Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal Eesti

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 02.04.2020 20:51:14.
Kokku: 215
I start - M/N8, M/N10: 35
II start - M/N12: 34
III start - M/N14: 37
IV start - M/N16: 25
V start - VABA RATTAKLASS: 5
VI start - OPEN Elite mehed: 38
VII start - NAISED + SEENIORID: 41
mees: 179
naine: 36
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Aarela, Rasmus
Viljandi RK I start - M/N8, M/N10
Aarma, Artur
KOMO III start - M/N14
Aarma, Raul
KoMo VII start - NAISED + SEENIORID
Ader, Christofer
KOMO III start - M/N14
Ahman, Hannes
Tartu SK Velo I start - M/N8, M/N10
Ainsalu, Markku
Saksa Automaatika ProTeam VI start - OPEN Elite mehed
Aksin, Janno
Hawaii Express VII start - NAISED + SEENIORID
Alaru, Riho
Peloton VII start - NAISED + SEENIORID
Alaväli, Kaur-Aron
Tartu SK Velo II start - M/N12
Alaväli, Ülari
V start - VABA RATTAKLASS
Allekand, Leho
Kalevi Rattakool VI start - OPEN Elite mehed
Allers, Emils
I start - M/N8, M/N10
Anier, Martin
III start - M/N14
Aola, Gevert
Pärnu Kalev II start - M/N12
Aola, Trevor
SK Pärnu Kalev I start - M/N8, M/N10
Ärm, Rait
Porter Racing VI start - OPEN Elite mehed
Aus, Aaron
Rein Taaramäe Rattaklubi III start - M/N14
Austa, Caspar
TÜ ASK VI start - OPEN Elite mehed
Dobolina, Tatjana
Klubi Spordipartner VII start - NAISED + SEENIORID
Dreimann, Kaido
V start - VABA RATTAKLASS
Ebras, Elisabeth
III start - M/N14
Ebras, Kristian
KJK I start - M/N8, M/N10
Ebras, Kristo
VII start - NAISED + SEENIORID
Eelmäe, Enriko
V start - VABA RATTAKLASS
Eljas, Avo
VI start - OPEN Elite mehed
Ermurachi, Alexandrina
Petrogradets III start - M/N14
Fazõlov, Maksim
Spordipartner VII start - NAISED + SEENIORID
Gromova, Darina
Petrogradets III start - M/N14
Gumerova, Polina
Petrogradets III start - M/N14
Hännikäinen, Nico-Sverre
Pärnu Kalev I start - M/N8, M/N10
Hints, Tom
Jalgrattaklubi VIKO II start - M/N12
Hoog, Harro
VII start - NAISED + SEENIORID
Ilves, Arti
Peloton IV start - M/N16
Ingo, Tim
RTR III start - M/N14
Jaeski, Grete
TÜ ASK V start - VABA RATTAKLASS
Jaht, Joonas
Rein Taaramäe Rattaklubi II start - M/N12
Jaht, Valdur
VI start - OPEN Elite mehed
Jänese, Maria
Jooksupartner VII start - NAISED + SEENIORID
Järva, Kert
Smart Sport Team IV start - M/N16
Järveoja, Aaron Parker
KOMO I start - M/N8, M/N10
Järvsoo, Markus
Viljandi RK I start - M/N8, M/N10
Jõgi, Mikk
Kuusalu Rattaklubi I start - M/N8, M/N10
Johanson, Egert
KJK III start - M/N14
Johanson, Kristjan
Viljandi RK VI start - OPEN Elite mehed
Johanson, Stefan
Viljandi RK III start - M/N14
Jüri, Mihkel
Tartu SK Velo VI start - OPEN Elite mehed
Käärst, Revo
Kuusalu Rattaklubi I start - M/N8, M/N10
Käärst, Ruben
Kuusalu Rattaklubi I start - M/N8, M/N10
Kajo, Herlen
Kuusalu Rattaklubi I start - M/N8, M/N10
Kaljas, Ken
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaljur, Hannah
Smart Sport Team II start - M/N12
Kannel, Kaur
Viljandi RK I start - M/N8, M/N10
Kannel, Märt
Viljandi RK I start - M/N8, M/N10
Karlep, Georg
Rein Taaramäe Rattaklubi III start - M/N14
Karpenko, Gleb
KJK IV start - M/N16
Kibe, Kristen
Viljandi RK II start - M/N12
Kiho, Kaarel
TÜ ASK III start - M/N14
Kiilaspea, Marcus
Viljandi RK I start - M/N8, M/N10
Kivilaan, Emma
Viljandi RK I start - M/N8, M/N10
Kiviväli, Karl
TÜ ASK I start - M/N8, M/N10
Koll, Rihard
Vooremaa Centrum/Rattabaas VI start - OPEN Elite mehed
Kontus, Oskar
Smart Sport Team IV start - M/N16
Kopli, Tarmo
Hawaii Express VII start - NAISED + SEENIORID
Kõrgesaar, Oskar
TÜ ASK III start - M/N14
Krusemann, Magnus
VII start - NAISED + SEENIORID
Krusemann, Martin
KJK III start - M/N14
Kugjärv, Jaanika
Rein Taaramäe rattaklubi VII start - NAISED + SEENIORID
Kuhlap, Kaupo
Cosmos Sport VII start - NAISED + SEENIORID
Kuitto, Antti
Team EVOC Finland VI start - OPEN Elite mehed
Kukk, Janek-Robin
III start - M/N14
Kukk, Kätlin
Kalevi Rattakool IV start - M/N16
Kuljus, Ülo
FNT Spordiklubi VII start - NAISED + SEENIORID
Kuljus, Viljar
Rein Taaramäe Rattaklubi VI start - OPEN Elite mehed
Kunimägi, Erik
Pärnu Kalev IV start - M/N16
Kurg, Andro
Jalgrattaklubi VIKO I start - M/N8, M/N10
Kurg, Martin
Jalgrattaklubi VIKO II start - M/N12
Kurits, Joonas
RTR IV start - M/N16
Kurits, Karl
II start - M/N12
Kuuskman, Carol
CFC Spordiklubi IV start - M/N16
Laanemäe, Erki
Viljandi RK IV start - M/N16
Laanjõe, Elvis Leon
KJK IV start - M/N16
Lang, Tea
TÜ ASK VII start - NAISED + SEENIORID
Latik, Joonas
Kuusalu Rattaklubi III start - M/N14
Latik, Kristo
Kuusalu Rattaklubi II start - M/N12
Leidt, Markus
Peloton IV start - M/N16
Libek, Maario
TÜ ASK III start - M/N14
Liivamägi, Sven
VI start - OPEN Elite mehed
Linkgreim, Jaanus
KJK VII start - NAISED + SEENIORID
Litvintsev, Anton
CFC Spordiklubi IV start - M/N16
Loik, Karl
Viljandi RK I start - M/N8, M/N10
Maaten, Jakob
Tartu SK Velo I start - M/N8, M/N10
Mäestu, Jarek
VII start - NAISED + SEENIORID
Maidre, Oskar
CFC Spordiklubi VI start - OPEN Elite mehed
Malkova, Tatiana
II start - M/N12
Malmre, Marten
Peloton II start - M/N12
Merisalu, Margus
Tartu SK Velo VII start - NAISED + SEENIORID
Mesi, Joosep
Pärnu Kalev IV start - M/N16
Metslind, Ottomar
Rein Taaramäe Rattaklubi VI start - OPEN Elite mehed
Mihkels, Madis
TÜ ASK III start - M/N14
Mikk, Mairo
Viljandi RK II start - M/N12
Mikk, Paul
Viljandi RK IV start - M/N16
Milistver, Emily
Pärnu Kalev I start - M/N8, M/N10
Milistver, Mairon
Pärnu Kalev IV start - M/N16
Milistver, Meelis
VII start - NAISED + SEENIORID
Mirzojev, Artjom
CFC Spordiklubi IV start - M/N16
Mitt, Harrot
Cosmos Sport I start - M/N8, M/N10
Mitt, Virgo
Pärnu Kalev II start - M/N12
Molev, Juri
VI start - OPEN Elite mehed
Mollberg, Karl
Viljandi RK I start - M/N8, M/N10
Mõttus, Anne
Viljandi RK III start - M/N14
Mõttus, Mari-Liis
Haanja Rattaklubi VII start - NAISED + SEENIORID
Mõttus, Marko
Viljandi RK IV start - M/N16
Mõttus, Matthias
Haanja Rattaklubi II start - M/N12
Mõttus, Tarmo
Haanja Rattaklubi VII start - NAISED + SEENIORID
Müür, Hans- Patrick
Pärnu Kalev VI start - OPEN Elite mehed
Närap, Henry
TÜ ASK III start - M/N14
Nigul, Mathilde Manuela
CFC Spordiklubi VII start - NAISED + SEENIORID
Nigul, Natali Nora
CFC Spordiklubi II start - M/N12
Nipernado, Riko
KOMO II start - M/N12
Nirgi, Robin
KJK VI start - OPEN Elite mehed
Nirgi, Tobias
RR SIPLASED I start - M/N8, M/N10
Nõmm, Karel Georg
CFC Spordiklubi VI start - OPEN Elite mehed
Oleinik, Vladimir
Petrogradets VI start - OPEN Elite mehed
Ozols, Hermanis
VI start - OPEN Elite mehed
Paavola, Tomi
Team EVOC Finland VII start - NAISED + SEENIORID
Paju, Thristan
Spordiklubi Rakke II start - M/N12
Pallas, Helari
Spordipartner VII start - NAISED + SEENIORID
Parmask, Peeter
Tartu SK Velo VII start - NAISED + SEENIORID
Pau, Oskar
III start - M/N14
Pedari, Aimar
VII start - NAISED + SEENIORID
Peil, Lauri
Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti VI start - OPEN Elite mehed
Pensa, Riko Sander
RTR II start - M/N12
Pihelgas, Robin
Pärnu Kalev IV start - M/N16
Põder, Kuldar
Peloton VI start - OPEN Elite mehed
Poluhina, Polina
Petrogradets III start - M/N14
Prangel, Kristo
CFC Spordiklubi VI start - OPEN Elite mehed
Prants, Annabrit
KJK III start - M/N14
Premet, Karl Brent
Pärnu Kalev VI start - OPEN Elite mehed
Pruul, Robin
KJK VI start - OPEN Elite mehed
Puhm, Steven
Rein Taaramäe Rattaklubi VI start - OPEN Elite mehed
Pungar, Rainer
VII start - NAISED + SEENIORID
Ragilo, Frank Aron
KJK III start - M/N14
Ragilo, Frida Mia
KJK I start - M/N8, M/N10
Rahu, Ralf Leon
KOMO I start - M/N8, M/N10
Raja, Aigar
Freesport VII start - NAISED + SEENIORID
Raja, Sten-Eerik
CFC Spordiklubi II start - M/N12
Reier, Kirke
Viljandi RK III start - M/N14
Reier, Kusti
Viljandi RK III start - M/N14
Reiman, Neeme
Viljandi RK II start - M/N12
Reintop, Karel
KOMO II start - M/N12
Reiska, Alar
VII start - NAISED + SEENIORID
Resev, Janek
VII start - NAISED + SEENIORID
Rooni, Ron
cfc II start - M/N12
Root, Christian
Viljandi RK II start - M/N12
Root, Richard
Viljandi RK III start - M/N14
Rosenberg, Reigo
CFC Spordiklubi VI start - OPEN Elite mehed
Rosenthal, Reiko
Rein Taaramäe Rattaklubi VI start - OPEN Elite mehed
Rullingo, Rainer
Jalgrattaklubi VIKO I start - M/N8, M/N10
Ründva, Richard
Nõmme Rattaklubi II start - M/N12
Säälik, Marek
CFC VII start - NAISED + SEENIORID
Saar, Kaido
KOMO II start - M/N12
Saar, Markus Aleksander
Kuusalu Rattaklubi I start - M/N8, M/N10
Saar, Mauro Erik
Kuusalu Rattaklubi II start - M/N12
Saar, Sander
VI start - OPEN Elite mehed
Salla, Maik
Pärnu Kalev IV start - M/N16
Salla, Mailis
Pärnu Kalev IV start - M/N16
Salupuu, Georg
Kuusalu Rattaklubi I start - M/N8, M/N10
Sander, Laura Lizette
Pärnu Kalev III start - M/N14
Sarikas, Merilyn
Viljandi RK III start - M/N14
Sepa, Risto
Rein Taaramäe rattaklubi VI start - OPEN Elite mehed
Sepman, Renet
KOMO II start - M/N12
Sergeeva, Anastasia
Petrogradets III start - M/N14
Sildvee, Rainer
Freesport VII start - NAISED + SEENIORID
Sillat, Stig Tristan
TÜ ASK II start - M/N12
Silm, Maario
Vabajooks HRX VI start - OPEN Elite mehed
Sirvel, Anet
KJK IV start - M/N16
Sirvel, Merili
KJK VII start - NAISED + SEENIORID
Skrapcis, Olivers Jekabs
II start - M/N12
Sohkanen, Simo
Team EVOC Finland VI start - OPEN Elite mehed
Somelar, Remo
TÜ ASK I start - M/N8, M/N10
Soonik, Kristel
Viljandi RK IV start - M/N16
Sõptšenko, Dmitri
Spordipartner VII start - NAISED + SEENIORID
Steinburg, Greete
SK Rakke VII start - NAISED + SEENIORID
Surva, Karolin
SMARTSPORT II start - M/N12
Suurna, Sander
Rein Taaramäe Rattaklubi/TT Eesti VI start - OPEN Elite mehed
Taaramäe, Reimo
Rein Taaramäe Rattaklubi VI start - OPEN Elite mehed
Tamm, Bruno
CC Rota Mobilis V start - VABA RATTAKLASS
Tamm, Kermo
KJK II start - M/N12
Tamm, Lauri
KJK III start - M/N14
Tamm, Tony
Viljandi RK III start - M/N14
Tarmu, Ragnar
VII start - NAISED + SEENIORID
Tasane, Elina
Viljandi RK III start - M/N14
Tasane, Jaanus
Viljandi RK VI start - OPEN Elite mehed
Terro, Kristjan
TÜ ASK II start - M/N12
Tiirats, Johannes
Viljandi RK III start - M/N14
Tõnov, Tõnu
Klubi Spordipartner VII start - NAISED + SEENIORID
Toom, Tauri
Viljandi RK III start - M/N14
Treier, Maria
CFC Spordiklubi II start - M/N12
Treimuth, Henri
Viljandi RK IV start - M/N16
Tuisk, Aidi Gerde
CFC Spordiklubi IV start - M/N16
Tuisk, Priit
SK Keremeister VII start - NAISED + SEENIORID
Tukia, Margus
Spordipartner VII start - NAISED + SEENIORID
Uuk, Aimur
Rakvere Rattaklubi Siplased VII start - NAISED + SEENIORID
Uulimaa, Ats
Jalgrattaklubi VIKO VI start - OPEN Elite mehed
Valge, Pärtel
Tartu SK Velo I start - M/N8, M/N10
Valmsen, Henri
Viljandi RK II start - M/N12
Valmsen, Karmen
Viljandi RK I start - M/N8, M/N10
Valvas, Vahur
Rein Taaramäe Rattaklubi VI start - OPEN Elite mehed
Veelmaa, Joosep
Spordiklubi Rakke III start - M/N14
Vent, Karl Mihkel
TÜ ASK VI start - OPEN Elite mehed
Vilbaste, Andreas
Kuusalu Rattaklubi I start - M/N8, M/N10
Volk, Andrus
VII start - NAISED + SEENIORID
Vool, Toomas
Viljandi RK IV start - M/N16
Võsa, Lauri
Viljandi RK I start - M/N8, M/N10
Zaitsev, Rolan
TÜ ASK I start - M/N8, M/N10

...