Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 24.01.2022 07:40.
Kokku: 166
II start - M/N12: 32
III start - M/N14: 39
IV start - M/N16: 25
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 27
VI start - NAISED + SEENIORID: 43
mees: 135
naine: 31
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Hugo Bergson
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Berit Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Uko Hommik
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Adeele Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Argo Järve
Viljandi rattaklubi
III start - M/N14
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Karl Kiviväli
TÜASK
III start - M/N14
Marten Konga
SK Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Oliver Läänsoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Mirtel Laht
SK Rakke
III start - M/N14
Räni Aksel Lehis
TYASK
III start - M/N14
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Rihard Mägi
III start - M/N14
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
III start - M/N14
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Andri Pärn
TYSK
III start - M/N14
Kirke Rehme
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Georg Roose
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Linda Silmere
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III start - M/N14
Tauri Soeson
TÜASK
III start - M/N14
Sten Erik Soiver
Kuusalu rattakubi
III start - M/N14
Sebastian Suppi
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14

...