Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 17.11.2018 07:00:36.
Kokku: 530
Rahvajooks - 5 km (5 km): 100
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km): 356
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km): 74
mees: 304
naine: 226
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Aas, Andres
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aas, Jürgen
Viljandi Kesklinnakool Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aavik, Aksel
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Akenpärg, Helen
Keskkonnaamet Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Aleksandrov, Tristan
Viljandi Spordikool/maadlus Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alksnis, Aimar
Viljandi Spordikool/maadlus Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alliksaar, Berit
Viljandi Spordikool/suusatamine Rahvajooks - 5 km (5 km)
Alliksaar, Janeli
Viljandi Spordikool/suusatamine Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Alliksaar, Rannar
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Alliksaar, Valdeko
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anderson, Kevin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Änilane, Juhan
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anniste, Allan
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anton, Marko
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anton, Tarmo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Anton, Tõnis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Apart, Oskar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ashour, Omar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Asu, Keiro
Viljandi Spordikool/maadlus Rahvajooks - 5 km (5 km)
Atonen, Anna Mia
Audentes Rahvajooks - 5 km (5 km)
Atonen, Kätlin
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Atonen, Liis Grete
Audentese SK Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Atonen, Marek
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Atonen, Mario
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Atonen, Meelis
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Balõnski, Peeter
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Balõnski, Urve
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Baranin, Annika
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Barinov, Kaarel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Bekker, Aivar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Braun, Kaidi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Brikis, Helin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Dainis, Andris
5A-Valka/LV Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Dautancourt, Vincent
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ehala, Andres
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Einsalu, Maarit
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Eltermaa, Mall
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Elvak, Reili
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Erikson-Kiveste, Heddi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ervald, Kevin
TÜ ASK Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ervin, Eino
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Estorn, Lilian
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Evardi, Anette-Frida
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Gentalen, Mart
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Haavapuu, Hanna Alice
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Haavapuu, Herman
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Haavapuu, Triinu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hansen, Ele
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Hansen, Toomas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heero, Imre
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hein, Relika
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Heinsoo, Andrus
Cyclon Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Heliste, Ermo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hiob, Katrin
Team Kaigas Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hiob, Priit
Team Kaigas Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hirv, Martin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hirv, Oliver
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hirv, Piret
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hohlov, Vitali
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hoogand, Eliise
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hubel, Indrek
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hudilainen, Eerik
Treeningpartner/Eviko noortetiim Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hulkko, Aire
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Hunt, Külli
Jooksupartner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Hunt, Reelika
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Hunt, Reigo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Hütt, Kadri
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ibis, Margus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Igandi, Ülar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ilus, Andrus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ilusk, Eelika
Toom Tekstiil AS Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ilves, Toivo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jaal, Arno
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jaama, Maarja
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jaama, Sander
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jakovleva, Kerli
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jänes, Margus
Kerised.ee Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janis, Kaijus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Janke, Maido
IITEE spordiklubi Rahvajooks - 5 km (5 km)
Janke, Sigrid
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Järmut, Janar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Järs, Mirle-Merlin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Järvelaht, Veljo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Järvsoo, Janno
Toom Tekstiil AS Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Järvsoo, Sandor
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Järvsoo, Sune-Lii
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Jaska, Anneli
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Joa, Vilik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Joasaar, Imbi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Joasaar, Kairi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Johanson, Jaanus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Jürgens, Marju
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jürgens, Peep
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Jüriado, Tiiu
Suusahullud Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Juurik, Margus
Joosu TSK Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Juursalu, Laura-Liis
SK Endla Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kaar, Alar
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaasik, Kairit
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kahu, Maili
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kahu, Vahur
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kaigas, Einar
SK Jooksupartner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaigas, Emil
Team Kaigas Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kaigas, Mia Lii
Team Kaigas Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kais, Aaron
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kais, Ülari
Team Kaigas Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaisla, Tarmo
Sparta Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kald, Tõnis
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kaljula, Ivo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaljusaar, Aivar
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kallak, Jaan
Sakala SUKL Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kallak, Kaire
Suusahullud Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kallas, Heli
Kolmeks Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kallas, Krister
TSK Joosu Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kallas, Mati
TSK Joosu Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kallaspoolik, Marko
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kallip, Anneli
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kalmus, Tristan Jakob
rapla kesklinna kool Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kampus, Mariliis
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kane, Rein
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kannel, Triinu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kansi, Helve
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kapp, Riho
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karja, Kaupo
Karmet Grupp Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karus, Janika
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Karussaar, Kaido
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kasemets, Andres
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kasepuu, Kelly
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kasepuu, Liset
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kask, Karl
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kaufmanis, Toms
Maratona klubs Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kazantseva, Carmen
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Keba, Andres
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kees, Erlika
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kelk, Mart
Team Kaigas Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kerman, Liina
Kolmeks Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kesa, Kelit
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kiilaspea, Marcus
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kiisler, Aivar
Tsk Joosu Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kiivikas, Anu
Toom Tekstiil AS Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kingo, Kaisa Riin
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kingo, Laura
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kirbits, Mae
AGRILAND OÜ Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kirsman, Madis
Rael Autokeskus Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kiveste, Ragnar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kivi, Kristel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kivipõld, Kaido
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kivistik, Kaur
Tartu SS Kalev Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kodasma, Kaie
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kodres, Liina
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kodres, Rasmus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Koitla, Kaur
Nõmme Kalju Rahvajooks - 5 km (5 km)
Koks, Hanna
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Koks, Hendrik
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Koll, Jürgen
Biathlon Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kolla, Paul
TSK Joosu Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kõllamets, Kaitis
SK Jooksupartner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kolt, Kalle
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Konist, Kersti
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Köörna, Liis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Köörna, Liis
Rael Autokeskus Rahvajooks - 5 km (5 km)
Köörna, Liis
Taltsitotsid Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kopp, Viktoria
Hot Legs Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kõrgvee, Laura
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kõrgvee, Urmas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kornilov, Gennadi
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Koskinen, Tiina
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kossar, Veronika
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kostabi, Anneli
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kotkas, Made
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kotkas, Peep
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kõuhkna, Aigar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kõuhkna, Rasmus
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Koval, Aimar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Koval, Haarde
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Koval, Jaanus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kovaljov, Juri
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kraav, Marje
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kree, Inga
Toom Tekstiil AS Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kroll, Kätlin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kroman, Anne
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Krünberg, Klen
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Krünberg, Valdar
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kruusimägi, Aivo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kruusimägi, Anu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Kruut, Taavi
Voka Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kungla, Agnes
Rael Autokeskus Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kupper, Ave
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kurs, Mariliis
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kuslap, Minna
SK Jooksupartner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kütt, Kristjan
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kuulma, Diana
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kuulma, Karl
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kuulma, Karmen
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kuulma, Kert
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Kuusik, Ants
VAK STAIER Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kuusik, Kaarel
VAK STAIER Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Kuusk, Sander
Rosneft Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Laaneväli, Anneli
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Laanisto, Günther
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Laanmets, Herki
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lagoda, Luna-Aleksandra
TÜ ASK Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lagoda, Timur-Daniel
TÜ ASK Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lahesoo, Evelin
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Lahno, Nikolas
Treeningpartner/Eviko Noortetiim Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Laimets, Jaanus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Laur, Ilse
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Lehismets, Madis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Leiaru, Maris
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lember, Marjana
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Lepasaar, Mart
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liigand, Ants
TT Tarkvara OÜ Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lillelaid, Tõnu
Sparta Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lillemets, Kalle
Tervisliku elustiili klubi Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lind, Kaspar
Viljandi Spordikool/suusatamine Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lips, Janar
Viljandi Spordikool/maadlus Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Lips, Jürgen
Viljandi Spordikool/maadlus Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Liukanen, Mare
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Loo, Lotta Laureen
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Lott, Sirje
Kolmeks Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Lubi, Vallo-Peedu
Samotar Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Luik, Laureen
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Luik, Rene
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Luks, Laura
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Luks, Liselle
Nupsikud Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Luts, Marek
Täppsportlased MTÜ Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Luus, Arvo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maalder, Liisa
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Maalder, Marek
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Maasik, Marko
G4S Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mäe, Helgi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mägi, Markku
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mägi, Marko
Viljandi Kultuuriakadeemia Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mägi, Raido
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maidla, Reevo
Viljandi Kultuuriakadeemia Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maiste, Kaimo
TSK Joosu Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Maiste, Margus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mälgand, Eve
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mäll, Märt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mällas, Maria
SK ProRunner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mällo, Piret
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mällo, Rainer
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mänd, Genely
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mandel, Erhard
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mardla, Riina
Kolmeks Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Markus, Mario
rapla jk Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Marmor, Karlos
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Märtson, Marek
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Matla, Ellen
Audentese SK Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mättas, Jaan
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mazurs, Ainars
5A-Valka/LV Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meier, Maarika
Hot Legs Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meier, Raivo
JK Hermes Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meiesaar, Linda
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meiesaar, Marek
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meitus, Raivo
SK ProRunner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Merirand, Merilin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Meronen, Gunnar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mihklepp, Madis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Miilen, Kristel
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Miilen, Marten
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Mikk, Heino
VILJANDI Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mikk, Marko
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mikk, Silja
SK Jooksupartner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Milistver, Gea
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mitt, Kulla
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Mitt, Olev
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Mühlberg, Markus Louis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Münt, Aili
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Murula, Kristiina
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Murulaid, Hannes
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Murumägi, Birgit
Viljandi suusaklubi Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Murumägi, Margit
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Muts, Meelis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Muttel, Mirjam
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Muttel, Rait
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Muttel, Rita
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Muttel, Tiia
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Neerot, Virve
Virve Neerot Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Neissaar, Mari
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Niinemaa, Iir
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Niinemaa, Kristjan
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Nikolajev, Ilja
Team Kaigas Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Nõgesmaa, Germo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Nõgesmaa, Helina
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Nõmm, Raivo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Nurk, Kerli
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Nurk, Kristiina
SK Treeningpartner Rahvajooks - 5 km (5 km)
Nurmik, Andrus
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ojamets, Salme
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ojasoon, Ave
CFC Jaak Mae Suusakool Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Older, Ülo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Õmblus, Jaan
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Omel, Elis
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Omel, Ülar
Eesti Höövelliist OÜ Rahvajooks - 5 km (5 km)
Opermann, Valeri
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oranen, Peeter
SK ProRunner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Oras, Raivo
Eesti Energia Spordiklubi Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Orav, Mark
Airok/Team Kaigas Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Orumets, Geidy
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Orusalu, Katrina
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Osvet, Sander
Sparta Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Õunap, Oliver
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Õunap, Piret
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Paabel, Diana
Toom Tekstiil AS Rahvajooks - 5 km (5 km)
Paabel, Ruben
Toom Tekstiil AS Rahvajooks - 5 km (5 km)
Paabstel, Juhan
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Paal, Peet
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Paavel, Argo
Anu jooksutrennid Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Paju, Ene
Kolmeks Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Paju, Jaanus
AT Sport Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pajuste, Karl-Ferdinand
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Pajuväli, Ermo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Pakri, Tom
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Paljasma, Kai-Liis
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Pantalon, Kaido
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Pärg, Priit
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Paris, Olav
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Parksepp, Marko
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pärna, Elmo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pärtma, Enn
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pavlov, Ulvar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peerna, Künter
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pehk, Heimar
Marjo Matikaine Calgary`88 Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peltser, Anette
Viljandi Spordikool/suusatamine Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Perminov, Helle
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Pert, Karol
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pertelson, Aleksander
Perekond Varik Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pertelson, Tiina
Perekond Varik Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peterkopf, Indrek
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Peterkopf, Katrin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pihl, Maie
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Piir, Ingrid
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Põder, Silja
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Põder, Sirli
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pohla, Mari
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Põlluste, Karin
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Prantsus, Viljo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Priks, Hanno
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Priks, Morten
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Printsmann, Liisa Marie
Viljandi Suusaklubi Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pugal, Bruno
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Puhke, Marcus-Heinrich
Nupsikud Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Puhu, Sille
Cyclon Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pukk, Kaie
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Pullerits, Tõnu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Pung, Aeilit
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Purgats, Sigrid
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Puusalu, Arved
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Puust, Raido
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rahnel, Getter
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Raidma, Airi
Kolmeks Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raja, Sirje
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Randaru, Madis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Randaru, Tiina
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rang, Lea
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rang, Liivi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rätsep, Rein
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raudsepp, Jane
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Raudsepp, Raivo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rebane, Aleksander
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reili, Anneliis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reinumäe, Ritve
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reiu, Pamela
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rennit, Martin
Trafox Eesti OÜ Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Reva, Ly
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Riig, Käbi-Triin
Vak Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rimmel, Kati
Kolmeks Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ritval, Alar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ritval, Markus
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Rohelpuu, Enno
SK Võhma Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rohelpuu, Mihkel
SK Võhma Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rohtla, Heili
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ronk, Toomas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Roos, Aili
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Rosenberg, Tiit
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Ross, Marek
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Rull, Annika
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Rüütli, Anneliis
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Saar, Liina
Viljandi Kultuuriakadeemia Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Saar, Rainis
Anu Jooksutrennid Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Saar, Sigrid
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Saar, Triin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Saaremets, Kaarel
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Saat, Kaidi
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Salumäe, Gardo
AMPAILON OÜ Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sammel, Arne
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sarikas, Lauri
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Saul, Raimo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Schmidt, Angelika
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Schmidt, Arnold
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sepp, Henn
TSK Joosu Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siht, Jüri
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siht, Morten
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sihver, Enn
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sihver, Kärt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siibak, Kadri
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Siibak, Kristi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siibak, Merle
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siibak, Raimo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siimenson, Carolin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Siimer, Enn
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Sillaste, Tiiu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Simson, Kadri
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Sitska, Anneli
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Skoglund, Eve
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sonn, Raivo
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Sonntak, Margareth
Anu jooksutrennid Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Soonik, Toomas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Soorm, Teet
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Soosaar, Andres
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Soosaar, Marti
SportID Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sova, Tarmo
Toom Tekstiil AS Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sprivul-Dautancourt, Aija
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Stein, Dana
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Steinbach, Kadri
Viljandi Kultuuriakadeemia Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sulamanidze, Themuri
Viljandi Kultuuriakadeemia Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sults, Kunnar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Sumberg, Janek
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Taar, Liisi
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tagel, Ilmar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Talimaa, Pärt
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tallmeister, Are
Elamuspank OÜ Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Talts, Rene
Viljandi Spordikool/maadlus Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tamberg, Adele
Jooksupartner Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tamberg, Uku
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tambre, Raul
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tamm, Karl
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tamm, Katrin
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tamm, Krisli
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tamm, Rein
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tamman, Tarko
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tammemäe, Tõnu
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tammistu, Riina
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tasane, Rocco
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Teder, Inga
Viljandi Jooksupartner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Teder, Rahel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Teder, Sander
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Teearu, Helis
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Teesalu, Tanel Rasmus
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Teivik, Peeter
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Telling, Urmas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Terro, Evelin
SK Jooksupartner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tiirats, Johannes
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tiisler, Mari-Liis
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tiisler, Marju
Eesti Höövelliist OÜ Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tilk, Maarit
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tilk, Tauno
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Tints, Freddy
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tjuška, Viktor
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tomp, Märt
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnisson, Laureen
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tõnisson, Madleen
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Tõnisson, Tambet
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnne, Virve
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tõnurist, Tambet
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toom, Greete-Liisa
Viljandi Spordikool/suusatamine Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toom, Tarmo
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tooming, Silja
Toom Tekstiil AS Rahvajooks - 5 km (5 km)
Torim, Enno
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Torim, Heli
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Toss, Kaarel
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Truu, Tuule
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tustit, Maris
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Tuuling, Aino
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Udalov, Maiu
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Uha, Jüri
Sakala SPKL Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Uha, Mari
Sakala SUKL Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Uha, Marleen
Viljandi Spordikool/suusatamine Rahvajooks - 5 km (5 km)
Ulk, Kätlin
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Univer, Jakob
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Univer, Neeme
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Unt, Ene
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Ütsik, Johannes
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Uueni, Merje
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Uueni, Veljo
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Vaal, Deivy
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vaher, Andreas
VAK Staier Rahvajooks - 5 km (5 km)
Vaher, Andrus
VAK Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vaikmets, Jaarek
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Vaikmets, Jandra
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Vaikmets, Jarno
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Vainola, Marek
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vaksmann, Marti
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valberg, Pille
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Valdmaa, Risto
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valgur, Gunnar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valk, Kristina
Kolmeks Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Valk, Kristofer
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Valting, Reemet
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Valting, Romet
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Vanamets, Janek
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vares, Kristjan
Vak Staier Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Varik, Endre
Prorunner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Varik, Eve
Perekond Varik Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Varik, Iti Marii
Perekond Varik Rahvajooks - 5 km (5 km)
Varik, Jaan-Paul
Perekond Varik Rahvajooks - 5 km (5 km)
Varik, Mikk
Team Kaigas Rahvajooks - 5 km (5 km)
Varik, Reelika
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Varik, Uku-Joosep
Perekond Varik Rahvajooks - 5 km (5 km)
Vedler, Alger
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vehlmann, Jaan
JK Hermes Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Veilberg, Ago
Kjk Vike Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Veilberg, Meelis
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Veldemann, Agnes
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Velitško, Keith-Kristina
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Vellerind, Rain
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Veskimeister, Andre
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vidder, Geron
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vidder, Karin
Kolmeks Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vidder, Renert
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viikmäe, Alvar
Prysmian Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viira, Andres
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viira, Toomas
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viirandi, Benno-Einar
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viirmaa, Alo
Sparta Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viitak, Helle
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viitmaa, Raul
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Viksi, Sirje
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Vilbaste, Maret
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Villem, Aare
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Visnap, Tõnis
Jooksupartner Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vitsut, Madis
Viljandi Aerutamisklubi Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Vitsut, Mihkel
Viljandi Aerutamisklubi Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Voivod, Margit
Kepikõnd - 10,4 km (10.4 km)
Voolaid, Vello
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Weber, Mart
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Zahharov, Igor
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Zavadskis, Erik
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)
Zubkova, Erika Stefani
Rahvajooks - 5 km (5 km)
Zverev, Šerelin
Põhijooks - 10,4 km (10.4 km)

...