Et En

Start lists

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.09.2022 23:41.

Põhisõit stardinimekiri

Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1001 Kirill Tarassov 1997 male M Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
1002 Imre Ojavere 1988 male M Eesti, Harju maakond
CCRM
1003 Taavi Kannimäe 1991 male M Eesti, Võru maakond
TEAM ANTSLA
1004 Mirko Põldma 1981 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
1005 Viljar Kannimäe 1987 male M Eesti, Võru maakond
TEAM ANTSLA
1006 Mihkel Kannimäe 1992 male M Eesti, Võru maakond
TEAM ANTSLA
1007 Sander Saar 1994 male M Eesti, Harju maakond
VELOPLUS
1008 Martin Parv 1991 male M Eesti, Tartu maakond
VELOPLUS
1009 Margus Malva 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
CCRM
1010 Ivar Vaab 1991 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas
1011 Magnus Krusemann 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
VELOPLUS
1012 Joosep Sankmann 1999 male M Eesti, Viljandi maakond
VILJANDI RATTAKLUBI
1013 Andre Kull 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
CCRM
1014 Lauri Malsroos 1986 male M Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
1015 Raiko Kaldoja 1993 male M Eesti, Harju maakond
CCRM
1016 Martin Nassar 1993 male M Eesti, Viljandi maakond
VILJANDI RATTAKLUBI
1017 Keijo Priks 1987 male M Eesti, Valga maakond
VILJANDI RATTAKLUBI
1018 Margus Sirvel 1977 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / VIITNA KÕRTS
1019 Mihkel Einblau 1986 male M Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM I
1020 Kalle Piirioja 1971 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
1021 Kristjan Randma 1986 male M Eesti, Tartu maakond
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
1022 Madis Kollo 1987 male M Eesti, Harju maakond
Velohunt ProTeam
1023 Armin Pilv 1999 male M Eesti, Võru maakond
HAUKA VELOKLUBI
1024 Aleksei Kušnir 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
ABB
1025 Maario Silm 1986 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
1026 Mihhail Lukertšenko 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
1027 Merili Sirvel 1999 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VITAX
1028 Lasse Nõlvik 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
1029 Kevin Kardo Kõiv 2003 male M Eesti, Harju maakond
TEAM KODAR
1030 Brent Janno 2003 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / TUISUMÄE
1031 Andres Peets 1985 male M Eesti, Harju maakond
Hawaii Express
1032 Alo Põldmaa 1987 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
1033 Evar Saul 2005 male M Eesti, Harju maakond
GTONIC 1
1034 Rainer Neidra 1991 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RAE RATTAKLUBI
1035 Paul Pruuli 2006 male M16 Eesti, Võru maakond
TEAM ANTSLA
1036 Rudolf Mets 1997 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / LATER GR
1037 Rain Kuresoo 1984 male M Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
1038 Kristjan Rätsep 1989 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
1039 Vladimir Lapšin 1986 male M Eesti, Harju maakond
VO2 Specialized
1040 Aimar Pedari 1965 male M55 Eesti, Harju maakond
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
1041 Jaanus Kertsman 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
1042 Rein Lauk 1985 male M Eesti, Harju maakond
AT SPORT TEAM KIA
1043 Sander Pritsik 2001 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Baseilo- Husqvarna team
1044 Andre Oja 1984 male M Eesti, Viljandi maakond
1045 Bruno Tamm 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
CCRM2
1046 Tanel Kuusk 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER-REHVID24
1047 Janis Jüriso 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
ZRT
1048 Tõnis Saar 1995 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
1049 Juri Molev 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
1050 Raivo Pulst 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM II
1051 Arseni Laidinen 2006 male M16 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva SK Energia
1052 Priit Järvloo 1983 male M Eesti, Tartu maakond
Astro Baltics OÜ
1053 Evert Einroos 1995 male M Eesti, Harju maakond
CCRM2
1054 Artur Gornischeff 1984 male M Eesti, Harju maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
1055 Ahti Hinnov 1987 male M Eesti, Harju maakond
1056 Toomas Elling 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
RAE RATTAKLUBI
1057 Danel Schvalbe 1990 male M Eesti, Tartu maakond
1058 Kristjan Raudsepp 1989 male M Eesti, Harju maakond
EstEmploy OÜ
1059 Alari Remmelg 1984 male M Eesti, Harju maakond
SCHENKER 1
1060 Mihkel Tammsalu 1988 male M Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM II
1061 Romet Niilus 1987 male M Eesti, Võru maakond
HAUKA VELOKLUBI
1062 Ivo Tupits 1968 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / LATER GR
1063 Indrek Klaos 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
ZRT
1064 Hardi Heinsar 1972 male M50 Eesti, Valga maakond
Team Kaitsevägi
1065 Laura Lepasalu 1986 female N35 Eesti, Tartu maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
1066 Liisa Ehrberg 1988 female N Eesti, Viljandi maakond
VELOHUNT PROTEAM
1067 Raimo Kivioja 1983 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / LATER GR
1068 Erik Aibast 1973 male M45 Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
1069 Meelis Anipai 2006 male M16 Eesti, Võru maakond
Lõuna-eesti rattaklubi
1070 Janek Leer 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
CCRM2
1071 Marek Karm 1990 male M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER-REHVID24
1072 Meelis Luiks 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
Jõelähtme Singel
1073 Aimur Uuk 1961 male M60 Eesti, Tartu maakond
RR SIPLASED / LATER GR
1074 Karli Kannenberg 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
RAE RATTAKLUBI
1075 Janek Saareoks 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
SCHENKER 1
1076 Kajar Kuldsepp 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
Sportlove
1077 Annabrit Prants 2004 female N Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
1078 Indrek Ester 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
1079 Indrek Kask 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER-REHVID24
1080 Riko Tammepuu 2007 male M16 Eesti, Harju maakond
CFC
1081 Sven Luks 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
1082 Raimo Koppel 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
AT SPORT TEAM KIA
1083 Andrus Kasekamp 1973 male M45 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
1084 Elar Vulla 1982 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Keskkonnaamet
1085 Raul Rätsep 1992 male M Eesti, Harju maakond
1086 Konstantin Gorbunov 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
1087 Risto Erik 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Sportlove
1088 Indrek Kelk 1969 male M50 Eesti, Tartu maakond
Valged Teede Rattaralli
MTÜ Valged Teed
1089 Alar Nääme 1983 male M Eesti, Harju maakond
AT SPORT TEAM KIA
1090 Keito Killing 1987 male M Eesti, Pärnu maakond
Ketspeetrid
1091 Henri Einroos 2003 male M Eesti, Harju maakond
CCRM2
1092 Joosep Laos 1992 male M Eesti, Tartu maakond
KSV22
1093 Sander Heinsoo 1986 male M Eesti, Harju maakond
1094 Kardo Kõiv 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
TEAM KODAR
1095 Margus Elu 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
AT SPORT TEAM KIA
1096 Kaido Kriisa 1973 male M45 Eesti, Harju maakond
CCRM3
1097 Varno Pärnoja 1969 male M50 Eesti, Pärnu maakond
FREESPORT
1098 Marko Mets 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
1099 Maris Kaarjärv 1976 female N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
1100 Marek Valdner 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
Velohunt ProTeam
1101 Grigori Ovtšarenko 1985 male M Eesti, Harju maakond
1102 Jan Minski 1973 male M45 Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM 2
1103 Helar Kriisa 1971 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VERX
1104 Indrek Sootla 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
Astro Baltics OÜ
1105 Leho Kuusik 1970 male M50 Eesti, Pärnu maakond
FREESPORT
1106 Karel Kullimaa 1986 male M Eesti, Harju maakond
Projekt O2
1107 Sergei Kljujev 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
1108 Jaanus Paju 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
AT SPORT TEAM KIA
1109 Tanel Jermann 1993 male M Eesti, Harju maakond
SPORTLOVE
1110 Aivar Lagenõmm 1972 male M50 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
1111 Armas Elo 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
GTONIC 2
GTonic
1112 Marko Ööman 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM III
1113 Janek Arme 1987 male M Eesti, Tartu maakond
Põltsamaa jalgrattaklubi
1114 Rene Mainsoo 1979 male M40 Eesti, Viljandi maakond
Velohunt ProTeam
1115 Eero Oja 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Mamily MTB Pro Racing
1116 Talis Marja 1991 male M Eesti, Võru maakond
HAUKA VELOKLUBI
1117 Tanel Tepaskent 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi
1118 Leho Saaremägi 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM III
1119 Thristan Paju 2006 male M16 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
1120 Rauno Pohlak 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
VELOPLUS
1121 Sami Tapio Juutinen 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
1122 Gunnar Bergvald 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER-REHVID24
1123 Harles Nigulas 1980 male M40 Eesti, Tartu maakond
KULGUR TEAM 1
1124 Hans Andre Kiigemägi 2005 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
1125 Toomas Tuuna 1954 male M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / TUISUMÄE
1126 Tiit Šumanov 1960 male M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VERX
1127 Jarno Orujõe 1974 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VERX
1128 Risto Raaper 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
1129 Adeele Arnek 1992 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VITAX
1130 Tatjana Dobolina 1984 female N35 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
1131 Teet Kallakmaa 1965 male M55 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
1132 Ahto Kruusmann 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
CCRM3
1133 Aldor Kerner 1981 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
1134 Dmitri Vavilov 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
ZRT
1135 Priit Ivanov 1986 male M Eesti, Harju maakond
HANSAB
1136 Andres Soojärv 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM 1
1137 Leila Malva 1982 female N40 Eesti, Harju maakond
CCRM3
1138 Rivo Reila 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
1139 Margus Leetberg 1986 male M Eesti, Tartu maakond
1140 Priit Saksniit 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
ONNINEN
1141 Robert Kimmel 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
1142 Patrick Püvi 2005 male M Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM III
1143 Rita Toome 1970 female N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VITAX
1144 Pavel Kotkin 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
1145 Mairis Õispuu 1997 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
1146 Gunars Rozenbergs 1956 male M65 Läti, Aluksne
1147 Ardi Salus 1972 male M50 Eesti, Tartu maakond
1148 Meelis Danilas 1967 male M55 Eesti, Valga maakond
Fixus Otepää
1149 Taavi Valgmäe 1988 male M Eesti, Jõgeva maakond
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
1150 Vladimir Sidorov 1959 male M60 Eesti, Ida-Viru maakond
1151 Eero Kivikas 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
1152 Kuido Lemloch 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
1153 Risto Valdmaa 1977 male M45 Eesti, Viljandi maakond
Valula
1154 Tarmo Härmaorg 1985 male M Eesti, Harju maakond
1155 Erol Jürgenson 1987 male M Eesti, Harju maakond
SAQ SC 1
1156 Kaido Rätsepp 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
Karateklubi Tengu
1157 Heigo Veskiväli 1983 male M Eesti, Harju maakond
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
1158 Priit Eenraid 1971 male M50 Eesti, Pärnu maakond
1159 Kevin Kuusik 1993 male M Eesti, Harju maakond
GTONIC 2
Gtonic-2
1160 Märt Sildvee 1978 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / TUISUMÄE
1161 Koit Põldmaa 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
1162 Anne Niilus 1990 female N Eesti, Võru maakond
HAUKA VELOKLUBI
1163 Aivar Prants 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
1164 Villu Lüüsalu 1970 male M50 Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
1165 Priit Maidla 1982 male M40 Eesti, Tartu maakond
1166 Einar Dubrov 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
GTONIC 2
GTonic - 2
1167 Maksim Zahharov 1987 male M Eesti, Ida-Viru maakond
Thule
1168 Tõnu Lensment 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
KJK
1169 Markko Karu 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
Rekord CC / EST.1918
1170 Ivars Zvirbulis 1964 male M55 Läti, Valmiera
1171 Margus Soidla 1965 male M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VERX
1172 Andri Leppik 1989 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
1173 Oskar Kivisiv 1989 male M Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM IV
1174 Jaak Tammemägi 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
1175 Tõnis Kristal 1965 male M55 Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
1176 Kristjan Vällik 1966 male M55 Eesti, Tartu maakond
1177 Rein Oder 1972 male M50 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
1178 Robin Nirgi 2000 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
1179 Meelis Varik 1973 male M45 Eesti, Pärnu maakond
REDBIKE TEAM IV
1180 Viljar Lätt 1984 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
1181 Kaupo Krull 1986 male M Eesti, Harju maakond
1182 Kaspar Kallion 1994 male M Eesti, Harju maakond
SUPLUSE VIIS
1183 Greg-Emil Pärn 2007 male M16 Eesti, Jõgeva maakond
GTonic 1
1184 Indrek Eensalu 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
1185 Ardu Ernits 1960 male M60 Eesti, Jõgeva maakond
11568235
1186 Siim Gontmacher 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
RAE RATTAKLUBI
1187 Janete Trestip 1994 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VITAX
1188 Jaanus Pruuli 1971 male M50 Eesti, Võru maakond
HAUKA VELOKLUBI
1189 Kristi Märtin 1986 female N35 Eesti, Harju maakond
Rae Rattaklubi
1190 Kaido Toonekurg 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
RAE RATTAKLUBI
1191 Janno Kruustük 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC 2
1192 Madis Rahu 1964 male M55 Eesti, Harju maakond
OÜ Arthron
1193 Janno Mangelsoo 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
TEAM KODAR
1194 Margus Tenslind 1973 male M45 Eesti, Harju maakond
Jõelähtme Singel
1195 Martin Stserbakov 1983 male M Eesti, Viljandi maakond
1196 Hanno Priks 1963 male M55 Eesti, Valga maakond
Korpus Racing
1197 Andro Metsis 1973 male M45 Eesti, Rapla maakond
1198 Feliks Gornischeff 1988 male M Eesti, Harju maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
1199 Valmer Stalkov 1968 male M50 Eesti, Võru maakond
Baltic Agro / Machinery
1200 Siim Nirgi 1990 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VERX
1201 Andrus Kerner 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
1202 Raul Kotov 1966 male M55 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
1203 Taavi Malsroos 2001 male M Eesti, Harju maakond
Sportlove
1204 Reeda Tuula-Fjodorov 1977 female N45 Eesti, Harju maakond
REDBIKE NAISED
1205 Veiko Kivipõld 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
1206 Aleksandr Stepušin 1986 male M Eesti, Harju maakond
Päästeamet
1207 Andres Kiigemägi 1959 male M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
1208 Kristjan Nelis 1985 male M Eesti, Harju maakond
RAE RATTAKLUBI
1209 Ragnar Künnapas 1983 male M Eesti, Harju maakond
1210 Nikolai Fjodorov 1955 male M65 Eesti, Tartu maakond
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
1211 Meelis Kleinson 1973 male M45 Eesti, Tartu maakond
KULGUR TEAM 2
1212 Indrek Lääts 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
KÜVJ
1213 Kati-Riin Grünberg 1984 female N35 Eesti, Viljandi maakond
1214 Annes Välk 1983 male M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
1215 Riko Sander Pensa 2005 male M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
1216 Erik Kütt 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
AMPS Team
1217 Indrek Roio 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
SCHENKER 1
1218 Kenneth Vallik 1984 male M Eesti, Harju maakond
1219 Raul Kozlov 1962 male M60 Eesti, Harju maakond
1220 Juri Zobnitsev 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
1221 Raiki Bulak 1983 male M Eesti, Harju maakond
1222 Sergei Jurlov 1967 male M55 Eesti, Ida-Viru maakond
1223 Risto Grünberg 1974 male M45 Eesti, Viljandi maakond
1224 Andres Kesvatera 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
1225 Tanel Vassiljev 1990 male M Eesti, Harju maakond
Nobel Digital
1226 Raul Seegel 1989 male M Eesti, Harju maakond
HANSAB
1227 Tanel Heinrichsen 1988 male M Eesti, Tartu maakond
1228 Hanno Aua 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
Karontek
1229 Toomas Vilpart 1971 male M50 Eesti, Viljandi maakond
1230 Marek Järve 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
1231 Veiko Semjonov 1982 male M40 Eesti, Viljandi maakond
1232 Kadri Lehtme 1977 female N45 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
1233 Tarmo Alasoo 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC 2
1234 Ardi Eensoo 1973 male M45 Eesti, Harju maakond
1235 Silver Annion 1983 male M Eesti, Tartu maakond
Hawaii Express
1236 Jaanus Lipvars 1983 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RTS
1237 Eero Vabamägi 1989 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Postimees
1238 Tarmo Aupaju 1974 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Omniva spordilubi
1239 Teet Ojamets 1994 male M Eesti, Tartu maakond
1240 Kiljan Soome 1988 male M Eesti, Tartu maakond
1241 Sander Märs 1992 male M Eesti, Tartu maakond
1242 Maarja Vuin 1988 female N Eesti, Harju maakond
VELOPLUS 2
1243 Avo Leo 1986 male M Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
1244 Agnes Kukk 1974 female N45 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
1245 Teet Verev 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
HÕBELÕNG
1246 Tarmo Aarma 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
ZRT
1247 Mairold Agu 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
1248 Eleri Hirv 1988 female N Eesti, Tartu maakond
1249 Fred Üprus 1968 male M50 Eesti, Tartu maakond
KULGUR TEAM 2
1250 Ranno Paosalu 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
1251 Siim Läänelaid 1979 male M40 Eesti, Tartu maakond
1252 Liina Volmerson 1984 female N35 Eesti, Harju maakond
REDBIKE NAISED
1253 Gert Klaaser 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Bike Fanatics cc
1254 Anti Kauk 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
CCRM3
1255 Leho Laidver 1967 male M55 Eesti, Võru maakond
HAUKA VELOKLUBI
1256 Ivar Agar 1990 male M Eesti, Harju maakond
SUPLUSE VIIS
1257 Jaanus Järveoja 1963 male M55 Eesti, Tartu maakond
eraisik
1258 Gunnar Valgur 1989 male M Eesti, Viljandi maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
1259 Kaspar Kristal 1994 male M Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
1260 Elis Kõivumägi 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
1261 Vaido Tamm 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
1262 Kalmer Kongo 1960 male M60 Eesti, Võru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
1263 Kaido Koppa 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
TEAM KODAR
1264 Märt Rooden 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
1265 Einar Luiga 1973 male M45 Eesti, Lääne maakond
#PaliverEST
1266 Rainer Jürgenson 1974 male M45 Eesti, Tartu maakond
1267 Priit Pikker 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
1268 Jaan Võsu 1969 male M50 Eesti, Tartu maakond
1269 Kristo Zacek 1990 male M Eesti, Harju maakond
1270 Taavi Jürjan 1987 male M Eesti, Harju maakond
1271 Martti Roomet 1986 male M Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
1272 Martin Kelement 1992 male M Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
Õhuvägi
1273 Aivar Jürjan 1984 male M Eesti, Harju maakond
1274 Herki Tuttelberg 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
1275 Ego Veevel 1964 male M55 Eesti, Harju maakond
1276 Sten Kaun 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM IV
1277 Teet Paju 1975 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
1278 Johannes Ütsik 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
1279 Indrek Eeriksoo 1967 male M55 Eesti, Harju maakond
101. kk
1280 Rein Pill 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
1281 Priit Rahnel 1971 male M50 Eesti, Saare maakond
PriiPuit OÜ
1282 Andrus Vonk 1967 male M55 Eesti, Rapla maakond
Liviko
1283 Mihkel Kalamees 1987 male M Eesti, Tartu maakond
1284 Ainars Volts 1968 male M50 Läti, Aluksne
1285 Rivo Randmäe 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
1286 Leho Viinalass 1983 male M Eesti, Tartu maakond
ANNIKORU HUNDID
1287 Karmo Kivimäe 1986 male M Eesti, Harju maakond
1288 Rain Murmann 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM 2
1289 Jüri Sankman 1987 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
1290 Arne Otsa 1973 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
1291 Ardo Rannu 1986 male M Eesti, Harju maakond
24/7 fitness
Warren Teed OÜ
1292 Keijo Kuusk 1982 male M40 Eesti, Tartu maakond
1293 Henri Holm 1991 male M Eesti, Rapla maakond
SUPLUSE VIIS
1294 Roland Pauklin 1985 male M Eesti, Harju maakond
Telia SK
Telia
1295 Veiko Palm 1983 male M Eesti, Jõgeva maakond
1296 Madis Liiv 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
1297 Andres Paju 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1298 Aarne Nirk 1987 male M Eesti, Tartu maakond
KSV
1299 Kaspar Kull 1984 male M Eesti, Harju maakond
SCHENKER 2
1300 Mati Tiido 1973 male M45 Eesti, Tartu maakond
ANNIKORU HUNDID
1301 Algo Puusepp 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
Hansab MTB
1302 Jüri Joorits 1979 male M40 Eesti, Tartu maakond
HANSAB
1303 Evgeni Trofimov 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
1304 Ago Ilves 1967 male M55 Eesti, Harju maakond
Jõelähtme Singel
1305 Jana Kilter 1981 female N40 Eesti, Harju maakond
1306 Jaak Lääne 1980 male M40 Eesti, Järva maakond
1307 Kaisi Udumäe 1988 female N Eesti, Harju maakond
GTONIC 2
GTonic
1308 Ülo Ahu 1957 male M65 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse SUKL
1309 Jaak Puuraid 1968 male M50 Eesti, Pärnu maakond
1310 Maksim Agarkov 1996 male M Eesti, Harju maakond
1311 Roman Kampus 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
HÕBELÕNG
1312 Jan Aasma 1972 male M50 Eesti, Järva maakond
1313 Jaak Janno 1975 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
1314 Kaido Plovits 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
TEHIK
1315 Riho Räni 1976 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
1316 Aivar Pärnamets 1969 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
1317 Toomas Hanni 1970 male M50 Eesti, Tartu maakond
ANNIKORU HUNDID
1318 Lauri Lestal 1997 male M Eesti, Tartu maakond
1319 Piret Teder 1980 female N40 Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB CHILL
1320 Taaro Niin 1987 male M Eesti, Harju maakond
1321 Olev Lõsov 1966 male M55 Eesti, Pärnu maakond
1322 Kulvo Jõõger 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
1323 Maiken Haarde 1983 female N35 Eesti, Harju maakond
1324 Kristel Jaska 1980 female N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RixRatas
1325 Jako Kilter 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
1326 Tauno Suurkivi 1973 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
1327 Mart Mikkelsaar 1960 male M60 Eesti, Tartu maakond
Cardiac Athletes
1328 Ott Viirmann 1987 male M Eesti, Harju maakond
HANSAB
1329 Marten Koop 2007 male M16 Eesti, Võru maakond
1330 Peeter Karja 1989 male M Eesti, Tartu maakond
Puhja Strohh
1331 Veiko Vilu 1978 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
1332 Andrus Volk 1968 male M50 Eesti, Rapla maakond
SPORDIPARTNER-REHVID24
1333 Peet Paal 1953 male M65 Eesti, Viljandi maakond
1334 Holger Kask 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
RedBike
1335 Rait Rebane 1990 male M Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM IV
1336 Lauri Lõugas 1985 male M Eesti, Harju maakond
Columna
Columna OÜ
1337 Lee-Helen Lill 1980 female N40 Eesti, Harju maakond
RedBike NAISED
1338 Rivo Bonder 1990 male M Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM IV
1339 Stewe Mets 1983 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / TUISUMÄE
1340 Urmet Kesküla 1986 male M Eesti, Rapla maakond
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
1341 Lauri Lodjak 1984 male M Eesti, Harju maakond
YIT
1342 Kalmer Kallion 1963 male M55 Eesti, Võru maakond
SK Antsla
1343 Hanno Eerme 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
1344 Mihkel Muistla 1987 male M Eesti, Jõgeva maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Hauka Veloklubi
1345 Mati Jaaku 1962 male M60 Eesti, Lääne maakond
1346 Ivar Siska 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
RedBike
1347 Toomas Kaldma 1983 male M Eesti, Harju maakond
1348 Anto Laarmaa 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
1349 Juhan Piilberg 1990 male M Eesti, Harju maakond
Sportlove
1350 Margus Kelk 1967 male M55 Eesti, Tartu maakond
Dünamo
1351 Olari Paas 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
1352 Marvin Pirnipuu 1983 male M Eesti, Tartu maakond
1353 Avo Kuslap 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
1354 Kristjan Kajakas 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
ZRT
1355 Marko Kilp 1988 male M Eesti, Tartu maakond
velloklubi
1356 Margo Nigul 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
1357 Tauno Vare 1974 male M45 Eesti, Pärnu maakond
1358 Lehar Almiste 1986 male M Eesti, Ida-Viru maakond
1359 Maarika Vällik 1985 female N35 Eesti, Tartu maakond
1360 Margus Jamnes 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
1361 Reigo Väli 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Meriton Spordiklubi
1362 Kalle Liebert 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
1363 Mari Puhang 1976 female N45 Eesti, Harju maakond
1364 Kermo Tsäro 1977 male M45 Eesti, Tartu maakond
ONNINEN 2
1365 Dan Chagall 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
1366 Anti Teearu 1984 male M vabaklass Eesti, Pärnu maakond
MTS Cycling Team
1367 Marto Kiisk 1984 male M Eesti, Harju maakond
SCHENKER 2
1368 Jaan Susi 1994 male M Eesti, Tartu maakond
1369 Andres Riismann 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
1370 Hannes Meimre 1974 male M45 Eesti, Ida-Viru maakond
Scoutspataljon Team
1371 Hendrik Põldoja 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
1372 Toomas Veidemann 1962 male M60 Eesti, Harju maakond
impuls spordiklubi
1373 Sirje Igel 1981 female N40 Eesti, Harju maakond
ONNINEN 3
1374 Heikki Tõnumaa 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
1375 Arnold Verev 1980 male M40 Eesti, Rapla maakond
1376 Taavi Ilves 1989 male M Eesti, Harju maakond
1377 Helari Muld 1991 male M Eesti, Harju maakond
1378 Indrek Kajakas 1985 male M Eesti, Harju maakond
ZRT
1379 Tiina Muts 1977 female N45 Eesti, Harju maakond
1380 Sander Ilves 1992 male M Eesti, Harju maakond
1381 Raul Taul 1964 male M55 Eesti, Jõgeva maakond
1382 Janno Rajasalu 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
1383 Jaanis Pikkof 1989 male M Eesti, Rapla maakond
Sportlove
Kivi ram OÜ
1384 Erkki Mikenberg 1972 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / TUISUMÄE
1385 Margus Põllupüü 1989 male M Eesti, Harju maakond
Tuvi Jalgrattakoondis
1386 Silver Havamaa 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
AT SPORT TEAM ADDUCO
1387 Siim Sander Rooba 1993 male M Eesti, Harju maakond
Tuvi Jalgrattakoondis
1388 Alar Eelsaar 1982 male M40 Eesti, Järva maakond
1389 Marko Mägi 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
SCHENKER 2
1390 Hardi Riis 1991 male M Eesti, Pärnu maakond
1391 Jaan Oja 1982 male M40 Eesti, Viljandi maakond
EHL Profiles
1392 Aivar Laanjõe 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
1393 Ragnar Leiten 1989 male M Eesti, Harju maakond
1394 Endel Jänes 1986 male M Eesti, Tartu maakond
KSV
1395 Reijo Sikk 1983 male M Eesti, Harju maakond
1396 Rait Külm 1984 male M Eesti, Tartu maakond
KSV
1397 Kaido Ploompuu 1982 male M40 Eesti, Rapla maakond
1398 Tarvo Aasver 1989 male M Eesti, Rapla maakond
KSV
1399 Tiit Verev 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
HÕBELÕNG
1400 Janno Ester 1992 male M Eesti, Harju maakond
1401 Tõnu Martis 1987 male M Eesti, Tartu maakond
EHL PROFILES
1402 Imre Aulis 1987 male M Eesti, Harju maakond
1403 Andrea Kotkas 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
Adventures Kose AMK ct
1404 Markus Prokuda 1998 male M Eesti, Harju maakond
Sportland Team
1405 Arnel Pällo 1984 male M Eesti, Harju maakond
1406 Alexander Boyko 1998 male M Eesti, Harju maakond
1407 Liina Laugesaar 1987 female N35 Eesti, Võru maakond
Otepää Vändad
1408 Tiina Teearu 1989 female N Eesti, Valga maakond
1409 Martin Mardo 1988 male M Tai, Muong Phuket
Cali
1410 Eliise Kivistu 2005 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
1411 Valdur Pärt 1969 male M50 Eesti, Rapla maakond
1412 Joel Meringo 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
TEAM KODAR
1413 Tõnu Kask 1996 male M Eesti, Harju maakond
Kiikri Ehitus OÜ
1414 Heiko Jaagura 1986 male M Eesti, Harju maakond
1415 Aivar Kruup 1985 male M Eesti, Harju maakond
1416 Enriko Laanemäe 1990 male M Eesti, Harju maakond
SCHENKER 2
1417 Danek Tšuškin 1982 male M40 Eesti, Pärnu maakond
FREESPORT
1418 Rauno Tikko 1989 male M Eesti, Harju maakond
KSV
1419 Pille Kallakmaa 1974 female N45 Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
1420 Raiko Kimmel 1984 male M Eesti, Pärnu maakond
Sindi Spordiklubi KALJU
1421 Rauno Kuus 1984 male M Austraalia, Western Australia
1422 Maksim Kuptsov 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
1423 Oliver Johanson 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
1424 Risto Kaljund 1989 male M Eesti, Pärnu maakond
KSV
1425 Anti Kustassoo 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
KSV
1426 Kaijo Killing 1990 male M Eesti, Pärnu maakond
KSV
1427 Rain Annuste 1982 male M40 Eesti, Pärnu maakond
KSV
1428 Janor Soop 1989 male M Eesti, Pärnu maakond
KSV
1429 Gaido Kaeramaa 1968 male M50 Eesti, Tartu maakond
Mariine Auto AS
1430 Mati Mõttus 1975 male M45 Eesti, Valga maakond
1431 Tõnis Trummal 1989 male M Eesti, Harju maakond
1432 Raimo Kurg 1982 male M40 Eesti, Tartu maakond
1433 Radovan Zvoncek 1987 male M Eesti, Tartu maakond
1434 Raul Valtner 1983 male M Eesti, Tartu maakond
1435 Ülle Luiks 1979 female N40 Eesti, Harju maakond
Jõelähtme Singel
1436 Taavi Ahman 2005 male M Eesti, Tartu maakond
Välk 949
1437 Tarmo Rindla 1965 male M55 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi MTÜ
AS Norma
1438 Nele Juntson 1990 female N Eesti, Harju maakond
SK100
1439 Margus Hubel 1984 male M Eesti, Viljandi maakond
1440 Laur Tammin 2007 male M16 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
1441 Urmas Jõgi 1968 male M50 Eesti, Tartu maakond
1442 Meelis Vaarma 1985 male M Eesti, Järva maakond
1443 Viktor Shemarin 1966 male M55 Eesti, Ida-Viru maakond
AKKE
1444 Aleksey Leonov 2005 male M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
1445 Joel Truusa 1985 male M Eesti, Harju maakond
1446 Peeter Tamm 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
1447 Raul Soome 1979 male M40 Eesti, Võru maakond
Ruusmäe Jahiselts
1448 Alar Kupp 1995 male M Eesti, Harju maakond
Velohunt ProTeam
1449 Rene Salk 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
1450 Janos Guštšin 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
1451 Gregor Vain 2007 male M16 Eesti, Harju maakond
Porter Racing

...