Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Üldjuhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Transtar

Sponsor

STEALTH

Toetaja

Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 09.05.2021 19:32.

Tõravere-Rõhu-Tõravere, eraldistart stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 12 Kaupo Kattai 1973 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:01:00 86 Darola Kruusik 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:02:00 87 Reiko Rosenthal 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
18:03:00 89 Ando Viispert 1976 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Ants Piibu bridžiklubi
18:05:00 31 Erik Reisenbuk 1997 mees M Eesti, Harju maakond
18:06:00 90 Janek Vana 1972 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:09:00 18 Marika Rohtla 1965 naine N Eesti, Tartu maakond
TriSmile
18:10:00 13 Andres Mäekivi 1972 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:11:00 19 Toomas Kuris 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:15:00 20 Aapo Rammo 1951 mees Seenior 3+ Eesti, Põlva maakond
SK Velo
18:18:00 22 Piret Pung 2001 naine Tüdrukud 15 – 16 a (N16) Eesti, Tartu maakond
Vooremaa centrum/Rattabaas
18:20:00 93 Martin Anier 2003 mees Poisid 13 – 14 a (M14) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:25:00 35 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:30:00 10 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:31:00 85 Erki Parri 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
18:33:00 37 Kaido Voogla 1978 mees M Eesti, Harju maakond
18:35:00 91 Rando Kall 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
TriSmile
18:40:00 6 Vladimir Beljajev 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
18:41:00 61 Mart Mikkelsaar 1960 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
18:45:00 84 Toomas Viigipuu 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:54:00 30 Eve Veskus 1975 naine N Eesti, Harju maakond
18:56:00 29 Ülo Treufeldt 1946 mees Seenior 3+ Eesti, Harju maakond
KJK
18:59:00 82 Gundo Roosve 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim
19:00:00 2 Sander Suurna 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
rein taaramäe rattaklubi
19:01:00 3 Peeter Illak 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:02:00 5 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜ Akadeemiline Spordiklubi
19:03:00 8 Valdur Jaht 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
19:04:00 16 Alger Vedler 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:05:00 7 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON
19:06:00 58 Madis Ütt 1964 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:07:00 92 Mihkel Jüri 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
19:10:00 14 Jaak Helm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi
19:11:00 88 Sten Üprus 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
19:14:00 74 Ailen Mälgi 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
RedBike
19:17:00 75 Siim Saksing 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
19:25:00 15 Tauno Koort 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:30:00 1 Lauri Peil 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:31:00 83 Kerdi Leetma 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON
19:40:00 4 Tair Kibal 1982 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
H
19:50:00 9 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Trismile

...