Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal Eesti

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.06.2021 16:29.
Kokku: 215
I start - M/N8, M/N10: 35
II start - M/N12: 34
III start - M/N14: 37
IV start - M/N16: 25
V start - VABA RATTAKLASS: 5
VI start - OPEN Elite mehed: 38
VII start - NAISED + SEENIORID: 41
mees: 179
naine: 36
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Rasmus Aarela
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Artur Aarma
KOMO
III start - M/N14
Raul Aarma
KoMo
VII start - NAISED + SEENIORID
Christofer Ader
KOMO
III start - M/N14
Hannes Ahman
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Markku Ainsalu
Saksa Automaatika ProTeam
VI start - OPEN Elite mehed
Janno Aksin
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Riho Alaru
Peloton
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaur-Aron Alaväli
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Ülari Alaväli
V start - VABA RATTAKLASS
Leho Allekand
Kalevi Rattakool
VI start - OPEN Elite mehed
Emils Allers
I start - M/N8, M/N10
Martin Anier
III start - M/N14
Gevert Aola
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Trevor Aola
SK Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Rait Ärm
Porter Racing
VI start - OPEN Elite mehed
Aaron Aus
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Caspar Austa
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaido Dreimann
V start - VABA RATTAKLASS
Elisabeth Ebras
III start - M/N14
Kristian Ebras
KJK
I start - M/N8, M/N10
Kristo Ebras
VII start - NAISED + SEENIORID
Enriko Eelmäe
V start - VABA RATTAKLASS
Avo Eljas
VI start - OPEN Elite mehed
Alexandrina Ermurachi
Petrogradets
III start - M/N14
Maksim Fazõlov
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Darina Gromova
Petrogradets
III start - M/N14
Polina Gumerova
Petrogradets
III start - M/N14
Nico-Sverre Hännikäinen
Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Tom Hints
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Harro Hoog
VII start - NAISED + SEENIORID
Arti Ilves
Peloton
IV start - M/N16
Tim Ingo
RTR
III start - M/N14
Grete Jaeski
TÜ ASK
V start - VABA RATTAKLASS
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Valdur Jaht
VI start - OPEN Elite mehed
Maria Jänese
Jooksupartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Kert Järva
Smart Sport Team
IV start - M/N16
Aaron Parker Järveoja
KOMO
I start - M/N8, M/N10
Markus Järvsoo
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Mikk Jõgi
Kuusalu Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Egert Johanson
KJK
III start - M/N14
Kristjan Johanson
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Mihkel Jüri
Tartu SK Velo
VI start - OPEN Elite mehed
Revo Käärst
Kuusalu Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Ken Kaljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Hannah Kaljur
Smart Sport Team
II start - M/N12
Kaur Kannel
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Märt Kannel
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Gleb Karpenko
KJK
IV start - M/N16
Kristen Kibe
Viljandi RK
II start - M/N12
Kaarel Kiho
TÜ ASK
III start - M/N14
Marcus Kiilaspea
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Emma Kivilaan
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Karl Kiviväli
TÜ ASK
I start - M/N8, M/N10
Rihard Koll
Vooremaa Centrum/Rattabaas
VI start - OPEN Elite mehed
Oskar Kontus
Smart Sport Team
IV start - M/N16
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Kõrgesaar
TÜ ASK
III start - M/N14
Magnus Krusemann
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Krusemann
KJK
III start - M/N14
Jaanika Kugjärv
Rein Taaramäe rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Kuhlap
Cosmos Sport
VII start - NAISED + SEENIORID
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Janek-Robin Kukk
III start - M/N14
Kätlin Kukk
Kalevi Rattakool
IV start - M/N16
Ülo Kuljus
FNT Spordiklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Erik Kunimägi
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Andro Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
I start - M/N8, M/N10
Martin Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Joonas Kurits
RTR
IV start - M/N16
Karl Kurits
II start - M/N12
Carol Kuuskman
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Erki Laanemäe
Viljandi RK
IV start - M/N16
Elvis Leon Laanjõe
KJK
IV start - M/N16
Tea Lang
TÜ ASK
VII start - NAISED + SEENIORID
Joonas Latik
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Kristo Latik
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Markus Leidt
Peloton
IV start - M/N16
Maario Libek
TÜ ASK
III start - M/N14
Sven Liivamägi
VI start - OPEN Elite mehed
Jaanus Linkgreim
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Karl Loik
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Jakob Maaten
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Jarek Mäestu
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Maidre
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Tatiana Malkova
II start - M/N12
Marten Malmre
Peloton
II start - M/N12
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Joosep Mesi
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Ottomar Metslind
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Madis Mihkels
TÜ ASK
III start - M/N14
Mairo Mikk
Viljandi RK
II start - M/N12
Paul Mikk
Viljandi RK
IV start - M/N16
Emily Milistver
Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Mairon Milistver
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Meelis Milistver
VII start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Harrot Mitt
Cosmos Sport
I start - M/N8, M/N10
Virgo Mitt
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Juri Molev
VI start - OPEN Elite mehed
Karl Mollberg
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Anne Mõttus
Viljandi RK
III start - M/N14
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Marko Mõttus
Viljandi RK
IV start - M/N16
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Hans- Patrick Müür
Pärnu Kalev
VI start - OPEN Elite mehed
Henry Närap
TÜ ASK
III start - M/N14
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Riko Nipernado
KOMO
II start - M/N12
Robin Nirgi
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Tobias Nirgi
RR SIPLASED
I start - M/N8, M/N10
Karel Georg Nõmm
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Vladimir Oleinik
Petrogradets
VI start - OPEN Elite mehed
Hermanis Ozols
VI start - OPEN Elite mehed
Tomi Paavola
Team EVOC Finland
VII start - NAISED + SEENIORID
Thristan Paju
Spordiklubi Rakke
II start - M/N12
Helari Pallas
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Peeter Parmask
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Pau
III start - M/N14
Aimar Pedari
VII start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Riko Sander Pensa
RTR
II start - M/N12
Robin Pihelgas
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Kuldar Põder
Peloton
VI start - OPEN Elite mehed
Polina Poluhina
Petrogradets
III start - M/N14
Kristo Prangel
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Annabrit Prants
KJK
III start - M/N14
Karl Brent Premet
Pärnu Kalev
VI start - OPEN Elite mehed
Robin Pruul
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Steven Puhm
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Rainer Pungar
VII start - NAISED + SEENIORID
Frank Aron Ragilo
KJK
III start - M/N14
Frida Mia Ragilo
KJK
I start - M/N8, M/N10
Ralf Leon Rahu
KOMO
I start - M/N8, M/N10
Aigar Raja
Freesport
VII start - NAISED + SEENIORID
Sten-Eerik Raja
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Kusti Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Neeme Reiman
Viljandi RK
II start - M/N12
Karel Reintop
KOMO
II start - M/N12
Alar Reiska
VII start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VII start - NAISED + SEENIORID
Ron Rooni
cfc
II start - M/N12
Christian Root
Viljandi RK
II start - M/N12
Richard Root
Viljandi RK
III start - M/N14
Reigo Rosenberg
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Reiko Rosenthal
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Rainer Rullingo
Jalgrattaklubi VIKO
I start - M/N8, M/N10
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Marek Säälik
CFC
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaido Saar
KOMO
II start - M/N12
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Sander Saar
VI start - OPEN Elite mehed
Maik Salla
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Mailis Salla
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalev
III start - M/N14
Merilyn Sarikas
Viljandi RK
III start - M/N14
Risto Sepa
Rein Taaramäe rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Renet Sepman
KOMO
II start - M/N12
Anastasia Sergeeva
Petrogradets
III start - M/N14
Rainer Sildvee
Freesport
VII start - NAISED + SEENIORID
Stig Tristan Sillat
TÜ ASK
II start - M/N12
Maario Silm
Vabajooks HRX
VI start - OPEN Elite mehed
Anet Sirvel
KJK
IV start - M/N16
Merili Sirvel
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Olivers Jekabs Skrapcis
II start - M/N12
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Remo Somelar
TÜ ASK
I start - M/N8, M/N10
Kristel Soonik
Viljandi RK
IV start - M/N16
Dmitri Sõptšenko
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Greete Steinburg
SK Rakke
VII start - NAISED + SEENIORID
Karolin Surva
SMARTSPORT
II start - M/N12
Sander Suurna
Rein Taaramäe Rattaklubi/TT Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Reimo Taaramäe
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Bruno Tamm
CC Rota Mobilis
V start - VABA RATTAKLASS
Kermo Tamm
KJK
II start - M/N12
Lauri Tamm
KJK
III start - M/N14
Tony Tamm
Viljandi RK
III start - M/N14
Ragnar Tarmu
VII start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi RK
III start - M/N14
Jaanus Tasane
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Kristjan Terro
TÜ ASK
II start - M/N12
Johannes Tiirats
Viljandi RK
III start - M/N14
Tõnu Tõnov
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi RK
III start - M/N14
Maria Treier
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Henri Treimuth
Viljandi RK
IV start - M/N16
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VII start - NAISED + SEENIORID
Margus Tukia
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Aimur Uuk
Rakvere Rattaklubi Siplased
VII start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
Jalgrattaklubi VIKO
VI start - OPEN Elite mehed
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Henri Valmsen
Viljandi RK
II start - M/N12
Karmen Valmsen
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Vahur Valvas
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Joosep Veelmaa
Spordiklubi Rakke
III start - M/N14
Karl Mihkel Vent
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Andrus Volk
VII start - NAISED + SEENIORID
Toomas Vool
Viljandi RK
IV start - M/N16
Lauri Võsa
Viljandi RK
I start - M/N8, M/N10
Rolan Zaitsev
TÜ ASK
I start - M/N8, M/N10

...