Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Transtar TP

Toetajad

Tartu linn

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 01.03.2024 23:56.

Täispikk distants - 21 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 139 Priit Oidram 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
18:01:00 1 Tõnu Vahtra 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
18:02:00 119 Valdur Jaht 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
18:03:00 120 Maris Jaht 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
18:05:00 148 Ieva Longa 1976 naine N Eesti, Harju maakond
18:15:00 159 Andrejs Lipskis 1983 mees M Läti, Latvia
Engures sportam
18:15:30 193 Dana Rozlapa 1979 naine N Läti, Riga
Train2Win Endurance Coaching
18:25:00 25 Arti Ilves 2002 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:31:00 2 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
18:32:00 145 Eike Sild-Neeme 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Trismile
18:33:00 5 Andres Kübar 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Põlva maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:59:00 18 Madis Ütt 1964 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
18:59:30 90 Toomas Matvejev 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Tri+Fit
19:00:00 191 Risto Reinpõld 1980 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
19:01:00 48 Rait Veevo 2002 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Peloton
19:02:00 152 Tea Lang 1966 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
19:02:30 3 Anneli Lind 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
Respo Haagised AS
19:03:00 89 Marti Alt 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:05:00 153 Toomas Viigipuu 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
19:19:00 7 Rando Kall 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:20:00 15 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Peloton
19:30:00 192 Martin Parv 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Alpter Cycling
19:40:00 10 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
TriSmile

...