Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal Eesti

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.06.2021 17:19.

I start - M/N8, M/N10 stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Rasmus Aarela 2008 mees M10 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi RK
1 Hannes Ahman 2007 mees M10 Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
1 Emils Allers 2007 mees M10 Läti, Latvia
1 Gevert Aola 2007 mees Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
1 Nico-Sverre Hännikäinen 2008 mees M10 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
1 Aaron Parker Järveoja 2007 mees M10 Eesti, Rapla maakond
KOMO
1 Markus Järvsoo 2007 mees M10 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi RK
1 Mikk Jõgi 2008 mees M10 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
1 Revo Käärst 2009 mees M8 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
1 Ruben Käärst 2007 mees M10 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
1 Herlen Kajo 2008 mees M10 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
1 Kaur Kannel 2000 mees Eesti, Viljandi maakond
Viljandi RK
1 Märt Kannel 2008 mees M10 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi RK
1 Marcus Kiilaspea 2007 mees M10 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi RK
1 Emma Kivilaan 2007 naine N10 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi RK
1 Karl Kiviväli 2008 mees M10 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
1 Andro Kurg 2007 mees M10 Eesti, Pärnu maakond
Jalgrattaklubi VIKO
1 Karl Loik 2007 mees M10 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi RK
1 Jakob Maaten 2011 mees Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
1 Emily Milistver 2007 naine N10 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
1 Harrot Mitt 2008 mees M10 Eesti, Harju maakond
Cosmos Sport
1 Karl Mollberg 2009 mees M8 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi RK
1 Tobias Nirgi 2007 mees M10 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED
1 Ralf Leon Rahu 2009 mees M8 Eesti, Rapla maakond
KOMO
1 Rainer Rullingo 2007 mees M10 Eesti, Pärnu maakond
Jalgrattaklubi VIKO
1 Markus Aleksander Saar 2008 mees M10 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
1 Georg Salupuu 2010 mees M8 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
1 Remo Somelar 2007 mees M10 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
1 Pärtel Valge 2007 mees M10 Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
1 Karmen Valmsen 2008 naine N10 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi RK
1 Andreas Vilbaste 2007 mees M10 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
1 Lauri Võsa 2007 mees M10 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi RK
1 Rolan Zaitsev 2007 mees M10 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK

...