Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 09.08.2020 05:00.
Kokku: 731
10 km ajavõtuga jooks: 254
10 km ajavõtuta jooks-kõnd: 13
10 km ajavõtuga kõnd: 74
5 km ajavõtuga jooks-kõnd: 207
5 km ajavõtuta jooks-kõnd: 14
Poolmaraton (21,1 km): 91
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks: 78
mees: 317
naine: 414
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marius Aave
Sk Prorunner
Poolmaraton (21,1 km)
Maris Aavik
Ehituse ABC
10 km ajavõtuga jooks
Aleksandr Abragimov
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mihkel Abram
Saue Tammed
10 km ajavõtuga jooks
Risto Ahtijainen
10 km ajavõtuga jooks
Mariliis Aint
10 km ajavõtuga jooks
Birgit Allik
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Carmen Allik
10 km ajavõtuga kõnd
Carolina Allik
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Risto Allik
10 km ajavõtuga kõnd
Robin Allik
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Triin Altmäe
10 km ajavõtuga jooks
Artur Anderson
Poolmaraton (21,1 km)
Jaanus Annama
10 km ajavõtuga jooks
Silvia Annama
10 km ajavõtuga jooks
Robi Annuk
Myfitness
10 km ajavõtuga jooks
Andrei Antonov
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anu Ärm
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tanel Ärm
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Urmas Ärm
Poolmaraton (21,1 km)
Cärolyn Aromets
10 km ajavõtuga jooks
Merilin Aruots
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Urmet Arusoo
10 km ajavõtuga jooks
Moonika Aruvälja
10 km ajavõtuga jooks
Mia Marlen Augla
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Nele Maria Augla
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Anu Aunapuu
Anu Aunapuu
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž
10 km ajavõtuga jooks
Heikki Avi
Karmen Jooksutab
10 km ajavõtuga jooks
Helle Avi
Karmen Jooksutab
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Siim Avi
MTÜ Piirissaare Kultuuriselts
OÜ Contractum
10 km ajavõtuga jooks
Vallo Avi
Karmen Jooksutab
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ergo Bereznjov
Ehituse ABC
10 km ajavõtuga jooks
Merilin Bereznjov
Ehituse ABC
10 km ajavõtuga jooks
Triinu Bergmann
SK ProRunner
10 km ajavõtuga jooks
Helin Berkman-Rand
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tatjana Bogoljubov
Grüne Fee Eesti AS
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Oleg Bolšakov
CES AS
10 km ajavõtuga jooks
Pille-Triin Borgmann
10 km ajavõtuga jooks
Ksenia Borovichuk
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Lilian Breus
Tartu Uisukool
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Madis Dautancourt
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Vincent Dautancourt
Orkla Eesti AS
Poolmaraton (21,1 km)
Andrei Dmitrijev
DAV OÜ
Poolmaraton (21,1 km)
Gerli Edela
10 km ajavõtuga kõnd
Sirle Eelma
10 km ajavõtuga kõnd
Erkki Ehasalu
SK ProRunner
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Janely Epro
10 km ajavõtuga kõnd
Urme Ernits
10 km ajavõtuga jooks
Merike Ers
10 km ajavõtuga kõnd
Miya Erte
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Tanel Esperk
10 km ajavõtuga jooks
Triin Gede
Sparta
Poolmaraton (21,1 km)
Markko Gerassimov
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anna Gontšarova
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Triin Gorbunov
10 km ajavõtuga jooks
Koidula Grauberg
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Vadim Gritšenko
10 km ajavõtuga jooks
Annika Gubinski
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Evelin Haava
10 km ajavõtuga jooks
Marek Habakuk
Poolmaraton (21,1 km)
Hannes Hagu
10 km ajavõtuga jooks
Marite Hainsoo
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Tauri Hainsoo
Poolmaraton (21,1 km)
Minna Tuulikki Hamunen
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Terje Heido-Rosenberg
H.Elleri nim Muusikakool
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Helerin Hein
10 km ajavõtuga kõnd
Kerttu Hein
Politsei ja Piirivalveamet
10 km ajavõtuga jooks
Margus Helm
G4s Spordiklubi
Poolmaraton (21,1 km)
Helen Helmet
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Eliise Hermann
10 km ajavõtuga kõnd
Härmo Hiiemäe
10 km ajavõtuga jooks
Marge Hindriks
10 km ajavõtuga jooks
Ly Hõbe
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Karin Hõrrak
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kätlin Hõrrak
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Aire Hulkko
10 km ajavõtuga kõnd
Mati Hussar
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Margit Huttunen
Poolmaraton (21,1 km)
Igor Ignatenko
1969
Poolmaraton (21,1 km)
Jaanika Ild
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Remil Anvar Ild
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ron Aron Ild
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Maarika Illi
10 km ajavõtuga kõnd
Ants Illus
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tiiu Illus
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Elin Ilves
KEVEK
10 km ajavõtuga jooks
Heleene Ilves
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Maris Jaama
Viraaž
Tõrva Gümnaasium
Poolmaraton (21,1 km)
Karmen Jaanimägi
10 km ajavõtuga jooks
Janika Jakobson
Tartu Impuls
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Gaidar Jalla
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Rauno Jallai
Võru KJK Lõunalõvi
Poolmaraton (21,1 km)
Hele Järv
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Hele Järv
10 km ajavõtuga kõnd
Reelika Järv
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Jaana Järve
10 km ajavõtuga kõnd
Ahto Jaska
Truvor Grupp
10 km ajavõtuga jooks
Anneli Jaska
10 km ajavõtuga kõnd
Svetlana Jaska
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anneli Jõgisuu
10 km ajavõtuga kõnd
Tiina Juhani
10 km ajavõtuga kõnd
Joonas Juhkov
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Ivi Juknaite
Poolmaraton (21,1 km)
Nadežda Junkina
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Margit Jürgenson
Eesti Energia Spordiklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Sander Jürs
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Helina Juvanen
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marliis Käämer
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Anne-Ly Kaarama
10 km ajavõtuga jooks
Geir-Kristjan Kääri
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaidi Käärmann
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Annabel Kaas
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Aivi Käba
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Eiko Kadarik
10 km ajavõtuga jooks
Elena Kristin Käen
10 km ajavõtuga jooks
Kaarel-Paulus Kaeramaa
10 km ajavõtuga jooks
Laura-Liisa Käis
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kalev Kajaste
räpina sk
10 km ajavõtuga jooks
Ivar-August Kalaus
10 km ajavõtuga jooks
Kai Kaljumäe
Poolmaraton (21,1 km)
Sirje Kaljumäe
10 km ajavõtuga jooks
Laura-Liis Kaljur
Harju OK
10 km ajavõtuga jooks
Maido Kaljur
Harju OK
10 km ajavõtuga jooks
Markus Kaljur
Harju OK
10 km ajavõtuga jooks
Kaili Kallasaru
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Rein Kalle
Keskkonnaamet
Poolmaraton (21,1 km)
Anneli Kallip
Pro Grupp Invest OÜ
10 km ajavõtuga kõnd
Eva Maria Kandla
TÜ ASK
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaspar Kängsepp
FC Näituse Tänava Metallurgia
Poolmaraton (21,1 km)
Kristjan Kängsepp
Poolmaraton (21,1 km)
Kertu Kangur
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Monika Kannelaud
10 km ajavõtuga jooks
Ago Kärema
Windrox
Carglass
10 km ajavõtuga jooks
Monika Karing
10 km ajavõtuga jooks
Airi Karlson
10 km ajavõtuga jooks
Margit Karu
10 km ajavõtuga kõnd
Viivika Kasuk
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Alar Kattai
Sebe
LuxExpress Estonian AS
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Carmen Kazantseva
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marko Keerberg
10 km ajavõtuga jooks
Maarika Kelder
10 km ajavõtuga jooks
Tanel Kelder
Poolmaraton (21,1 km)
Silje Kert
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Jaan Kesküla
SK Raudmees
10 km ajavõtuga jooks
Krista Kesvatera
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anet Kibin
10 km ajavõtuga jooks
Laidi Kiigemägi
10 km ajavõtuga jooks
Viktoria Kirpu
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tervise Arengu Instituut
10 km ajavõtuga jooks
Sigrid Kirriland
10 km ajavõtuga jooks
Juta Kirsiaed
10 km ajavõtuga jooks
Marika Kisand
10 km ajavõtuga jooks
Martti Kiuru
Martti Kiuru
Poolmaraton (21,1 km)
Aivar Kivi
Eraisik
10 km ajavõtuga jooks
Katariina Kivi
Karmen Jooksutab
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Meriliis Kivila
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Sigrid Kivimaa
10 km ajavõtuga kõnd
Risto Kivisikk
10 km ajavõtuga jooks
Veronika Kivistik
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Külliki Klaar
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaire Klaus
#mariseinglid
Poolmaraton (21,1 km)
Liivi Kleberg
10 km ajavõtuga jooks
Karin Klooster
10 km ajavõtuga jooks
Kristiina Kõdar
10 km ajavõtuga jooks
Aire Koik
10 km ajavõtuga jooks
Kristo Kokk
10 km ajavõtuga jooks
Denis Kolesnikov
Narva Baza
10 km ajavõtuga jooks
Piret Kolk
10 km ajavõtuga jooks
Kristiina Kollom
10 km ajavõtuga jooks
Kaire Kollom-Vahtra
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kairit Kolsar
10 km ajavõtuga jooks
Taimo Kolsar
10 km ajavõtuga jooks
Toomas Kõnd
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mihkel Konsa
Espoo Honka
Selekta
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Lea Kont
10 km ajavõtuga kõnd
Kalle Koop
SK Saarde
Päästeamet
10 km ajavõtuga jooks
Kardo Koop
SK Saarde
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
10 km ajavõtuga jooks
Liis Köörna
SK Prorunner
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaidi Koort
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Liisi Kord
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Sander Kord
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Silver Kord
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Annely Kõre
Coop Tartu
10 km ajavõtuga kõnd
Eva Korela
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaspar Korela
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaspar Korela
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Külli Kori
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Rene Kottisse
G4S
Poolmaraton (21,1 km)
Piret Kozlovski
10 km ajavõtuga kõnd
Karl Johan Krasilnikov
10 km ajavõtuga kõnd
Jane Krasilnikova
10 km ajavõtuga kõnd
Marina Kraus
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Siiri Krill
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kätlin Kroll
Poolmaraton (21,1 km)
Tauno Krull
Sparta
Poolmaraton (21,1 km)
Oliver Kruusamägi
10 km ajavõtuga jooks
Kristel Kübar
Tartu Vangla
10 km ajavõtuga jooks
Kadiliis Kuiv
SK Prorunner
Poolmaraton (21,1 km)
Kaidi Kukk
10 km ajavõtuga kõnd
Kristina Kukke
10 km ajavõtuga jooks
Arne Kukkonen
Poolmaraton (21,1 km)
Heiki Küla
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kertu Kula
Sparta
Poolmaraton (21,1 km)
Risto Kulbas
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Pilvi Kuld
Naiskodukaitse
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kerli Kuldmaa
Mantrakee OÜ
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Aleksandr Kulešov
Treeningpartner
10 km ajavõtuga jooks
Anna Kulešova
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Martin Kull
10 km ajavõtuga jooks
Kristi Kundla
10 km ajavõtuga jooks
Merle Künnapas
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Katrin Künnapuu
10 km ajavõtuga kõnd
Sirje Kupp-Sazonov
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ave Kupper
10 km ajavõtuga jooks
Raili Kuprašvili
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Krister Kuriks
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Mariliis Kurs
Järve SK
eraisik
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mari-Liis Kurvits
Tartu Forseliuse Kool
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Taivo Kurvits
FitLife
SA Archimedes
10 km ajavõtuga jooks
Vahur Kurvits
10 km ajavõtuga jooks
Elisabet Kustavson
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Keir Kristjan Kustavson
10 km ajavõtuga jooks
Riko Jaak Kustavson
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ave Kutman
10 km ajavõtuga jooks
Andres Kutsar
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Grete Kutsar
10 km ajavõtuga jooks
Anne Kuudeberg
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ly Kuudeberg
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Heili Kuuler
10 km ajavõtuga kõnd
Kristjan Gustav Küünal
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Brita Kuus
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Greta Kuus
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Carmen Kuusik
Poolmaraton (21,1 km)
Artem Kydalov
10 km ajavõtuga jooks
Bert Laagemann
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Remi Laagemann
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Eve Laane
10 km ajavõtuga jooks
Maarit Lääne
10 km ajavõtuga jooks
Rosaliina Laane
Salu tee 2/6-2
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Sädeli Lääne
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Margus Laanemäe
10 km ajavõtuga jooks
Ain Laansalu
10 km ajavõtuga jooks
Meelis Laansalu
10 km ajavõtuga jooks
Tristan Laansalu
10 km ajavõtuga jooks
Anna-Liisa Labent
10 km ajavõtuga jooks
Annika Labent
10 km ajavõtuga jooks
Regina Labent
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Evelin Lahesoo
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Leila Lahtvee
10 km ajavõtuga jooks
Helari Laiakivi
10 km ajavõtuga jooks
Margit Laidvee
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Pille Laine
Nõo Põhikool
10 km ajavõtuga jooks
Helena Maarja Lainjärv
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kristo Lang
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Johann Langemets
10 km ajavõtuga jooks
Mari-Liis Länik
10 km ajavõtuga jooks
Eero Lapp
Õigusbüroo Eero Lapp
Poolmaraton (21,1 km)
Terje Lapp
Seesam Insurance AS
Poolmaraton (21,1 km)
Maarja-Liis Laprik
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Andre Larionov
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anneli Larionova
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Raili Lass
10 km ajavõtuga jooks
Liivar Lätt
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kaimar Lätti
Ehituse ABC
10 km ajavõtuga jooks
Rauno Laumets
Tartu Spordiselts Kalev
10 km ajavõtuga jooks
Ilse Laur
10 km ajavõtuga kõnd
Ilse Laur
Poolmaraton (21,1 km)
Piret Laurimäe
10 km ajavõtuga jooks
Ott Laursoo
10 km ajavõtuga jooks
Maarja Lee
Diivaniparadiis Oü
10 km ajavõtuga jooks
Johanna Leeduks
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Agur Lehis
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Priit Lehis
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ülar Lehiste
10 km ajavõtuga jooks
Liis Lehtse
10 km ajavõtuga jooks
Siire Leiger
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kalle Lellep
SK Prorunner
10 km ajavõtuga jooks
Annika Lember
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Janek Lember
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Jüri Lember
10 km ajavõtuga jooks
Marjana Lember
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Jane Lemendik
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kajsa Lepik
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Raul Lepik
MiSiMe MTÜ
Poolmaraton (21,1 km)
Tiit Lepik
Poolmaraton (21,1 km)
Illi Lepp
Karmen Jooksutab
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Karmen Lepp
Karmen Jooksutab
Poolmaraton (21,1 km)
Eetel Leppsaar
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Priit Libe
Poolmaraton (21,1 km)
Rein Liharadov
10 km ajavõtuga kõnd
Marko Liiv
10 km ajavõtuga jooks
Kristi Lill
10 km ajavõtuga kõnd
Veiko Lille
OK West
10 km ajavõtuga jooks
Viljar Lille
10 km ajavõtuga jooks
Ingrid Lindenberg
Kevek
10 km ajavõtuga jooks
Mart Lintsi
10 km ajavõtuga kõnd
Anneli Lipand
10 km ajavõtuga kõnd
Triin Lipsik
10 km ajavõtuga jooks
Avo Lode
10 km ajavõtuga jooks
Andres Lõhmus
SMIT
Poolmaraton (21,1 km)
Liis Lokk
10 km ajavõtuga jooks
Aler Lokko
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Elar Lokko
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Julia Lokteva
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Andre Lomaka
Poolmaraton (21,1 km)
Ulvi Lond
Tartu linnaraamatukogu
10 km ajavõtuga jooks
Aune Lõo
10 km ajavõtuga kõnd
Elise Lood
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Hugo Lood
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kevin Lood
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Piret Lood
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Lauri Loog
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Janno Loomus
10 km ajavõtuga jooks
Reet Luhaäär
Poolmaraton (21,1 km)
Joosep Luik
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Otto Luik
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Denis Lukianenko
Poolmaraton (21,1 km)
Aljona Luksepp
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Rauno Luksepp
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Revo Lumpre
Poolmaraton (21,1 km)
Margit Lunt
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kristjan Lusikas
eratreening.ee
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Lii Lusikas
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Gerli Lutvärk
10 km ajavõtuga kõnd
Ülo Luuka
Express Post
10 km ajavõtuga jooks
Marko Uku Tõdu Madi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Maarja-Lill Madisson
TUK
10 km ajavõtuga kõnd
Jaanus Mäe
GORUNTARTU
10 km ajavõtuga jooks
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
10 km ajavõtuga jooks
Hele-Kaja Mäesepp
10 km ajavõtuga kõnd
Kuldar Mäesepp
10 km ajavõtuga jooks
Tatjana Maftuljak
Grüne Fee Eesti AS
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Grete Mägi
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Mait Mägi
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Mait Mägi
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Martin Maide
Tartu Ülikool
10 km ajavõtuga jooks
Pilleriin Maidla
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tomm Ragnar Maidla
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mati Maine
10 km ajavõtuga jooks
Maarja Maisla
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Maila Maisväli
IROSPORT
SA TÜ Kliinikum
10 km ajavõtuga kõnd
Dagmar Makko
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Andrei Maksimov
10 km ajavõtuga jooks
Katrin Malinin
10 km ajavõtuga kõnd
Margit Mälter
Sparta
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Erhard Mandel
10 km ajavõtuga jooks
Kaupo Mändla
Keskkonnaagentuur
10 km ajavõtuga jooks
Kristi Mändoja
10 km ajavõtuga jooks
Anneli Männamets
Tartu Sport
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Riina Mardla
Poolmaraton (21,1 km)
Relika Maripuu
10 km ajavõtuga jooks
Marje Märss
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Lisandra Marten
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Raido Matson
10 km ajavõtuga jooks
Tiit Mauer
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Jana Meier
10 km ajavõtuga jooks
Rainer Meier
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tarmo Meier
10 km ajavõtuga jooks
Oksana Melnik
Prisma Peremarketid
10 km ajavõtuga kõnd
Maarja Merioja
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Markus Olaf Merioja
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Sergei Mestiljainen
10 km ajavõtuga kõnd
Siiri Mets
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Erkki Metsa
10 km ajavõtuga jooks
Helger Metskaev
MTA
10 km ajavõtuga jooks
Andres Metsmägi
Härra
10 km ajavõtuga jooks
Marek Meus
10 km ajavõtuga jooks
Esko Miljukov
10 km ajavõtuga jooks
Marten Miljukov
TUK
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Galina Missai
10 km ajavõtuga jooks
Tauno Mölder
SK Prorunner
Poolmaraton (21,1 km)
Tuija Helena Mononen
Ultra Sisu
Baltoil AS
Poolmaraton (21,1 km)
Brigitta Mõttus
10 km ajavõtuga jooks
Anne Mugu
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kertu Mugu
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Relika Müller
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Sirje Mürk
10 km ajavõtuga kõnd
Meelis Muts
10 km ajavõtuga jooks
Maarika Muuli
10 km ajavõtuga jooks
Anneli Müürsalu
10 km ajavõtuga kõnd
Tiiu Müürsepp
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kerly Nahkur
10 km ajavõtuga kõnd
Demy Naigla
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Derec Naigla
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Urmas Neerot
10 km ajavõtuga jooks
Einar Nei
10 km ajavõtuga jooks
Marilin Niilus
Hauka Veloklubi
10 km ajavõtuga jooks
Helvi Nikkel
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kirsti Nikkolo
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Lea Sophie Noe
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Steffen Manfred Noe
Eesti Maaülikool
10 km ajavõtuga jooks
Nelli Nõmm
10 km ajavõtuga jooks
Enar Nõmmiste
SK Prorunner
Poolmaraton (21,1 km)
Norman Nõmmistu
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Andres Nöps
vSpa
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Olga Novikova
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Leonel Nuga
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Matheo Nuga
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Silver Nuga
Poolmaraton (21,1 km)
Talis Nurk
OÜ Talis Nurk Ehitus
10 km ajavõtuga jooks
Alec Nyiri
JK Sarma
Poolmaraton (21,1 km)
Priit Oidram
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Liis Õige
10 km ajavõtuga kõnd
Ele Oja
10 km ajavõtuga jooks
Kuno Oja
10 km ajavõtuga jooks
Karin Ojasaar
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tarmo Ojasaar
10 km ajavõtuga jooks
Paul Olle Ojasoo
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Teele Olgo
KJK Harta
10 km ajavõtuga jooks
Indrek Oll
SK ProRunner
Poolmaraton (21,1 km)
Kaisa-Maria Oll
SK ProRunner
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kristiin Heleen Oll
SK Prorunner
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Margit Olveti
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Svetlana Omelkova
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mikk Orasmaa
Poolmaraton (21,1 km)
Karlos Ots
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Marcus Ots
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Rasmus Ots
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Viljar Ott
Poolmaraton (21,1 km)
Piret Õunap
Poolmaraton (21,1 km)
Uno Õunapuu
Õunapuu
Poolmaraton (21,1 km)
Liivika Paas
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Toomas Padjus
Keskkonnaamet
10 km ajavõtuga kõnd
Kristina Paide
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaido Paju
Edelaraudtee
10 km ajavõtuga jooks
Maris Pajur
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Roger Pajur
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ermo Pajuväli
Poolmaraton (21,1 km)
Margareta Palgi
10 km ajavõtuga jooks
Triinu Pall
TUK
10 km ajavõtuga kõnd
Annika Paluoja
10 km ajavõtuga kõnd
Deivid Parisalu
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Steven Parisalu
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Steven Parisalu
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Marko Parksepp
10 km ajavõtuga jooks
Elizaveta Parmenenkova
Poolmaraton (21,1 km)
Marjana Parmenenkova
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Priidik Parmi
SK RAADI
10 km ajavõtuga jooks
Monika Pärna
LEMEKS
10 km ajavõtuga kõnd
Roland Pärnala
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Tom-Riko Pärnala
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Tõnis Pärnala
Poolmaraton (21,1 km)
Toomas Pärnassalu
Täppsportlased
Lasermeister
Poolmaraton (21,1 km)
Jana Pärtel
10 km ajavõtuga kõnd
Karin Pärtelpoeg
Ujumise Spordiklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Andri Parts
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Mati Parts
Poolmaraton (21,1 km)
Evelyn Parve
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Eliko Pedastsaar
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Arabella Peedor
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Rando Peedor
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Evelin Pellenen
Poolmaraton (21,1 km)
Alissa Penna
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Joonas Pent
10 km ajavõtuga jooks
Karol Pert
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Priit Perv
10 km ajavõtuga jooks
Matvey Alexander Petrov
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Natalia Petrova
10 km ajavõtuga kõnd
Nicole Alyssa Petrova
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Anette Pets
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Reelika Pets
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Saili Petti
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Daisi Pfaifer
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Jekaterina Pihlak
10 km ajavõtuga jooks
Kairi Pihlak
Rakvere Bont
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Einar Pihlap
Luik Triplets Club
Raintree Estonia OÜ
Poolmaraton (21,1 km)
Roman Pikalo
10 km ajavõtuga jooks
Klaara Brit Pikma
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Nora Brita Pikma
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Piret Pikma
10 km ajavõtuga jooks
Taavi Pilnik
SK JOOKSUPARTNER
10 km ajavõtuga jooks
Vilve Pilv
10 km ajavõtuga jooks
Anne Pirn
Ujumise Spordiklubi
Mandatum Life
Poolmaraton (21,1 km)
Karl Miko Põdra
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kristi Põdra
10 km ajavõtuga jooks
Mikk Põdra
10 km ajavõtuga jooks
Indrek Põhjatu
Mapri ehitus OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Triin Pohla
10 km ajavõtuga jooks
Johannes Poksi
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Monika Poll
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Even Poltan
Poolmaraton (21,1 km)
Renee Praks
Remonter OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Klaarika Prii
10 km ajavõtuga kõnd
Karin Proovel
Eesti Energia Spordiklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaire Prüüs
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Sigrid Purgats
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Andra Puusepp
Täppsportlased
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Carmen Rääk
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Hannele Raaper
10 km ajavõtuga kõnd
Lauri Räbin
ProRunner
Poolmaraton (21,1 km)
Triinu Raidal
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marina Raja
Sport ID
10 km ajavõtuga jooks
Sirje Raja
10 km ajavõtuga jooks
Katrin Rajasaar
10 km ajavõtuga kõnd
Brit Rammul
Sparta Spordiselts
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Reimo Randlo
Poolmaraton (21,1 km)
Jürgo Ränk
10 km ajavõtuga jooks
Maili Rästas
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Angela Rätsep
Poolmaraton (21,1 km)
Kersti Rattasepp
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Janika Raudsepp
10 km ajavõtuga jooks
Maarek Raudsepp
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Raivo Raudsepp
Poolmaraton (21,1 km)
Rigne Raudsepp
GORUNTARTU
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Rihanna Raudsepp
GORUNTARTU
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Timo Raudsepp
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kadri Raudvere
#mariseinglid
Poolmaraton (21,1 km)
Jaan Rea
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Carmel Rebane
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Carola Rebane
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anna Elisabeth Rehema
10 km ajavõtuga kõnd
Arne Rehi
Rehi Group OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Maila Rehi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Renno Rehtla
SK ProRunner
Elektest OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Renno Rehtla
SK ProRunner
Elektest OÜ
Poolmaraton (21,1 km)
Mirelli Reino
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Udo Reinsalu
10 km ajavõtuga jooks
Merle Rentik
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Teele Rivimets
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Mevenig Robert
Poolmaraton (21,1 km)
Anni Rohelpuu
SK Võhma
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Enno Rohelpuu
SK Võhma
Poolmaraton (21,1 km)
Kristiina Roht
Mapri Ehitus OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Urmas Rohtla
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Heiki Roletsky
Proekspert AS
Poolmaraton (21,1 km)
Inge Roose
10 km ajavõtuga jooks
Brandon Roosioja
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kristjan Roosvald
10 km ajavõtuga jooks
Kadri Rootalu
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anto Roots
Poolmaraton (21,1 km)
Tiit Rosenberg
Tartu Ülikool
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Alexandra-Mariah Rõuk
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kristella Rõuk
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Aleksandr Rozanov
10 km ajavõtuga jooks
Ilja Rõženkov
KJK Atleetika
10 km ajavõtuga jooks
Konstantin Rõžikov
10 km ajavõtuga jooks
Eva Rückenberg
10 km ajavõtuga jooks
Ievgeniia Rudkovska
10 km ajavõtuga jooks
Alo Rull
10 km ajavõtuga jooks
Kristiina Rull
Poolmaraton (21,1 km)
Jaanus Ruut
Jane Salumäe maratonikool
Poolmaraton (21,1 km)
Virgo Rüütel
10 km ajavõtuga jooks
Anneliis Rüütli
10 km ajavõtuga jooks
Tiina Säälik
SK ProRunner
10 km ajavõtuga jooks
Arno Saar
10 km ajavõtuga jooks
Laura Saar
10 km ajavõtuga kõnd
Margit Saar
Tartu Sport
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Aivo Saare
10 km ajavõtuga jooks
Kaimar Saareleht
10 km ajavõtuga jooks
Katrin Saareleht
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Reimu Saaremaa
10 km ajavõtuga jooks
Mart Saareoja
10 km ajavõtuga jooks
Marge Saarna
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kaisa Sadam
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Dante Sakkos
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Emmeline Sakkos
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Tuuli Saksa
Simuna Spordiklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Stella-Maria Samm
Poolmaraton (21,1 km)
Tõnu Samm
Poolmaraton (21,1 km)
Hele-Mai Sammel
10 km ajavõtuga jooks
Kaarel Edgar Sarapuu
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Ketter Sassi
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Albert Sau
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kristjan Oliver Saul
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Raimo Saul
Poolmaraton (21,1 km)
Piret Savimägi
10 km ajavõtuga kõnd
Jevgeni Savostkin
eratreening.ee
Poolmaraton (21,1 km)
Jelena Scharonberg
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Aiki Schneider
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Helerin Seera
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Hendrik Seera
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Julia Seleznjova
10 km ajavõtuga jooks
Anastassia Semjonova
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Viivika Semm
10 km ajavõtuga jooks
Alesia Shvedava
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Keijo Siimer
10 km ajavõtuga jooks
Roman Silantjev
Poolmaraton (21,1 km)
Aino Sirkel
10 km ajavõtuga jooks
Anni Sisas
10 km ajavõtuga jooks
Õnnela Skobiej
SK Prorunnen
Swedbank AS
10 km ajavõtuga jooks
Aileri Smigelksite
10 km ajavõtuga jooks
Heleri Šmigelskite
10 km ajavõtuga jooks
Andre Smirnov
Ehituse ABC
10 km ajavõtuga jooks
Mati Sõber
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Artur Sokolov
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Maksim Sokolov
Tartu Ujumiskluubi
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Arina Sokolova
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kristi Soll
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kristjan Soll
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Sander Soll
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Jevgeni Solovjov
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Raivo Sonn
10 km ajavõtuga kõnd
Kätlin Soosaar
10 km ajavõtuga kõnd
Leili Soovere
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Maarja Sõrmus
Tartu Ülikool
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Maru Marcus Sõrmus
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Melinda Sõrmus
Katoliku Hariduskeskuse Spordiklubi
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Krisette Sova
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Helena Spilevoi
10 km ajavõtuga kõnd
Aija Sprivul-Dautancourt
Orkla Eesti AS
10 km ajavõtuga jooks
Inno Stroom
Woodman
10 km ajavõtuga jooks
Inno Stroom
Woodman
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Maret Sügis
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marge Sulev
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kunnar Sults
10 km ajavõtuga jooks
Janek Sumberg
10 km ajavõtuga jooks
Sirle Sussen
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ander Suur
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Annika Suur
10 km ajavõtuga kõnd
Janek Suur
10 km ajavõtuga kõnd
Maichl Suur
SK ProRunner
Poolmaraton (21,1 km)
Trevor Suur
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kirsti Süvaorg
Poolmaraton (21,1 km)
Annabel Taaber
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Virge Tähemäe
Tartu DO judoklubi
10 km ajavõtuga jooks
Kaire Tali
10 km ajavõtuga kõnd
Raimo Talviste
Sparta SK
Poolmaraton (21,1 km)
Erlend Tamberg
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Aleksander Tamm
Tartu Suusaklubi
10 km ajavõtuga jooks
Isabella Tamm
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Margus Tamm
21.CC
Poolmaraton (21,1 km)
Merike Tamm
10 km ajavõtuga jooks
Milvi Tamm
OÜ EESTI HÖÖVELLIIST
10 km ajavõtuga kõnd
Rein Tamm
AS Nordwood
10 km ajavõtuga jooks
Timo Tamm
Kuuste Piim OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Toivo Tammekivi
10 km ajavõtuga jooks
Marju Tammeleht
10 km ajavõtuga jooks
Helen Tammiksaar
10 km ajavõtuga jooks
Kristo Tamsalu
Poolmaraton (21,1 km)
Kristel Tannik
10 km ajavõtuga jooks
Priit Tannik
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
10 km ajavõtuga jooks
Tiimar Tartes
10 km ajavõtuga jooks
Gaabriel Tavits
WEEKEND WARRIOIRS II
Poolmaraton (21,1 km)
Helis Teearu
Poolmaraton (21,1 km)
Pille Teller
10 km ajavõtuga jooks
Sirly Tenson-Ringvee
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Jaana Tents
10 km ajavõtuga jooks
Moonika Teppo
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tiina Terasmaa
10 km ajavõtuga jooks
Mihhail Terentjev
Poolmaraton (21,1 km)
Kätrin Tiirik
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Marju Tiisler
Eesti Höövelliist
10 km ajavõtuga jooks
Robert Tiismus
Tartu Ülikool
10 km ajavõtuga jooks
Merle Tiits
10 km ajavõtuga jooks
Oliver Tilga
10 km ajavõtuga jooks
Aare Tinn
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marilin Tisler
10 km ajavõtuga kõnd
Ljudmila Titova
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Olga Tjutneva
10 km ajavõtuga jooks
Annely Toomemäe
Laenugrupp Lääne OÜ
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tauri Toomeoks
BC Hundid
10 km ajavõtuga jooks
Nikolas Toots
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Janely Trahv
10 km ajavõtuga kõnd
Janek Trik
10 km ajavõtuga kõnd
Janek Trik
10 km ajavõtuga jooks
Pille Trumm
Lasteaed Neeme Mudila
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Karin Truu
10 km ajavõtuga jooks
Viorika Tšebotar
10 km ajavõtuga jooks
Ly Tumanov
10 km ajavõtuga kõnd
Raine Türkson
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Marge Türn
Tartu Katoliku SK
10 km ajavõtuga jooks
Marge Türn
Tartu Katoliku SK
10 km ajavõtuga jooks
Stella Tuvi
10 km ajavõtuga jooks
Anti Udras
10 km ajavõtuga jooks
Tauri Udras
10 km ajavõtuga jooks
Lembit Uibo
10 km ajavõtuga jooks
Kristella Mirell Uiboaed
10 km ajavõtuga jooks
Denis Uksov
LEH AS
10 km ajavõtuga jooks
Laine Ülemaante
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ain Ülenurm
10 km ajavõtuga jooks
Morten Ulp
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kadi Ummik
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Andrus Undrest
Tartu Rulluisuklubi
10 km ajavõtuga jooks
Merily Unuks
10 km ajavõtuga kõnd
Eva-Liina Ustav
10 km ajavõtuga jooks
Kairi Ustav
Tartu Sport
Poolmaraton (21,1 km)
Kairi Uueni
MTÜ Miila Hiiemäe
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Lisete Uueni
MTÜ Miila Hiiemäe
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Erki Vaarik
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Regina Vaarik
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mihkel Vaher
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Aleksander Vähk
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Maila Vahtra
Eesti Energia Spordiklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Maimu Vahtra
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marge Vaikjärv
FitLife Eeden
University Of Tartu
10 km ajavõtuga jooks
Jaak Vaiknemets
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Anu Väli
Poolmaraton (21,1 km)
Marten Väljak
Taaramäe lasteaed
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kristi Väljaru
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kristjan Vallner
10 km ajavõtuga jooks
Priit Valvar
10 km ajavõtuga jooks
Kertu-Karin Vända
10 km ajavõtuga kõnd
Mirtel Vända
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Maire Vares
10 km ajavõtuga jooks
Eve Varik
Perekond Varik
-
10 km ajavõtuga jooks
Julija Varušina
Häirekeskus
10 km ajavõtuga jooks
Liili Vatsar
#mariseinglid
10 km ajavõtuga jooks
Aron Veedla
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Grete Veepere-Ots
10 km ajavõtuga jooks
Ivo Velbaum
Tripassion
10 km ajavõtuga jooks
Evelin Vetevood-Järvelt
Sk ProRunner
Poolmaraton (21,1 km)
Kristi Videvik
10 km ajavõtuga kõnd
Andrus Vihalem
10 km ajavõtuga jooks
Virve-Anneli Vihman
10 km ajavõtuga jooks
Ken Viidebaum
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marek Viilol
10 km ajavõtuga jooks
Evelin Viilukas
10 km ajavõtuga kõnd
Helen Viilukas
10 km ajavõtuga kõnd
Helsanna Viilukas
10 km ajavõtuga kõnd
Karl Viiol
10 km ajavõtuga jooks
Birgit Viira
Ehituse ABC
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Einar Viira
Ehituse ABC
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marju Viira
Ehituse ABC
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Martin Vilimaa
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Gustav Vilk
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Hannes Vilk
OÜ Eesti Killustik
10 km ajavõtuga jooks
Juss Vilk
10 km ajavõtuga jooks
Aare Villem
10 km ajavõtuga jooks
Natalja Villemson
Tugevus OÜ
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Egle Villik
Poolmaraton (21,1 km)
Mairi Villmäe
10 km ajavõtuga kõnd
Jana Vissak
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kaido Voogla
Kalevi Jalgrattakool
10 km ajavõtuga jooks
Robin Sebastian Voogla
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Ruuben Frederik Voogla
Mr. Pritt suvised lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Ele Vool
Poolmaraton (21,1 km)
Vahur Vool
10 km ajavõtuga jooks
Maia-Liisa Voolaid
10 km ajavõtuga jooks
Rauno Võsaste
Ferricrux
Poolmaraton (21,1 km)
Marek Võsu
SK ProRunner
10 km ajavõtuga jooks
Nelli Zahharova
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Oksana Zahharova
10 km ajavõtuga kõnd

...