Et En

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 02.06.2020 18:02:26.
Kokku: 413
Põhisõit: 350
Noorte- ja matkasõit: 63
male: 349
female: 64
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Aalik, Marko
Mikitamäe Aironmään Klubi Põhisõit
Aasla, Meelis
Põhisõit
Aasma, Erko
Põhisõit
Aavik, Karl
Onninen III Põhisõit
Abras, Hanno
Põhisõit
Alasoo, Tarmo
Põhisõit
Alaväli, Ülari
Põhisõit
Albri, Kalev
Onninen Põhisõit
Altosaar, Rain
Põhisõit
Alusalu, Matis
MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 Põhisõit
Ambos, Riivo
Põhisõit
Annus, Atter
Schenker Põhisõit
Arme, Janek
Põhisõit
Arnek, Adeele
RR Siplased Põhisõit
Aro, Marko
Rae Rattaklubi Põhisõit
Arumägi, Anti
RedBike-Kaamos Team Põhisõit
Aua, Hanno
Onninen III Põhisõit
Bachmann, Raul
Põhisõit
Bulak, Raiki
Põhisõit
Dobolina, Tatjana
Spordipartner Racing Girls Põhisõit
Dooner, Carl Peeter
Nõmme Rattakool Noorte- ja matkasõit
Dooner, Teet
Spordipartner Rattapood Põhisõit
Dubrov, Einar
Põhisõit
Ebber, Andrus
RR Siplased Põhisõit
Eensalu, Agris
Redbike TEAM III Põhisõit
Eensalu, Ott
Redbike TEAM III Põhisõit
Eeriksoo, Indrek
Põhisõit
Eilo, Enno
Spordiklubi Rakke Põhisõit
Einblau, Mihkel
Redbike TEAM II Põhisõit
Einmaa, Tiit
AMBLA SK Põhisõit
Einroos, Raino
CC Rota Mobilis Põhisõit
Elbre, Mauro
Spordiklubi Rakke Noorte- ja matkasõit
Ellermaa, Janno
Põhisõit
Elling, Toomas
Rae Rattaklubi Põhisõit
Ellmann, Toomas
Enervit Põhisõit
Elo, Armas
Kruvid Põhisõit
Ennok, Tarmo
CC Rota Mobilis Põhisõit
Erik, Risto
Sportlove Põhisõit
Erikson, Toomas
RedBike-Kaamos Team Põhisõit
Ernits, Ardu
11568235 Põhisõit
Fuks, Vahur
DreamClub Põhisõit
Grigorenko, Aleksander
Nõmme Rattakool Noorte- ja matkasõit
Grünberg, Eliina
Noorte- ja matkasõit
Haljand, Margo
Põhisõit
Härmat, Olle
Nõmme Rattakool Noorte- ja matkasõit
Havamaa, Silver
AT Sport Team Põhisõit
Heinsalu, Villem
Redbike TEAM IV Põhisõit
Heinsar, Hardi
2. jalaväebrigaad Põhisõit
Heinsoo, Sander
Põhisõit
Helü, Hellika
Barrelstar OÜ Noorte- ja matkasõit
Helü, Kuldar
Barrelstar OÜ Noorte- ja matkasõit
Hinnov, Ahti
Põhisõit
Hinnov, Karl-Oskar
Noorte- ja matkasõit
Hinnov, Kaur-Gustav
Noorte- ja matkasõit
Hürden, Taivo
Viimsi Rattaklubi Põhisõit
Idavain, Janno
ProCoating Kostivere Rattatiim Põhisõit
Igel, Sirje
Onninen III Noorte- ja matkasõit
Irbe, Adriann
Nõmme Rattakool Noorte- ja matkasõit
Irbe, Birgit
Nõmme Rattakool Noorte- ja matkasõit
Ivanova, Marina
Schenker Põhisõit
Jakobson, Eero
Põhisõit
Jamnes, Margus
Põhisõit
Janno, Janar
Põhisõit
Järve, Marek
Põhisõit
Järve, Mihkel
Kulgur Team 1 Põhisõit
Järveoja, Aaron Parker
Noorte- ja matkasõit
Järveoja, Helje
Põhisõit
Järveoja, Jaanus
Põhisõit
Jaska, Kristel
Noorte- ja matkasõit
Jermann, Tanel
Põhisõit
Jõeäär, Gert
VELOPLUS Põhisõit
Johanson, Egert
VELOPLUS Põhisõit
Jürgenson, Kristjan
Põhisõit
Jürgenson, Rainer
Põhisõit
Jürisaar, Maria
Noorte- ja matkasõit
Jürisaar, Tauri
Põhisõit
Jüriso, Janis
MTÜ Spordiselts Põhisõit
Kaarjärv, Mairit
Spordiklubi Rakke Naiskond Noorte- ja matkasõit
Kaarjärv, Maris
Spordiklubi Rakke Naiskond Põhisõit
Kaasik, Jallo
Noorte- ja matkasõit
Kährik, Aare
Põhisõit
Kajo, Herlen
Kuusalu Rattaklubi Noorte- ja matkasõit
Kajo, Urmas
Noorte- ja matkasõit
Kaldoja, Raiko
CC Rota Mobilis Põhisõit
Kaljurand, Raido
Põhisõit
Kallakmaa, Teet
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi Põhisõit
Kallas, Karl
Põhisõit
Kallaste, Tarmo
Cyclon Põhisõit
Kalliste, Veiko
Mikitamäe Aironmään Klubi Põhisõit
Kändma, Grete-Liis
Noorte- ja matkasõit
Kändma, Kevin
Noorte- ja matkasõit
Kändma, Marko
Noorte- ja matkasõit
Kangur, Kadri
Spordipartner Racing Girls Põhisõit
Kannenberg, Karli
Rae Rattaklubi Põhisõit
Kannimäe, Anne
Hauka Veloklubi 1 Põhisõit
Kannimäe, Janar
Hauka Veloklubi 1 Põhisõit
Kannimäe, Mihkel
Team Antsla Põhisõit
Kannimäe, Taavi
Team Antsla Põhisõit
Kannimäe, Viljar
Team Antsla Põhisõit
Karing, Krista
RedBike NAISED Põhisõit
Kase, Andres
Opstar Profit OÜ Põhisõit
Kasemaa, Janno
AS SEB Pank Põhisõit
Kask, Hendri
Nõmme Rattakool Põhisõit
Kask, Indrek
Spordipartner Rattapood Põhisõit
Katin, Vladimir
Põhisõit
Kaubi, Ulvar
Põhisõit
Kauk, Anti
CC Rota Mobilis Põhisõit
Kaun, Sten
Redbike TEAM IV Põhisõit
Kazainis, Viesturs
Põhisõit
Keerberg, Jaanus
AMBLA SK Põhisõit
Keerberg, Kasper
AMBLA SK Põhisõit
Keerd, Karmo
Redbike TEAM II Põhisõit
Kesvatera, Andres
Põhisõit
Kiigemägi, Hans Andre
Spordiklubi Rakke Meeskond Noorte- ja matkasõit
Kiisk, Marto
Schenker Põhisõit
Kiivit, Lauri
Kulgur Team 1 Põhisõit
Kikkas, Andrus
Viimsi Rattaklubi Põhisõit
Killing, Keito
Põhisõit
Kilp, Marko
Põhisõit
Kimmel, Robert
Põhisõit
Kirsipuu, Avo
SK Kirss Põhisõit
Kisant, Karol
Põhisõit
Kivikas, Eero
Põhisõit
Kivilo, Henrik
RedBike-Kaamos Team Põhisõit
Kivimäe, Ivar
Onninen II Põhisõit
Kivimäe, Raul
Kulgur Team 1 Põhisõit
Kivioja, Raimo
RR Siplased Põhisõit
Kivistu, Eliise
Spordiklubi Rakke Naiskond Noorte- ja matkasõit
Kleinson, Meelis
Kulgur Team 2 Põhisõit
Kljujev, Sergei
Broadcom Põhisõit
Kogermann, Meelis
Põhisõit
Koik, Kristjan
Põhisõit
Kõiv, Kaspar
Redbike TEAM II Põhisõit
Kõrge, Toomas
ProShop Team Põhisõit
Kotkas, Andrea
Shoproller Kose AMK ct Põhisõit
Kovgers, Kristers
Põhisõit
Kozlov, Raul
Põhisõit
Kraan, Ivar
Noorte- ja matkasõit
Kriisa, Helar
RR Siplased Põhisõit
Kriisa, Kaido
CC Rota Mobilis Põhisõit
Kriisa, Tiina
RR Siplased Põhisõit
Krusemann, Magnus
Kulgur Team 1 Põhisõit
Kruusmann, Ahto
CC Rota Mobilis Põhisõit
Kubjas, Aivar
ABC Grupp Põhisõit
Kukk, Agnes
Spordipartner Racing Girls Põhisõit
Kukk, Kätlin
Spordipartner Racing Girls Põhisõit
Kukk, Margus
Hauka Veloklubi 1 Põhisõit
Kull, Andre
CC Rota Mobilis Põhisõit
Kull, Karolina
Spordiklubi Rakke Naiskond Noorte- ja matkasõit
Kull, Markus
Spordiklubi Rakke Noorte- ja matkasõit
Kull, Rait
MAMILY National Pro MTB Racing Team 3 Põhisõit
Kuresoo, Rain
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi Põhisõit
Küttis, Sven
Redbike TEAM IV Põhisõit
Kuusik, Kevin
Põhisõit
Kuusk, Keijo
Rattabaas Põhisõit
Kuusk, Tanel
Spordipartner Rattapood Põhisõit
Lääne, Jaak
Põhisõit
Lääne, Jaak
Põhisõit
Laaniste, Mart
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi Põhisõit
Lagenõmm, Aivar
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi Põhisõit
Laht, Mirtel
Spordiklubi Rakke Naiskond Noorte- ja matkasõit
Laht, Olavi
Spordiklubi Rakke Noorte- ja matkasõit
Laht, Reno
Spordiklubi Rakke Noorte- ja matkasõit
Laid, Kristjan
Põhisõit
Laidver, Aive
Hauka Veloklubi 2 Noorte- ja matkasõit
Laidver, Leho
Hauka Veloklubi 2 Põhisõit
Lainevee, Heiki
Redbike TEAM III Põhisõit
Lainevee, Ivika
RedBike NAISED Põhisõit
Laisaar, Janek
AC Racing Põhisõit
Lapshin, Vladimir
Põhisõit
Leer, Janek
CC Rota Mobilis Põhisõit
Leigri, Mehis
RR Siplased Põhisõit
Lepp, Emeri
Kulgur Team 1 Põhisõit
Lichtfeldt, Andro
AC Racing Põhisõit
Liiker, Tanel
Põhisõit
Liin, Alar
Põhisõit
Liiv, Madis
Põhisõit
Liivet, Lauri
ATEA Põhisõit
Lilenbach, Feliks
Spordipartner Põhisõit
Lill, Lee-Helen
RedBike NAISED Põhisõit
Lillemäe, Heiki
Redbike TEAM III Põhisõit
Lilleoja, Sirle
Põhisõit
Lillep, Maris
RedBike NAISED Põhisõit
Lomp, Elar
AC Racing Põhisõit
Lubi, Tiit
Põhisõit
Luidre, Liivo
Põhisõit
Luiga, Einar
Põhisõit
Luts, Taavi
AC Racing Põhisõit
Lüüsalu, Villu
Püha Loomaaed Põhisõit
Maar, Kelli
Noorte- ja matkasõit
Maarits, Andres
Põhisõit
Maasikmäe, Argo
RR Siplased Põhisõit
Madisson, Peeter
Sportlove Põhisõit
Mäepea, Kaido
Schenker Põhisõit
Maidla, Priit
Põhisõit
Mainsoo, Rene
ProShop Team Põhisõit
Maksimenko, Aleksei
Põhisõit
Malsroos, Mait
Põhisõit
Malva, Leila
ProCoating Kostivere Rattatiim Põhisõit
Malva, Margus
ProCoating Kostivere Rattatiim Põhisõit
Mardim, Helena
Noorte- ja matkasõit
Marja, Talis
Hauka Veloklubi 1 Põhisõit
Medar, Jane
Põhisõit
Meidla, Margus
Onninen II Põhisõit
Meriküla, Merike
Spordipartner Racing Girls Põhisõit
Mesteljainen, Dmitri
Põhisõit
Mets, Stewe
RR Siplased Põhisõit
Metsmaaker, Martin
AC Racing Põhisõit
Mikenberg, Erkki
RR Siplased Põhisõit
Mikk, Karin
Põhisõit
Minski, Jan
Kulgur Team 1 Põhisõit
Mööl, Marten
Nõmme Rattakool Noorte- ja matkasõit
Mooste, Tarmo
Põhisõit
Morel, Ülar
Hauka Veloklubi 2 Põhisõit
Morgun, Timofei
Põhisõit
Mõttus, Tarmo
Team Antsla Põhisõit
Münt, Ainar
Iv Pluss Põhisõit
Murmann, Rain
Kulgur Team 2 Põhisõit
Musting, Marek
Schenker Põhisõit
Muts, Tiina
Põhisõit
Müürsepp, Madis
Viimsi Rattaklubi Põhisõit
Nagel, Rainer
Kulgur Team 2 Põhisõit
Näks, Einar
Rae Rattaklubi Põhisõit
Neidra, Rainer
Spordiklubi Rakke Meeskond Põhisõit
Niggulis, Ott
Põhisõit
Nigulas, Harles
Kulgur Team 2 Põhisõit
Niilus, Romet
Hauka Veloklubi 1 Põhisõit
Nõlvik, Lasse
CC Rota Mobilis Põhisõit
Noodla, Tiina
Noorte- ja matkasõit
Noormets, Alar
Põhisõit
Oja, Eero
MAMILY National Pro MTB Racing Team 4 Põhisõit
Ojavere, Imre
CC Rota Mobilis Põhisõit
Olli, Tarvi
Põhisõit
Ööbik, Antti
Rae Rattaklubi Põhisõit
Oolmets, Katrin
RedBike NAISED Põhisõit
Orav, Erki
Onninen III Põhisõit
Orgla, Maario
Škoda Laagri Põhisõit
Orujõe, Jarno
Põhisõit
Oruste, Andrus
Põhisõit
Paal, Peet
Põhisõit
Paju, Andres
Põhisõit
Paju, Jaanus
AT Sport Team Põhisõit
Paju, Maris
AC Racing Põhisõit
Paju, Teet
Spordiklubi Rakke Meeskond Põhisõit
Paju, Thristan
Spordiklubi Rakke Meeskond Noorte- ja matkasõit
Paju, Thristo
Spordiklubi Rakke Meeskond Noorte- ja matkasõit
Pajur, Raido
Noorte- ja matkasõit
Pappel, Tanel
Põhisõit
Pärnamets, Aivar
Spordiklubi Rakke Meeskond Põhisõit
Parv, Martin
VELOPLUS Põhisõit
Pedari, Aimar
RR Siplased Põhisõit
Piirsalu, Aivo
Onninen II Põhisõit
Pikkor, Roomet
Sami Masinakeskus Põhisõit
Pilv, Armin
Team Antsla Põhisõit
Pilv, Ivar
Onninen Põhisõit
Pilv, Meelis
RedBike-Kaamos Team Põhisõit
Pohl, Lauren
Noorte- ja matkasõit
Pohl, Marko
AT Sport Team Põhisõit
Pohlak, Rauno
VELOPLUS Põhisõit
Põldma, Mirko
RR Siplased Põhisõit
Põldmaa, Alo
RR Siplased Põhisõit
Põldmaa, Koit
Simuna Spordiklubi Põhisõit
Põldoja, Tauno
Põhisõit
Poopuu, Peeter
RedBike-Kaamos Team Põhisõit
Priks, Keijo
Põhisõit
Prits, Jaanus
Kunda MTB Noorte- ja matkasõit
Pruuli, Jaanus
Hauka Veloklubi 2 Põhisõit
Pruuli, Karl
Team Antsla Põhisõit
Pruuli, Paul
Hauka Veloklubi 1 Noorte- ja matkasõit
Puhke, Peeter
AMBLA SK Põhisõit
Puhke, Rauno
AMBLA SK Põhisõit
Pukk, Andre
Viimsi Rattaklubi Põhisõit
Punane, Marian
Porter Racing Põhisõit
Puu, Anneliis
Nõmme Rattakool Põhisõit
Puu, Henno
AT Sport Team Põhisõit
Puusepp, Karlis
Spordipartner Rattapood Põhisõit
Rahnel, Priit
Põhisõit
Raiesmaa, Eldur
Põhisõit
Raiesmaa, Remo
Põhisõit
Rait, Triin
Põhisõit
Raiv-Altosaar, Naima
Hauka Veloklubi 2 Põhisõit
Randpõld, Madis
Põhisõit
Randpõld, Priit
KoMo Põhisõit
Rang, Joel
Redbike TEAM IV Põhisõit
Räni, Riho
Põhisõit
Rannala, Maribel
CFC Noorte- ja matkasõit
Rätsep, Kaili
Noorte- ja matkasõit
Rätsepp, Kaido
Põhisõit
Rebane, Meelis
AT Sport Team Põhisõit
Rehi, Maila
Põhisõit
Reila, Rivo
MAMILY National Pro MTB Racing Team 5 Põhisõit
Reimann, Gea
RedBike NAISED Põhisõit
Reinkort, Janno
Põhisõit
Remmelg, Alari
Schenker Põhisõit
Remmelg, Liis
Hiiumaa jooksugrupp Põhisõit
Resev, Janek
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi Põhisõit
Riiner, Märt
MAMILY National Pro MTB Racing Team 6 Põhisõit
Rohtla, Kaspar
Redbike TEAM II Põhisõit
Rohtla, Kaspar
Põhisõit
Rohtma, Katrin
Noorte- ja matkasõit
Roosild, Kristjan
Transferwise Põhisõit
Rozalka, Andres
Kalevi jalgrattaklubi Noorte- ja matkasõit
Rozenbergs, Gunars
Põhisõit
Rünk, Joonas
Põhisõit
Rusovitš, Dmitri
Põhisõit
Rüütel, Alo
Põhisõit
Saar, Raido
RedBike-Kaamos Team Põhisõit
Saaremäe, Liivar
Põhisõit
Saareoks, Janek
Schenker Põhisõit
Saarna, Henrik
Põhisõit
Sadam, Liina
Noorte- ja matkasõit
Saksniit, Priit
Onninen Põhisõit
Sala, Alar
Extrahaus Põhisõit
Sammel, Koit
Cosmos Põhisõit
Sankman, Jüri
Põhisõit
Särg, Leili
Noorte- ja matkasõit
Savitski, Chris
Spordipartner Rattapood Põhisõit
Savitski, Jüri
Spordipartner Rattapood Põhisõit
Semjonov, Silver
Viljandi Rattaklubi Noorte- ja matkasõit
Semjonov, Veiko
Põhisõit
Sepp, Marika
Viimsi Rattaklubi Põhisõit
Sepp, Tõnis
Viimsi Rattaklubi Põhisõit
Siimar, Aivo
GrayZ team Põhisõit
Siimpoeg, Juli-Ann
Noorte- ja matkasõit
Sikk, Reijo
AT Sport Team Põhisõit
Sildaru, Kalev
lebo racing Põhisõit
Sildvee, Madis
RR Siplased Põhisõit
Sildvee, Märt
RR Siplased Põhisõit
Silland, Siim
Redbike TEAM III Põhisõit
Silm, Maario
RR Siplased Põhisõit
Sirk, Ragnar
Nõmme Rattakool Põhisõit
Sirvel, Anet
RR Siplased Põhisõit
Sirvel, Margus
RR Siplased Põhisõit
Sirvel, Merili
RR Siplased Põhisõit
Siska, Ivar
Redbike TEAM III Põhisõit
Soidla, Margus
RR Siplased Põhisõit
Soo, Allar
VELOPLUS Põhisõit
Soodla, Oole
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi Põhisõit
Soojärv, Andres
Kulgur Team 2 Põhisõit
Sootalu, Siim
Põhisõit
Stalkov, Valmer
Põhisõit
Steinburg, Greete
Rakke/Purustaja Naiskond Põhisõit
Šumanov, Tiit
RR Siplased Põhisõit
Suokas, Heikki
Põhisõit
Susi, Endel
Voore mets Noorte- ja matkasõit
Susi, Jaan
Põhisõit
Täht, Erki
Põhisõit
Takel, Iiris
Spordipartner Racing Girls Põhisõit
Talumaa, Raul
CC Rota Mobilis Põhisõit
Tamm, Bruno
CC Rota Mobilis Põhisõit
Tamm, Lauri
VELOPLUS Põhisõit
Tamm, Taago
Põhisõit
Tammeleht, Egert
Porter Racing Noorte- ja matkasõit
Tammemägi, Jaak
Põhisõit
Tammepuu, Kaupo
Noorte- ja matkasõit
Tammepuu, Riko
Noorte- ja matkasõit
Tarvis, Peeter
VELOPLUS Põhisõit
Teder, Anette
Noorte- ja matkasõit
Teder, Christine
Noorte- ja matkasõit
Teder, Feeliks
Põhisõit
Teder, Hardi
Põhisõit
Teder, Roobert
Noorte- ja matkasõit
Teder, Sander
Noorte- ja matkasõit
Teearu, Hans
Põhisõit
Teearu, Karl
Mis ei tapa teeb tugevaks Põhisõit
Teearu, Paul
OÜ Valga Puu Põhisõit
Teearu, Tiina
Noorte- ja matkasõit
Tenson, Tavo
Onninen Põhisõit
Tillemann, Taikki
CC Rota Mobilis Põhisõit
Tint, Taavi
Sportlove Põhisõit
Tõnov, Tauri-Dag
Põhisõit
Toome, Rita
RR Siplased Põhisõit
Toome, Roland
RR Siplased Põhisõit
Toonekurg, Kaido
Rae Rattaklubi Põhisõit
Tsäro, Kermo
Onninen Põhisõit
Tunder, Martin
Põhisõit
Tupits, Ivo
RR Siplased Põhisõit
Ukrainski, Kadri
Põhisõit
Undla, Timo
Onninen II Põhisõit
Üprus, Fred
Kulgur Team 2 Põhisõit
Uudeberg, Tanel
Põhisõit
Uuk, Aimur
RR Siplased Põhisõit
Vaab, Ivar
RR Siplased Põhisõit
Vadam, Mattias
Redbike TEAM II Põhisõit
Vähi, Markus
Redbike TEAM II Põhisõit
Vaht, Magnus
AT Sport Team Põhisõit
Vaidem, Josten
FIXUS Põhisõit
Valdmaa, Erik
Põhisõit
Valge, Pärtel
Noorte- ja matkasõit
Valgemäe, Hedvi
Redbike TEAM IV Põhisõit
Vallik, Kenneth
Põhisõit
Välling, Esko
Põhisõit
Valt, Kai
Põhisõit
Vare, Alo
Põhisõit
Vares, Ahti
Onninen II Põhisõit
Varik, Meelis
Redbike TEAM IV Põhisõit
Vavilov, Dmitri
Põhisõit
Veelma, Monika
Noorte- ja matkasõit
Veelmaa, Joosep
Spordiklubi Rakke Meeskond Põhisõit
Veenpere, Lauri
Põhisõit
Veiler, Siim
Põhisõit
Viigipuu, Toomas
Põhisõit
Viira, Veiko
Nõmme Rattakool Põhisõit
Vilu, Veiko
Rixratas Noorte- ja matkasõit
Volk, Andrus
Spordipartner Rattapood Põhisõit
Volts, Ainars
Põhisõit
Vooremaa, Argo
AT Sport Team Põhisõit
Võsu, Jaan
Põhisõit
Võsu, Steve
MAMILY National Pro MTB Racing Team 2 Põhisõit
Vunk, Mihkel
Põhisõit
Zacek, Kristo
Põhisõit
Zuts, Arvo
Ehitusmeister Noorte- ja matkasõit
Zuts, Robi
VKK Noorte- ja matkasõit

...