Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 24.10.2021 12:00.
Kokku: 195
I start - M/N8, M/N10: 15
II start - M/N12: 29
III start - M/N14: 37
IV start - M/N16: 40
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 30
VI start - NAISED + SEENIORID: 44
mees: 154
naine: 41
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marii-Isabel Allikberg
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Maria Liis Alt
Triatloniklubi 21.CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Anipai
Otepää jalgrattaklubi
IV start - M/N16
Sebastian Ant
II start - M/N12
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Trevor Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mikk Bauer
Pärnu Kalevi Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Zlata Broniševskaja
IV start - M/N16
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
CFC
IV start - M/N16
Indrek Eelmets
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Avo Eljas
PÜHA LOOMAAED
VI start - NAISED + SEENIORID
Andris Gavrikovs
Dejavu cycling
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Andreas Grossmann
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Berit Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14
Henry Grünberg
SK Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Lisandra Haljaste
II start - M/N12
Uko Hommik
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Valeri Hripunov
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Kristo Ilp
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi MTÜ
II start - M/N12
Regor Ilves
III start - M/N14
Liis Jääger
Rein Taaramäe rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Adeele Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Oskar Jakobson
VELO
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Uku Järv
CFC
II start - M/N12
Argo Järve
III start - M/N14
Jorgen Järvsoo
III start - M/N14
Egert Johanson
Kjk
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Raoul Johanson
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Robert Johanson
I start - M/N8, M/N10
Stefan Johanson
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Edvin Jürgen
I start - M/N8, M/N10
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
IV start - M/N16
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
80302821
IV start - M/N16
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Raiko Kaldoja
CC Rota Mobilis
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaur Kannel
II start - M/N12
Märt Kannel
III start - M/N14
Inari Kapp
I start - M/N8, M/N10
Kristofer Karev
Otepää Rattaklubi
IV start - M/N16
Jaak Karjane
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
TÜASK
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Georg Karlep
Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marek Karm
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kertu-Mia Karu
I start - M/N8, M/N10
Väino Kaur
Freesport
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kiho
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Elise Kiilaspä
I start - M/N8, M/N10
Marcus Kiilaspea
IV start - M/N16
Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Renat Kirsipuu
Kalev Jalgrattakool
II start - M/N12
Henrik Kivilo
Redbike
VI start - NAISED + SEENIORID
Eliise Kivistu
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kiviväli
TÜASK
III start - M/N14
Gert Klaaser
Bike Fanatics cc
VI start - NAISED + SEENIORID
Emily Kodanik
Otepää
II start - M/N12
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Kevin Kardo Kõiv
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marten Konga
SK Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
KALEVI JALGRATTAKOOL
III start - M/N14
Kaspar Kostin
KALEVI JALGRATTAKOOL
III start - M/N14
Erkki Kotkas
VI start - NAISED + SEENIORID
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martin Krusemann
Cannibal
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Agnes Kukk
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Erki Kukk
VO2
VI start - NAISED + SEENIORID
Ülo Kuljus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Karolina Kull
SK Rakke
IV start - M/N16
Mihkel Külv
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Karl Kurits
Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Kuusk
Spordipartner
Spordipartner Trading OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Carol Kuuskman
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
Cfc
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Mirtel Laht
SK Rakke
III start - M/N14
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
IV start - M/N16
Mae Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Rannar Laup
KOMO
IV start - M/N16
Marten Lembavere
III start - M/N14
Oskar Lemloch
CFC
II start - M/N12
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Martti Lenzius
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Robert Lepik
Peloton
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
Denaro Team OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Robin Luht
Peloton
IV start - M/N16
Jakob Maaten
VELO
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Markus Mäeuibo
kalevi jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riko Mäeuibo
IV start - M/N16
Harald Mägi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Rihard Mägi
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Jörgen Matt
Peloton
MTÜ Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Joosep Mesi
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ketrin Mesila
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Markus Mettus
I start - M/N8, M/N10
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl-Henrik Mollberg
III start - M/N14
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Markus Müürisepp
KALEVI JALGRATTAKOOL
III start - M/N14
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Tarmo Neemela
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
IV start - M/N16
Rauno Notton
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
III start - M/N14
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Thristan Paju
Spordiklubi Rakke
IV start - M/N16
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
TYSK
III start - M/N14
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
80257730
IV start - M/N16
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Aimar Pedari
RR Siplased
Kitzinger Progress AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Riko-Sander Pensa
Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Andreas Põder
I start - M/N8, M/N10
Lauren Pohl
IV start - M/N16
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Aaron Leon Portugov
II start - M/N12
Annabrit Prants
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Paul Pruuli
Hauka veloklubi
IV start - M/N16
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Trevor Raev
I start - M/N8, M/N10
Frida Mia Ragilo
KJK
III start - M/N14
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
CFC
IV start - M/N16
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mirjam Raun
TÜASK
IV start - M/N16
Rasmus Rebane
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Kirke Reier
VI start - NAISED + SEENIORID
Sander Rein
I start - M/N8, M/N10
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Janek Resev
Spordipartner
Spordipartner Trading OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Hendrik Rohtla
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ron Rooni
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Georg Roose
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Gregor Roosna
I start - M/N8, M/N10
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Pärt Ruubel
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Ottomar Saag
II start - M/N12
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marten Seesmaa
VELO
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Romet Semjonov
I start - M/N8, M/N10
Silver Semjonov
II start - M/N12
Roger Sepp
I start - M/N8, M/N10
Rainer Sildvee
kinema.eu
VI start - NAISED + SEENIORID
Siim Silland
RedBike
VI start - NAISED + SEENIORID
Maario Silm
RR Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Alberts Smilktens
KS Sporta klubs
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Tauri Soeson
TÜASK
III start - M/N14
Sten Erik Soiver
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Remo Somelar
Tyask
IV start - M/N16
Karl Markus Soo
III start - M/N14
Kristel Sandra Soonik
VI start - NAISED + SEENIORID
Rico Soots
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Jaagup Tali
TÜASK
II start - M/N12
Kermo Tamm
KJK
IV start - M/N16
Uku Tamm
TYASK
IV start - M/N16
Leander Tammistu
III start - M/N14
Elina Tasane
VI start - NAISED + SEENIORID
Mia Carla Tegelmann
Kalevi jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Lenna Tigasing
I start - M/N8, M/N10
Gerdo Toomsalu
I start - M/N8, M/N10
Josten Toomsalu
II start - M/N12
Maria Treier
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Henri Uibo
III start - M/N14
Lauri Uibo
III start - M/N14
Ats Uulimaa
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Joonas Vaikmäe
VELO
Spordiklubi Velo
IV start - M/N16
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Marko Vain
komo
II start - M/N12
Pärtel Valge
SK Velo
IV start - M/N16
Kristofer Veetamm
I start - M/N8, M/N10
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16

...