Et En

Toetajad

Tartu linn
Eesti Kultuurkapital

Nimisponsor

Transtar TP

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 16.08.2022 09:40.
Kokku: 93
Täispikk distants - 24 km: 41
Lühike distants - 14.6 km: 26
Täispikk distants - 24 km, vabaklass: 18
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass: 8
mees: 71
naine: 22
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Martin Anier
RTR
Täispikk distants - 24 km
Mati Arend
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Avely Austa
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI
Täispikk distants - 24 km
Viktoriia Baderyk
Lõuna Eesti rattaklubi
Lühike distants - 14.6 km
Ivan Chornohor
Lõuna Eesti rattaklubi
Lühike distants - 14.6 km
Oliver Dalberg
Täispikk distants - 24 km
Antti Haljak
R.U.S.T.
Täispikk distants - 24 km
Robert Sebastian Heinsar
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 14.6 km
Kostiantyn Hrishnyi
Lõuna Eesti rattaklubi
Lühike distants - 14.6 km
Maximilian Huck
TYASK
Lühike distants - 14.6 km
Peeter Illak
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass
Adeele Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
Lühike distants - 14.6 km
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
Lühike distants - 14.6 km
Valdur Jaht
Täispikk distants - 24 km
Alo Jakin
Peloton
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Ahti Kala
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Rainer Kaljumäe
Täispikk distants - 24 km
Hannah Kaljur
Smart Sport
Lühike distants - 14.6 km
Karl Kallas
Täispikk distants - 24 km
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
Täispikk distants - 24 km
Margus Kelk
Dünamo
Täispikk distants - 24 km
Kai Kippasto
A&T Sport
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass
Margo Kippasto
Haaslava mtb
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Margus Kivirüüt
Simuna spordiklubi
Täispikk distants - 24 km
Eliise Kivistu
SK Rakke
Lühike distants - 14.6 km
Kristian Kool
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Tauno Koort
Täispikk distants - 24 km
Aarne Krõlov
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Vjatseslav Kulak
Täispikk distants - 24 km
Andres Kulbin
Peloton
Täispikk distants - 24 km
Mart Kull
Viljandi haigla
Täispikk distants - 24 km
Triin Kull
Täispikk distants - 24 km
Hannes Külv
TÜSK
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass
Joonas Kurits
Team Ampler/Tartu 2024
Täispikk distants - 24 km
Maikel Kuusma
Ride2Eat
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Mae Lang
Täispikk distants - 24 km
Mihail Lavrwnko
Lühike distants - 14.6 km
Räni Aksel Lehis
Lühike distants - 14.6 km
Markus Leidt
Peloton
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Meelis Leidt
Peloton
Täispikk distants - 24 km
Robert Lepik
Peloton
Lühike distants - 14.6 km
Kaspar Lind
Trismile
Täispikk distants - 24 km
Raivo Loost
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass
Robin Luht
Peloton
Lühike distants - 14.6 km
Diana Lutchenko
Lõuna Eesti rattaklubi
Lühike distants - 14.6 km
Andre Mägi
Täispikk distants - 24 km
Jörgen Matt
Peloton
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Toomas Matvejev
Tripassion Triatloniklubi
Täispikk distants - 24 km
Martin Metspalu
Täispikk distants - 24 km
Margus Mikk
Sparta
Täispikk distants - 24 km
Karl Mattias Milk
Rein Taaramäe Rattaklubi
Täispikk distants - 24 km
Martti Milk
Rein Taaramäe Rattaklubi
Lühike distants - 14.6 km
Kurmo Neemela
Dünamo
Täispikk distants - 24 km
Oskar Nisu
Peloton
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Marten Olo
RTR
Täispikk distants - 24 km
Anti Oot
TARTU VELO
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass
Martin Parv
Ride2Eat
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Helena Peik
Täispikk distants - 24 km
Carmen-Anete Plakso
TÜASK
Lühike distants - 14.6 km
Anastasiia Poluian
Lõuna Eesti rattaklubi
Lühike distants - 14.6 km
Kristo Prangel
Tripassion Triatloniklubi
Täispikk distants - 24 km
Keijo Priks
Korpus racing team
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Aapo Rammo
SK Tartu Velo
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass
Raul Rämson
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Kristjan Randma
VO2 Specialized
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass
Kirke Rehme
Lühike distants - 14.6 km
Karmen Reinpõld
Täispikk distants - 24 km
Risto Reinpõld
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Katrin Rohtma
Täispikk distants - 24 km
Anto Roots
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Reiko Rosenthal
RTR
Kliimamees OÜ
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass
Oskar-Martin Ruder
TÜASK
Lühike distants - 14.6 km
Tarmo Ruder
Milky Way
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Oliver Rüster
Peloton
Täispikk distants - 24 km
Mykola Savchenko
Lõuna Eesti rattaklubi
Täispikk distants - 24 km
Marten Seesmaa
Vooremaa Centrum&Rattabaas
Lühike distants - 14.6 km
Artem Shelenkov
Lõuna Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 14.6 km
Tarmo Siimsaare
21CC Triatloniklubi
Täispikk distants - 24 km
Eike Sild
Trismile
Täispikk distants - 24 km
Linda Silmere
TYASK
Lühike distants - 14.6 km
Hanna Karoline Taaramäe
Täispikk distants - 24 km
Anette Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 14.6 km
Christine Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 14.6 km
Egle Teder
Trismile
Täispikk distants - 24 km
Feeliks Teder
Haaslava MTB
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Roobert Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 14.6 km
Sander Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 14.6 km
Ülo Treufeldt
KJK
Täispikk distants - 24 km
Vahur Valvas
Rein Taaramäe Rattaklubi
Täispikk distants - 24 km, vabaklass
Sander Värv
REKORD
Täispikk distants - 24 km
Rait Veevo
Peloton
Täispikk distants - 24 km
Aivar Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
Täispikk distants - 24 km
Anette Zukker
Tripassion Triatloniklubi
Täispikk distants - 24 km

...