Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 03.07.2022 23:40.
Kokku: 429
Rulluisumaraton: 104
Rulluisumaraton Naised: 34
MyFitness Poolmaraton: 107
Chilli Rahvarull: 69
TuttiFrutti Lastesõit: 91
Pisirull: 24
mees: 247
naine: 182
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Indrek Aarna
AT Sport
Rulluisumaraton
Adeele Aart
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Helen Aart
Rakvere Naised
Rakvere Bont
Rulluisumaraton Naised
Kenter Aart
Rakvere Bont
Pisirull
Kristin Aart
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Kristo Aart
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Sandra Alusalu
MyFitness Poolmaraton
Saskia Alusalu
TEAM UUS MAA
Kinnisvarabüroo Uus Maa
Rulluisumaraton Naised
Andruse Andra Adele
SK Tervis
TuttiFrutti Lastesõit
Laura Anga
TuttiFrutti Lastesõit
Mart Anga
TuttiFrutti Lastesõit
Stepan Antipov
TuttiFrutti Lastesõit
Stepan Antipov
Pisirull
Jaanika Arm
Chilli Rahvarull
Alvar Asi
MyFitness Poolmaraton
Henry Asi
MyFitness Poolmaraton
Julia Barakova
U SKATE
Rulluisumaraton Naised
Vladimir Baskakov
Rulluisumaraton
Aleksei Beljajev
TuttiFrutti Lastesõit
Olga Belova
U SKATE
Rulluisumaraton Naised
Lemme Berkis
Chilli Rahvarull
Ieva Berlande
MyFitness Poolmaraton
Lauris Bitenieks
Powerslide-Laimite
Rulluisumaraton
Saveli Bogretsov
MyFitness Poolmaraton
Romi Buusmann
Chilli Rahvarull
Joanna Chojnacka
MyFitness Poolmaraton
Bartosz Chojnacki
Media Creation - Mapei - Bladeville
Rulluisumaraton
Egle Ciuzaite
Rulluisumaraton Naised
Denisa Druka-Jaunzeme
ASI-SkiBox
MyFitness Poolmaraton
Aleksandr Eidemiller
TuttiFrutti Lastesõit
Aleksandr Eidemiller
Pisirull
Amanda Eihmane
Sk-ASI
TuttiFrutti Lastesõit
Ansis Eljasans
FILTER
Rulluisumaraton
Gerli Eltermaa
RAKVERE BONT
Rulluisumaraton Naised
Dag Eriksen
Oslo Speedskaters
Rulluisumaraton
Tarmo Fimberg
Rulluisuklubi ABEC 40+
Rulluisuklubi ABEC
Rulluisumaraton
Beatrise Fokrota
SK ASI
Pisirull
Beatrise Fokrota
SK ASI
TuttiFrutti Lastesõit
Olga Gapejeva
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton Naised
Marta Gara
Rulluisumaraton Naised
Daiga Gavarina
MyFitness Poolmaraton
Evija Graumane
BJC Laimīte
MyFitness Poolmaraton
Anna Grišina
Rullibuss Team
MyFitness Poolmaraton
Urmas Grüning
Jõhvi RS
Rulluisumaraton
Kaia-Liisa Habicht
Chilli Rahvarull
Antti Haljak
Rulluisumaraton
Arne Kristian Hansen
Rulluisumaraton
Ida Holopainen
HLK
TuttiFrutti Lastesõit
Pavel Iljin
Rulluisumaraton
Ene Ilver
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisuklubi ABEC
Rulluisumaraton Naised
Rebecca Ilves
Rakvere Bont
Chilli Rahvarull
Arta Irbe
Rulluisumaraton
Alar Ivanov
Rakvere Bont
Rulluisumaraton
Liivika Ivanov
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Rebeka Ivanov
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Veronica Ivanov
RAKVERE BONT
Rulluisumaraton Naised
Milla Ivanova
TuttiFrutti Lastesõit
Laura Jankovska
BJC Laimīte
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Girts Jankovskis
BJC Laimite
Rulluisumaraton
Timo Rasmus Janson
MyFitness Poolmaraton
Kairi Joasaar
Rulluisumaraton Naised
Elizabeth Jõgi
Albe Team/Bont
MyFitness Poolmaraton
Philip Jõgi
Rullibuss Team
R
MyFitness Poolmaraton
Toomas Jõgisu
MyFitness Poolmaraton
Janis Jurdžs
Powerslide-Laimite
Rulluisumaraton
Loreta Luize Jurevica
SK Ziemelpols
TuttiFrutti Lastesõit
Loreta Luize Jurevica
SK Ziemelpols
MyFitness Poolmaraton
Heidi Jürisoo
MyFitness Poolmaraton
Hassar Jurs
Tartu Inline Team
MyFitness Poolmaraton
Sami Tapio Juutinen
Rulluisumaraton
Diana Kaareste
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Priit Kaasik
Jõhvi RS
Rulluisumaraton
Taavo Käi
Rulluisumaraton
Linda Kalamees
TuttiFrutti Lastesõit
Linda Kalamees
Pisirull
Robert Kalamees
TuttiFrutti Lastesõit
Robert Kalamees
Pisirull
Raigo Kaldma
Rulluisumaraton
Kristiine Kalev
Rulluisumaraton Naised
Frid Kaljas
Rulluisuklubi ABEC 40+
ABEC Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
Mirtel Kaljas
TuttiFrutti Lastesõit
Kaspar Kaljuvee
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Ats Kallais
Albe Tean Bont
Rulluisumaraton
Priit Kallaste
OÜ Inseneribüroo STEIGER
Rulluisumaraton
Estere Kalvane
BJC Laimite
Chilli Rahvarull
Estere Kalvane
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Katrina Kalvane
BJC Laimīte
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Aare Kalvik
MyFitness Poolmaraton
Mirjam Kalvik
TuttiFrutti Lastesõit
Mairis Kangro
Chilli Rahvarull
Erik Kask
TuttiFrutti Lastesõit
Nora Kask
TuttiFrutti Lastesõit
Andres Keba
MyFitness Poolmaraton
Kert Keskpaik
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Hendrik Kibus
TuttiFrutti Lastesõit
Getter Kiisk
Tartu Inline Team
MyFitness Poolmaraton
Allan Kivi
Rulluisumaraton
Toivo Kivi
Rulluisumaraton
Gerth Kivima
AT Sport / sporditurg.ee
Rulluisumaraton
Herlet Kivima
Rullibuss Team 01
Rulluisumaraton
Torbjörn Köhler
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Ralfs Konrads
BJC Laimīte
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Ralfs Konrads
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Lauri Koort
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Kuido Koppel
AT Sport / sporditurg.ee
Rulluisumaraton
Tõnu Koppel
AT Sport
Rulluisumaraton
Hannu Korkiakoski
OULUN TARMO
Rulluisumaraton
Aveli Kornel
Chilli Rahvarull
Mirtel Kõrts
Pisirull
Enel Kõrva
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Kaspars Krastins
ASI
MyFitness Poolmaraton
Anna Krumina
ASI
MyFitness Poolmaraton
Anna Krumina
SK ASI
TuttiFrutti Lastesõit
Katrina Krumina
SK ASI
TuttiFrutti Lastesõit
Katrina Krumina
SK ASI
Chilli Rahvarull
Alberts Krumins
SK ASI
Chilli Rahvarull
Piret Kruusimaa
RAKVERE BONT
Rulluisumaraton Naised
Heli-Ly Kruusmann
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Heli-Ly Kruusmann
Rakvere Bont
Chilli Rahvarull
Ivari Kruusmann
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Reet Kruusmann
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Siim Kruusmann
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Aleksandr Kuchkov
Rulluisumaraton
Ance Kucina
ASI Ski-Box
MyFitness Poolmaraton
Ieva Kucina
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Jevgeni Kulikov
MyFitness Poolmaraton
Nikita Kulikov
MyFitness Poolmaraton
Rachel Karolin Kunda
TuttiFrutti Lastesõit
Rachel Karolin Kunda
Chilli Rahvarull
Kristjan Kuntu
Rulluisumaraton
Marion Kuntu
MyFitness Poolmaraton
Käroli Kütt
Rullibuss Team
MyFitness Poolmaraton
Jaan Küünal
Rulluisumaraton
Märt Kuus
Rulluisumaraton
Eveli Kuusik
Rulluisumaraton Naised
Marika Kuusik
MyFitness Poolmaraton
Andrus Kuusk
AT Sport / sporditurg.ee
8R
Rulluisumaraton
Alexandra Laanemägi
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Karl-Martin Laasberg
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Liisi Laaspere
RAKVERE BONT
Rulluisumaraton Naised
Tarmo Laht
Rulluisumaraton
Marti Laidre
Rulluisumaraton
Jaanus Laugus
TEAM UUS MAA
Kinnisvarabüroo Uus Maa
Rulluisumaraton
Ivar Laur
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Kimmo Juhani Laurila
Chilli Rahvarull
Tarmo Leek
Kaheksarattalised
MyFitness Poolmaraton
Margus Leet
Rulluisumaraton
Urmas Leirost
Rulluisumaraton
Astra Lejstrauta
BJC "Laimīte"
Chilli Rahvarull
Marta Lejstrauta
BJC "Laimīte"
TuttiFrutti Lastesõit
Marta Lejstrauta
BJC "Laimīte"
Chilli Rahvarull
Janis Lejstrauts
BJC Laimite
Chilli Rahvarull
Karlis Lejstrauts
BJC "Laimīte"
BJC Laimite
Pisirull
Karlis Lejstrauts
BJC "Laimīte"
TuttiFrutti Lastesõit
Karlis Lejstrauts
BJC "Laimīte"
Chilli Rahvarull
Leho Lemsalu
MyFitness Poolmaraton
Marek Lemsalu
Rulluisuklubi ABEC 40+
Rulluisumaraton
Diana Leppsoo
Rulluisumaraton Naised
Melissa-Mai Lichtfeldt
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Rico-Helander Lichtfeldt
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Ricards Liepins
BJC Laimite
Chilli Rahvarull
Ricards Liepins
TuttiFrutti Lastesõit
Marten Liiv
TEAM UUS MAA
Kinnisvarabüroo Uus Maa
Rulluisumaraton
Ivar Lilla
TARTU INLINE TEAM
MyFitness Poolmaraton
Eleanora Linkmann
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Chilli Rahvarull
Kiryl Linnik
Rulluisumaraton
Gerlin Lipp
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Gerlin Lipp
Rakvere Bont
Chilli Rahvarull
Taimo Lipp
Rakvere Bont
Chilli Rahvarull
Indela Lisanne
SK Tervis
TuttiFrutti Lastesõit
Saar Lisete
SK Tervis
TuttiFrutti Lastesõit
Daniela Anna Livcane
SK ASI
Pisirull
Daniela Anna Livcane
TuttiFrutti Lastesõit
Daniela Anna Livcane
SK ASI
Chilli Rahvarull
Sulev Lokk
Rulluisuklubi ABEC 40+
Rulluisumaraton
Maarja-Liis Loodus
Chilli Rahvarull
Katriin Loorents
MyFitness Poolmaraton
Aleks Luik
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Janno Luik
AT Sport
Rulluisumaraton
Robin Luik
TuttiFrutti Lastesõit
Robin Luik
Chilli Rahvarull
Kadri Lukk
Rulluisumaraton Naised
Lenno Luks
MyFitness Poolmaraton
Sebastian Luks
TuttiFrutti Lastesõit
Tiit Maas
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Aleksandria Mäeks
TuttiFrutti Lastesõit
Andrias Mäeks
TuttiFrutti Lastesõit
Jarek Mäestu
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Siim Mägi
Rullibuss Team 01
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Ott Allan Mahlapuu
Rulluisumaraton
Erik Männo
Pisirull
Tarmo Margat
KitmanThulema
Chilli Rahvarull
Timo Markkula
Tampereen Pyrintö
Rulluisumaraton
Mart Markus
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Ljudmilla Mastovitš
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Kirsi Gertrud Meigas
MyFitness Poolmaraton
Meelis Meigas
MyFitness Poolmaraton
Kaur Meressaar
Kinnisvarabüroo Uus Maa
MyFitness Poolmaraton
Mirjam Metslang
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton Naised
Joona Meuronen
HTL
TuttiFrutti Lastesõit
Arvis Miezitis
BJC Laimīte
MyFitness Poolmaraton
Arturs Andris Miglinieks
ASI
MyFitness Poolmaraton
Maikel Mikson
MyFitness Poolmaraton
Kristjan Missai
MyFitness Poolmaraton
Mairon Moisto
MyFitness Poolmaraton
Mairon Moisto
TuttiFrutti Lastesõit
Marko Mölder
MyFitness Poolmaraton
Miron Moltšanov
Pisirull
Miron Moltšanov
TuttiFrutti Lastesõit
Maryte Mooses
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Kristo Must
Tartu Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
Märt Muttika
Rulluisumaraton
Rene Närep
Chilli Rahvarull
Edgars Nezamovs
BJC Laimīte
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Kristaps Nezamovs
BJC Laimite
Chilli Rahvarull
Kristaps Nezamovs
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
Rulluisumaraton
Armin Aleks Nigul
Pisirull
Ekaterina Nikanorova
Rulluisumaraton Naised
Dmitri Nitsholdt
TuttiFrutti Lastesõit
Dmitri Nitsholdt
Pisirull
Anssi Niukkanen
HTL
Rulluisumaraton
Raili Nõlvak
Chilli Rahvarull
Carola Noormets
TuttiFrutti Lastesõit
Vanessa Noormets
TuttiFrutti Lastesõit
Daniela Novikova
BJC LAIMITE
Pisirull
Daniela Novikova
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Iris Nurgamaa
Jõhvi RS
TuttiFrutti Lastesõit
Iris Nurgamaa
Chilli Rahvarull
Mirjam Nurgamaa
Pisirull
Sirje Nurgamaa
Jõhvi RS
Rulluisumaraton Naised
Jaan Oder
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Janne Õispuu
MyFitness Poolmaraton
Ahti Oks
Rulluisumaraton
Carl Eric Oks
TuttiFrutti Lastesõit
Carl Eric Oks
Chilli Rahvarull
Isabelle Oks
TuttiFrutti Lastesõit
Wilhelm Orumets
TuttiFrutti Lastesõit
Ilja Oštšepkov
ATsport/sporditurg.ee
Rulluisumaraton
Okko Ovaska
Pisirull
Okko Ovaska
TuttiFrutti Lastesõit
Andis Ozolins
Chilli Rahvarull
Ainars Ozols
MyFitness Poolmaraton
Victoria Pagar
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Victoria Pagar
Rullibuss Team
Chilli Rahvarull
Jaanus Pappel
Viimsi Sport
Rulluisumaraton
Sandra Pappel
Rullibuss Team
Pisirull
Susanna Pappel
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Susanna Pappel
Rullibuss Team
Chilli Rahvarull
Endel Pärje
Chilli Rahvarull
Elis Part
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Ain Parve
Rulluisumaraton
Artis Pencis
BJC Laimīte
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Peteris Petersons
Laimite
Rulluisumaraton Naised
Eliis Pihlak
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Kristiina Piikmann
Chilli Rahvarull
Erkki Pikk
Rulluisumaraton
Helina Poom
MyFitness Poolmaraton
Maris Praats
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Andrei Predtechenskii
Rulluisumaraton
Agate Priedite
BJC Laimīte
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Inga Priedite
BJC Laimite
Chilli Rahvarull
Arnis Prieditis
BJC Laimīte
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Kerli Prohorenko
SK Tervis
Chilli Rahvarull
Kristjan Prohorenko
SK Tervis
TuttiFrutti Lastesõit
Karl-Robert Promm
Chilli Rahvarull
Mairo Pukk
Rulluisumaraton
Roberts Pundurs
Powerslide-Laimite
Rulluisumaraton
Arno Pusnins
TuttiFrutti Lastesõit
Arno Pusnins
Chilli Rahvarull
Ivo Pusnins
Rulluisumaraton
Lukass Pusnins
TuttiFrutti Lastesõit
Lukass Pusnins
MyFitness Poolmaraton
Elizabete Anna Racika
MyFitness Poolmaraton
Emilija Racika
BJC Laimite
Chilli Rahvarull
Emilija Racika
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Marko Rahkonen
KP
MyFitness Poolmaraton
Kristi Rahumägi
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Raili Rahumägi
Chilli Rahvarull
Raili Rahumägi
TuttiFrutti Lastesõit
Arabella Raie
TuttiFrutti Lastesõit
Tõnu Rajando
MyFitness Poolmaraton
Marju Randlepp
MyFitness Poolmaraton
Toivo Rätte
RedBike
Rulluisumaraton
Getter Rebane
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Kestutis Reimeris
Rulluisumaraton
Kaido Reinapu
MyFitness Poolmaraton
Maarja Reinapu
MyFitness Poolmaraton
Sandis Reinsons
BJC Laimīte
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Sandis Reinsons
Powerslide-Laimite
Rulluisumaraton
Kristofer Riitsalu
Pisirull
Kristofer Riitsalu
TuttiFrutti Lastesõit
Renet Riitsalu
Tartu Slalom
TuttiFrutti Lastesõit
Renet Riitsalu
Tartu Slalom
Chilli Rahvarull
Jaanus Ritson
Rulluisuklubi ABEC 40+
Rulluisumaraton
Siim Sander Rooba
MyFitness Poolmaraton
Mart Roosimaa
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Ralf Rooteman
HK TORNAADO
TuttiFrutti Lastesõit
Ralf Rooteman
Chilli Rahvarull
Tarmo Rooteman
Chilli Rahvarull
Janika Rukis
MyFitness Poolmaraton
Raivo Rukis
MyFitness Poolmaraton
Alina Rump
Chilli Rahvarull
Toomas Rump
Rulluisumaraton
Liis Getter Saar
TuttiFrutti Lastesõit
Piret Saare
Rulluisumaraton Naised
Kerly Saarna
Chilli Rahvarull
Martin Saaroja
TuttiFrutti Lastesõit
Lembit Saart
Rulluisumaraton
Ants Sagar
MyFitness Poolmaraton
Merili Saks
Chilli Rahvarull
Simona Saks
Chilli Rahvarull
Timo Saks
MyFitness Poolmaraton
Imants Sakss
SK ASI
Chilli Rahvarull
Kirils Sakss
SK ASI
TuttiFrutti Lastesõit
Kirils Sakss
SK ASI
Chilli Rahvarull
Mariin Sarap
Rulluisumaraton Naised
Dzintars Sarmulis
Filter
Rulluisumaraton
Liisa Saska
SK Tervis
TuttiFrutti Lastesõit
Mari-Liis Sau
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisuklubi Abec
Rulluisumaraton Naised
Renars Saudins
BJC Laimite
Chilli Rahvarull
Rodrigo Saudins
BJC Laimite
Chilli Rahvarull
Rodrigo Saudins
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Amanda Sepp
TuttiFrutti Lastesõit
Urmas Sepp
Chilli Rahvarull
Anatoli Sevastjanov
Tartu Inline Team
Tartu rulluisu klub
Rulluisumaraton
Mikhail Shkliarov
U SKATE
Rulluisumaraton
Merle Siimsen
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Toomas Silluste
AT Sport
Rulluisumaraton
Aldis Sjucillo
BJC Laimīte
MyFitness Poolmaraton
Maria Smirnova
TuttiFrutti Lastesõit
Gunita Snikere
BJC Laimīte
MyFitness Poolmaraton
Patricija Elizabete Snikere
BJC Laimīte
BJC Laimite
MyFitness Poolmaraton
Sofija Tina Snikere
BJC Laimite
Chilli Rahvarull
Sofija Tina Snikere
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Daniels Filips Snikeris
BJC LAIMITE
Pisirull
Sandris Šnore
Powerslide-Laimite
Rulluisumaraton
Kristen Soha
TuttiFrutti Lastesõit
Steffen Soha
MyFitness Poolmaraton
Jani Suihkonen
HTL
Rulluisumaraton
Berit Sula
TuttiFrutti Lastesõit
Meelis Sula
MyFitness Poolmaraton
Nele Sula
Chilli Rahvarull
Reiko Tääker
MyFitness Poolmaraton
Edyt Taganõmm
MyFitness Poolmaraton
Jana Tamberg
MyFitness Poolmaraton
Veiko Tammik
Rulluisumaraton
Meelis Tammre
TEAM UUS MAA
Kinnisvarabüroo Uus Maa
Rulluisumaraton
Pauline Tanis
Pisirull
Lisandra Tarmet
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Lisandra Tarmet
Rullibuss Team
Chilli Rahvarull
Boriss Teder
Rulluisumaraton
Ott Telga
Rullibuss Team 01
Rulluisumaraton
Berit Tilk
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Kiara Tilk
Pisirull
Richard Tilk
Pisirull
Sigrid Tilk
Chilli Rahvarull
Markuss Timermanis
BJC "Laimīte"
TuttiFrutti Lastesõit
Georg Tingas
TuttiFrutti Lastesõit
Ella Tohver
TuttiFrutti Lastesõit
Liisa Tohver
TuttiFrutti Lastesõit
Urmas Tokman
Rulluisumaraton
Beate Tolmane
TuttiFrutti Lastesõit
Beate Tolmane
Chilli Rahvarull
Didzis Tolmanis
MyFitness Poolmaraton
Birgit Toming
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Ketlin Toming
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Ketlin Toming
Rakvere Bont
Chilli Rahvarull
Toivo Tomingas
Rulluisumaraton
Kelly Tõnnus
Rulluisumaraton Naised
Ragnar Toom
MyFitness Poolmaraton
Kersti Toots
Tartu Inline Team
MyFitness Poolmaraton
Rauno Treufeldt
MyFitness Poolmaraton
Jekaterina Trunin
Chilli Rahvarull
Sofia Trunin
Pisirull
Ilja Tschernaik
MyFitness Poolmaraton
Nikolai Tšihhatšjov
MyFitness Poolmaraton
Janoš Tšonka
Rulluisumaraton
Vladimir Tsypin
U Skate
MyFitness Poolmaraton
Enn Tühane
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Rene Tühane
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Helina Uibo
Chilli Rahvarull
Johannes Ütsik
MyFitness Poolmaraton
Eve Uueküla
Chilli Rahvarull
Toomas Uueküla
MyFitness Poolmaraton
Laura Uustal
Chilli Rahvarull
Edvards Vacietis
SK ASI
ASI
Pisirull
Edvards Vacietis
SK ASI
ASI
TuttiFrutti Lastesõit
Gustavs Vacietis
SK ASI
ASI
TuttiFrutti Lastesõit
Gustavs Vacietis
ASI
MyFitness Poolmaraton
Nils Vähä-Vahe
HTL
Rulluisumaraton
Iris Vaher
TuttiFrutti Lastesõit
Tuuli Vaher
RAKVERE BONT
Rulluisumaraton Naised
Remii Vahtra
Rulluisuklubi 8R
8R
Rulluisumaraton
Jussi Väisänen
Drinking team with sports problem
Rulluisumaraton
Magdaleena Valge
Rullibuss Team
Chilli Rahvarull
Magdaleena Valge
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Marek Väljari
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Lelde Vancovica
Rulluisumaraton Naised
Vaido Vares
Tartu inline team
MyFitness Poolmaraton
Kristofers Vasaraudzis
ASI Ski-box
Chilli Rahvarull
Koit Veeorg
MyFitness Poolmaraton
Ego Veevel
Rullibuss Team 01
Rulluisumaraton
Aleksandr Verteshin
Rulluisumaraton
Gloria Veskimeister
Rull-iluuisuklubi “FOX”
Chilli Rahvarull
Jaak Veskimeister
Tallinki Spordiklubi
MyFitness Poolmaraton
Rauno Vestung
Rulluisuklubi 8R
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton
Steven Viigand
TuttiFrutti Lastesõit
Steven Viigand
MyFitness Poolmaraton
Argo Viikmann
MyFitness Poolmaraton
Raul Villo
Rulluisumaraton
Terje Vingisaar
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Sten-Mark Virro
Kuldsed Käed / Team
MyFitness Poolmaraton
Jani Virtanen
HTL
Rulluisumaraton
Petri Virtanen
HTL
Rulluisumaraton
Tea Visse
MyFitness Poolmaraton
Nele-Liis Võhma
Rakvere Bont
MyFitness Poolmaraton
Kari Vuorinen
Rulluisumaraton
Maksim Vysotckii
TEAM UUS MAA
Kinnisvarabüroo Uus Maa
Rulluisumaraton
Elias Walden
HTL
TuttiFrutti Lastesõit
Teemu Ylänen
HTL
Rulluisumaraton
Viljami Ylänen
HTL
TuttiFrutti Lastesõit
Anna Zaskaleta
Chilli Rahvarull
Vladimir Zaviyalov
Rulluisumaraton
Antra Zemite
ASI Ski Box
Rulluisumaraton Naised
Mikhail Zhilin
Sankt-Peterburg
MyFitness Poolmaraton
Tina Karolina Znatnaja
Chilli Rahvarull
Andis Znatnajs
Chilli Rahvarull
Reinis Znotins
Powerslide-Laimite
Rulluisumaraton

...