Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 26.11.2022 19:41.

Täispikk distants - 21 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:02:00 1 Antti Haljak 1978 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
R.U.S.T.
18:11:00 2 Oliver Rüster 2005 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:14:30 3 Valdur Jaht 1981 mees Mehed - vabaklass, lühike distants Eesti, Tartu maakond
18:15:30 4 Toomas Matvejev 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
18:19:00 5 Toomas Viigipuu 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
18:20:00 6 Eike Sild 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Trismile
18:22:00 7 Aleksey Leonov 2005 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
18:26:00 8 Rinaldo Teder 1978 mees Seenior 2 Eesti, Valga maakond
Liivimaa Rattaklubi
18:27:00 9 Egle Teder 1977 naine N Eesti, Valga maakond
Trismile
18:30:00 10 Tarmo Siimsaare 1981 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
18:31:00 11 Karl Kurits 2005 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:32:00 12 Rainer Kaljumäe 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
18:34:00 13 Karl Mattias Milk 2004 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:35:00 14 Ülo Treufeldt 1946 mees Seenior 3+ Eesti, Harju maakond
KJK
18:35:30 15 Arne Rehi 1969 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:40:00 16 Rait Veevo 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:44:30 17 Kert Martma 1983 mees M Eesti, Harju maakond
18:45:00 18 Rando Marten Evendi 2001 mees M Eesti, Harju maakond
CFC spordiklubi
18:55:00 19 Martin Anier 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
RTR
19:00:00 20 Hanna Karoline Taaramäe 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
19:00:30 21 Karl Kallas 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
19:01:00 22 Kaspar Lind 1978 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:03:00 23 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
19:10:00 24 Margus Mikk 1975 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
Sparta
19:30:00 25 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
19:45:00 26 Georg Karlep 2004 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:45:30 27 Kevin Kardo Kõiv 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Team Kodar
20:00:00 28 Avely Austa 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI

...