Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 21.04.2024 17:40.
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Andro Aavik
Täispikk distants - 21 km
Artur Abras
Ujumise Spordiklubi
Lühike distants - 10.5 km
Pärtel Abras
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 10.5 km
Marta-Nora Alaväli
TÜASK
Lühike distants - 10.5 km
Margret Alttoa
Moomoo klubi
Icosagen AS
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Martin Anier
Peloton
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass
Liis-Grete Arro
Kuldne Tervis jooksugrupp
Täispikk distants - 21 km
Krete Auser
moomoo
Mapri Ehitus OÜ
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Avely Austa
TYASK
MTÜ Telia Spordiklubi
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass
Jonathan Austa
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
MTÜ Telia Spordiklubi
Lühike distants - 10.5 km
Linda Elizabete Brilte
VeloLifestyle/smiltenesbjss
Smiltenes BJSS
Lühike distants - 10.5 km
Antti Haljak
R.U.S.T.
Täispikk distants - 21 km
Robert Sebastian Heinsar
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 10.5 km
Maximilian Huck
TÜASK
Lühike distants - 10.5 km
Peeter Illak
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass
Joel Juhanson
Tripassion Triatloniklubi
Täispikk distants - 21 km
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Lühike distants - 10.5 km
Tauri Jürisaar
Peloton
Täispikk distants - 21 km
Rainer Kaljumäe
Täispikk distants - 21 km
Janar Kallson
Täispikk distants - 21 km
Janar Kannimäe
Hauka veloklubi
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Taavi Kannimäe
Hauka veloklubi
Täispikk distants - 21 km
Martin Karro
Tüask
Lühike distants - 10.5 km
Kaupo Kattai
Rein Taaramäe Rattaklubi
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Indrek Kelk
Valged Teed
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass
Sten-Henrik Kendaru
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Kaspar Kers
Lõuna Eesti rattaklubi
Lühike distants - 10.5 km
Kalmer Kiiver
Haaslava MTB
Lühike distants - 10.5 km
Gert Kivistik
Peloton
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Karl Kiviväli
TÜASK
Lühike distants - 10.5 km
Riina Klais-Peets
Rein Taaramäe Rattaklubi
Täispikk distants - 21 km
Emily Kodanik
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 10.5 km
Meelis Kogermann
SAQ SC
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Kristi Kuldkepp
Peloton
Täispikk distants - 21 km
Meelis Leidt
Peloton
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass
Kristofer Lemsalu
Peloton
Lühike distants - 10.5 km
Martti Lenzius
Voltas Tartu2024 by CCN
Täispikk distants - 21 km
Robert Lepik
Peloton
Täispikk distants - 21 km
Reiko Liblik
TÜSK
Lühike distants - 10.5 km
Robin Luht
Peloton
Täispikk distants - 21 km
Oskar Märs
Lõuna- Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 10.5 km
Jörgen Matt
Peloton
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass
Mari-Liis Michelson
Mari-Liis Michelson
Moomoo klubi
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass
Margus Mikk
Sparta Spordiklubi
Täispikk distants - 21 km
Mirjam Minin
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass
Marek Mogilenskihh
TYASK
Lühike distants - 10.5 km
Robin Möll
Peloton
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Andrei Morjakov
Täispikk distants - 21 km
Marti Mutso
Täispikk distants - 21 km
Henry Närap
TÜASK
Täispikk distants - 21 km
Kurmo Neemela
Dünamo
Kurmo Rattaäri OÜ
Täispikk distants - 21 km
Liis Nemvalts
Mapri Ehitus
Täispikk distants - 21 km
Marten Olo
Rein Taaramäe Rattaklubi
Täispikk distants - 21 km
Allan Oras
moomooklubi
Disaintekstiil OÜ
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Kristi Oras
moomooklubi
Disaintekstiil OÜ
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Hugo Urmas Paidre
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 10.5 km
Andri Pärn
Tysk
Lühike distants - 10.5 km
Risto Pärnapuu
Täispikk distants - 21 km
Oliver Peerna
TÜASK
Lühike distants - 10.5 km
Rihard Perv
Lühike distants - 10.5 km
Rebecca Pikner
Lõuna Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 10.5 km
Carmen-Anete Plakso
TÜASK
Lühike distants - 10.5 km
Indrek Põhjatu
Mapri ehitus
Täispikk distants - 21 km
Martti Poolak
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 10.5 km
Kristo Prangel
Tripassion Triatloniklubi
Täispikk distants - 21 km
Joosep-Jakob Puhke
TYASK
Lühike distants - 10.5 km
Sander Puri
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Erik Raadom
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass
Karl Raadom
TYS
Lühike distants - 10.5 km
Johhanna Räppo
Täispikk distants - 21 km
Marika Rohtla
TMB Element Spordiklubi
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Oskar-Martin Ruder
TÜASK
Täispikk distants - 21 km
Tarmo Ruder
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Marit Salus
Moomoo klubi
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass
Marten Seesmaa
Lõuna-Eesti Rattakluibi
Lühike distants - 10.5 km
Anni Seiler
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Martin Seiler
Täispikk distants - 21 km
Tarmo Siimsaare
21CC Triatloniklubi
Mapri Ehitus OÜ
Täispikk distants - 21 km
Linda Silmere
TÜASK
Lühike distants - 10.5 km
Mattias Silmere
Lühike distants - 10.5 km
Silver Tamm
Täispikk distants - 21 km
Anette Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 10.5 km
Christine Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 10.5 km
Feeliks Teder
Haaslava MTB
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Roobert Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 10.5 km
Sander Teder
Haaslava MTB
Lühike distants - 10.5 km
Marten Tiidrus
Peloton
Lühike distants - 10.5 km
Birgit Tito
Peloton
Täispikk distants - 21 km
Ülo Treufeldt
KJK
Täispikk distants - 21 km
Vladimir Tsypin
Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Norman Vahtra
Van Rysel - Roubaix
OÜ Novat
Täispikk distants - 21 km
Vahur Valvas
Täispikk distants - 21 km, vabaklass
Sander Värv
Täispikk distants - 21 km
Erki Vellama
Mapri ehitus
Täispikk distants - 21 km
Eliis Veske
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Lühike distants - 10.5 km
Anette Zukker
Tripassion Triatloniklubi
Täispikk distants - 21 km

...