisõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Daniil Vlasov
Põhisõit
Ilia Vlasov
Põhisõit
Jüri Vlassov
SAARE 2
Põhisõit
Jarmo Voitra
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Ainars Volts
Põhisõit
Aleksandr Vorontsov
Alko-Stop, S-Pb
Põhisõit
Steve Võsu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Põhisõit
Vladimir Všivtsev
Buff/Äkke MTB team
Põhisõit
Sergei Želtov
Põhisõit
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit
Robi Zuts
VKK
Noorte- ja matkasõit

...