Et En
Open competition menu
General info Juhend Registered Start lists Results Comments (9)

Toetajad

OÜ Paikre
Kriipsujuku mängutuba
AS Pajo
Tippgeo
Freesport
Eesti Pagar
Paikuse Vallavalitsus
Sindi Linnavalitsus
Qualitex
Sindi Sõprade Selts
Pärnu Vesi
2 Silla Klubi
Püha Loomaaed
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Hea Maitse Meeskond
Sindi Tuletõrje Selts
Pärnu Sõudekeskus KALEV

Start lists

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.05.2022 23:42.

Poolmaraton stardinimekiri

Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2000 Sander Sauväli 2000 male P Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
2001 Kevin Viikoja 1999 male P Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi Kalju
2002 Tiit Aul 1980 male M Eesti, Harju maakond
Kodusahver
2003 Toomas Aul 1976 male M Eesti, Harju maakond
Kodusahver
2004 Merje Luik 1968 female N40 Eesti, Pärnu maakond
A2K
2005 Remo Pender 1984 male M Eesti, Harju maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
2006 Piret Suitso 1946 female N60 Eesti, Pärnu maakond
A2K SK
2007 Karin Lehtmäe 1986 female N Eesti, Pärnu maakond
2008 Aino Väin 1964 female N50 Eesti, Pärnu maakond
2009 Laura Tormet 2002 female T Eesti, Harju maakond
Porter Racing
2010 Maile Nittim 1987 female N Eesti, Pärnu maakond
2011 Lauri Vare 1982 male M Eesti, Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim
2012 Triin Veske 1986 female N Eesti, Pärnu maakond
SK Kalju Rattatiim
2013 Maris Mets 1987 female N Eesti, Pärnu maakond
2014 Mari Saat 1989 female N Eesti, Pärnu maakond
2015 Siim Iimre 1987 male M Eesti, Pärnu maakond
2016 Mikko Äijö 1967 male M40 Soome, Satakunta
2017 Kady Rajala-Pihl 1976 female N Eesti, Harju maakond
2018 Sander Stimmer 2002 male P Eesti, Pärnu maakond
2019 Virgo Mitt 2005 male P Eesti, Pärnu maakond
RAVE
2020 Jan Loos 2000 male P Eesti, Pärnu maakond
RAVE
2021 Brigita Jõekäär 2003 female T Eesti, Pärnu maakond
RAVE
2022 Ken Post 2003 male P Eesti, Pärnu maakond
RAVE
2023 Eva-Christiine Pajo 1998 female T Eesti, Pärnu maakond
RAVE
2024 Juss Ojala 2001 male P Eesti, Pärnu maakond
2025 Marthen Tasalain 2000 male P Eesti, Pärnu maakond
2026 Alvar Alamaa 1982 male M Eesti, Harju maakond
2027 Andres Kutser 1964 male M50 Eesti, Pärnu maakond
2028 Raivo Kimmel 1958 male M50 Eesti, Pärnu maakond

...