Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 21.10.2021 11:00.
Kokku: 423
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km): 345
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km): 38
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km): 40
mees: 255
naine: 168
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Andres Aas
Flexoil
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jürgen Aas
Viljandi Gümnaasium
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hugo Aasmäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helen Akenpärg
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Berit Alliksaar
SAKALA SUUSAKLUBI
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Janeli Alliksaar
Sakala Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valdeko Alliksaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Juhan Änilane
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tonis Anton
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oskar Apart
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Dmitri Aristov
treeningpartner/sportland
Seart production oü
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urmas Ärm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urmet Arusoo
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Birgit Ashour
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anna Mia Atonen
Audentese SK
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kätlin Atonen
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liis Grete Atonen
TÜ ASK
Tartu Ülikool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Atonen
VAK Staier
RTK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mario Atonen
Tegija
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Atonen
VAK Staier
Tavid AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Aug
Garaaz.eu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siim Avi
MTÜ Piirissaare Kultuuriselts
OÜ Contractum
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peeter Balõnski
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urve Balõnski
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Brit Bärengrub
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pille-Triin Borgmann
Saunaguru OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andris Dainis
5A-Valka/LV
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vincent Dautancourt
Tartu Ülikool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Koen Dossche
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heddi Erikson-Kiveste
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ingrit Ernits
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kevin Ervald
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lilian Estorn
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rety Estorn
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aigars Feldmanis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reinis Feldmanis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helen Gull
Paragon Sleep AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valmar Haava
Kärstna Vili OÜ
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Triinu Hajanen
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Greg Hallop
Viljandi rattaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Christopher Ferdinand Hansberg
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Reemo Hansberg
Sillaku Siplejad
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Siim Hansmann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helina Härginen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Els Heile
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Heile
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ott-Jaanus Heile
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raili Hein
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mihkel Heinmaa
Tallinna SS Kalev
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Heinsoo
CYCLON
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarvo Hendrikson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Martti Himma
Team On Running
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Priit Hiob
Team Kaigas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janno Hollo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Signe Holm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Indrek Hubel
Seiklushunt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Hubel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kyllikki Hütti
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Margus Ibis
Kile talu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ülar Igandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eelika Ilusk
Paragon Sleep AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Bruno Kaarel Jaanson
Kadrioru Tennisekool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Erki Jaanson
Kadrioru Tenniseklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eve Jaeski
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Grete Jaeski
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kätlin Jakk
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Margus Jänes
kerised.ee
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raimonds Jansons
Embassy of Latvia in Estonia
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Veljo Järvelaht
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Annela Järvet
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sandor Järvsoo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sune-Lii Järvsoo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ahto Jaska
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Jaska
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marju Jürgens
RMP Keskused
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Paul Jürgens
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peep Jürgens
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tiiu Jüriado
Suusahullud
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riho Jürisoo
Paragon Sleep AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaido Jürmann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valeri Kääpa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viivi Kääpa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alar Kaar
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tanel Kadai
SK PRORUNNER
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaarel-Paulus Kaeramaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maili Kahu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Einar Kaigas
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mia Lii Kaigas
VAK Staier
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Aaron Kais
JP
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kalev Kajaste
Räpina sk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sille Kaljurand
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaan Kallak
Sakala Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaire Kallak
Suusahullud
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Krister Kallas
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mati Kallas
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marko Kallaspoolik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Kallip
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rein Kane
Loksa RSK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Triinu Kannel
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riho Kapp
EKRE Paide
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Airis Käppa
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Indrek Karja
Karmet Grupp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaupo Karja
Karmet Grupp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katrin Karolin
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Angeelika Karu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Janika Karus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kätlin Kase
SK Võhma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sten Kase
SK Võhma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Krista Kasemaa
MyFit
VJK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Kasemets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kelly Kasepuu
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Ats Kask
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Elis Kaurson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Carmen Kazantseva
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Meelis Keldrema
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mart Kelk
Team Stihl
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Minna Kelk
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aivar Kiisler
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anu Kiivikas
Paragon Sleep AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ain Kilk
Eesti Worldloppeti Klubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peeter Kirpu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Linda Kirsimäe
Paragon Sleep AS
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mairo Kirss
Riigi Kinnisvara AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Keio Kits
Team Vitalite
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ragnar Kiveste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristel Kivi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaido Kivipõld
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaur Kivistik
Tartu SS Kalev
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aire Kobak
Paragon Sleep AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Juko-Mart Kõlar
Juko-Mart Kõlar
TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Paul Kolla
TSK Joosu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mihkel Konsa
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Pauliine Konsa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karin Koorits
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urmas Koorits
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Krete Koovit
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karin Koppel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Harli Koppelmann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Evelin Kose
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peep Kotkas
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Aigar Kõuhkna
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marje Kraav
TÜK Naistekliinik
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Natalja Kravtsova
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Inga Kree
Paragon Sleep AS/Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kitty Kubo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Joel Kuhlmann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Kukk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Angela Kukk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anne Küttim-Rips
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anni Mae Kuum
Spordiklubi Lindon
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Ants Kuusik
Vak Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sander Kuusk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Herki Laanmets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aigi Laansoo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Inga Laansoo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Anto Laarmaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Nikolas Lahno
Atleetika
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Daniel Lahtvee
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Laimets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirje Lang
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tanel Lang
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mari-Liis Länik
1.jalaväebrigaad
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liis Laur
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Geidi Lovise Lee
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maarja Lee
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Lehismets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pille Lehtla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maive Leif
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ellen Lembra
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helen Lepalo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ando Leppiman
MKM jooksuklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siiri Leskov
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Keiu Liivak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viivika Liivaste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Lill
SK Nuustaku
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Esmeralda Lille
SK ProRunner Tartu KEVEK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andi Linn
Linna Tantsustuudio UÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirje Lott
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reet Luhaäär
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liina Luik
TÜ ASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vahur Luik
Sk Saarde
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pille Lukk
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Arvo Luus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Roland Mäe
SK Jooksupartner
ViaVelo Inseneribüroo OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Moonika Mägi
Coop
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Raido Mägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rasmus Mägi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Riido Mägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aleksi Mähar
Laho talu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaimo Maiste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Maiste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrei Maksimov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ürjo Mälksoo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Maria Mällas
Adavere Uisuklubi
Orkla Eesti AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lembit Männasoo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gaily Männik
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riina Mardla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Carmen Markus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marek Märtson
Team Kaigas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maigo Matsalu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaan Mättas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ainars Mazurs
5A-Valka/LV
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaspar Mihailov
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristel Miilen
UKU Keskus
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Marten Miilen
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Ahti Mikkor
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Inger Mirka
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Olev Mitt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alekszej Morgunov
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ibrahim Mukunga
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaja Mulla
MTÛspordiselts
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hannes Must
Nordecon AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Muts
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaia Mutso
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Neeme Mutso
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Joosep Naruskberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merit Naruskberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristjan Niinemaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sergei Nikiforov
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Raivo Nõmm
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Luka Nöps
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Rene Nukki
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Ojakäär
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ülo Older
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Andres Oras
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Geidy Orumets
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Romet Õsso
Sakala Suusaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Helina Ottson
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gelli Õunap
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gert-Marti Õunap
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oliver Õunap
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Juhan Paabstel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peet Paal
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janar Pähn
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ardo Pank
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Priit Pärg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anett Pärismaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Elizaveta Parmenenkova
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ahto Pärt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Enn Pärtma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anette Peltser
Sakala Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helle Perminov
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Peterkop
Puusepp oü.
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Indrek Peterkopf
RKIK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Katrin Peterkopf
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lauri Pihlak
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piret Pihlak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urmas Pihlak
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Piilmann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ilona Piir
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ingrid Piir
Viljandi Rattaklubi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Pilving
Maaülikool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Pintson
OÜ Sinka
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Silja Põder
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viljo Prantsus
SK Võhma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heret Priimägi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hanno Priks
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kert Privits
NORDWOOD
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Bruno Pugal
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sille Puhu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Pukk
ON24 AS
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tõnu Pullerits
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piret Pulst
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Anne Püss
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mari-Liis Rahumets
Viimsi Kool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Airi Raidma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaisa Raja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Julia Rakitina
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jürgen Rand
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heiki Randmäe
Õerutajad
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jarmo Randmäe
JK Viljandi Tulevik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kermo Randmäe
Viljandi Sõudeklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ingrid Ranna
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raido Raspel
Treeningpartnes Sportland jooksutiim
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Helen Rätsep
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Teele Rätsep
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raivo Raudsepp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rain Raun
SK Prorunner
ABC Motors AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rivo Rebane
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siim Rein
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reeli Reinaus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Joosep Reinula
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alar Ridamäe
Treeningpartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ingrid Riipus
SK ProRunner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaspar Riis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnu Riivik
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Viive Riivik
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Sulev Rinken
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Alar Ritval
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Markus Ritval
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anni Rohelpuu
SK Võhma
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Enno Rohelpuu
SK Võhma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Ronk
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaire Roosalk
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riin Roosalu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiit Rosenberg
Tactical Foodpack
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kersti Roslender
ON
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaanika Rösler
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jaanus Ruut
AS Nett
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gert Saamann
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Morten Saetha
Swix
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Deniss Šalkauskas
TÜ ASK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Salusaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Arne Sammel
OK Lehola
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Yulia Samovarova
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Lauri Sarikas
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merve Šeffer
Viljandi Linnavalitsus
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mirell Šeffer
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Inga Selmet
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Veiko Semjonov
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Nadezda Sergejeva
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aleksandrs Sergejevs
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jüri Siht
VAK_Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Morten Siht
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Enn Sihver
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristi Siibak
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merle Siibak
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gerda Sipria
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kadri Sipria
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneli Sitska
Viljandi Rattaklubi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Teet Soorm
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Andres Soosaar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jüri Soovik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Krisette Sova
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Sova
Paragon Sleep AS
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kätlin Stamm
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heleri Stutšilov
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Ann-Triksden Süld
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gerli Sülla
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kaspar Taimsoo
Viljandi Sõudeklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaire Tali
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Pärt Talimaa
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Velli Tammearu
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Kaupo Tammemäe
Viljandi Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnu Tammemäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anne Tammeorg
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Ardo Tammoja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tarmo Tasuja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Gaabriel Tavits
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sander Teder
Tartu Ülikool
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Leili Teeväli
SK Prorunner
KEVEK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Urmas Telling
Anu Jooksutrennid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kermo Themas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aapo Tiiksaar
Tigude Jooksuklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aaro Tiiksaar
Tigude Jooksuklubi
BE GROUP
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Johannes Tiirats
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marju Tiisler
Eesti Höövelliist OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Are Tints
Team Elamuspank
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viktor Tjuška
PPA
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Märt Tomp
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liina Tõnts
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Romet Tooding
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Greete-Liisa Toom
Sakala Suusaklubi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnis Toom
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tauri Toomeoks
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Annika Toop
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Enno Torim
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaarel Toss
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ruth Trääder
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viljar Truu
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Caspar Tubarik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Elmar Tuuksam
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Teesi Tuul
ES Põhjakotkas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aino Tuuling
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kätlin Ulk
12974925
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Neeme Univer
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Johannes Ütsik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Laur Uusberg
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rainis Uussalu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mikk Mihkel Vaabel
Viljandi Rattaklubi
suppy.ee
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andreas Vaher
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrus Vaher
VAK Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piret Vaher
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Raiko Vaher
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Tuuli Vaher
Treeningpartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Varje Vaher
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Robin Vahi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anneliis Vahtramäe
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ülle Vahtramäe
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Josten Vaidem
Fixus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maikel Vaidla
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaak Vaiknemets
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaak Vaiknemets
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Reeli-Mai Valge
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Stevo Väli
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janek Vanamets
SK Jooksupartner
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ralf Vanamets
SK Jooksupartner
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Merit Varblane
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kristjan Vares
Vak Staier
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maire Vares
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eve Varik
Perekond Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Iti Marii Varik
Perekond Varik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rene Varul
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Villu Veel
SJK Sarma / SK Maailmarändurid / ISAMAA
MTÜ Spordiklubi Maailmarändurid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ago Veilberg
Vike
Pääste
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rain Vellerind
Estonian Ultrarunners Team
Gustav Adolfi Gümnaasium
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andrei Veršinin
I Love Super Sport Tallinn
Radius Machining OÜ
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alvar Viikmae
Prysmian
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Andres Viira
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maret Viira
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toomas Viira
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alo Viirmaa
Sparta
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meelis Viisut
Myfit Run Viljandi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sirje Viksi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Aare Villem
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Riido Villup
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mart Vingissar
SK Võhma
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pille Visser
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Madis Vitsut
Viljandi Aerutamisklubi
suppy.ee
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kirke Võsu
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Mirjam Võsu
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Sören Võsu
Rahvajooks - 4,4 km (4,4 km)
Steve Võsu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mart Weber
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Igor Zahharov
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ramona Zarina
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ugis Zarins
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Erik Marten Zernant
Ilves OK
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mariann Zernant
Tartu Slalom
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ljubov Žitskaja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)

...