Et En
Open competition menu
General info Juhend Registered Start lists Results Comments (9)

Toetajad

OÜ Paikre
Kriipsujuku mängutuba
AS Pajo
Tippgeo
Freesport
Eesti Pagar
Paikuse Vallavalitsus
Sindi Linnavalitsus
Qualitex
Sindi Sõprade Selts
Pärnu Vesi
2 Silla Klubi
Püha Loomaaed
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Hea Maitse Meeskond
Sindi Tuletõrje Selts
Pärnu Sõudekeskus KALEV

Start lists

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 29.06.2022 23:42.

Maraton stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Janno Aksin 1979 male M Eesti, Pärnu maakond
2 Siim Talts 1986 male M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
SK KALJU
3 Janek Viikoja 1979 male M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi Kalju
4 Marek Viikoja 1976 male M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi Kalju
5 Harry Järmut 1973 male M40 Eesti, Pärnu maakond
6 Gert Aola 1984 male M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
SK Kalju
7 Taavet Reimers 1981 male M Eesti, Harju maakond
8 Rivo Pajur 1976 male M Eesti, Harju maakond
Opel Thule ProTeam
9 Jako Leidorp 1978 male M Eesti, Harju maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
10 Vello Reinik 1968 male M40 Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
11 Allan Jõgi 1981 male M Eesti, Pärnu maakond
12 Toivo Kalpus 1944 male M70 Eesti, Pärnu maakond
13 Enn Kuusk 1946 male M60 Eesti, Pärnu maakond
14 Andres Martson 1968 male M40 Eesti, Pärnu maakond
15 Erki Kukk 1974 male M40 Eesti, Pärnu maakond
12:00:00 16 Marti Lung 1983 male M Eesti, Harju maakond
Porter Racing
17 Mark Skirta 1985 male M Eesti, Harju maakond
Viljandi rattaklubi
18 Tanel Käär 1983 male M Eesti, Tartu maakond
19 Andres Kase 1974 male M40 Eesti, Pärnu maakond
20 Sven-Erik Nõmtak 1968 male M40 Eesti, Pärnu maakond
21 Tuuli Mizer 1973 female N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Raudtee Spordiklubi
22 Mihkel Laine 1989 male M Eesti, Pärnu maakond
CC Rota Mobilis
23 Meelis Milistver 1975 male M40 Eesti, Pärnu maakond
Vennad-Dahl
24 Tarmo Neemela 1968 male M40 Eesti, Harju maakond
25 Priit Põder 1963 male M50 Eesti, Pärnu maakond
26 Tauno Põldoja 1968 male M40 Eesti, Harju maakond
vk Velron
12:00:00 27 Kristo Rossman 1979 male M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
28 Siim Saksing 1983 male M Eesti, Tartu maakond
29 Taavi Päll 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
30 Raini Valgma 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
31 Marco Haas 1969 male M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
32 Ailen Mälgi 1983 female N Eesti, Tartu maakond
Peloton
33 Raiko Kimmel 1984 male M Eesti, Pärnu maakond
SK Kalju Rattatiim
34 Kati Helmja 1980 female N Eesti, Harju maakond
suusahullud
35 Alari Kannel 1966 male M40 Eesti, Harju maakond
A&T Sport team
36 Raul Seegel 1989 male M Eesti, Pärnu maakond
12:00:00 37 Henry Pihl 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
12:00:00 38 Ivo Viljus 1963 male M50 Eesti, Pärnu maakond
39 Toomas Lepik 1979 male M Eesti, Tartu maakond
40 Marko Sigus 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
12:00:00 41 Aigar Raja 1979 male M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
12:00:00 42 Väino Kaur 1967 male M40 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
43 Villu Lüüsalu 1970 male M40 Eesti, Pärnu maakond
44 Mariann Sulg 1987 female N Eesti, Rapla maakond
OK Orvand
45 Robert Kimmel 1971 male M40 Eesti, Harju maakond
46 Kalle Kask 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
47 Valdek Venno 1969 male M40 Eesti, Harju maakond
48 Peeter Tasane 1962 male M50 Eesti, Pärnu maakond
SK Sindi Kalju
49 Aivar Villemson 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
50 Jaanus Grigorovits 1975 male M40 Eesti, Põlva maakond
51 Reino Kleband 1983 male M Eesti, Pärnu maakond
52 Janno Järvsoo 1974 male M40 Eesti, Viljandi maakond
SK KALJU RATTATIIM
53 Kaupo Kuhlap 1966 male M40 Eesti, Viljandi maakond
Cosmos
54 Janis Männiste 1968 male M40 Eesti, Pärnu maakond
55 Margus Pilv 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
12:00:00 56 Kaspar Toots 1974 male M40 Eesti, Pärnu maakond
57 Kardo Grünthal 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
58 Valdur Õun 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
59 Margus Sirvel 1977 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
60 Kuldar Reiljan 1963 male M50 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
61 Kalev Sildaru 1959 male M50 Eesti, Harju maakond
lebo racing
62 Madis Sildvee 1978 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
63 Märt Küüt 1978 male M Eesti, Harju maakond
spordipartner
64 Sandra Serva 1993 female N Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
65 Piret Põldsaar 1976 female N Eesti, Harju maakond
suusahullud
66 Erik Aibast 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
67 Jürgen Lilleste 1997 male M Eesti, Pärnu maakond
68 Ott Kallas 1968 male M40 Eesti, Harju maakond
vk Velron
69 Kalle Takel 1993 male M Eesti, Harju maakond
Jõelähtme Singel
70 Iiris Õunmaa 1997 female N Eesti, Harju maakond
71 Kristo Sepp 1983 male M Eesti, Harju maakond
12:00:00 72 Raivo Sala 1970 male M40 Eesti, Pärnu maakond
12:00:00 73 Jaanus Aus 1974 male M40 Eesti, Pärnu maakond
12:00:00 74 Marek Kotšin 1972 male M40 Eesti, Pärnu maakond
12:00:00 75 Leho Kuusik 1970 male M40 Eesti, Pärnu maakond

...