Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 01.02.2023 23:56.

Rulluisumaraton stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1-50 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
2 1-50 Aleks Luik 1995 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
3 1-50 Maksim Vysotsky 1987 mees M Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
4 1-50 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
5 1-50 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
6 1-50 Indrek Tobreluts 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
7 1-50 Reinis Znotins 1997 mees M Läti, Latvia
POWERSLIDE-LAIMITE
8 1-50 Meelis Aasla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
9 1-50 Roberts Pundurs 1984 mees M Läti, Latvia
POWERSLIDE-LAIMITE
10 1-50 Lauris Bitenieks 1980 mees M Läti, Latvia
POWERSLIDE-LAIMITE
11 1-50 Dzintars Sarmulis 1970 mees M40 Läti, Latvia
FILTER
12 1-50 Andrus Kuusk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
13 1-50 Viktoras Cesulis 1985 mees M Leedu, Ignalina
14 1-50 Amper Savelev 1963 mees M50 Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
15 1-50 Teemu Ylänen 1979 mees M Soome, Finland
HTL
16 1-50 Jarek Mäestu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
17 1-50 Sulev Lokk 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
18 1-50 Margo Renter 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team T-rull
Tartu Inline Team
19 1-50 Vasiliy Karnatsky 1979 mees M Venemaa, Leningradskaia
Neva Racing Team
20 1-50 Mikhail Zhilin 1977 mees M Venemaa, Sankt-Peterburg
Neva Racing Team
21 1-50 Jani Suihkonen 1981 mees M Soome, Finland
HTL
22 1-50 Antti Haljak 1978 mees M Eesti, Harju maakond
23 1-50 Andrei Predtechenskii 1984 mees M Venemaa, Russia
Neva Racing Team
24 1-50 Randar Ivanov 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi
25 1-50 Egor Abalakin 1970 mees M40 Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
26 1-50 Meelis Tammre 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo
27 1-50 Kuido Koppel 1966 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT SPORT SAARLASED
28 1-50 Janno Luik 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT SPORT SAARLASED
29 1-50 Martin Mooses 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
30 1-50 Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibaas
31 1-50 Toomas Silluste 1964 mees M50 Eesti, Saare maakond
AT SPORT SAARLASED
32 1-50 Aivar Hirmo 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Tartu Inline Team
Tartu Inlune Team
33 1-50 Heiki Roomet 1977 mees M Eesti, Harju maakond
34 1-50 Tõnu Koppel 1966 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT SPORT SAARLASED
35 1-50 Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
36 1-50 Aleksander Tilba 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
37 1-50 Andrus Undrest 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
38 1-50 Sergey Fedorchuk 1975 mees M40 Venemaa, Russia
Neva Racing Team
39 1-50 Torbjörn Köhler 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inline Team, Gorillad
40 1-50 Valdeko Vesterblom 1989 mees M Eesti, Harju maakond
41 1-50 Märt Kuus 1979 mees M Eesti, Võru maakond
42 1-50 Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
43 1-50 Jaanus Laugus 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo
44 1-50 Indrek Aarna 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT SPORT SAARLASED
45 1-50 Martti Järv 1985 mees M Eesti, Harju maakond
46 1-50 Mairo Pukk 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
47 1-50 Vladimir Baskakov 1956 mees M50 Eesti, Harju maakond
48 1-50 Mart Roosimaa 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team T-rull
49 1-50 Hannes Roomet 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
50 1-50 Heinz Kask 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
51 51-100 Rauno Laht 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
52 51-100 Toivo Rätte 1958 mees M50 Soome, Varsinais-Suomi
53 51-100 Toivo Tomingas 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
54 51-100 Ego Veevel 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
55 51-100 Einar Elbing 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
56 51-100 Sten-Mark Virro 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed käed / Team
57 51-100 Aleksandr Verteshin 1966 mees M40 Venemaa, Russia
58 51-100 Peteris Petersons 1978 mees M Läti, Riga
59 51-100 Olavi Ärm 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
60 51-100 Aleksander Kuchkov 1965 mees M50 Venemaa, Russia
61 51-100 Magnus Liikvart 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Rullibaas
62 51-100 Argo Sõõru 1969 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
Tartu Inline Team Gorillad
63 51-100 Magnar Meinart 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
64 51-100 Anatoli Sevastjanov 1949 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Anatoli
65 51-100 Ants Kuusik 1949 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
66 51-100 Rene Krull 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
67 51-100 Uno Zimmermann 1962 mees M50 Eesti, Valga maakond
68 51-100 Ainar Meinart 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rullibuss Team
69 51-100 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
70 51-100 Petri Virtanen 1966 mees M40 Soome, Häme
HTL
71 51-100 Timo Sollo 1959 mees M50 Soome, länsi-suomen lääni
72 51-100 Veiko Tammik 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
73 51-100 Taivo Päärson 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
74 51-100 Alar Ivanov 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi
75 51-100 Hannu Korkiakoski 1954 mees M60 Soome, Finland
OULUN TARMO
76 51-100 Ermet Vain 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SK Error United
77 51-100 Jaan Oder 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
78 51-100 Marek Ilves 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inline Team
79 51-100 Siim Mägi 1989 mees M Eesti, Järva maakond
80 51-100 Hando Tamm 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
81 51-100 Ain Parve 1948 mees M60 Eesti, Harju maakond
82 51-100 Kaido Kahar 1977 mees M Eesti, Harju maakond
83 51-100 Sergey Borisov 1964 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
84 51-100 Elmer Taim 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
85 51-100 Tarmo Fimberg 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / KULGEJAD
86 51-100 Neeme Nõlvak 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
87 51-100 Koit Erala 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
88 51-100 Herlet Kivima 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
89 51-100 Priit Kotkas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
90 51-100 Andris Krauja 1959 mees M50 Läti, latvia
Ski-box ASI
91 51-100 Lembit Saart 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
92 51-100 Boriss Teder 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
93 51-100 Andre Tühane 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed käed / Team
94 51-100 Kari Vuorinen 1965 mees M50 Soome, länsi-suomen lääni
95 51-100 Toomas Kibus 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
96 51-100 Anssi Niukkanen 1976 mees M Soome, Uusimaa
HTL
97 51-100 Ants Hendrikson 1967 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
98 51-100 Rene Tühane 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed käed / Team
99 51-100 Jaak Veskimeister 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rull Ruulib
100 51-100 Andrus Aug 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Peloton
101 101-300 Peep Mikli 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Jamaika punt. Rumm&Cola
102 101-300 Heigo Klaos 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Võimlemisklubi Akros
103 101-300 Armands Petaks 1967 mees M40 Läti, Rīgas Rajons
FILTER
104 101-300 Andi Lükk 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
105 101-300 Jaan Küünal 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
106 101-300 Veiko Busch 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
107 101-300 Kiryl Linnik 1977 mees M Valgevene, Minsk
108 101-300 Jyrki Terävuo 1965 mees M50 Soome, Turku
109 101-300 Pavel Ryzhikov 1985 mees M Venemaa, Russia
U SKATE
U SKATE inline speedskating club
110 101-300 Jarkko Koponen 1980 mees M Soome, Finland
Leppävirran Urheilijat
111 101-300 Jaak Peterson 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
Rulli Buss Team
112 101-300 Jaanus Pappel 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
113 101-300 Veronika Prokhorchik 1980 naine Valgevene, Belarus
114 101-300 Timo Markkula 1968 mees M40 Soome, Pirkanmaa
115 101-300 Holger MŠägi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
116 101-300 Oleksandr Symonenko 1968 mees M40 Ukraina, Ukraine
SAM Racing Team Ukraine
117 101-300 Aivo Ilves 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
VILJANDI RATTAKLUBI
118 101-300 Indrek Sabul 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
119 101-300 Jevgenijus Sokolovas 1978 mees M Leedu, Jonava
riedek.lt
120 101-300 Toomas Rump 1975 mees M40 Eesti, Rapla maakond
121 101-300 Marko Greenbaum 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Jõekääru SK
122 101-300 Bartosz Chojnacki 1992 mees M Poola, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo
123 101-300 Wojciech Baran 1990 mees M Poola, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo

...