Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (1)

Nimisponsor

Transtar TP

Toetajad

Tartu linn
Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 24.06.2021 00:30.

Täispikk distants - 24 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 7 Lauri Otsmaa 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
Tabasalu triatloniklubi
18:00:30 12 Joonas Kurits 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
Ampler development team
18:02:30 53 Allar Pähn 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
Baltyre Eesti
18:03:30 57 Stanislav Gurba 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
18:06:00 51 Margus Mikk 1975 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
18:10:00 6 Talis Susi 1998 mees M Eesti, Võru maakond
Päästeamet
18:10:30 49 Ander Markus Kroon 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Yess
18:11:30 68 Liis Jääger 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
18:16:00 1 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
YESS
18:19:00 61 Triin Kull 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
Kurmo Rattaäri OÜ
18:22:00 43 Rait Veevo 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:23:00 60 Kurmo Neemela 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Dünamo
Kurmo Rattaäri OÜ
18:27:00 59 Marti Alt 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
18:28:30 55 Kristi Kuldkepp 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
Kristi Kuldkepp
Peloton
18:29:00 24 Toomas Matvejev 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
18:30:00 4 Henry Närap 2003 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
TÜASK
18:30:30 11 Andres Kübar 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Põlva maakond
MTÜ AOK Arendus
18:31:00 23 Oskar Nisu 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
18:31:30 46 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
18:35:00 33 Oskar Pau 2003 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:41:00 69 Martin Anier 2003 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
RTR
18:45:00 50 Tarmo Siimsaare 1981 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
21CC
18:58:00 8 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:01:30 52 Margus Kivirüüt 1979 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
19:15:30 3 Kristo Prangel 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
19:30:00 56 Georg Karlep 2004 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:31:00 58 Tõnu Vahtra 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
TriSmile
19:35:00 2 Hanna Karoline Taaramäe 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:45:00 64 Margus Kelk 1967 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Dünamo
19:59:00 14 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
TriSmile
Arvestaja OÜ

...