Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 21.10.2021 11:01.

Põhijooks - 10,4 km (10.4 km) stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
3 Kaur Kivistik 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Tartu SS Kalev
4 Keio Kits 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Team Vitalite
5 Deniss Šalkauskas 1998 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
TÜ ASK
6 Sandor Järvsoo 2006 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
7 Josten Vaidem 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Fixus
8 Martti Himma 1986 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Team On Running
9 Dmitri Aristov 1993 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
treeningpartner/sportland
Seart production oü
10 Morten Saetha 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Swix
11 Kevin Ervald 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
12 Tanel Lang 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
13 Kristjan Vares 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Vak Staier
14 Indrek Hubel 1986 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Seiklushunt
15 Alar Kaar 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
16 Andreas Vaher 2008 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
17 Kaupo Tammemäe 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
18 Andrus Vaher 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
19 Aaro Tiiksaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
BE GROUP
20 Johannes Tiirats 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
21 Siim Hansmann 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
22 Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
23 Jaan Kallak 1981 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
24 Liina Luik 1985 naine N35 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
25 Ago Veilberg 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Vike
Pääste
26 Rainis Uussalu 1986 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
27 Tarmo Maiste 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
28 Urmet Arusoo 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
29 Markus Ritval 2007 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
30 Einar Kaigas 1976 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
31 Enno Rohelpuu 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
32 Kermo Randmäe 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
33 Andi Linn 1970 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Linna Tantsustuudio UÜ
34 Ingrid Riipus 1980 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
35 Andres Kasemets 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
36 Alekszej Morgunov 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
37 Sille Puhu 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
38 Raido Mägi 2003 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
39 Are Tints 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Team Elamuspank
40 Tarmo Pilving 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maaülikool
41 Marek Märtson 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Team Kaigas
42 Indrek Peterkopf 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
RKIK
43 Jaanus Ruut 1981 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
AS Nett
44 Greete-Liisa Toom 2001 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
45 Janar Pähn 1976 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
46 Tiit Rosenberg 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Tactical Foodpack
47 Anette Peltser 2003 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
48 Kaido Kivipõld 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
49 Raivo Raudsepp 1964 mees M55 Eesti, Järva maakond
50 Janek Vanamets 1971 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
51 Viktor Tjuška 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
PPA
52 Ahto Pärt 1962 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
53 Tõnis Toom 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
54 Reinis Feldmanis 2004 mees M18 Läti, Valkas novads
55 Kaisa Raja 1995 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
56 Jarmo Randmäe 2002 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
57 Kaspar Mihailov 1986 mees M35 Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
58 Heiki Randmäe 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Õerutajad
59 Sander Kuusk 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
60 Valeri Kääpa 1958 mees M60 Eesti, Lääne maakond
61 Andres Aas 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Flexoil
62 Margus Jänes 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
kerised.ee
63 Tarmo Pintson 1966 mees M55 Eesti, Harju maakond
OÜ Sinka
64 Aivar Kiisler 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
65 Inga Kree 1985 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS/Jooksupartner
66 Morten Siht 2004 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
67 Jürgen Aas 2005 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Gümnaasium
68 Igor Zahharov 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
69 Aare Villem 1962 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
70 Rain Vellerind 1965 mees M55 Eesti, Harju maakond
Estonian Ultrarunners Team
Gustav Adolfi Gümnaasium
71 Alar Ritval 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
72 Roland Mäe 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
ViaVelo Inseneribüroo OÜ
73 Andris Dainis 1949 mees M70 Läti, Valka
5A-Valka/LV
74 Märt Tomp 1961 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
75 Jüri Siht 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
VAK_Staier
76 Mart Kelk 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Team Stihl
77 Kristjan Niinemaa 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
78 Vincent Dautancourt 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
79 Julia Rakitina 1980 naine N40 Eesti, Tartu maakond
80 Margus Ibis 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Kile talu
81 Joosep Naruskberg 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
82 Kaire Roosalk 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
83 Ants Kuusik 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
Vak Staier
84 Andrei Maksimov 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
85 Aire Kobak 1993 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS
86 Hannes Must 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Nordecon AS
87 Olev Mitt 1961 mees M60 Eesti, Rapla maakond
88 Sune-Lii Järvsoo 2005 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
89 Neeme Univer 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
90 Tõnu Tammemäe 1975 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
91 Steve Võsu 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
92 Ingrit Ernits 1965 naine N55 Eesti, Jõgeva maakond
SK Jooksupartner
93 Viljo Prantsus 1971 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
94 Bruno Pugal 2002 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
95 Jaak Vaiknemets 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
96 Siim Rein 1986 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
97 Johannes Ütsik 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
98 Toomas Ronk 1971 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
99 Pärt Talimaa 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
100 Priit Pärg 1964 mees M55 Eesti, Harju maakond
101 Reet Luhaäär 1953 naine N65 Eesti, Harju maakond
102 Kaupo Karja 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
103 Helen Akenpärg 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
104 Iti Marii Varik 2002 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik
105 Kristi Siibak 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Sparta
106 Lilian Estorn 1955 naine N65 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
107 Viivi Kääpa 1962 naine N55 Eesti, Lääne maakond
108 Rene Varul 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
109 Kristel Kivi 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
110 Mati Kallas 1961 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
111 Hanno Priks 1963 mees M55 Eesti, Valga maakond
VAK Staier
112 Kaarel Toss 1952 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
113 Kaire Kallak 1971 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
114 Riina Mardla 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
115 Eelika Ilusk 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS
116 Janno Hollo 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
117 Ainars Mazurs 1968 mees M50 Läti, Valka
5A-Valka/LV
118 Marek Atonen 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
RTK
119 Merle Siibak 1981 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Sparta
120 Riido Villup 1981 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
121 Meelis Muts 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
122 Riido Mägi 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
123 Liina Tõnts 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
124 Mario Atonen 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
Tegija
125 Kaspar Riis 1981 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
126 Kermo Themas 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
127 Aigars Feldmanis 1966 mees M55 Läti, Valkas novads
128 Tarmo Sova 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS
129 Enn Sihver 1959 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
130 Rety Estorn 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
131 Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
132 Katrin Peterkopf 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
133 Toomas Ojakäär 1974 mees M45 Eesti, Tartu maakond
134 Krister Kallas 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
135 Mart Weber 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
136 Rein Kane 1945 mees M75 Eesti, Harju maakond
Loksa RSK
137 Mart Vingissar 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
138 Meelis Atonen 1966 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
Tavid AS
139 Krete Koovit 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
140 Indrek Karja 2007 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
141 Peet Paal 1953 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
142 Kaia Mutso 1968 naine N50 Eesti, Tartu maakond
143 Juhan Änilane 1951 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
144 Sander Teder 2000 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
145 Eve Jaeski 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
146 Kätlin Jakk 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
147 Esmeralda Lille 1951 naine N70 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner Tartu KEVEK
148 Paul Kolla 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
149 Kätlin Atonen 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
150 Joosep Reinula 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
151 Herki Laanmets 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
152 Helina Härginen 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
153 Ragnar Kiveste 1979 mees M40 Eesti, Järva maakond
154 Ülar Igandi 1962 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
155 Karin Koorits 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
156 Urmas Koorits 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
157 Laur Uusberg 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
158 Sirje Lang 1971 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
159 Kersti Roslender 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
ON
160 Marko Aug 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
Garaaz.eu
161 Anu Kiivikas 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS
162 Kätlin Ulk 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
12974925
163 Jaanus Laimets 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
164 Silja Põder 1974 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
165 Andres Viira 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
166 Oliver Õunap 1971 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
167 Liis Grete Atonen 2001 naine N21 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
Tartu Ülikool
168 Meelis Viisut 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
169 Maili Kahu 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
170 Minna Kelk 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
171 Urmas Telling 1963 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
172 Elmar Tuuksam 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
173 Janika Karus 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
174 Villu Veel 1971 mees M50 Eesti, Saare maakond
SJK Sarma / SK Maailmarändurid / ISAMAA
MTÜ Spordiklubi Maailmarändurid
175 Airi Raidma 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
176 Sirje Lott 1970 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
177 Marju Tiisler 1971 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Eesti Höövelliist OÜ
178 Eve Varik 1957 naine N60 Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik
179 Leili Teeväli 1946 naine N75+ Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
KEVEK
180 Urve Balõnski 1952 naine N65 Eesti, Viljandi maakond
181 Arvo Luus 1938 mees M80+ Eesti, Harju maakond
182 Urmas Pihlak 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
183 Peeter Balõnski 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
184 Aino Tuuling 1943 naine N75+ Eesti, Viljandi maakond
185 Oskar Apart 1941 mees M80+ Eesti, Harju maakond
186 Valdeko Alliksaar 1944 mees M75 Eesti, Viljandi maakond
187 Tõnu Pullerits 1947 mees M70 Eesti, Pärnu maakond
188 Enn Pärtma 1955 mees M65 Eesti, Harju maakond
189 Riho Kapp 1947 mees M70 Eesti, Järva maakond
EKRE Paide
190 Pille Lehtla 1976 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
191 Madis Lehismets 1975 mees M45 Eesti, Lääne maakond
192 Annela Järvet 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
193 Toomas Viira 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
194 Maria Mällas 1982 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
Adavere Uisuklubi
Orkla Eesti AS
195 Ahti Mikkor 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
196 Helle Perminov 1981 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
197 Siiri Leskov 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
198 Ahto Jaska 1965 mees M55 Eesti, Tartu maakond
199 Maret Viira 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
200 Brit Bärengrub 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
201 Mikk Mihkel Vaabel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
suppy.ee
202 Helen Gull 1976 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS
203 Teesi Tuul 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
ES Põhjakotkas
204 Ats Kask 1985 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
205 Lauri Sarikas 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
206 Margus Hubel 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
207 Neeme Mutso 1962 mees M55 Eesti, Tartu maakond
208 Kätlin Kase 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
209 Harli Koppelmann 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
210 Tarvo Hendrikson 1966 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
211 Signe Holm 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
212 Romet Tooding 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
213 Lembit Männasoo 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
214 Gaily Männik 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
215 Merit Varblane 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
216 Anto Laarmaa 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
217 Jüri Soovik 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
218 Pille Visser 1981 naine N40 Eesti, Rapla maakond
219 Evelin Kose 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
220 Piret Pihlak 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
221 Birgit Ashour 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond
222 Krista Kasemaa 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
MyFit
VJK
223 Tarmo Tasuja 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
224 Caspar Tubarik 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
225 Keiu Liivak 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
226 Natalja Kravtsova 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
227 Maarja Lee 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
228 Andres Soosaar 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
229 Helina Ottson 1977 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
230 Maire Vares 1974 naine N45 Eesti, Valga maakond
231 Kätlin Stamm 1992 naine N21 Eesti, Põlva maakond
232 Meelis Lill 1970 mees M50 Eesti, Valga maakond
SK Nuustaku
233 Riho Jürisoo 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Paragon Sleep AS
234 Paul Jürgens 2003 mees M18 Eesti, Tartu maakond
235 Siim Avi 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Piirissaare Kultuuriselts
OÜ Contractum
236 Veljo Järvelaht 1975 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
237 Joel Kuhlmann 1951 mees M70 Eesti, Võru maakond
238 Anne Püss 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
239 Stevo Väli 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
240 Ardo Tammoja 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
241 Pille-Triin Borgmann 1996 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Saunaguru OÜ
242 Rene Nukki 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
243 Alo Viirmaa 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
244 Ülle Vahtramäe 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
245 Karin Koppel 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
246 Rivo Rebane 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
247 Kert Privits 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
NORDWOOD
248 Elizaveta Parmenenkova 1974 naine N45 Eesti, Valga maakond
249 Annika Toop 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
250 Ljubov Žitskaja 1974 naine N45 Eesti, Valga maakond
251 Helen Rätsep 1994 naine N21 Eesti, Harju maakond
252 Teele Rätsep 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
253 Hugo Aasmäe 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
254 Vahur Luik 1986 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Sk Saarde
255 Sten Kase 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
256 Carmen Markus 2007 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
257 Daniel Lahtvee 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
258 Kaimo Maiste 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
259 Lauri Pihlak 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
260 Ann-Triksden Süld 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond
261 Aapo Tiiksaar 2004 mees M18 Eesti, Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
262 Mari-Liis Länik 1997 naine N21 Eesti, Põlva maakond
1.jalaväebrigaad
263 Anett Pärismaa 1999 naine N21 Eesti, Harju maakond
264 Ando Leppiman 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
MKM jooksuklubi
265 Raido Raspel 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Treeningpartnes Sportland jooksutiim
266 Viivika Liivaste 1977 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
267 Sille Kaljurand 1983 naine N35 Eesti, Lääne-Viru maakond
268 Koen Dossche 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
269 Gert-Marti Õunap 2006 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
270 Geidi Lovise Lee 2000 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
271 Robin Vahi 1999 mees M21 Eesti, Tartu maakond
272 Mihkel Heinmaa 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Tallinna SS Kalev
273 Erki Jaanson 1966 mees M55 Eesti, Harju maakond
Kadrioru Tenniseklubi
274 Bruno Kaarel Jaanson 2007 mees M14 Eesti, Harju maakond
Kadrioru Tennisekool
275 Urmas Ärm 1966 mees M55 Eesti, Järva maakond
276 Reeli Reinaus 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
277 Gelli Õunap 2010 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
278 Ardo Pank 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
279 Kadri Sipria 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
280 Gerda Sipria 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
281 Heret Priimägi 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
282 Madis Jaska 1965 mees M55 Eesti, Tartu maakond
283 Ramona Zarina 1998 naine N21 Läti, MADONAS NOVADS
284 Merit Naruskberg 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
285 Rain Raun 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
ABC Motors AS
286 Jürgen Rand 2009 mees M14 Eesti, Harju maakond
287 Aigar Kõuhkna 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
288 Kaido Jürmann 1985 mees M35 Eesti, Harju maakond
289 Mari-Liis Rahumets 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
Viimsi Kool
290 Tuuli Vaher 1998 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
Treeningpartner
291 Marko Kallaspoolik 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
292 Raimonds Jansons 1971 mees M50 Läti, Latvia
Embassy of Latvia in Estonia
293 Andrus Kukk 1970 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
294 Angela Kukk 1981 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
295 Erik Marten Zernant 2009 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Ilves OK
296 Mariann Zernant 2007 naine N14 Eesti, Tartu maakond
Tartu Slalom
297 Pauliine Konsa 1999 naine N21 Eesti, Tartu maakond
298 Enno Torim 1970 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
299 Madis Vitsut 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Aerutamisklubi
suppy.ee
300 Inga Selmet 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
301 Raivo Nõmm 1976 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
302 Gaabriel Tavits 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
303 Alar Ridamäe 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
304 Andres Oras 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
305 Kitty Kubo 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
306 Triinu Kannel 1976 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
307 Mairo Kirss 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS
308 Tauri Toomeoks 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
309 Priit Hiob 1976 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Team Kaigas
310 Janeli Alliksaar 2002 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
311 Aleksandrs Sergejevs 1959 mees M60 Läti, Vidzemes
312 Nadezda Sergejeva 1960 naine N60 Läti, Vidzemes
313 Kaspar Taimsoo 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
314 Meelis Keldrema 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
315 Elis Kaurson 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
316 Andrus Peterkop 1977 mees M40 Eesti, Järva maakond
Puusepp oü.
317 Jaanus Piilmann 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
318 Andrei Veršinin 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
I Love Super Sport Tallinn
Radius Machining OÜ
319 Helen Lepalo 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
320 Tiiu Jüriado 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
321 Ruth Trääder 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
322 Riin Roosalu 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond

...