Et En

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.09.2022 23:40.
Kokku: 880
Põhisõit: 466
Poolmaraton: 189
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem: 31
Lastesõit - N8/M8: 9
Lastesõit - N10/M10: 7
XXL-sõit: 178
male: 750
female: 130
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Lisandra Aardma
Nõmme Rattakool
Lastesõit - N10/M10
Lisandra Aardma
Nõmme Rattaklubi
Poolmaraton
Lisette Aardma
Adduco kolimisteenused oü
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Tarmo Aarma
ZRT
Põhisõit
Helen Aart
Virumaa Politsei Spordiselts
Poolmaraton
Jan Aasma
Põhisõit
Tarvo Aasver
KSV
Põhisõit
Ivar Agar
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Maksim Agarkov
Põhisõit
Mairold Agu
Põhisõit
Rauno Agu
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
XXL-sõit
Allan Ahman
Poolmaraton
Taavi Ahman
Välk 949
Põhisõit
Ülo Ahu
Alutaguse SUKL
Põhisõit
Erik Aibast
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Alasoo
SAQ SC 2
Põhisõit
Kalev Albri
ONNINEN
XXL-sõit
Gretchen-Marii Allik
Lastesõit - N8/M8
Lehar Almiste
Põhisõit
Alar Alumaa
HANSAB
XXL-sõit
Aivo Anier
XXL-sõit
Meelis Anipai
Lõuna-eesti rattaklubi
Põhisõit
Silver Annion
Hawaii Express
Põhisõit
Atter Annus
SCHENKER 1
XXL-sõit
Kristel Annus
SCHENKER 2
Poolmaraton
Rain Annuste
KSV
Põhisõit
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Silver Aros
ONNINEN 2
XXL-sõit
Hanno Aua
Karontek
Põhisõit
Imre Aulis
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Omniva spordilubi
Põhisõit
Anton Avarjaskin
Narva Spordikool Energia
Poolmaraton
Viktoriia Baderyk
Poolmaraton
Artjom Baidarov
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Anton Bazõlev
AT SPORT TEAM ADDUCO
XXL-sõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
XXL-sõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Rivo Bonder
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Alexander Boyko
Põhisõit
Linda Elizabete Brilte
VeloLifestyle/smiltenesbjss
Poolmaraton
Vita Brilte
Riteņvasara
Poolmaraton
Nils Bulak
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Raiki Bulak
Põhisõit
Dan Chagall
Põhisõit
Meelis Danilas
Fixus Otepää
Põhisõit
Ralf Dobolin
Spordipartner
Lastesõit - N8/M8
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Einar Dubrov
GTONIC 2
GTonic - 2
Põhisõit
Tõnu Eelma
XXL-sõit
Alar Eelsaar
Põhisõit
Rasmus Eelsaar
Poolmaraton
Eneli Eenraid
Poolmaraton
Priit Eenraid
Põhisõit
Daniel Eensalu
Lastesõit - N8/M8
Indrek Eensalu
Põhisõit
Isabella Eensalu
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Ardi Eensoo
Põhisõit
Indrek Eeriksoo
101. kk
Põhisõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Priit Eerme
Poolmaraton
Liisa Ehrberg
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Enno Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Poolmaraton
Mihkel Einblau
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Evert Einroos
CCRM2
Põhisõit
Henri Einroos
CCRM2
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM2
XXL-sõit
Mauro Elbre
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Janno Ellermaa
GTONIC 2
GTonic-2
XXL-sõit
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Alexandra Elo
Poolmaraton
Armas Elo
GTONIC 2
GTonic
Põhisõit
Margus Elu
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Tarmo Ennok
CCRM
XXL-sõit
Indrek Epner
Velohunt ProTeam
XXL-sõit
Risto Erik
Sportlove
Põhisõit
Margo Erm
SPORDIKLUBI IKS 1
XXL-sõit
Ardu Ernits
11568235
Põhisõit
Elisanne Ester
Elister
Elister OÜ
Poolmaraton
Indrek Ester
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Janno Ester
Põhisõit
Oliver Evard
Poolmaraton
Riho Ever
velo clubbers
XXL-sõit
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
Põhisõit
Vahur Fuks
XXL-sõit
Veiko Germann
Spordiklubi IKS
XXL-sõit
Siim Gontmacher
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Artur Gornischeff
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Põhisõit
Feliks Gornischeff
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Põhisõit
Eliina Grünberg
Poolmaraton
Kati-Riin Grünberg
Põhisõit
Risto Grünberg
Põhisõit
Urmas Grüning
Poolmaraton
Janos Guštšin
Põhisõit
Maiken Haarde
Põhisõit
Toomas Hanni
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Hanno Hansov
FIXUS
XXL-sõit
Tarmo Härmaorg
Põhisõit
Silver Havamaa
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Rain Hein
Team Kaitsevägi
Õhuvägi
XXL-sõit
Mikk Heinloo
Poolmaraton
Henri Oliver Heinrichsen
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Raivo Heinrichsen
Poolmaraton
Tanel Heinrichsen
Põhisõit
Adrin Heinsalu
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Martin Heinsalu
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Hardi Heinsar
Team Kaitsevägi
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Kaido Hermat
SPORTLOVE
XXL-sõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Eleri Hirv
Põhisõit
Henri Holm
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Mark Hrunin
Narva Spordikool Energia
Poolmaraton
Margus Hubel
Põhisõit
Sirje Igel
ONNINEN 3
Põhisõit
Ago Ilves
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Filipp Ilves
VELOPLUS
XXL-sõit
Sander Ilves
Põhisõit
Taavi Ilves
Põhisõit
Carl Christer Irbe
Nõmme Rattakool
Lastesõit - N8/M8
Vallo Isop
XXL-sõit
Veiko Isop
XXL-sõit
Priit Ivanov
HANSAB
Põhisõit
Heiko Jaagura
Põhisõit
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
velo clubbers
XXL-sõit
Eero Jakobson
REDBIKE TEAM II
XXL-sõit
Õnne-Liina Jakobson
REDBIKE NAISED
RedBike NAISED / MTÜ Spordiselts
XXL-sõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Endel Jänes
KSV
Põhisõit
Ander Janno
RR Siplased
Poolmaraton
Brent Janno
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Jaak Janno
RR Siplased
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / LATER GR
XXL-sõit
Uku Järv
CFC
Poolmaraton
Marek Järve
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 1
XXL-sõit
Helje Järveoja
Poolmaraton
Jaanus Järveoja
eraisik
Põhisõit
Priit Järvloo
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Kristel Jaska
RixRatas
Põhisõit
Tanel Jermann
SPORTLOVE
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
XXL-sõit
Ralf Jõeäär
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Allan Jõgi
FREESPORT
Põhisõit
Olivia Jõgi
Poolmaraton
Urmas Jõgi
Põhisõit
Oliver Johanson
Põhisõit
Sergei Johanson
velo clubbers
XXL-sõit
Kulvo Jõõger
Põhisõit
Jüri Joorits
HANSAB
Põhisõit
Nele Juntson
SK100
Põhisõit
Erol Jürgenson
SAQ SC 1
Põhisõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja rattaklubi
Poolmaraton
Merilin Jürisaar
Team Nordic Jobs Worldwide
XXL-sõit
Janis Jüriso
ZRT
Põhisõit
Aivar Jürjan
Põhisõit
Taavi Jürjan
Põhisõit
Kaupo Jürjenberg
Poolmaraton
Mattias Jürjenberg
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Sten Martin Jürjenberg
Adventures Kose AMK
Poolmaraton
Sergei Jurlov
Põhisõit
Sami Tapio Juutinen
Põhisõit
Tanel Käär
Nortal
XXL-sõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Kaspar Kaasla
Pedaskonna SK
XXL-sõit
Kristiin Käen
Lastesõit - N10/M10
Gaido Kaeramaa
Mariine Auto AS
Põhisõit
Indrek Kajakas
ZRT
Põhisõit
Kristjan Kajakas
ZRT
Põhisõit
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Kaspar Kajo
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Urmas Kajo
Poolmaraton
Mihkel Kalamees
Põhisõit
Kalev Kalda
Põhisõit
Toomas Kaldma
Põhisõit
Raiko Kaldoja
CCRM
Põhisõit
Margus Kalev
Poolmaraton
Kersti Kaljulaid
SPORDIKLUBI IKS 1
XXL-sõit
Risto Kaljund
KSV
Põhisõit
Pille Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Tarmo Kallaste
Cyclon
XXL-sõit
Kalmer Kallion
SK Antsla
Põhisõit
Kaspar Kallion
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Roman Kampus
HÕBELÕNG
Põhisõit
Daniel Kanarbik
Poolmaraton
Peeter Kand
velo clubbers
XXL-sõit
Tanel Kangur
Sportland
Põhisõit
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Elena Kannimäe
Hauka Veloklubi
Poolmaraton
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Tarmo Kärdi
RR SIPLASED / VERX
XXL-sõit
Peeter Karja
Puhja Strohh
Põhisõit
Marek Karm
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Kuido Karner
Adventures - Kose AMK
Poolmaraton
Markko Karu
Rekord CC / EST.1918
Põhisõit
Virgo Karu
Hawaii Express
XXL-sõit
Janika Karus
Poolmaraton
Tiit Karus
Poolmaraton
Kaido Kaschan
velo clubbers
XXL-sõit
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit
Janno Kasemaa
SEB pank
XXL-sõit
Holger Kask
RedBike
Põhisõit
Indrek Kask
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Mikko Kask
XXL-sõit
Tõnu Kask
Kiikri Ehitus OÜ
Põhisõit
Anti Kauk
CCRM3
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Kermo Kaupmees
JK TAMMEKA
Lastesõit - N8/M8
Väino Kaur
FREESPORT
XXL-sõit
Raigo Kebja
Poolmaraton
Rando Kebja
CFC
Poolmaraton
Karmo Keerd
REDBIKE TEAM II
XXL-sõit
Johann Ruben Kees
Poolmaraton
Marti Kees
Poolmaraton
Kristofer Kelder
Lastesõit - N10/M10
Martin Kelement
Team Kaitsevägi
Õhuvägi
Põhisõit
Indrek Kelk
Valged Teede Rattaralli
MTÜ Valged Teed
Põhisõit
Margus Kelk
Dünamo
Põhisõit
Tiit Keppart
Poolmaraton
Aldor Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Andrus Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Oliver Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Jaanus Kertsman
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Kevin Kertsman
CFC
Poolmaraton
Melani Kertsman
CFC Spordiklubi
Poolmaraton
Raimond Kesa
Rattabaas
Mikitamäe Aironmään Klub
Põhisõit
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Sirje Keskülla
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Margus Kesner
Poolmaraton
Andres Kesvatera
Põhisõit
Andres Kiigemägi
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Marto Kiisk
SCHENKER 2
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 1
XXL-sõit
Kaijo Killing
KSV
Põhisõit
Keito Killing
Ketspeetrid
Põhisõit
Marko Kilp
velloklubi
Põhisõit
Jako Kilter
Põhisõit
Jana Kilter
Põhisõit
Raian Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Poolmaraton
Raiko Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Triin Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Poolmaraton
Margo Kippasto
HAASLAVA MTB VUNK
XXL-sõit
Jelena Kirillova
XXL-sõit
Ailar Kiristaja
velo clubbers
XXL-sõit
Maris Kirsi
MTS Cycling Team
Poolmaraton
Eero Kiskonen
ONNINEN
XXL-sõit
Margus Kivi
Hawaii Express Kuressaare
Kuressaare Ametikool
Poolmaraton
Melissa Kivi
Hawaii Express Kuressaare
Poolmaraton
Robert Oskar Kivi
Lastesõit - N10/M10
Eero Kivikas
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE TEAM I
XXL-sõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN 3
XXL-sõit
Karmo Kivimäe
Põhisõit
Kevin-Oskar Kivimäe
ONNINEN 3
Poolmaraton
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
XXL-sõit
Raimo Kivioja
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Margus Kivirüüt
Simuna sk
XXL-sõit
Oskar Kivisiv
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Kaido Kivistik
VIKO
Poolmaraton
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Gert Klaaser
Bike Fanatics cc
Põhisõit
Indrek Klaos
ZRT
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Sergei Kljujev
Põhisõit
Lauri Koger
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Madis Kogermann
SAQ SC 2
XXL-sõit
Meelis Kogermann
SAQ SC 1
XXL-sõit
Glen Gregory Kõiv
TEAM KODAR
Poolmaraton
Kardo Kõiv
TEAM KODAR
Põhisõit
Kevin Kardo Kõiv
TEAM KODAR
Põhisõit
Elis Kõivumägi
Põhisõit
Madis Kollo
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Mathias Kollo
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Reele Komi
Hansab MTB
Poolmaraton
Kalmer Kongo
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Põhisõit
Marten Koop
Põhisõit
Priidu Kooskora
Roadplan OÜ
Poolmaraton
Kaido Koppa
TEAM KODAR
Põhisõit
Raimo Koppel
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Heigo Kopso
SAQ SC 1
XXL-sõit
Magnar Kõrvoja
Jõhvi Lasteaed Sipsik
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Andrea Kotkas
Adventures Kose AMK ct
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
velo clubbers
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Helerin Krais
Rattabaas
Poolmaraton
Agris Krievans
XXL-sõit
Viljar Kriis
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
XXL-sõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM3
Põhisõit
Kirke Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Poolmaraton
Kaspar Kristal
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Tõnis Kristal
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Gabriel Krull
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Kaupo Krull
Põhisõit
Magnus Krusemann
VELOPLUS
Põhisõit
Aivar Kruup
Põhisõit
Karel Kruuser
Rattakuur OÜ
XXL-sõit
Mari Kruuser
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
XXL-sõit
Ahto Kruusmann
CCRM3
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC 2
XXL-sõit
Robertino Kuik
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Kajar Kuldsepp
Sportlove
Põhisõit
Andre Kull
CCRM
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Kaspar Kull
SCHENKER 2
Põhisõit
Ketlin Kull
Spordiklubi Rakke
Poolmaraton
Markus Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Karel Kullimaa
Projekt O2
Põhisõit
Rait Külm
KSV
Põhisõit
Keitlyn Kuningas
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Mirell Kuningas
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Ragnar Künnapas
Põhisõit
Steven Künnapas
Poolmaraton
Alar Kupp
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Maksim Kuptsov
Põhisõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Raimo Kurg
Põhisõit
Avo Kuslap
Põhisõit
Aleksei Kušnir
ABB
Põhisõit
Anti Kustassoo
KSV
Põhisõit
Andre Kütt
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Erik Kütt
AMPS Team
Põhisõit
Rauno Kuus
Põhisõit
Kevin Kuusik
GTONIC 2
Gtonic-2
Põhisõit
Leho Kuusik
FREESPORT
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Siim Läänelaid
Põhisõit
Enriko Laanemäe
SCHENKER 2
Põhisõit
Aivar Laanjõe
Põhisõit
Priit Laansalu
Jõelähtme Singel
XXL-sõit
Anto Laarmaa
Põhisõit
Liisa Laarmaa
Poolmaraton
Indrek Lääts
KÜVJ
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
Põhisõit
Leho Laidver
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Heiki Lainevee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
XXL-sõit
Joosep Laos
KSV22
Põhisõit
Vladimir Lapšin
VO2 Specialized
Põhisõit
Anneli Lätt
Poolmaraton
Jeteli Lätt
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Viljar Lätt
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Liina Laugesaar
Otepää Vändad
Põhisõit
Rein Lauk
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Mihail Lavrenko
Põhisõit
Heiki Leemet
Poolmaraton
Janek Leer
CCRM2
Põhisõit
Margus Leetberg
Põhisõit
Kadri Lehtme
Haanja RK
Põhisõit
Ragnar Leiten
Põhisõit
Kuido Lemloch
Põhisõit
Oskar Lemloch
CFC
Poolmaraton
Kristjan Lemmsalu
SK Jooksupartner
Poolmaraton
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Tõnu Lensment
KJK
Põhisõit
Avo Leo
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Aleksey Leonov
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Laura Lepasalu
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
XXL-sõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
XXL-sõit
Andri Leppik
Põhisõit
Lauri Lestal
Põhisõit
Kalle Liebert
Põhisõit
Christian Romet Liiv
Lastesõit - N8/M8
Madis Liiv
Põhisõit
Lee-Helen Lill
RedBike NAISED
Põhisõit
Heikki Lillemäe
REDBIKE TEAM III
XXL-sõit
Maris Lillep
REDBIKE NAISED
XXL-sõit
Raimond Lind
HÕBELÕNG
Poolmaraton
Aivar Lipp
AT SPORT TEAM KIA
XXL-sõit
Jaanus Lipvars
RTS
Põhisõit
Gregory Johan Lizdenis
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Lauri Lodjak
YIT
Põhisõit
Tauri Lõiv
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Avo Lomp
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Niklas Lond
CFC
Poolmaraton
Rain Lond
XXL-sõit
Anti Looskari
REDBIKE TEAM III
XXL-sõit
Lennart Looskari
Lastesõit - N8/M8
Olev Lõsov
Põhisõit
Lauri Lõugas
Columna
Columna OÜ
Põhisõit
Kadri Luhter
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Einar Luiga
#PaliverEST
Põhisõit
Karl Luik
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Meelis Luiks
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Ülle Luiks
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Mihhail Lukertšenko
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Ele Luuk
Poolmaraton
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit
Marko Maalt
Põhisõit
Joonas Maanurm
GTONIC 1
GTonic - 1
Worx OÜ
XXL-sõit
Andres Maarits
XXL-sõit
Marek Maasikmets
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
XXL-sõit
Andres Mäekivi
HAASLAVA MTB CHILL
XXL-sõit
Kaido Mäepea
SCHENKER 1
XXL-sõit
Marko Mägi
SCHENKER 2
Põhisõit
Priit Maidla
Põhisõit
Rene Mainsoo
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Lauri Malsroos
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
XXL-sõit
Mait Malsroos
Spordiselts
XXL-sõit
Taavi Malsroos
Sportlove
Põhisõit
Leila Malva
CCRM3
Põhisõit
Margus Malva
CCRM
Põhisõit
Jaanika Mändla
Poolmaraton
Janno Mangelsoo
TEAM KODAR
Põhisõit
Anatoli Männi
KJK
Poolmaraton
Sander Männigo
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Kristiina Männik
Poolmaraton
Martin Mardo
Cali
Põhisõit
Talis Marja
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Sander Märs
Põhisõit
Kristi Märtin
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Tõnu Martis
EHL PROFILES
Põhisõit
Margus Meidla
ONNINEN 3
XXL-sõit
Martin Mihkel Meidla
ONNINEN 2
XXL-sõit
Hannes Meimre
Scoutspataljon Team
Põhisõit
Joel Meringo
TEAM KODAR
Põhisõit
Are Mets
cosmos
XXL-sõit
Karoli Mets
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Keitlin Mets
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Marko Mets
Põhisõit
Rudolf Mets
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Stewe Mets
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Liis Metsakaev
Poolmaraton
Jörgen Metsalu
Sportland
Põhisõit
Merilin Metsalu
Hawaii Express
XXL-sõit
Andro Metsis
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Karin Mikk
Poolmaraton
Mait Mikk
Põhisõit
Mart Mikkelsaar
Cardiac Athletes
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Henri Mitt
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Tarmo Mooste
GTONIC 2
XXL-sõit
Olavi Mõts
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Angela Mõttus
Poolmaraton
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
Poolmaraton
Mati Mõttus
Põhisõit
Mihkel Muistla
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Helari Muld
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Gerle Must
Poolmaraton
Marek Musting
SCHENKER 1
XXL-sõit
Tiina Muts
Põhisõit
Alar Nääme
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Stewen Naano
Poolmaraton
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Tarmo Neemela
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
XXL-sõit
Kaspar Neemesto
TEAM ANTSLA
XXL-sõit
Rainer Neidra
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Kristjan Nelis
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Ott Niggulis
XXL-sõit
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Anne Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Romet Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Taaro Niin
Põhisõit
Cristelle Nikkel
Lastesõit - N8/M8
Robin Nirgi
RR Siplased
Põhisõit
Siim Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Aarne Nirk
KSV
Põhisõit
Lasse Nõlvik
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Alar Nõmmik
XXL-sõit
Andre Nossenko
SPORDIKLUBI IKS 2
XXL-sõit
Rain Nurmsalu
SPORDIKLUBI IKS 1
XXL-sõit
Lars Oberg
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Rein Oder
21CC Triatloniklubi
Põhisõit
Toivo Oiluk
Sportland
Poolmaraton
Mairis Õispuu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Andre Oja
Põhisõit
Eero Oja
Mamily MTB Pro Racing
Põhisõit
Jaan Oja
EHL Profiles
Põhisõit
Teet Ojamets
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
XXL-sõit
Imre Ojavere
CCRM
Põhisõit
Marko Ööman
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Anti Oot
SK Velo
Poolmaraton
Arles Orav
Päidre Puukool
Poolmaraton
Erik Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Mertin Orav
Päidre Puukool
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Jarno Orujõe
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andrus Oruste
XXL-sõit
Raul Ošur
MTÜ Spordiselts
Enersense
Poolmaraton
Arlina Otsa
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Arne Otsa
Põhisõit
Henry Otsa
Lastesõit - N8/M8
Grigori Ovtšarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Olari Paas
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Raigo Paas
SAQ SC
XXL-sõit
Siim Padosepp
ReCycling Team
XXL-sõit
Elis Paemurd
Põhisõit
Kaido Paemurd
Põhisõit
Heigo Paglant
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
XXL-sõit
Andres Paju
Põhisõit
Jaanus Paju
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristo Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Arnel Pällo
Põhisõit
Rait Pallo
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
XXL-sõit
Veiko Palm
Põhisõit
Ergo Pank
GTONIC 1
XXL-sõit
Ranno Paosalu
Põhisõit
Piret Parman
Sportlove
Kivi ram OÜ
Poolmaraton
Greg-Emil Pärn
GTonic 1
Põhisõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Varno Pärnoja
FREESPORT
Põhisõit
Rasmus Pärsim
HAASLAVA MTB VUNK
XXL-sõit
Valdur Pärt
Põhisõit
Martin Parv
VELOPLUS
Põhisõit
Johannes Pastimäe
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Roland Pauklin
Telia SK
Telia
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Reijo Peenema
FIXUS
XXL-sõit
Alexander Tobias Peets
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Andres Peets
Hawaii Express
Põhisõit
Ida Olivia Peets
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Harri Peiker
Selfdiagnostics
Poolmaraton
Marina Peiker
Baltic Agro / Machinery
Poolmaraton
Toomas Penner
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Riko Sander Pensa
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Pait Peri
EJL
XXL-sõit
Marko Peterson
Poolmaraton
Katrin Pihlakas
Poolmaraton
Janek Pihtjõe
VIIMSI SPORT
Poolmaraton
Juhan Piilberg
Sportlove
Põhisõit
Kalle Piirioja
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Kenno Piirioja
Poolmaraton
Aivo Piirsalu
ONNINEN 3
XXL-sõit
Andris Pikkat
HAASLAVA MTB VUNK
XXL-sõit
Merli Pikkat
Poolmaraton
Joosep Johann Pikker
Poolmaraton
Priit Pikker
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Jaanis Pikkof
Sportlove
Kivi ram OÜ
Põhisõit
Rein Pill
Põhisõit
Armin Pilv
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN
XXL-sõit
Meelis Pilv
REDBIKE TEAM I
XXL-sõit
Jukko Pirn
XXL-sõit
Marvin Pirnipuu
Põhisõit
Kaido Ploompuu
Põhisõit
Kaido Plovits
TEHIK
Põhisõit
Tanel Põder
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Lauren Pohl
Poolmaraton
Marko Pohl
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
XXL-sõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Põhisõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Joel Põldmaa
Simuna SK
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Johan Põldmaa
Simuna SK
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Paul Põldmaa
Simuna SK
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Hendrik Põldoja
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
XXL-sõit
Tauno Põldoja
VK Velron
XXL-sõit
Margus Põllupüü
Tuvi Jalgrattakoondis
Põhisõit
Peeter Poopuu
REDBIKE TEAM II
XXL-sõit
Ken Post
GTONIC 1
XXL-sõit
Aivar Prants
Põhisõit
Annabrit Prants
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Hanno Priks
Korpus Racing
Põhisõit
Keijo Priks
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Sander Pritsik
Rakvere Baseilo- Husqvarna team
Põhisõit
Markus Prokuda
Sportland Team
Põhisõit
Jaanus Pruuli
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Paul Pruuli
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Mari Puhang
Põhisõit
Sille Puhu
HWX
XXL-sõit
Viljar Puik
XXL-sõit
Greete Pulst
Poolmaraton
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
XXL-sõit
Raimo Punning
XXL-sõit
Jaak Puuraid
Põhisõit
Algo Puusepp
Hansab MTB
Põhisõit
Brigitta Puusta
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Beatrice Püvi
REDBIKE NAISED
Poolmaraton
Patrick Püvi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Margus Rääk
Tervisenapsu klubi
Poolmaraton
Risto Raaper
Põhisõit
Ermo Rae
Porter Racing
XXL-sõit
Priit Rahnel
PriiPuit OÜ
Põhisõit
Madis Rahu
OÜ Arthron
Põhisõit
Risto Raid
ASTRO BALTICS
Asrto Baltics OÜ
XXL-sõit
Aigar Raja
FREESPORT
XXL-sõit
Janno Rajasalu
Põhisõit
Oliver Rand
Poolmaraton
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Jarmo Randmaa
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Rando Randmaa
Poolmaraton
Rivo Randmäe
Põhisõit
Riho Räni
Põhisõit
Maribel Rannala
Poolmaraton
Ardo Rannu
24/7 fitness
Warren Teed OÜ
Põhisõit
Kalle Rassadkin
SPORDIKLUBI IKS 1
XXL-sõit
Kristjan Rätsep
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Raul Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Karateklubi Tengu
Põhisõit
Kristjan Raudsepp
EstEmploy OÜ
Põhisõit
Meelis Rebane
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
XXL-sõit
Rait Rebane
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Karel Gustav Rei
CFC
Poolmaraton
Rivo Reila
Põhisõit
Kuldar Reiljan
velo clubbers
XXL-sõit
Alar Reiska
Haanja RK
Cristella VT OÜ
XXL-sõit
Egon Rembla
Sportlove
XXL-sõit
Alari Remmelg
SCHENKER 1
Põhisõit
Janek Resev
SPORDIPARTNER-REHVID24
XXL-sõit
Hardi Riis
Põhisõit
Andres Riismann
Põhisõit
Tarmo Rindla
Norma Orienteerumisklubi MTÜ
AS Norma
Põhisõit
Sten Markus Ringi
KJK
Poolmaraton
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM II
XXL-sõit
Rihard Rohtla
Valio Eesti AS
XXL-sõit
Indrek Roio
SCHENKER 1
Põhisõit
Siim Sander Rooba
Tuvi Jalgrattakoondis
Põhisõit
Märt Rooden
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
XXL-sõit
Martti Roomet
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Kristjan Roosild
Wise
XXL-sõit
Reiko Rosenthal
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
XXL-sõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Oskar-Martin Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Tarmo Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Vello Ründva
Poolmaraton
Dmitri Rusovitš
REDBIKE TEAM I
XXL-sõit
Meelis Rüütli
Poolmaraton
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Sander Saar
VELOPLUS
Põhisõit
Sandra Saar
Lastesõit - N10/M10
Tõnis Saar
Spordiklubi Rakke
Põhisõit
Liivar Saaremäe
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
XXL-sõit
Leho Saaremägi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Janek Saareoks
SCHENKER 1
Põhisõit
Peeter Saarep
Fixus VIP
Poolmaraton
Silver Saarva
XXL-sõit
Priit Saksniit
ONNINEN
Põhisõit
Alar Sala
XXL-sõit
Tarmo Saliste
Meriflex
Põhisõit
Rene Salk
Põhisõit
Guido Salumäe
RedBike
XXL-sõit
Seidy Salundi
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Ardi Salus
Põhisõit
Siim-Tanel Sammelselg
Suusabaas
Poolmaraton
Jüri Sankman
Põhisõit
Joosep Sankmann
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Leili Särg
Poolmaraton
Egon Sarv
Poolmaraton
Samuel Kristen Sarv
Poolmaraton
Evar Saul
GTONIC 1
Põhisõit
Kaarel Schmidt
SPORDIKLUBI IKS 2
XXL-sõit
Danel Schvalbe
Põhisõit
Raul Seegel
HANSAB
Põhisõit
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Poolmaraton
Veiko Semjonov
Põhisõit
Tiiu Sepp
Poolmaraton
Joanna Maria Seppo
Poolmaraton
Viktor Shemarin
AKKE
Põhisõit
Jaan Sibul
21CC Triatloniklubi
XXL-sõit
Vladimir Sidorov
Põhisõit
Janar Siiman
Poolmaraton
Reijo Sikk
Põhisõit
Aidi Sildaru
lebo racing
Poolmaraton
Andrus Sildaru
Poolmaraton
Henry Sildaru
Poolmaraton
Kalev Sildaru
lebo racing
XXL-sõit
Madis Sildaru
Poolmaraton
Tõnis Sildaru
Poolmaraton
Martin Sildre
XXL-sõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
XXL-sõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Dener Silm
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Doris Silm
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Maario Silm
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Sten Silm
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Margus Sirvel
RR Siplased / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Ivar Siska
RedBike
Põhisõit
Otto Škepast
Poolmaraton
Peeter Škepast
Poolmaraton
Kristjan Soidla
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Poolmaraton
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Sten Erik Soiver
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Kiljan Soome
Põhisõit
Raul Soome
Ruusmäe Jahiselts
Põhisõit
Janor Soop
KSV
Põhisõit
Inge Soopalu
Põhisõit
Indrek Sootla
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Dmitri Sõptšenko
REDBIKE TEAM I
XXL-sõit
Valmer Stalkov
Baltic Agro / Machinery
Põhisõit
Kevin Star
Sportland Team
Põhisõit
Greete Steinburg
Spordiklubi Rakke Naiskond
XXL-sõit
Aleksandr Stepušin
Päästeamet
Põhisõit
Martin Stserbakov
Põhisõit
Erkki Stüf
FIXUS
XXL-sõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Steven Sumberg
Porter Racing
Poolmaraton
Endel Susi
voore mets
Poolmaraton
Jaan Susi
Põhisõit
Tauno Suurkivi
Põhisõit
Rein Taaramäe
Intermarche Wanty Gobert
XXL-sõit
Trevon Tagam
Lastesõit - N10/M10
Raul Talumaa
CCRM3
XXL-sõit
Bruno Tamm
CCRM2
Põhisõit
Peeter Tamm
Põhisõit
Vaido Tamm
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Raido Tamme
Jõhvi Motoklubi
Poolmaraton
Egert Tammeleht
Porter Racing
Poolmaraton
Katrin Tammeleht
Poolmaraton
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Riko Tammepuu
CFC
Põhisõit
Marko Tammiksaar
Poolmaraton
Laur Tammin
Porter Racing
Põhisõit
Theron Tammin
Lastesõit - N10/M10
Marko Tammist
XXL-sõit
Tanel Tammjärv
PouchEurope
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Oskar Taniel
Poolmaraton
Diimar Tarajev
HAASLAVA MTB CHILL
XXL-sõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
XXL-sõit
Raul Taul
Põhisõit
Anette Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Christine Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Feeliks Teder
HAASLAVA MTB VUNK
XXL-sõit
Hardi Teder
HAASLAVA MTB VUNK
XXL-sõit
Piret Teder
HAASLAVA MTB CHILL
Põhisõit
Roobert Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Sander Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Anti Teearu
MTS Cycling Team
Poolmaraton
Hans Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
XXL-sõit
Karl Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
XXL-sõit
Paul Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
XXL-sõit
Tiina Teearu
Põhisõit
Margus Tenslind
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Aron Edward Tenson
CFC Spordiklubi
Poolmaraton
Tavo Tenson
ONNINEN
XXL-sõit
Tanel Tepaskent
Sparta Spordiklubi
Põhisõit
Raivo Terve
Omniva
XXL-sõit
Deivis Tihovski
XXL-sõit
Mati Tiido
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Simon Tiitson
Pärnu Kalev Spordikool
Poolmaraton
Rauno Tikko
KSV
Põhisõit
Herman Tilba
Põhisõit
Richard Tipner
Poolmaraton
Peeter Tirman
Narva Eesti Selts
Poolmaraton
Raido Tonts
HAASLAVA MTB VUNK
XXL-sõit
Heikki Tõnumaa
SAQ SC
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / LATER GR
XXL-sõit
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Reimo Treier
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Janete Trestip
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Evgeni Trofimov
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Tõnis Trummal
Põhisõit
Alan Truus
Poolmaraton
Rasmus Alan Truus
Poolmaraton
Joel Truusa
Põhisõit
Kermo Tsäro
ONNINEN 2
Põhisõit
Danek Tšuškin
Freesport
Põhisõit
Meribel Tuisk
SK Serviti
Poolmaraton
Priit Tuisk
TEAM ANTSLA
XXL-sõit
Martin Tunder
XXL-sõit
Tarmo Tunder
Stokker
XXL-sõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Dane Türk
Poolmaraton
Lara Türk
Poolmaraton
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI
XXL-sõit
Indrek Turu
Poolmaraton
Herki Tuttelberg
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Reeda Tuula-Fjodorov
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Kaisi Udumäe
GTONIC 2
GTonic
Põhisõit
Patrik Ugur
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Janelle Uibokand
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
XXL-sõit
Sören Undla
Poolmaraton
Timo Undla
ONNINEN 2
XXL-sõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Johannes Ütsik
Põhisõit
Kaarel Uude
BMF SPORDIKLUBI
Poolmaraton
Tanel Uudeberg
OTEPÄÄ VÄNDAD
XXL-sõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Ivar Vaab
Rattabaas
Põhisõit
Meelis Vaarma
Põhisõit
Eero Vabamägi
Postimees
Põhisõit
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM III
XXL-sõit
Jaanus Vagel
Poolmaraton
Kristen Vagel
Poolmaraton
Vallo Vahesaar
XXL-sõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM I
XXL-sõit
Johanna Vahtla
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Sigrid Vahtra
Poolmaraton
Josten Vaidem
FIXUS
XXL-sõit
Kristofer Vaik
Poolmaraton
Peeter Vaik
XXL-sõit
Gregor Vain
Porter Racing
Põhisõit
Risto Valdmaa
Valula
Põhisõit
Marek Valdner
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Raini Valgma
SAQ SC 1
XXL-sõit
Taavi Valgmäe
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Gunnar Valgur
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Põhisõit
Reigo Väli
Meriton Spordiklubi
Põhisõit
Annes Välk
Suusahullud
Põhisõit
Martti Välk
VILJANDI RATTAKLUBI
XXL-sõit
Kenneth Vallik
Põhisõit
Kristjan Vällik
Põhisõit
Maarika Vällik
Põhisõit
Kai Valt
Poolmaraton
Raul Valtner
Põhisõit
Vahur Valvas
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
XXL-sõit
Alo Vare
XXL-sõit
Tauno Vare
Põhisõit
Ahti Vares
ONNINEN 2
XXL-sõit
Joan Markus Varik
HANSAB
XXL-sõit
Meelis Varik
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Vahur Värk
Poolmaraton
Tanel Vassiljev
Nobel Digital
Põhisõit
Dmitri Vavilov
ZRT
Põhisõit
Ego Veevel
Põhisõit
Toomas Veidemann
impuls spordiklubi
Põhisõit
Siim Veiler
XXL-sõit
Henri Ventmann
Poolmaraton
Karl-Oskar Ventmann
Poolmaraton
Laura-Liis Ventmann
Poolmaraton
Arnold Verev
Põhisõit
Teet Verev
HÕBELÕNG
Põhisõit
Tiit Verev
HÕBELÕNG
Põhisõit
Raul Vesinurm
Poolmaraton
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Oliver Viigand
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Leho Viinalass
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Ott Viirmann
HANSAB
Põhisõit
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Toomas Vilpart
Põhisõit
Ivar Vilson
SPORDIKLUBI IKS 1
XXL-sõit
Andris Viltsin
SPORDIKLUBI IKS 2
XXL-sõit
Veiko Vilu
SPORDIKLUBI RAKKE
Põhisõit
Andero Virkebau
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Andrus Volk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Liina Volmerson
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Andrus Vonk
Liviko
Põhisõit
Epp Voolma
SAQ SC
Poolmaraton
Argo Vooremaa
A&T Sport
XXL-sõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Maarja Vuin
VELOPLUS 2
Põhisõit
Brigit Vulla
Lastesõit - sündinud 2016 ja hiljem
Elar Vulla
Keskkonnaamet
Põhisõit
Sofia Yatsunyk
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Kristo Zacek
Põhisõit
Maksim Zahharov
Thule
Põhisõit
Ivar Zeisig
SPORDIKLUBI IKS 1
XXL-sõit
Sergei Želtov
XXL-sõit
Juri Zobnitsev
Põhisõit
Ivars Zvirbulis
Põhisõit
Radovan Zvoncek
Põhisõit

...