Et En

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Kekkilä
Viljandi linn
Viljandi Metall
Pinska OÜ
Baltirehviseadmed
Roger Puit
Espak Viljandi
Sakala teed
Eleväli
Vilcon Ehitus
Reaalprojekt
Baltic Agro
Keskkonnateenused
Uku keskus

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 19.01.2021 04:00.
Kokku: 245
II start - M/N12: 46
III start - M/N14: 51
IV start - M/N16: 39
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 42
VI start - NAISED + SEENIORID: 67
mees: 203
naine: 42
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Elis Maarja Aardevälja
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Joosep Aarela
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Hannes Ahman
TÜASK
III start - M/N14
Marii-Isabel Allikberg
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Anipai
Otepää Rattaklubi
IV start - M/N16
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Mirt Ärm
Porter Racing
II start - M/N12
Rait Ärm
Tartu2024/BalticChainCycling.com
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Karlis Aru
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Aaron Aus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Hugo Bergson
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Zlata Broniševskaja
Maardu Kalevijalgrattakool
III start - M/N14
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
CFC
III start - M/N14
Elisabeth Ebras
TEAM RYTGER
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristo Ebras
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Ats Oskar Eensalu
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
IV start - M/N16
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Epner
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Riho Ever
Velo Clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Maksim Fazõlov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Gristsenko
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Berit Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Gert Grünberg
Porter Racing
IV start - M/N16
Hardy Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Priit Grünberg
Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Jasper Haava
Kalev
II start - M/N12
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Arti Ilves
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Birgit Irbe
Nõmme Rattaklubi
IV start - M/N16
Liis Jääger
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Valdur Jaht
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Jakobson
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Uku Järv
CFC
II start - M/N12
Argo Järve
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
III start - M/N14
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Markus Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Johanson
Kalevi Rattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Raoul Johanson
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
III start - M/N14
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Raiko Kaldoja
CCRM
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Lauri Kallari
Otepää Rattaklubi
IV start - M/N16
Taimar Kallari
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Märt Kannel
III start - M/N14
Martin Karki
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Gleb Karpenko
Klubi Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Sten Kask
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kristen Kibe
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Joonas Kiho
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Eero Kiskonen
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Gert Kivistik
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Eliise Kivistu
SK Rakke
IV start - M/N16
Karl Kiviväli
TÜASK
III start - M/N14
Kaupo Koch
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Mariann Koik
Porter Racing
III start - M/N14
Kardo Kõiv
Team Kodar
VI start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kardo Kõiv
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Gregor Kokk
CFC spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marten Konga
Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaupo Kuhlap
Cosmos
VI start - NAISED + SEENIORID
Agnes Kukk
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek-Robin Kukk
Kalevi jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kristi Kuldkepp
TÜASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Nikita Kulikov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Ülo Kuljus
FNT Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
Christon OÜ
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Karolina Kull
SK Rakke
III start - M/N14
Andro Kurg
VIKO
III start - M/N14
Martin Kurg
VIKO
IV start - M/N16
Jaanika Kurgjärv
Hawaii express
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kurits
Joonas Kurits
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Karl Kurits
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Rasmus Kuum
CFC
III start - M/N14
Tanel Kuusk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
CFC spordiklubi
IV start - M/N16
Märt Laansoo
KJK
II start - M/N12
Mirtel Laht
SK Rakke
III start - M/N14
Mae Lang
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Robert Lepik
Peloton
MTÜ Peloton
IV start - M/N16
Toomas Lepik
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Olle Liivak
Otepää rattaklubi
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Uko Rasmus Luht
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mik Madisson
VIKO
IV start - M/N16
Markus Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Riko Mäeuibo
III start - M/N14
Rihard Mägi
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Mätik
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Madis Mihkels
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Virgo Mitt
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Robin Möll
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Marten Mööl
Nõmme rattaklubi
IV start - M/N16
Markus Mõttus
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Tarmo Neemela
Team Amps
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Neemesto
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mathilde Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Rauno Notton
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marten Olo
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
III start - M/N14
Ott Orav
IV start - M/N16
Tõnu Ord
CC Superior
VI start - NAISED + SEENIORID
Elvis Ormus
NRK
II start - M/N12
Kristo Õruste
Porter Racing
II start - M/N12
Romet Pajur
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
tysk
III start - M/N14
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
III start - M/N14
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Aimar Pedari
Rr Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Reijo Peenema
Vooremaa Centrum/Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riko-Sander Pensa
RTR
IV start - M/N16
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Kuldar Põder
Team Vänt
VI start - NAISED + SEENIORID
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Henri Põldma
Tysk
IV start - M/N16
Ken Post
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Annabrit Prants
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Patrick Prunsvelt
Otepää rattaklubi
IV start - M/N16
Sille Puhu
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Rainer Pungar
Cyclon
VI start - NAISED + SEENIORID
Mia-Maria Puusaag
PORTER RACING
III start - M/N14
Sven Puusepp
Bike Fanatics
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frank Aron Ragilo
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Frida Mia Ragilo
II start - M/N12
Ralf Leon Rahu
KOMO
II start - M/N12
Kristjan Randma
VO2
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
CFC
III start - M/N14
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mirjam Raun
TÜASK
IV start - M/N16
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KOMO
IV start - M/N16
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Ron Rooni
Cfc Spordikkubi
III start - M/N14
Georg Roose
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Reiko Rosenthal
RTR
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar-Martin Ruder
TÜASK
III start - M/N14
Rander-Verner Rullingo
VIKO
II start - M/N12
Richard Ründva
IV start - M/N16
Oliver Rüster
Peloton
IV start - M/N16
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Randar Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Marten Seesmaa
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Kristo Sepp
Proshop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Tomi Siilbek
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Rainer Sildvee
kinema.eu
VI start - NAISED + SEENIORID
Maario Silm
Vooremaa Centrum/Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Soeson
TÜ ASK
III start - M/N14
Sten Erik Soiver
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Remo Somelar
TÜASK
III start - M/N14
Rico Soots
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Travis Sova
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Steven Sumberg
Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
Nõmme rattaklubi
III start - M/N14
Karolin Surva
CFC
IV start - M/N16
Tauri-Tristan Taal
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Jaagup Tali
TÜASK
II start - M/N12
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Egert Tammeleht
Porter Racing
II start - M/N12
Riko Tammepuu
CFC
III start - M/N14
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Igor Tarassov
Nõmme Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mia Carla Tegelmann
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Johannes Tiirats
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Siim Tõnismaa
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Tõnu Tõnov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Maria Treier
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Peeter Tsanev
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Tuisk
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Uibo
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Ivar Vaab
Vooremaa Centrum/Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Vaikmäe
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Jaarek Vaikmets
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Gregor Vain
Porter Racing
III start - M/N14
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Nikita Valashas
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Pärtel Valge
SK Velo
III start - M/N14
Maikel Magnus Välja
II start - M/N12
Vahur Valvas
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Oleg Vassiljev
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Verliin
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Andrus Volk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Maksim Ziborov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12

...