Et En
Ava võistluse menüü

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts

Toetajad

Tõrva 90
Tõrva linn
Medita kliinik
Reginett
Tarmeko
Ikodor
ALeCoq
Eesti Kultuurkapital
Ehitustrust
Meditsiinilabor Synlab

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 08.08.2022 20:42.

Tõrva Ekstreemjooks 2016 - individuaalne stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Mihkel Gaver 1987 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
2 Kairi Vahter 1990 naine Naised 1977-2000 Eesti, Harju maakond
3 Riho Pürn 1977 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
Ikodor
4 Karin Lusikas 1986 naine Naised 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
5 Krista Jalajas 1987 naine Naised 1977-2000 Eesti, Valga maakond
Eesti Ultrajooksu klubi
6 Pille Toom 1995 naine Naised 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
7 Gerly Annok 1995 naine Naised 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
8 Indrek Karolin 1973 mees Mehed 1967-1976 Eesti, Põlva maakond
9 Martin Mäe 1991 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
10 Ander Markus Kroon 2002 mees Poisid 2001-2006 Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
11 Valdo Jahilo 1972 mees Mehed 1967-1976 Eesti, Harju maakond
12 Madis Kallas 1987 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Harju maakond
13 Anastassia Bukovskaja 1985 naine Naised 1977-2000 Eesti, Harju maakond
14 Aleksei Khanenko 1984 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Harju maakond
15 Rayan Napast 2000 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Valga maakond
16 Viidas Kõnd 1966 mees Mehed 1966+ Eesti, Tartu maakond
17 Anu Poom 1975 naine Naised 1967-1976 Eesti, Tartu maakond
18 Rauno Palmi 1987 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
19 Raine Hirve 1987 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Harju maakond
Itella Logistics
20 Riiko Kaseorg 1981 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Valga maakond
21 Aaron Ausmees 2006 mees Poisid 2001-2006 Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
22 Rene Mägi 2000 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
23 Irina Dobryakova 1988 naine Naised 1977-2000 Eesti, Harju maakond
24 Jaanus Joasoo 1985 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Harju maakond
25 Mario Truu 1989 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
26 Argo Kukk 1982 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
Agri Partner
27 Risto Holtsmeier 2001 mees Poisid 2001-2006 Eesti, Tartu maakond
28 Priit Tsirp 1983 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
29 Indrek Kadak 1995 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Valga maakond
30 Heiki Rebane 1982 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Harju maakond
OCR Estonia
31 Armin Angerjärv 1999 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
32 Rait Leheveer 1989 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
33 Helen Elias 1991 naine Naised 1977-2000 Eesti, Valga maakond
34 Margo Malm 1970 mees Mehed 1967-1976 Eesti, Valga maakond
35 Heldi Kaares 1970 naine Naised 1967-1976 Eesti, Valga maakond
36 Guido Kuum 1991 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Valga maakond
37 Jürgen Aosaar 1983 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
38 Kuldar Kõiv 1983 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
39 Evert Laul 1991 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Harju maakond
40 Erik Raag 1990 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Järva maakond
41 Raivo Loost 1979 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
42 Malve Põldmaa 1974 naine Naised 1967-1976 Eesti, Tartu maakond
43 Sander Aavik 2004 mees Poisid 2001-2006 Eesti, Valga maakond
Ujumise Spordiklubi
44 Sulev Lokk 1969 mees Mehed 1967-1976 Eesti, Harju maakond
45 Andrus Lutsu 1979 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
46 Merilin Treu 1994 naine Naised 1977-2000 Eesti, Valga maakond
47 Urmas Treu 1972 mees Mehed 1967-1976 Eesti, Valga maakond
48 Kristo Ausmees 1978 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
49 Günther Siimenson 1989 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Järva maakond
50 Robertas Požela 1996 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Pärnu maakond
51 Taivo Rebane 1953 mees Mehed 1966+ Eesti, Jõgeva maakond
52 Ago Jaani 1997 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Valga maakond
53 Aleksandra Deljanskaja 1999 naine Naised 1977-2000 Eesti, Lääne-Viru maakond
54 Eveli Nõgesmäe 1976 naine Naised 1967-1976 Eesti, Tartu maakond
55 Kai Vakmann 1972 naine Naised 1967-1976 Eesti, Tartu maakond
Lohkva Lasteaed
56 Hedi Kade 1987 naine Naised 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
57 Kristjan Kade 1992 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
58 Grete Gröön 1984 naine Naised 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
59 Sippie Truu 1975 naine Naised 1967-1976 Eesti, Tartu maakond
60 Janek Truu 1972 mees Mehed 1967-1976 Eesti, Tartu maakond
61 Velmar Piibeleht 1988 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Harju maakond
62 Kaidar Junker 1992 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Tartu maakond
63 Andrias Johanson 1988 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Valga maakond
64 Gerli Salvet 1988 naine Naised 1977-2000 Eesti, Jõgeva maakond
65 Teet Vaigla 1987 mees Mehed 1977-2000 Eesti, Pärnu maakond
66 Emil Madaminov 1969 mees Mehed 1967-1976 Eesti, Tartu maakond

...