Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.05.2022 13:40.
Kokku: 736
10 km ajavõtuga jooks: 129
10 km ajavõtuta jooks-kõnd: 20
10 km ajavõtuga kõnd: 18
5 km ajavõtuga jooks-kõnd: 79
5 km ajavõtuta jooks-kõnd: 22
Poolmaraton (21,1 km): 45
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta: 293
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks: 19
10 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks: 6
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd: 11
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks: 30
5 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks: 5
Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks: 9
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks: 50
mees: 342
naine: 394
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Hanna Aab
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Herta Aab
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Liina Ainsalu
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Adeele Alasi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Joakim Albert
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Joanna Albert
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kalle Allik
AllikRacing
Pensionär
5 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Joonas Alp
SA Maarja Küla
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kristofer Annuk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Franz Ansip
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Fred Ansip
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Frederik Ansip
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Arlette Arendi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Piret Arendi
10 km ajavõtuga kõnd
Anu Ärm
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Urmas Ärm
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Argo Arrak
Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks
Jesper Asi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Marta Asi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Oliver Asi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Heelika Aus
GoWorkaBit
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Oliver Keir Autor
Põltsamaa Spordikool
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Dennisse Julieth Avella Estupinan
5 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Siim Avi
OÜ Contractum
Poolmaraton (21,1 km)
Krete-Ly Blumberg
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kristofer Blumberg
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tatjana Bogoljubov
AS Grüne Fee Eesti
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Francois Borel-Hänni
10 km ajavõtuga jooks
Irena Budanova
Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks
Alexander Burdyga
SK Estonia Trail Running
Poolmaraton (21,1 km)
Lesana Burdyga
SK Estonia Trail Running
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Artur Chuykin
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Madis Dautancourt
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Vincent Dautancourt
Tartu Ülikool
Poolmaraton (21,1 km)
Helena Duda
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tiina Edenberg
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Kristian Eenkivi
10 km ajavõtuga jooks
Erkki Ehasalu
SK ProRunner
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Roven Ein
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Hugo Enn
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Lauri Enn
10 km ajavõtuga jooks
Martha Enn
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Simona Eriksson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Sonja Eriksson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Miya Erte
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kristelle Esko
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kristofer Esko
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Mark Gamblin
10 km ajavõtuga jooks
Kevin Gerhard Gavrilov
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Taago Glase
Poolmaraton (21,1 km)
Leon Gorelashvili
ZALONG
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Salome Gorelashvili
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Remi Granov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rene Granov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Koidula Grauberg
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mia-Mirell Grigorjev
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rainer Grigorjev
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Nadežda Grigorjeva
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Vadim Gritšenko
Türi
10 km ajavõtuga jooks
Emilia Gromov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Maksim Gromov
10 km ajavõtuga jooks
Indrek Guitor
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tiiu Haav
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Hanna Maria Hainsoo
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Paul Robert Hainsoo
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tauri Hainsoo
Poolmaraton (21,1 km)
Kevin Haljak
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Remi Hallikma
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mariliis Hänilane
10 km ajavõtuga kõnd
Nete Nicole Harkmann
Emajõe Suusaklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kristina Heering
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Delisa Heero
Superheero
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Hannela Hein
10 km ajavõtuga kõnd
Frederica Josephine Helm
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Monika Helm
10 km ajavõtuga kõnd
Helen Helmet
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Silver Hõbe
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Henri Hokkonen
Poolmaraton (21,1 km)
Björn Holland
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Klaus Holland
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Lasse Holland
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Alar Holm
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Rosanna Holm
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Ilona Hool
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Simona Hool
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Stella Huik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Marta Hurt
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Robert Hurt
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mati Hussar
10 km ajavõtuga jooks
Emili Ilves
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Raili Ilves
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Sebastian Ilves
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ulvar Ilves
10 km ajavõtuga jooks
Ants Isak
10 km ajavõtuga jooks
Kevin Ivanov
Poolmaraton (21,1 km)
Jaana Jaanimäe
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Markel Jaanson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Markel Jaanson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Geidi Jaas
Poolmaraton (21,1 km)
Ardo Jakobson
10 km ajavõtuga jooks
Janika Jakobson
Tartu Impuls
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Meelis Jakobson
SK Velo
10 km ajavõtuga jooks
Merili Jakobson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Joosep Jalajas
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Gaidar Jalla
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Milvi Jallajas
10 km ajavõtuga kõnd
Hele Järv
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Jaana Järve
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Hans Järveoja
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Liina Järvpõld
10 km ajavõtuga jooks
Madis Järvpõld
Mapri Ehitus OÜ
Poolmaraton (21,1 km)
Ahto Jaska
Truvor Grupp
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Anna-Liza Jaska
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Svetlana Jaska
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Janika Johannson
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Aare Jõks
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Külli Jõks
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tiina Juhani
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Els Jürgens
EHSM
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Janno Jürgens
10 km ajavõtuga jooks
Loo Jürgens
EHSM
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Sander Jürs
Sparta Spordiselts
10 km ajavõtuga jooks
Janne Juur
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Frank Juuriste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Henri Käämer
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kaspar Käämer
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kassandra Käämer
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Oskar Käämer
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Valeri Kääpa
10 km ajavõtuga jooks
Viivi Kääpa
10 km ajavõtuga jooks
Kadi Käärik
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Triinu Kaas
Poolmaraton (21,1 km)
Hanna-Brita Kaasik
Kuningamäe SK
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Siiri Kaaver
KEVEK
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Aivi Käba
10 km ajavõtuga jooks
Meelis Kadaja
10 km ajavõtuga jooks
Rita Kadak
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Aveliis Kadakmaa
10 km ajavõtuga jooks
Kalev Kajaste
TARTU KEVEK
10 km ajavõtuga jooks
Romel Kalda
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kurmet Kaldaru
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Jaanus Kaldmaa
10 km ajavõtuga jooks
Martin Kaljula
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Sille Kaljurand
Poolmaraton (21,1 km)
Aivar Kaljusaar
10 km ajavõtuga kõnd
Jaan Kaljuste
Luik Triplets Team
10 km ajavõtuga jooks
Kadi Kallas
Eesti Töötukassa
10 km ajavõtuga jooks
Kaili Kallasaru
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Mia Eliis Kallaste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Anni Kalmre
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Marrit Kanna
10 km ajavõtuga jooks
Karmo Kännaste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Klaarika Kännaste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Anatoli Kannik
10 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Ann-Britt Käo
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Emma-Linda Käo
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ago Kärema
Windrox
Carglass Eesti
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Morten Karjus
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Kristofer-Robin Karolin
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Säde-Liis Karolin
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Liselle Karro
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Maigi Karro
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mikael Kärson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Keili Karu
Alutaguse Suusaklubi
10 km ajavõtuga jooks
Mirtel Karu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ronja Karu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kaja Karv
10 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Richard Kasak
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Lucas Kaul
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Riho Kaur
10 km ajavõtuga jooks
Carmen Kazantseva
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kalvin Keerak
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kerman Keerak
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Eva Kellamäe
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kadri Kellamäe
Eesti Kaitsevägi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Elisa Kender
21cc
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Anette Kenk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Angelika Kenk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Anne Kern
10 km ajavõtuga kõnd
Kristi Kessel
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Marten Kibena
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Martin Kiis
10 km ajavõtuga jooks
Anastassija Kisselevitš
10 km ajavõtuga jooks
Aivar Kivi
Eraisik
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Kristel Kivi
10 km ajavõtuga jooks
Allar Kivil
Emajõe suusaklubi
10 km ajavõtuga jooks
Gerda Kivil
Emajõe suusaklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Heleri Kivil
Emajõe suusaklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ralf Kivil
Emajõe suusaklubi
10 km ajavõtuga jooks
Stefan Kivil
Emajõe suusaklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Märt Kivila
Ok Ilves
10 km ajavõtuga jooks
Martti Kivilaht
SA Maarja Küla
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Külliki Klaar
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kristiina Kõdar
10 km ajavõtuga jooks
Zlata Kogteva
TÜASK
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Aire Koik
Haridus- ja Teadusministeerium
10 km ajavõtuga jooks
Kirsi Kokk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Raido Kokk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Emma Koks
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Miia Koks
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Piret Kolk
10 km ajavõtuga jooks
Pauliine Konsa
10 km ajavõtuga jooks
Kerstin Kööp
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Anni Mirell Koplimägi
Tartu Tamme Kool
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Marika Koplimägi
KEVEK
Kaitseväe Akadeemia
10 km ajavõtuga jooks
Kardo Koppel
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Keili Koppel
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Õnnela Koppel-Veldre
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Liisi Kord
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Sander Kord
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Silver Kord
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kadri Kõrm
10 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Natalja Korpenkov
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Ivo Kreutzvald
Prorunner
Poolmaraton (21,1 km)
Kaidi Kriisa
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Siiri Krill
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Raul Krull
SA Maarja Küla
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kaire Kruusamägi
Poolmaraton (21,1 km)
Aet Kruusimägi
10 km ajavõtuga kõnd
Aivo Kruusimägi
10 km ajavõtuga kõnd
Anu Kruusimägi
10 km ajavõtuga kõnd
Maribel Lilith Kubpart
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Gregory Kudak
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Katrin Kukk
-
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Viktoria Kukk
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Brennet Kukke
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Gregor Kukke
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Astrid Kuld
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Nadiia Kupina
TÜASK #mariseinglid
10 km ajavõtuga jooks
Ly Kure
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Mariliis Kurs
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Taivo Kurvits
10 km ajavõtuga jooks
Elisabet Kustavson
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Elisabet Kustavson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Keir Kristjan Kustavson
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Keir Kristjan Kustavson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Riko Jaak Kustavson
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Riko Jaak Kustavson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Robin Kütt
Emajõe Suusaklubi
10 km ajavõtuga jooks
Epp-Kirke Küttis
Poolmaraton (21,1 km)
Remy Küünarpuu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Karel Kuus
Proluft OÜ
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Tuule Kuusk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Camilla Laane
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rosaliina Laane
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ain Laanemäe
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Riina Laanemäe
10 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Ain Laansalu
10 km ajavõtuga jooks
Kiandra Laansoo
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Miina Astrid Laas
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Olivia Laas
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Regina Labent
10 km ajavõtuga jooks
Sixtina Ladva
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Evelin Lahesoo
10 km ajavõtuga kõnd
Evelin Lahesoo
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Ken Laht
Fimar Group OY
Poolmaraton (21,1 km)
Helari Laiakivi
Arcwood
Poolmaraton (21,1 km)
Mihkel Magnus Laidus
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Margit Laidvee
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Pille Laine
Nõo Põhikool
10 km ajavõtuga kõnd
Sergei Lang
SA Maarja Küla
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Jakob Langemets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Miia Langemets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Maarja-Liis Laprik
10 km ajavõtuga jooks
Raili Lass
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Gerda Laul
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Marite Laul
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Marten Laumäe
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rauno Laumets
Tartu Valla Spordikool
10 km ajavõtuga jooks
Ilse Laur
Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks
Merlin Laur
21CC Triatloniklubi
Poolmaraton (21,1 km)
Hardy Leesik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kristofer Leesik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Rasmus Leesik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Mirely Lehtla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Stenari Meinhard Lehtla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Liis Lehtse
10 km ajavõtuga jooks
Paula Leiste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Stella Lell
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Jane Lemendik
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Karlo Leok
Poolmaraton (21,1 km)
Raul Lepik
MTÜ MiSiMe
Poolmaraton (21,1 km)
Helen Libe
10 km ajavõtuga kõnd
Rein Liharadov
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Miiu Liivamägi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kristi Lill
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Esmeralda Lille
SK ProRunner Tartu KEVEK
Poolmaraton (21,1 km)
Kristin Lillemäe
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Alex Markus Lillemets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Amelia Lillemets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Karmo Lillemets
Poolmaraton (21,1 km)
Melissa Lillemets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Johhanna Marii Limberg
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Miia Sofia Limberg
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Nora Helena Limberg
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ingrid Lindenberg
Tartu Kevek
10 km ajavõtuga jooks
Mart Lintsi
10 km ajavõtuga kõnd
Anneli Lipand
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Emily Lipetski
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Yuheng Liu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Avo Lode
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Andres Lõhmus
Proact Estonia
Poolmaraton (21,1 km)
Liis Lokk
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Maarja Lombiots
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ulvi Lond
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Vanessa Loog
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Lev Lubenskiy
I Love Supersport Tallinn
10 km ajavõtuga jooks
Kristjan Eerik Lubi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Reet Luhaäär
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Reet Luhaäär
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Lisandra Luik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Lisandra Luik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Lisette Luik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Aljona Luksepp
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Romet Luug
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ülo Luuka
Express Post
10 km ajavõtuga jooks
Eha Mari Maasik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Indrek Maasik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Johanna Maasik
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mihkel Maasikas
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Paula Maasikas
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Hardi Madi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Jaanus Mäe
GORUNTARTU
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Amanda Mäesaar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Anabel Mäesaar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tatjana Maftuljak
AS Grüne Fee Eesti
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Andre Mägi
Poolmaraton (21,1 km)
Dorrit Malmiste
10 km ajavõtuga jooks
Heli Malmiste
Alatskivi Lasteaed
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Georg Mandel
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ruben Mandel
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mirjam Männisalu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mirtel-Mia Männisalu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Andres Marandi
Eesti Geoloogiateenistus
10 km ajavõtuga jooks
Demili Marandi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mianell Marandi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Neitlin Marandi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Lucas Mark
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Andrejs Masalskis
Baltijooksja
10 km ajavõtuga jooks
Maigo Matsalu
10 km ajavõtuga jooks
Camilla Matt
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Georg Matt
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tiit Mauer
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Keitren Meerits
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Keron Meerits
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Isabella Meister
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kristella Meister
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kristofer Meister
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Romet Merirand
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Erkki Metsa
10 km ajavõtuga jooks
Kevin Metsasalu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Helger Metskaev
MTA
Poolmaraton (21,1 km)
Jaanus Metsoja
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kelly Metsoja
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kristella Metsoja
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Marek Meus
10 km ajavõtuga jooks
Adeli Mikk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Andra Mikk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Miia Lisanna Mikk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Gea Milistver
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Esko Miljukov
10 km ajavõtuga jooks
Marten Miljukov
Yess
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mirko Moisevitš
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tauno Mölder
Prorunner SK
10 km ajavõtuga jooks
Clemet-Daniel Mõsak
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Anne Mugu
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Hanka Mühlberg
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Elise-Laureen Müller
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Meribel-Anett Müller
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Krislin Mumm
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kristin Mumm
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Hanna Muromägi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kaisa Muromägi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mario Mustasaar
Poolmaraton (21,1 km)
Rasmus Muuk-Adrat
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rebeka Muuk-Adrat
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Nele Müür
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Reimo Müür
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Dmitri Nadivski
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Martin Naggel
10 km ajavõtuga jooks
Kerly Nahkur
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Demy Naigla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Derec Naigla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Dominick Naigla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kuldar Narusk
SA Maarja Küla
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Brigita Neeme
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ülo Niinemets
Eesti Maaülikool
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Alvina Nikolajenko
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Oleg Nikolajenko
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Feliks Aleksander Nikolajev
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Britta Joanna Nisu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ekke Nõmmiste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Elar Nõmmiste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Elsi Nõmmiste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Norman Nõmmistu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Reelika Noormägi
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Henari Nõu
Peotarbed OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Henri Nõu
Peotarbed OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Silver Nuga
Luik Triplets Team
10 km ajavõtuga jooks
Robin Nugin
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Talis Nurk
OÜ Talis Nurk Ehitus
10 km ajavõtuga jooks
Jakob Nurme
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Lili Nurme
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Maili Nurme
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ruuben Nurme
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Gert Õigus
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ken Õigus
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Andre Oja
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kaur Ojakivi
10 km ajavõtuga jooks
Kaido Ojaperv
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Henri Ojaste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Karola Ojaste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Viivika Ojaste
Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks
Angela Oksar
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Gertel Oksar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kerliin Opmann
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mikk Orasmaa
10 km ajavõtuga jooks
Randy Orel
Eesti Energia Spordiklubi
Poolmaraton (21,1 km)
Maris Org
10 km ajavõtuga jooks
Olari Orm
10 km ajavõtuga jooks
Frank Ossipov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Karlos Ots
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Miralda Otsing
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Piret Õunap
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Iiris Pääsukene
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Karl Erik Pääsukene
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kärt Marii Pääsukene
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Reet Paatsi
10 km ajavõtuga jooks
Marko Pahkel
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Tuule Pai
Tõravere observatoorium
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Uku Laur Pai
Orc Estonia
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Beatrice Pajo
Tartu Kalev
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Sten Pajo
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ermo Pajuväli
Poolmaraton (21,1 km)
Margareta Palgi
10 km ajavõtuga jooks
Rauno Palloson
10 km ajavõtuga jooks
Erki Palm
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mihkel Palm
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Mia Marite Pantšenko
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Ott Papagoi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Sirli Papagoi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Elizaveta Parmenenkova
Poolmaraton (21,1 km)
Priidik Parmi
EVIKO AS
10 km ajavõtuga jooks
Margis Pärn
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Monika Pärna
Nordwood
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Arabella-Mia Pärnala
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Priit Pärnala
Poolmaraton (21,1 km)
Roland Pärnala
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tom-Riko Pärnala
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tõnis Pärnala
Poolmaraton (21,1 km)
Kiur Pärnamets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rubert Pärnamets
JK Tammeka
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Tanel Pärnamets
Tartu Erakool
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Grete Pärnapuu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Roald Pärnapuu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Sirje Pärnoja
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Jana Pärtel
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Deivid Parts
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Marlee Parts
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Trevor Parts
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Marleen Pastak
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mirtel Pastak
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Anete Pavlov
SK Serviti
10 km ajavõtuga jooks
Kaupo Pedosk
10 km ajavõtuga jooks
Amelia Peedu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Laurell Peedu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Randel Peerna
Pärnu Kahe Silla klubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Hannes Pehme
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Alissa Penna
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Karol Pert
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Jaagup Pertsev
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Jasper Pertsev
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Laura Pertseva
SA Maarja Küla
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Kairi Pihlak
Rakvere Bont Rulluisuklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Mattias Pihlak
10 km ajavõtuga jooks
Einar Pihlap
Luik Triplets Team
10 km ajavõtuga jooks
Oliver Pihlap
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Jaanus Piilmann
10 km ajavõtuga jooks
Robert Piiskoppel
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Ele Pillisner
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Lucas Pillisner
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tarmo Pilving
Maaülikool
10 km ajavõtuga jooks
Albert Pipar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Gustav Pipar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Malle Ploovits
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marion Ploovits
10 km ajavõtuga jooks
Kyro Põder
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rion Põder
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Riona Põder
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Indrek Põhjatu
Mapri Ehitus OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Johannes Poksi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Johannes Poksi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Gregor Põldre
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Gren Põldre
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Evgenia Põldsepp
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Kaileen Poljakov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Egle Poll
10 km ajavõtuga jooks
Monika Poll
10 km ajavõtuga jooks
Aivar Põllu
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit Connect
10 km ajavõtuga jooks
Vikas Prakash
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Leili Prans
10 km ajavõtuga jooks
Viljo Prantsus
SK Võhma
10 km ajavõtuga jooks
Brita Pree
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Liisa Marie Printsmann
Viljandi Suusaklubi
10 km ajavõtuga jooks
Kert Privits
Nordwood
10 km ajavõtuga jooks
Helena Pross
10 km ajavõtuga kõnd
Mia-Elina Pross
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Eva Pruusapuu
Eesti Teadusagentuur
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Mihkel Pulges
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Priit Pulges
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Teele Pulges
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Björn Puna
SK ProRunner
10 km ajavõtuga jooks
Pärle Puna
10 km ajavõtuga jooks
Andra Puusepp
Täppsportlased
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Birgit Puusepp
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Brit Rammul
Sparta Spordiselts
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kristofer Rammul
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Enely Randjärv
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Lenna Randoja
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Marie Randoja
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kaili Rätsep
10 km ajavõtuga jooks
Vanessa Rätsep
Tartu Kalev
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Rihanna Raudsepp
GORUNTARTU
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Timo Raudsepp
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Trevon Raudsepp
GORUNTARTU
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Inge Raugmäe
SA Maarja Küla
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Merilin Rauman
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Carola Rebane
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Eveli Rebane
Poolmaraton (21,1 km)
Indrek Rebane
10 km ajavõtuga jooks
Aliine Rehtla
Sportest Spordiklubi
Elektest OÜ
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Renno Rehtla
Elektest OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Hardo Reinart
10 km ajavõtuga jooks
Brenda Regina Reinaru
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Franko Reinhold
Jooksumees Franko
10 km ajavõtuga jooks
Krista Riener-Kose
5 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Kadi Riig
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Ingrid Riipus
SK ProRunner
10 km ajavõtuga jooks
Helen Riismaa
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Amanda Riive
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Anna Liisa Rist
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Anni Rohelpuu
SK Võhma
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Enno Rohelpuu
SK Võhma
10 km ajavõtuga jooks
Jarmo Rohtla
10 km ajavõtuga jooks
Ralf Rohtla
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kaido Rooma
Poolmaraton (21,1 km)
Kristjan Roosvald
Luik Triplets Team
10 km ajavõtuga jooks
Anto Roots
10 km ajavõtuga jooks
Kristi Roots
Harju Elekter
Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks
Ronja Rostin
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Mart Leo Ruus
Ujumise Spordiklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Jaanus Ruut
Poolmaraton (21,1 km)
Tiina Säälik
SK ProRunner
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Karl Saar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Karmel Saar
Tartu Sport
Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks
Kevin Saar
10 km ajavõtuga jooks
Kristofer Saar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Maidu Saar
KEVEK Tartu
10 km ajavõtuga jooks
Mairon Saar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ronja Saar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Anneli Saarepuu
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Magnus Saarepuu
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Mairis Saarna
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mairis Saarna
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Markus Saarna
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Markus Saarna
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Markus Saarna
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kaisa Sadam
10 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Kaspar Sadam
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Anastassia Safonova
Eesti Maaülikool
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Ameelia Salem
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kätlin Salem
5 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Liyana Salem
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Henri Saluäär
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Remo Saluäär
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mihkel Samson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Uku Samson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Lisete Säre
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Siret Sarv
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Enerin Savi
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Aria Schenk
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Aiki Schneider
10 km ajavõtuga jooks
Inga Selmet
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Nele-Liis Siim
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Stella Silm
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Triin Simso
10 km ajavõtuga jooks
Andreas Sinikalda
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Arabella Sinikalda
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Aurora Sinikalda
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Mart Sisask
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Dominik Albert Skljarov
Poolmaraton (21,1 km)
Luka Skljarov
10 km ajavõtuga jooks
Mati Sõber
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Kadri Soesoo
Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks
Artur Sokolov
JK Meerkuur Juunior
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Arina Sokolova
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Jaagup Somelar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Paula Somelar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kasper Soon
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Robin Soon
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ariana Sofia Soosaar
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Liidia Soplepmann
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Liidia Soplepmann
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Maru Marcus Sõrmus
Tartu Katoliku Spordiklubi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Melinda Sõrmus
Tartu Katoliku Spordiklubi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Aija Sprivul-Dautancourt
Tartu Ülikool
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Inno Stroom
10 km ajavõtuga jooks
Derek Suits
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Trevor Suits
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rahel Sups
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rihhard Sups
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Sirle Sussen
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Stella Sussen
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Jaanek Sutt
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Brenda Suurpere
Poolmaraton (21,1 km)
Anatoli Šuvalov
10 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Kaspar Suvi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kalle Taal
10 km ajavõtuga jooks
Kertu Taal
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Pille Tagel
10 km ajavõtuga jooks
Priit Tagel
10 km ajavõtuga jooks
Johanna Tähnas
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Saara Tähnas
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Mihkel Talts
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Delis Tamm
SA Maarja Küla
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Isabella Tamm
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kristel Tamm
SA Maarja Küla
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Rauno Tamm
eBarber
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Rein Tamm
AS Nordwood
10 km ajavõtuga jooks
Toivo Tammekivi
Poolmaraton (21,1 km)
Toomas Tammet
Poolmaraton (21,1 km)
Jelena Tammik
Saint-Gobain Eesti AS WEBER
10 km ajavõtuga jooks
Kaspar Tammur
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kertu Tammur
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Priit Tannik
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
10 km ajavõtuga jooks
Raian Tarkus
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Remo Tarkus
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rimo Tarkus
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kenneth Tasa
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Sandra Tasa
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tarmo Tasuja
10 km ajavõtuga jooks
Tarmo Teder
10 km ajavõtuga jooks
Helis Teearu
Poolmaraton (21,1 km)
Tuule Teesalu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Marko Teinburk
Anu Jooksutrennid
10 km ajavõtuga jooks
Pille Teller
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Inga Tennokese
Nordest Ekspert OÜ
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Kristella Tennokese
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kristofer Tennokese
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Kristjan Tennokess
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Mathias Teppo
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Veronika Tigasoo
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Emma Tiisler
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Otto Tiisler
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Merle Tiits
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Jiri Tintera
10 km ajavõtuga jooks
Karin Tintera
Tartu Suusaklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Annika Tirmaste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Martin Tirmaste
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ljudmila Titova
5 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks
Kristjan Tõlk
10 km ajavõtuga jooks
Braien Tollimägi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Loreen Tollimägi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kirke Tomingas
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Sädeleen Tomson
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Tanel Tomson
Poolmaraton (21,1 km)
Loore-Liisa Tõnismäe
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Loore-Liisa Tõnismäe
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Ain Tõnisson
Poolmaraton (21,1 km)
Eve Tõnisson
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Villem Tõnisson
Poolmaraton (21,1 km)
Annely Toomemäe
Selver AS
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Eliise Maiken Toommägi
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Richard Hugo Toomsalu
Klick Eesti AS
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Priit Toru
Tartu Haljastus
10 km ajavõtuga jooks
Olga Tsõgankova
I love supersport
10 km ajavõtuga jooks
Marge Türn
SK Katoliku
10 km ajavõtuga jooks
Maarja Tuubel
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Urmas Tuvikene
10 km ajavõtuga jooks
Brigita Udeküll
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Pillerin Udso
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Asso Uibo
10 km ajavõtuga jooks
Lembit Uibo
10 km ajavõtuga jooks
Denis Uksov
OK Kape
10 km ajavõtuga jooks
Mia Uksov
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Piret Urbas
Luik Triplets Team
10 km ajavõtuga jooks
Mark Tristan Urva
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kairi Ustav
Tartu Sport
Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks
Kairi Uueni
10 km ajavõtuga kõnd
Signe Uustal
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Terje Väärtmaa
EMÜ
10 km ajavõtuga kõnd
Marko Vachtel
10 km ajavõtuga jooks
Maila Vahtra
Eesti Energia Spordiklubi
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Maimu Vahtra
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Marten Aksel Johannes Vaide
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Jaak Vaiknemets
10 km ajavõtuga jooks
Gätly Valge
Jooksonlahe OÜ
10 km ajavõtuga jooks
Kristi Väljaru
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Maire Vares
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Vanessa Vares
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kristiina Värv
Poolmaraton (21,1 km)
Kristiina Värv
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Kristiina Värv
Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks
Liili Vatsar
TÜASK
10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks
Andreas Veeret
Triatloniklubi 21CC
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Annika Veimer
Tripassion triatloniklubi
Tervise Arengu Instituut
Poolmaraton (21,1 km)
Berit Veldre
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Brennet Veldre
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Karl-Gustav Veskioja
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Liisa-Lota Veskioja
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Evelin Vetevood-Järvelt
SK ProRunner
Poolmaraton (21,1 km)
Andrus Vihalem
10 km ajavõtuga jooks
Jaana Viiberg
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Einar Viira
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Marju Viira
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
Pille Viira
10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd
Kristjan Vilimaa
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Eliisa Villako
SK Serviti
10 km ajavõtuga jooks
Karoli Villako
SK Serviti
10 km ajavõtuga jooks
Maili Vilson
TÜASK
Poolmaraton (21,1 km)
Mart Vingissar
SK Võhma
10 km ajavõtuga jooks
Katre Vinkel
10 km ajavõtuga kõnd
Kärol Vinn
10 km ajavõtuga jooks
Aleksander Visnapuu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Sandra Lisann Visnapuu
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Elo-Lii Volt
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu Karlova Kool
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Rain Voog
SA Maarja Küla
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
Daniel Voomets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Darja Voomets
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Eliise Voorman
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Iris Xouria
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Nelli Zahharova
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Maksym Zarodniuk
University of Tartu
5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks
Angie Zhang
Estonian university of Life Sciences
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Salme Zirnask
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta
Teodor Zirnask
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta

...